SEO paslaugos – kam tai galėtų būti naudinga?

seo paslaugosAr yra tekę girdėti kas tai yra – SEO paslaugos? Tai tokios paslaugos, kurios padeda optimizuojant Jūsų internetinę svetainę, iškilti paieškos sistemose tiek, kad Jūsų puslapis būtų pastebimas pagal tam tikrus ieškomus raktinius žodžius, kurie yra populiarūs Jūsų internetinės svetainės siūlomų paslaugų ar prekių atžvilgiu. SEO optimizavimas – puiki galimybė optimizuoti savo internetinę svetainę, taip sugeneruojant kuo daugiau potencialių klientų, o kaip jau žinote, kuo daugiau klientų sulaukiate, kurie domisi Jūsų preke, tuo daugiau galimybių ją parduoti, tiesa, verta paminėti, kad ši taisyklė galioja daugeliui atveju – prekių ir paslaugų pardavimui, nuomai, ar bet kokiam kitokiam panaudojimui, kai yra sugeneruojamos pajamos Jums, kaip verslininkui. SEO paslaugos gali būti brangi, tačiau ateities investicijas turinti paslauga, kadangi pasinaudojus šia paslauga Jūs rezultatų ant lapo nepamatysite, tačiau per laiką, reguliariai dirbant šioje srityje, Jūs tikrai pamatysite, kad SEO paslaugos naudos duoda, tiek finansinės, tiek visomis kitomis prasmėmis. SEO optimizacija – vienas iš patraukliausių sprendimų šiuo metu, norint pritraukti kuo daugiau klientų.

Kaip jau minėjome, SEO paslaugos yra ganėtinai brangios, todėl reikia pagalvoti apie tai, ar Jums tikrai to reikia, buvo paminėta, kad SEO investicijos yra ilgalaikės, todėl šios paslaugos Jums bus naudingos tik tuo atveju, jeigu Jūs tinkamai pasirinksite žmogų arba įmonę, kuri Jums atliks SEO optimizaciją, atliks raktažodžių auditą, o SEO paslauga Jums duos naudos. Tačiau, kaip jau minėjome, ši paslauga naudinga tuo atveju, kai Jūsų investiciniai tikslai yra ilgalaikiai. SEO paslaugos kaina nėra maža, todėl turite apie tai pagalvoti, ar galite sau leisti investuoti tiek pinigų. SEO paslaugos kainos priklauso nuo to, iš kur perkate šią paslaugą – pagrindinė paieškos sistema ,,Google‘‘ Jums gali pasiūlyti begalę įvairių įmonių, siūlančių tokias paslaugas, labai įvairiomis kainomis, su labai dideliais skirtumais tarp kai kurių įmonių, tačiau rinktis turėtumėte pagal tai, kokia kaina Jus domina, kokie atsiliepimai apie Jūsų potencialų paslaugų teikėją sklando internete.

Profesionalios SEO paslaugos yra teikiamos iš įvairių įmonių. Šioje srityje dirbantys žmonės, tikrai žino, kad yra tokių žmonių, kurie darbuojasi individualiai, tačiau daro tai kokybiškai – turi darbo patirties, įvairių atsiliepimų, gali išrašyti sąskaitas, tačiau šis sprendimas nėra optimalus, kadangi įmonė Jūsų niekada neapgaus, o fizinis asmuo tikrai gali – internetas, būtent ta vieta, kur įvyksta daugiausiai apgavysčių, todėl privalote būti budrūs.

Viską apibendrinus, galime teigti, kad SEO paslauga – puiki paslauga, kuri gali Jums padėti prisivilioti naujų potencialių klientų, kurie bus Jūsų potencialaus pelno nešėjai, o jie tokie tikrai bus, jeigu Jūs esate įsitikinę, kad pardavinėjate kokybišką, paklausią prekę. SEO paslaugų kaina – tai tokia kaina, kuri Jums ateityje gali atsipirkti kelis ar net keliasdešimt kartų daugiau.

Internetinių svetainių kūrimas: pagrindiniai etapai

Internetinių svetainiu kurimas susideda iš kelių etapų. Pirmasis jų – tai informacijos surinkimas. Specialistai visada stengiasi išsiaiškinti kliento poreikius, ir tik tada galima pereiti prie kito žingsnio – darbų planavimo.  Šiame etape sudaromas darbų atlikimo planas, nustatoma, kiek laiko gali trukti internetinės svetainės kūrimas, įvertinama, kokia gali būti sukurtos svetainės kaina. Planavimo etape numatoma, kokia bus svetainės struktūra, ir  pasirengiama būsimiems darbams.

