Svarbiausi skalbyklės pasirinkimo kriterijai

skalbyklių remontas VilniujeJei nusprendėte įsigyti naują skalbimo mašiną, greičiausiai jau spėjote susidurti su milžiniška įrenginių pasiūla. Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančios skalbyklės, didžiausią dėmesį skirkite prietaiso funkcionalumui ir techniniams jo parametrams. Žinoma, negalima pamiršti ir dizaino svarbos – skalbyklė turi būti estetiškai patraukli ir tikti prie bendro būsto interjero.

Kaip ir bet koks kitas elektronikos prietaisas, skalbyklė nėra apsaugota nuo gedimų. Siekdami išvengti varginančių remonto darbų, pirmenybę skirkite patikimai žinomo gamintojo įrangai. Nepamirškite tinkamai rūpintis naujuoju pirkiniu – jei elgsitės atlaidžiai, teks prašyti profesionalų pagalbos. Žinoma, per daug jaudintis taip pat nereikėtų – skalbyklių remontas Vilniuje  pašalins bet kokias gedimų priežastis.

Vieta. Ieškodami naujos skalbyklės, visų pirma įvertinkite vietą, kurioje prietaisas stovės. Iš anksto apsispręskite, kokia skalbimo mašina patenkins jūsų lūkesčius – su dangčiu viršuje ar su durelėmis priekyje. Jei norite skalbyklės, kuri būtų kraunama iš priekio, objektyviai įvertinkite jos gylį. Atsižvelkite į skalbyklei skirtą erdvę ir patalpos duris, t. y. nuspręskite, ar standartinė skalbimo mašina iš tiesų atitiks jūsų lūkesčius, o gal reikės mažesnio gylio įrenginio? Pagalvokite, kaip vyks skalbimo mašinų remontas – Vilnius ir kiti didieji Lietuvos miestai remonto paslaugas teikia klientų namuose, todėl turite būti tikri, kad visos skalbyklės dalys bus lengvai pasiekiamos.

Talpa. Apsispręskite, kokios talpos skalbyklė jums bus reikalinga. Jei gyvenate vienas, greičiausiai jūsų poreikius atitiks ir mažesnė skalbimo mašina. Jei turite itin didelę šeimą, rinkitės didesnės talpos skalbyklę, pvz., talpinančią iki 12 kg skalbinių.

Elektros energija. Objektyviai įvertinkite elektros energijos suvartojimo rodiklius. Jei jaučiate pareigą rūpintis gamta ir norite sutaupyti, rinkitės aukščiausios energetinės klasės (A+, A++ arba A+++) skalbimo mašinas. Šios skalbyklės kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau užtikrina mažesnį elektros energijos suvartojimą metų eigoje.

Programos. Modernios skalbyklės siūlo itin plačią automatinių programų pasirinkimą. Skirtingos programos pritaikytos skirtingiems naudotojams, todėl, ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančio gaminio, objektyviai įvertinkite savo poreikius, pvz., jei esate sportuojantis žmogus, rinkitės skalbyklę su trumpa valymo programa, jei pirmenybę skiriate natūralaus audinio drabužiams, rinkitės skalbyklę, turinčią kokybišką vilnos ir išskirtinės priežiūros reikalaujančių drabužių skalbimo programą, jei esate užsiėmęs verslininkas, rinkitės įrangą, turinčią laiko atidėjimo programą.

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *