Baidarių nuoma: viskas, ką Jums reikia žinoti

baidarių nuomaNorint pasinaudoti konkrečia paslauga, pirmiausia rekomenduojame susirinkti visą informaciją, kuri apipina paslaugas. Baidarių nuoma – viena iš tokio pobūdžio paslaugų, kurią tikrai mėgsta lietuvaičiai. Ypač, kuomet lauke oras pradeda maloniai šildyti žandukus.

Kadangi baidarių nuoma Lietuvoje yra gana populiari paslauga, rekomenduojame atidžiai rinktis kompaniją, kurios pasiūlymas tikrai patenkintų jūsų poreikius. Palyginkite kainą, palyginkite kitus aspektus, kaip papildomai suteikiamas paslaugas ir smagiai praleiskite laiką. Na, o ruoštis galima pradėti nuo susipažinimo, kas tiksliai apima šio pobūdžio nuomos teikiamas galimybes. Jei jums dar kyla klausimų – būtinai kreipkitės į kompaniją ir klauskite.

Ar nuomotojai paaiškins, kaip reikia naudotis baidare?

Nepriklausomai nuo to, ar plaukiate pirmą kartą, ar 100-tajį, profesionalai vis tiek detaliai paaiškins, kaip reikia elgtis baidarėje, kad plaukimas būtų saugus ir sėkmingas.

Ar nuomos punkte galima išsinuomoti papildomą inventorių?

Žinoma galima. Asortimentas labai platus: nuo papildomos įrangos, kuri padeda sėkmingiau vairuoti iki virvių, kurios leidžia susirišti kelias baidares.

Ar galima plaukti baidarėje su vaiku?

Taip, galima. Yra baidarių, kurios specialiai pritaikytos plaukti suaugusiajam ir vaikui.

Ar galiu plaukti baidare, jei nemoku plaukti apskritai?

Esant poreikiui duodamos gelbėjimosi liemenės. Jei plauksite gana lengva srove, maža tikimybė, kad baidarė apsivers. Tačiau tokia galimybė išlieka, tad kiekvienas žmogus turėtų nuspręsti individualiai.

Prieš kiek laiko verta rezervuoti baidarę?

Šiltuoju sezonu tai vienas iš populiariausių būdų praleisti dienas. Kuo anksčiau rezervuosite, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks tiksliai gauti tai, ko norite.

Kokie yra baidarės priedai?

  1. Liukai. Pastarieji dedami abiejuose baidarių galuose. Jie padeda baidarės erdvę suskirstyti dalimis. Patogu, jei išplaukiate visai dienai ir su savimi pasiimate maistą bei kitokių daiktų.
  2. Vairo sistema padeda paprasčiau valdyti baidarę. Viskas atliekama kojomis.
  3. Prijuostė pasirenkama tuomet, kai norima išvengti drėgmės baidarėje. Tačiau kadangi užsiimate vandens sportu – retam pavysta visiškai nesušlapti.
  4. Papildomi tvirtinimai suteikia galimybę visiems baidarėje esantiems žmonėms susirišti. Dažnai taip daroma, kai baidare plaukia suaugusysis ir vaikas. Baidarių nuoma rekomenduoja pasinaudoti priedais.

 

Stalo futbolas – įdomesniam laisvalaikiui

stalo futbolasDaugelis žmonių šiais laikais prie darbo stalo praleidžia visą dieną, o sėdimas darbas, kaip žinia, turi savų minusų sveikatai, fizinei ir psichinei būklei. Specialistai pataria laisvalaikiu „nenutūpti“ ant kėdės prie kompiuterio ar televizoriaus, o rasti judresnę laisvalaikio praleidimo formą. Žinoma, idealus variantas – sportuoti. Kadangi ne visi gali sau leisti (tiek pinigų, tiek laiko prasme) sportuoti klube, geriausia įsigyti sporto inventorių namams. Sporto prekės yra gan plati sąvoka. Sporto prekių parduotuvėje galima rasti visko ko geidžia širdis – nuo svarelių, šokdynių, hantelių iki treniruoklių, bėgimo takelių ir įrangos lauko sporto aikštynams. Visko, kas laisvalaikį padarytų bent kiek judresnį.

Laisvalaikio žaidimai, tokie kaip stalo futbolas, taip pat patenka į sporto prekių sąvoką. Stalo futbolas Lietuvoje pasirodė ne taip jau seniai, tačiau jau turime profesionalių žaidėjų, žaidimo lygą bei čempionatus. Laurus dėl žaidimo išpopuliarinimo gali drąsiai prisiimti serialas „Draugai“. Legendinis serialas, su kuriuo užaugo ne viena karta, įsiliejo į mūsų gyvenimus ir davė daug įvairių naujovių. Pirmieji smagiai stalo futbolą pliekiančius „Draugų“ herojus pastebėjo barų savininkai. Tad netrukus įvairiuose baruose bei kavinėse atsiradę futbolo stalai tapo tikru traukos centru.

Tokios sporto prekės kaip stalo futbolas išties domina pirkėjus, o prieinama jų kaina leidžia įsigyti ir ne tik įstaigoms, bet ir namams privačiam naudojimui. Stalo futbolas azartiškas ir užkrečiantis žaidimas, leidžiantis išlieti energiją. Žaidimo esmė, kaip ir futbole – įmušti įvartį žaidžiant prieš varžovą ar varžovus. Tad žaidimas lavina greitį, reakciją, žaidžiant komandoje padeda susidraugauti su komandos draugais ar priešininkais, taigi – socializuotis. Profesionaliai žaidžiantys šį žaidimą jau ne vienerius metus išduoda, jog žaidžiant prireikia pasitelkti ir strateginį mastymą, ieškoti loginių ėjimų, planuoti naujas kombinacijas.

Stalo futbolas nėra didelė finansinė investicija, tačiau išties įtraukia ir leidžia bent žaidimo metu pamiršti darbus, namų ruošą ar stresą. Šokinėjimas aplink stalą bei azartas taip pat leidžia ir sudeginti nemažai papildomų kalorijų. Tad, galima apibendrinti, jog stalo futbolas išties garantuoja kitokį, judresnį laisvalaikį.

 

Dažasvydis-aktyvus poilsis aktyviems žmonėms

Aš vis gi augau kiek anksčiau, ne dabartiniu pokemonų laikotarpiu,  pamenu kieme žaisdavom karą.:)) Na turbūt visi žinot kap linksma lakstyt su kiemo draugais su plastikiniais ginklais, antrankiais iš žymiųjų made in china rinkinių būsimiems policininkams:)) Nežinau kiek jie populiarūs buvo, bet mes jų turėdavom, vis gi geri tėveliai, nupirkdavo.

[more…]

O ką daryt kai vaikystė baigiasi, o nerūpestingai palakstyt su draugais vis dar nori?Nežinot?Na gi :)) Pažiūrėkit į pavadinimą.:)Dažasvydis – linksma, kupina adrenalino ir azarto pramoga.Pabandžius norisi dar, o nebandžiusiems būtų nuodėmė neišbandyti.:) O kad taip, po dažasvydžio pergalę atšventus ar alum nuplovus pralaimėjimo kartėlį:)) Naršant internete mano akis patraukė viena šauni komanda  gocrazy.lt , Teikianti dažasvydžio ir renginių organizavimo paslaugas jau 9 metus. :)Nešiojami skydai, snaiperių kostiumai ir svarbiausia, po dažasvydžio galimybė išsikepti šašlykų:)