Kitas žingsnis – tai internetinės svetainės dizaino kūrimas. Šis etapas yra vienas svarbiausių, nes dizainas reprezentuos jūsų teikiamas paslaugas ar siūlomas prekes. Svarbu yra logotipas, fonas, teksto šriftas, spalvos  bei kiti elementai.  Šiame etape elementų kūrimas derinamas su klientu, ir tuomet, kada išsiaiškinami lūkesčiai, galima toliau tęsti darbus.

Po to, kai yra numatoma, koks bus internetinės svetainės dizainas, galima imtis programavimo darbų. Šis žingsnis yra ypatingai svarbus, nes nuo jo priklausys puslapio funkcionavimas. Pabaigus šiuos darbus, galima imtis informacijos įvedimo ir turinio publikavimo (svetainės tekstai gali būti įvedami ir vėliau, kada bus paruošti tekstai, atitinkantys kalbos kultūros ir gramatikos reikalavimus). Visi šie žingsniai yra labai svarbūs, nes iš jų susideda visų internetinių svetainiu kurimas.

Kiekvieno kliento poreikiai yra skirtingi, todėl  visada svarbu pagalvoti, kokie yra jūsų lūkesčiai. Svetainiu kurimas visada priklauso nuo kliento poreikių, tad labai svarbu išsiaiškinti, kokie jie. Turėtumėte apsvarstyti, kaip turėtų atrodyti internetinės  svetainės dizainas bei kaip turėtų būti išdėstyti internetinio puslapio  elementai. Internetinės svetainės valdymas – taip pat labai svarbus, taigi, man visada svarbu žinoti, ar klientas yra pažengęs interneto vartotojas, ar tik pradedantis, – nuo to gali priklausyti ir internetinės svetainės valdymo sudėtingumas. Visada yra paprasčiau įvertinti klientų lūkesčius, kada yra nurodomi tam tikrų internetinių svetainių pavyzdžiai. Peržiūrėkite įvairias internetines svetaines, ir galbūt jums kils idėjų, kokia turėtų būti jūsų internetinė svetainė.

Specialistai visada siekia geriausio rezultato, todėl galite būti tikri, kad atliktu darbu jums neteks nusivilti.  Internetinė svetainė bus būtent tokia, kokios ir tikėtis, nes didelis dėmesys skiriamas klientų poreikių analizei kiekviename internetinės svetainės kūrimo etape.  Galite būti tikri, kad kokybe neteks nusivilti: patirtis kuriant internetines svetaines specialistams leidžia geriau suprasti klientų poreikius ir siekti maksimaliai gero rezultato.

Svetainiu kurimas – tai svarbi investicija pradedant bet kokį verslą. Šiandien vis daugiau žmonių reikalingos informacijos ieško internete, todėl svarbu, kad informacija apie jūsų  įmonės veiklą būtų prieinama interneto vartotojams. Visai nesvarbu, ar tik pradėsite verslą, ar jau kurį laiką jį vystote, bet kuriuo atveju internetinė svetainė jums bus reikalinga. Jums paprasčiausiai reikia kreiptis į specialistus, kurie siūlo internetinių svetainių kūrimą, ir labai greitai galėsite džiaugtis profesionaliai sukurta internetine svetaine.

Į ką reikia atkreipti dėmesį kuriant tinklapį?

svetainiu kurimasKuriant tinkalapį daug dėmesio skiriama tinklapį sudarančių dokumentų, pakopinių stilių, skriptų ir atvaizdų rengimui ir galimų trikdžių nuastatymui bei šalinimui. HTM ir pakopinių stilių dokumementų rašymas dažniausiai vadinamas sukūrimu.

Norintiems užtikrinti interaktyvumą suteikiama puiki galimybė į tinklalapį įtraukti įvairialypės informacijos elementų, įskaitant garso įrašus, animaciją ir Flash filmus. Pastaruoju metu populiarėja svetainiu kurimas naudojant Flash formatą. Tokie tinklapiai itin patraukliai atrodo ir netradiciškai.

