Koks pagalvės užpildas geriausias?

pagalvės užpildasPagalves žmonės renkasi vedami vieno iš dviejų tikslų. Arba norima gerai išsimiegoti, arba siekiama papuošti kambarį. Pirmu atveju ieškoma patogumo, o antru kreipiamas dėmesys į išorines ypatybes. Daugelis tikriausiai sutiks, kad gerai išsimiegoti svarbiau, nei turėti gražią dekoratyvinę pagalvėlę. Tai jokiu būdu nereiškia skeptiškumo, tačiau aišku viena – miegui skirta pagalvė yra būtinesnė.

Pardavėjai siūlo skirtingas pagalves. Įvairuoja jų dydis, užpildas. Kokią rinktis, kad pabudus nereikėtų sakyti „ant kokio akmens aš miegojau“? Reikšminga vaidmenį atlieka užpildas. Minkštųjų galvos atramų asortimentas nemenkas. Pageidausite vilnos? Silikono? Plunksnų? O gal pabandytumėte ką nors augalinio? Iš pirmo žvilgsnio nuspręsti sudėtinga. Jei nėra laiko gilintis, galima tiesiog pasirinkti klasikinį plunksnų variantą ir ramia sąžine eiti miegoti.

Iš tiesų beveik kiekvienas užpildas turi ir pliusų, ir minusų. Sakykime, vata yra pigiausia. Tačiau ar norėtumėte pagalvės, kuri nėra patogi? Ar norėtumėte pagalvės, kuri greitai susidėvės? Tikriausiai ne. Kiti vartotojai irgi nenorėjo, tad vata beveik šimtu procentų užleido savo pozicijas kitokioms medžiagoms.

Kaip vienas variantų minėtina vilna. Nesikaupia drėgmė, geros oro pralaidumo savybės – tikra pasaka. Neįtikėtina, tačiau vasarą ne per karšta, o žiemą ne per šalta, taigi galva puikiai pailsės. Tokios pagalvės pasižymi ilgu tarnavimo laiku. Jei pasireiškia alergija ar astma, tuomet į vilną reikėtų žiūrėti atsargiau. Dar vienas šaukštelis deguto į skanų medų – skalbimo mašinoje tokios pagalvės neišskalbsi, teks pasikliauti sausu valymu. Ar tai papildomas rūpestis, sprendžia kiekvienas asmeniškai.

Itin populiarus užpildas – plunksnų arba pūkų. Tokios pagalvės vertos tradicinių vardo. Oro pralaidumo savybės vertinamos teigiamai, taip pat pagyrų nusipelno formos išlaikymas. Beveik visas pūkines / plunksnines pagalves galima skalbti skalbimo mašina. Tačiau turint alergiją verčiau paieškoti kitokio tipo galvos atramos.

Teigiamų atsiliepimų nusipelno šilkinis užpildas. Minkštumas, formos išlaikymas, „draugiškumas“ alergiškiems asmenims – tai savybės, kurios verčia aukštinti šias pagalves. Na, o ką galima pasakyti apie tokį variantą kaip grikiai? Žinoma, ne apie grikių košę… Tokios pagalvės reikalauja įpratimo. Pripratus jos išties patogios ir teigiamai veikia miegančiojo sveikatą. Deja, valyti grikių lukštais užpildytas pagalves nėra paprasta, o tai kartais tampa papildomu rūpesčiu.

Paminėjimo vertas ir sinteponas, kuris giriamas dėl savo ilgaamžiškumo. Tai geras pasirinkimas, jei kamuoja kokia nors alergija. Tokią pagalvę verta rinktis ir skalbimo požiūriu.

Kaip matoma, egzistuoja skirstymas pagal užpildą. Kiekvienas jų savaip įdomus ir pasižymintis privalumais bei trūkumais. Išsirinkti pavyktų sudėliojus pliusus bei minusus, juos įvertinus pagal savo poreikius ir atsižvelgus į kainą.

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *