Kada reikalinga automobilių nuoma

Vieniems automobiliu nuoma atrodo nuolat naudojamas dalykas, kitiems gali būti visai negirdėtas. Kuriam variantui save priskirsite, priklauso nuo asmeninės situacijos. Viena aišku – net, jeigu automobiliu kol kas nuoma dar nėra aktuali, niekada nežinai, kada ji tokia taps. Mat yra labai daug gyvenimiškų ir paprastų situacijų, kada be tokio dalyko, kaip automobiliu nuoma tiesiog neišsiversi. Štai keletas jų.

auto nuoma vestuvems

Vestuvės

Turbūt visi gerai žino, kad automobiliu nuoma vestuvems yra itin paplitęs reiškinys, ir visai ne be reikalo. Juk kaip tik šios didžiosios šventės metu visi žmonės džiaugiasi gyvenimu, dovanoja vienas kitam pačias geriausias akimirkas. Kad automobiliu nuoma yra reikalinga, įrodo daug puikių fotografijų, kurių vėliau atsiranda. Nuoma leidžia pasivažinėti tokiu automobiliu, prie kurio puikiai atrodo kiekvienas, kuris nori vykti į tokią kelionę, kuris į ją ir vyksta. Vestuvinė kelionė – tai, galima sakyti, fotosesija ant ratų. Kalbame apie tą kelionę, kuri kelias valandas trunka iš karto po sutuoktuvių ceremonijos. Tada automobiliu nuoma suteikia kažkokį procesijos iškilmingumą. Juk, tarkime, kur dar kažkoks žmogus galėtų pasivažinėti tokiu puikiu senoviniu automobiliu, kuris taip gerai atrodo per vestuves? Tik dėl to, kad pigi automobiliu nuoma leidžia kelias valandas paturėti iš esmės brangų automobilį savo rankose, suteikia labai daug džiaugsmo. Kokių automobiliu nuoma Kaune galėtų tikti vestuvėms? Atsakymą beveik galima būtų formuluoti taip: o kokių netiktų. Juk tikrai kiekvienas žmogus nori pasivažinėti kaip karalius. Taigi, netiks paprasti automobiliai. Žinoma, pasitaiko situacijų, kada per vestuves apskritai niekas neturi jokio dar automobilio, visi pėsti. Tai ypač dažnai gali pasitaikyti tada, kai tuokiasi labai jauni žmonės, arba šiuolaikiški miesto gyventojai, propaguojantys važinėjimą dviračiu ar pan. Taigi, tada dar labiau svarbu yra gera automobiliu nuoma. Siauliuose, net ir šiame mažesniame mieste jų vis tiek gali būti.

Mergvakaris

Kokia ne ilgalaike automobiliu nuoma tiktų merginoms švenčiant savo draugės būsimas vestuves? Tikriausiai tokia, kur telpa daugiau žmonių. Gal esate ir jūs kada penktadienio ar šeštadienio vakarą pastebėję, kaip miestu praūžia pratriukšmauja puiki klykiančių žmonių minia. Ką tai reiškia? Jeigu tai – autobusiukas arba limuzinas, pro kurio langus lenda karštos taurėmis mojuojančios, rėkiančios ir dainuojančios merginos – vadinasi, kažkas atsisveikina su savo mergyste ir ruošiasi krauti šeimos lizdą. Mikroautobusu nuoma taip pat puikiai tinka tokiai pramogai. Tai ne kiek praktiška, kiek tiesiog labai smagu ir linksma – beveik kaip per mokyklos ekskursijas tais laikais, kai kotletus iš kuprinės pradėdavom valgyti dar neišvažiavę iš  mokyklos kiemo.

Svečiai iš užsienio

Automobiliu nuoma Klaipedoje ar kitame mieste gali taip pat pagelbėti viešint užsieniečiams. Tarkime, jūs priimate svarbius kokio nors festivalio, kurį gal net organizuojate, svečius. Neversite žmogaus iš oro uosto, laivų uosto arba stoties pėsčiam eiti iki apartamentų, kaip ir neliepsite jam sėsti į seną troleibusą. Labai gerai, jeigu yra automobiliu nuoma Panevezyje ar kažkuriame kitame mieste, kuriame tokie dalykai reikalingi. Ką tai suteikia? Tai labai geras būdas suteikti malonumo svečiui ir parodyti savo miestą kaip tikrai vertą dėmesio. Juk, jeigu automobilis jūsų rankose pabus ilgiau, spėsite viską aprodyti, ir miestas jums taip pat atsivers gražiausiomis spalvomis. Reikia tikėtis, kad ir tada, kai jūs nuvyksite į kitą šalį, ir kai ten būsite viešnia ar svečias, jums taip pat kažkas parodys tokį gražų svetingumą.

Automobilių nuoma Vilniuje: kiek kainuoja ši paslauga?

automobilio nuomaDaugelis teiraujasi, kiek šiandien kainuotų išsinuomoti vieną ar kitą automobilį. Deja, šiuo atveju vienareikšmio atsakymo nėra ir negali būti. Kaina visų pirma priklauso nuo pačios transporto priemonės, kurią norite išsinuomoti. Pigiau atsieis paprastesnių, kasdieninių automobilių nuoma Vilniuje – tai dažniausiai susiję su ilgalaikėms nuomos įmonėms paslaugomis. Tuo tarpu norint išsinuomoti prabangų limuziną, kišenėje prireiks turėti apie kelis šimtus litų. Įkainiai priklauso ir nuo laiko, kuriam automobilis nuomojamas. Kitaip tariant, kuo ilgesniam laikui nuomositės transportą, tuo valandinis įkainis bus mažesnis (tai sena, daugelyje verslo sričių taikoma taisyklė).