Išsamiau apie Flash formatą

Adobe flash vadinamas įvairialypės informacijos formatas, sukurtas specialiai žiniatinkliui. Flash formatas leidžia naudojant labai mažus failus kurti visaekranę animaciją, interaktyvią grafiką, integruotus garso įrašus ir net skriptų žaidimus ir taikomąsias programas. Kai kurių tinklapių sąsajai, turiniui ir funkcijoms vietoj (X)HTML naudojamas Flash formatas.

Flash formato privalumai

Kadangi šiam formatui naudojama vektorinė grafika, tai leidžia sumažinti failus, ir keisti filmų dydį neprarandant detalių. Realus laikas ir glodinimas sušvelnina kontūrus. Tai srautinis formtas, todėl filmai paleidžiami greitai – pradedama atkurti dar tik atsiunčiamą filmą.

Naudojant Action Scipt galima įtraukti papildomų funkcijų ir sukurti sudėtingą interaktyvų tinklapį, panaudojant Flash dinamiškam kliento dalies turiniui generuoti arba elektroninės prekybos funkcijoms. Flash papildinys gerai paskirstytas todėl patikimas.

Flash formato trūkumai

Tai, kad papildinys reikalauja leisti Flash įvairialypės informacijos laikmenas, gali erzinti kai kuriuos rengėjus.

Naudojant negrafinę naršyklę galima pararsti turinio dalį. Tačiau Flash siūlo daug būdų turinio prieinamumui pagerinti. Programinė įranga, reikalinga Flash formato turiniui rengti, dažniausiai būna brangi ir sudėtinga.

Flash formatas netinka visiems tinklapiams ir nėra vienintelė alternatyva formatui. Tačiau jei tinkamai pritaikytas, naudotojui gali padaryti neišdildomą įspūdį.

Tinklapių dizaino ypatumai

Tiklapių dizaineriai daug laiko praleidžia projektuodami ir tobulindami puslapius, kad naršyklės lange atrodytų puikiai. Tikėtina, kad kitiems žmonėms jūsų parengtas tinklapis atrodys visiškai kitaip nei jums, todėl vertėtų susimąstyti, ar tinklapio išvaizda ne per daug sureikšminama. Vienas svarbiausių tinklapių dizaino ypatumų – neįmanoma garantuoti, kad kiti žmonės tinklapį matys tokį, koks buvo sumanytas. Parengto tinklapio išvaizda ir funkcionalumas priklauso nuo daugelio dalykų – naršyklės versijos, platformos, monitoriaus dydžio ir kiekvieno naudotojo nuostatų arba specialių poreikių. Be to, tinklapiui peržiūrėti gali būti naudojamas ir mobilus įtaisas, pavyzdžiui, mobilusis telefonas, arba pagalbinis įtaisas, pavyzdžiui, ekrano didintuvas arba ekrano skaitytuvas.

Kas yra Google AdWords reklama ir kokia šios paslaugos nauda?

Google AdWordsTinkamai plėtojama reklama kelia įmonės žinomumo rodiklius ir plečia vartotojų gretas. Svarbiausias reklamų skirties bruožas – jų pateikimo forma. Nuo seniausių laikų žinoma tekstinė, vaizdinė ir garsinė reklama, modernėjanti drauge su besikeičiančia visuomene. Skirtingos reklamos formos naudojamos skirtinguose kanaluose. Skaitmeninėje erdvėje didžiausius srautus generuoja tekstinė reklama, derinama su vaizdiniais ir garsiniais elementais. Tiesa, negalima pamiršti ir neigiamos reklamos pusės – aiškiais atrankos kriterijais neapibrėžta informacija dažniausiai neatitinka vartotojų poreikių. Minėtosios kategorijos perversmas siejamas su Google AdWords reklama, kuri ėmė teikti tekstinės formos žinutes, atsižvelgdama į vartotojų užklausas Google paieškos sistemoje. Šiandien AdWords yra viena efektyviausių trumpalaikės reklamos formų, gebanti generuoti itin didelius klientų srautus.

Verslininkai, siekiantys aukščiausių rezultatų, turi būti matomi paieškos sistemoje. Atlikti tyrimai patvirtino, kad Lietuvoje daugiau nei 95 proc. interneto vartotojų aktualios informacijos, pageidaujamos kategorijos prekių ir paslaugų ieško naudodamiesi Google paieškos sistema. Jei norite būti pastebėti, jums bus reikalinga Google AdWords reklama, jūsų skelbimą rodanti pirmojo puslapio viršuje arba dešiniame lango šone. Vienas svarbiausių minėtosios reklamos formos pranašumų yra tai, kad reklama nėra nei įkyri, nei erzinanti, kadangi vartotojas pats ieško jūsų siūlomų prekių ar paslaugų.

Google AdWords reklama – tai didžiausio paieškos tinklo Google siūloma reklamos forma, talpinanti reklaminius tekstus ne tik Google paieškos sistemoje, bet ir kituose AdSence sistemos tinklalapiuose. AdWords reklamos sėkmės pagrindas – bendradarbiavimas su rinkodaros profesionalais, galinčiais užtikrinti aukščiausius rezultatus. Minėtoji sistema siūlo milžinišką statistikos duomenų bazę, padedančią analizuoti ne tik konkrečios reklamos kampanijos informaciją, bet ir visą Google rinką. Minėtieji duomenys leidžia pasirinkti tinkamiausius raktažodžius ir raktines frazes, padedančias pritraukti maksimalų potencialių klientų srautą. Tai itin lanksti ir patikima reklamos forma, leidžianti prisitaikyti prie vartotojų poreikių, lūkesčių ir paieškos įpročių.

Vienas svarbiausių Google AdWords reklamos privalumų – išskirtinai palanki atsiskaitymo už reklamą sistema. Vartotojas moka vadinamuoju CPC būdu, t. y. mokama už kiekvieną paspaudimą ant reklamos. Kitaip sakant, mokama tik už jūsų reklama susidomėjusius klientus. Kalbant apie sistemos privalumus, būtina paminėti ir itin lengvą Google AdWords sistemos naudojimą. Minimalistinė programa nereikalauja nei specifinių žinių, nei ilgo ir kruopštaus darbo. Be to, jūs galite rinktis pageidaujamas reklamos pozicijas. Pagrindinė pozicija matoma didžiausiam lankytojų srautui, tačiau ši reklama kainuoja brangiau. Kitos pozicijos yra pigesnės, tačiau jos yra mažiau matomos, t. y. sulaukia mažesnio vartotojų srauto.

Interneto svetainių kūrimas gali būti greitas

interneto svetainių kūrimasNemažai interneto puslapių savininku su siaubu prisimena savo interneto svetainių kūrimo laikotarpį. Tada viskas buvo suplanuota 2 savaitėms, o užtruko beveik pusę metų. Kodėl taip nutiko? Kas lemia tokias neigiamas tendencijas?

Interneto svetainių kūrimas – gana paprastas procesas. Bet ne veltui sakoma, kad velnias slepiasi smulkmenose… Pats sukūrimas užtrunka gana nedaug laiko, tačiau dailinimas užtrunka labai ilgai. Dėl ko? Todėl, kad apie jį iš karto negalvojama. O vertėtų… Kartais net reiktų atlikti tam tikrus namų darbus už dizainerį. Pavyzdžiui, pateikti jam pavyzdį, kaip turėtų būti išdėstoma informacija puslapyje, kokie turėtų būti antraščių ir paantraščių dydžiai, kokie numeruotų sąrašų elementai (brūkšneliai, kvadračiukai ar varnelės?), kaip išryškinamos citatos, lentelės ir t.t. Iš to yra kuriamas CSS, kuris yra vienas iš svarbiausių tinklalapio detalių. Jam dėmesys skiriamas, kai puslapis jau yra sukurtas ir net sudedamas tekstas, o turėtų būti viskas daroma iš pradžių.

Kuriant interneto puslapį reiktų numatyti ir tam tikrus SEO momentus – navigaciją, susijusių puslapių nuorodas, vietą tekstinei informacijai. Aišku, SEO paslaugos teikėjui galima vėliau duoti šį darbą, tačiau jis sugrįš su reikalavimais puslapio kūrėjams, tad mokėsite ir jiems, ir SEO specialistams.

Sakysite, kad interneto puslapių kūrėjai turėtų iš karto pasirūpinti šiais dalykais. Prisiminkite derybas dėl puslapio kūrimo kainos. Jie padarė nuolaidas dėl to, kad nedarys tam tikrų darbų ir taip patenkins kliento poreikius. Kūrėjus reikia visada aiškiai išklausti, kokios funkcijos įtrauktos, o kokios – už papildomą mokestį.