Už kiek pigiausiai galiu išsinuomoti automobilį sostinėje?

Pigiausiai automobilių nuoma jums atsieis, jei nuomositės mini klasės automobiliuką ir ne trumpesniam nei 10-14 dienų terminui. Tuomet dienai tokio transporto nuoma gali kainuoti vos nuo 40-50 Lt. Kompaktinės klasės automobilių nuoma kainuos nuo 70-80 Lt už dieną, automobilį nuomojantis daugiau nei dviem savaitėms. Kiek brangesni vidutinės klasės automobiliai – jų nuoma tam pačiam laikotarpiui gali kainuoti nuo 100 iki 150 Lt už vieną dieną. Vadinasi, 2 savaitės prabangaus keliavimo po Vilnių, Lietuvą ar netolimas kaimynines valstybes gali kainuoti nuo 1400 iki 2100 Lt, priklausomai nuo pasirinkto automobilio. Tokia automobilių nuoma taip pat laikoma trumpalaike, todėl jos įkainiai yra šiek tiek didesni, nei ilgalaikės nuomos – įmonėms taikomos kur kas palankesnės automobilių nuomos sąlygos.

Brangiausi – limuzinai ir mikroautobusai

Nors sostinėje paslaugų kainos yra nežymiai didesnės nei kituose šalies miestuose, automobilių nuoma Vilniuje nėra brangi. Žinoma, prabangaus arba specifinio transporto, pavyzdžiui, mikroautobusų nuomos įkainiai yra santykinai dideli. Mikroautobusą norint išsinuomoti 1-3 paroms, už kiekvieną parą reikės sumokėti po 350 ir daugiau litų. Tuo tarpu užsisakius prabangų 20 ar daugiau vietų limuziną, apie 300 litų kainuos viena valanda prabangios kelionės. Paprastesnius, senesnių modelių limuzinus galima išsinuomoti ir už 150-200 litų valandai, o jei transportą užsisakysite visai dienai arba jei esate tam tikros kompanijos nuolatinis klientas, drąsiai galite tikėtis ženklių nuolaidų.

Ilgalaike automobiliu nuoma galite sutaupyti daug pinigų

Gauti ilgalaikę automobilių nuomą apsimoka, jeigu jūs atvykstate į miestą, kuriame neturite savo automobilio. Juk labai dažnai nesinori važinėtis viešuoju transportu, nes tai nėra visai patogu – reikia sekti tam tikrus maršrutus ir būti spūstyje kartu su daugybe kitų žmonių. O jeigu atvykote pasisvečiuoti į miestą be savo automobilio ir ketinate verslo reikalais būti ten ilgiau nei vieną mėnesį, tuomet ilgalaike automobiliu nuoma gali būti tikrai pati geriausia jums prieinama išeitis.

Kokius automobilius galima užsisakyti ilgalaikei nuomai?

Galite rinktis iš skirtingų kategorijų automobilių  – pavyzdžiui, galite išsinuomoti ekonominės klasės automobilius, kompaktiškus automobilius, vidutinės klasės automobilius, verslo klasės automobilius arba mini venus bei mikroautobusiukus.

Ilgalaike automobiliu nuoma galite naudotis ir su vairuotoju ir be vairuotojo. Pavyzdžiui, jeigu jums dažnai reikia pasitikti savo klientus arba verslo partnerius, tuomet jums tikrai reiktų sudaryti ilgalaikės nuomos sutartį su patikima automobilių nuomos įmone, kuri galėtų ir pasitikti jūsų svečius.

Ilgalaikei nuomai galite užsisakyti ir pačius naujausius BMW, Mercedes, Lexus automobilius. Žinoma, šių automobilių kainos gali būti gana didelės, tad jeigu norite sutaupyti, geriausia būtų pasiimti ekonominės klasės arba kompaktišką automobilį – dabar yra tikrai gana pigių Toyota Yaris, Mazda 3, Renault Megane automobilius už jums patinkančią kainą – šie automobiliai gali kainuoti vos nuo devyniolikos eurų vienai parai, jeigu pasirašysite ilgalaikės automobilių nuomos sutartį. Taigi, ilgalaike automobiliu nuoma yra tikrai naudinga paslauga visiems, kurie nori važinėtis po miestą patogiai. Žinoma, važinėtis galima ne tik po miestą, ir profesionalūs vairuotojai gali pasitikti ne tik jūsų verslo partnerius, tačiau automobiliai puikiai tiks ir ilgesnėms jūsų asmeninėms arba šeimyninėms kelionėms.

Kelionė nuomotu automobiliu – patogesnė

Jeigu norite pakeliauti kur nors į netolimą užsienį su savo šeima, tuomet ilgalaike automobiliu nuoma jums tai pat turės daug ką pasiūlyti. Dabar galite išsinuomoti modernų Mercedes Benz mikroautobusiuką su visais patogumais už visai nebrangią kainą, kadangi ilgalaike automobiliu nuoma yra kur kas pigesnė, nei trumpalaikė.

Galite apsilankyti tinklapyje CarsRent.lt ir ten išsirinkti savo norimą automobilį – susisiekti su šia kompanija bus labai paprasta, tad vos per dešimt minučių turėsite galimybę  gauti labai gerą automobilį už nebrangią nuomos kainą – svarbiausia yra žinoti, ko norite. Taip pat kasdien čia rasite ypatingų akcijų, kuriomis pasinaudoję, sutaupysite dar labiau.