Interneto svetainių kūrimas – ne žioplių darbas. Na, ir kas, kad WordPress turinio valdymo sistema yra nemokama ir nesunkiai įdiegiama. Egzistuoja daugybė funkcijų, kurių nėra standartinėje WordPress versijoje. Jas gali integruoti ir palaikyti tik profesionalai. Susikurti galima, tačiau puslapis išeis kreivas ir šleivas, o tai tikrai neprisideda prie įmonės reputacijos gerinimo.

Visada atminkite, kad interneto tinklalapis yra vienas iš jūsų įmonės reklamos kanalų. Stenkitės išnaudoti jį kaip reklamos priemonę, o ne palikti likimo valiai – gal kada kam nors prireiks… Lankytojas turi aiškiai suvokti, ką veikiate, kodėl tai darote ir ko iš jų tikitės. Visa tai įgyvendinti padės profesionalūs tinklalapių kūrėjai.

 

Auto skelbimuose galite rasti pigių ir gerai išlaikytų automobilių

auto skelbimaiGerą automobilį kartais sunku rasti. Jeigu važinėjate savo senu automobiliu ir niekaip nepavyksta išspręsti įsisenėjusių problemų, kurios vis iš naujo atsinaujina, tuomet pats metas pagalvoti apie visiškai naują automobilį, arba bent jau kokybišką naudotą automobilį. Žinoma, šiais laikais suklestėjusi naujų automobilių rinka labai vilioja, tačiau tikrai ne kiekvienas žmogus gali įpirkti visiškai naują automobilį, todėl kartais geriau rinktis iš šiek tiek realesnių variantų – jau šiek tiek panaudotų automobilių, kurie dabar yra parduodami ir internetu.

Kaip tai vyksta?

Naudoti automobiliai internetu yra labai paprastai pardavinėjami – vos tik koks žmogus nusprendžia parduoti savo automobilį, jis gali nueiti į auto skelbimų portalą ir ten sukurti savo norimą skelbimą – jis gali nurodyti konkrečią kainą, tačiau daugelis pardavėjų taip pat mielai leidžiasi į derybas. Prie kiekvieno skelbimo turėtumėte rasti informacijos apie kuro tipą, pavarų dėžę, durų skaičių, apie bendrą automobilio stovį, vairo padėtį, ridą. Trumpiau tariant, paskaičius auto skelbimą, jums tikrai neliks jokių neaiškumų, o jeigu visgi auto skelbimai jums nesuteikė pilnos informacijos, tuomet šalia rasite ir pardavėjo kontaktus ir galėsite jam tiesiogiai paskambinti arba parašyti į elektroninį paštą – taip sužinosite, ar automobilis yra jums tinkamas.

Manoma, kad auto skelbimai yra kur kas geresnė vieta pirkti automobilius, kadangi čia jūs turėsite didesnę galimybę prieš pirkdami automobilį patikrinti jo stovį ir net gi pamėginti pasivažinėti. To tikrai negalėtumėte padaryti įprastame automobilių turguje, tad rizika perkant per auto skelbimus yra kur kas mažesnė.

Negana to, dažniausiai ir kaina perkant naudotus automobilius per skelbimus yra kur kas mažesnė. Aišku, jeigu ieškote kokios nors retos markės automobilio, tuomet galimas daiktas, kad teks ilgokai paieškoti, tačiau kartas nuo karto pasitaiko ir labai pigių kokybiškų bei retų mašinų modelių skelbimuose, kokių nerastumėte nei automobilių turguose, nei kur nors kitur.

Kuro sąnaudos, ypatybės ir jo taisymo istorija yra taip pat labai svarbūs aspektai, tad auto skelbimuose kiekvienas pardavėjas turi juos pateikti – taip yra sutaupomas laikas – ne tik pačių pardavėjų, tačiau taip pat ir jūsų, kadangi jūs galėsite konkrečiai atsirinkti, kurie naudoti automobiliai jums yra tinkamiausi. Taip pat auto skelbimai siūlo ir išplėstinės paieškos funkciją, kuri leidžia greitai surasti norimos markės arba norimo stovio automobilį.