Automobilių nuoma Panevėžyje – į ką atkreipti dėmesį

automobilių nuoma PanevėžyjeŠiuo metu automobilių nuoma Panevėžyje, skirtingai nuo kitų didžiųjų Lietuvos miestų, dar tik populiarėja – čia automobilių nuomos paslaugomis užsiimančių įmonių nėra labai daug, nors, tiesa, tokią paslaugą dar teikia ir pavieniai nuomotojai, kurie dažniausiai turi vieną automobilį, pavyzdžiui, skirtą pervežti krovinius arba mikroautobusą, arba kokį nors išskirtinį antikvarinį automobilį, kurio prireikia ypatingoms ir išskirtinėms progoms.

Automobilių nuomos Panevėžyje, kaip ir kituose miestuose, dažnai prireikia įvairių masinių renginių metu, pavyzdžiui, kai organizuojamos didelės sporto varžybos, ypač tarptautinės reikšmės, kurių metu atvyksta daug dalyvių ir žiūrovų iš kitų šalių. Tokie svečiai labai dažnai pasinaudoja puikia proga ir dalyvauja ne tik renginyje, bet ir noriai susipažįsta su Lietuva ir netgi kaimyninėmis šalimis. Dėl to jie ir kreipiasi automobilio nuomos paslaugų.

Automobilių nuoma apskritai pagyvėja šiltuoju metų laiku, nes, atšilus orams ir prasidėjus atostogų sezonui, suaktyvėja ir kelionės po įvairius Lietuvos rajonus ar dar toliau. Dėl įvairių priežasčių tokioms kelionėms vis dažniau prireikia nuomotų automobilių. Pavyzdžiui, dėl to, kad nuosavas automobilis per mažas susodinti visus kartu keliaujančius šeimos narius, giminaičius ar tiesiog draugų kompaniją bei sutalpinti visą kelionės mantą. Kita vertus, vis dažniau apskaičiuojama, kad keliaujant patogiu ir erdviu nuomotu automobiliu, kelionė bus patogesnė ir netgi ekonomiškai naudingesnė, nei eksploatuojant savo transporto priemonę.

Be to, atšilus orams, atostogų į gimtuosius namus sugrįžta ir daugybė svečiose šalyse dirbančių emigrantų. Tą patį galima pasakyti ir apie mūsų didžiąsias metų šventes – Kalėdas ir Naujuosius Metus, per kurias jie vėlgi parvažiuoja į Lietuvą. Čia jie sugrįžta neilgam ir be nuosavų automobilių, o per trumpą laiką jiems paprastai dar tenka sutvarkyti daugybę reikalų ar įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose aplankyti gimines bei draugus. Tad šiltuoju ir šventiniu sezonu jie būna vieni pagrindinių automobilių nuomos įmonių klientų.

Visais šiais išvardintais momentais ir laikotarpiais automobilių nuomos paslaugų paklausa smarkiai išauga, todėl klientai, planuojantys nuomotis automobilį, turėtų nesnausti ir norimą automobilį rezervuoti kiek galima anksčiau.

 

 

 

Auto nuoma – paprasta, bet populiari

auto nuomaAuto nuoma – populiari paslauga tiek užsienio šalyse, tiek ir Lietuvoje. Pasinaudoję šia paslauga, galėsite važinėti kokybišku automobiliu, ir tai jums dažniausiai kainuos pigiau, nei tokį automobilį nusipirkti. Šiuo metu mūsų šalyje vieni populiariausių yra 5 metų ir senesni lengvieji automobiliai. Tai lemia šalies gyventojų pajamų vidurkis, kadangi gyventojų pajamos nėra labai didelės, tad investuoti į naujus automobilius gali nedaug kas. Tačiau jau minėti, kiek senesni, automobiliai yra pakankamai kokybiški ir komfortiški. O nuomojantis būtent tokius automobilius, galima sutaupyti, lyginant su jų pirkimo kainomis. Dėl šių priežasčių daugelis žmonių ir renkasi būtent šių lengvųjų automobilių nuomą.

Kita vertus, tie, kurių pajamos pakankamai aukštos ir gyvena pasiturinčiai, žinoma, renkasi prabangesnius automobilius. Suprantama, juk prabangūs automobiliai išsiskiria puikia važiavimo kokybe, be to, jie yra įvaizdžio dalis, o tai ypač svarbu didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Pažymėtina, kad prabangūs automobiliai ne vien tik perkami, bet ir nuomojami. Tad prabangių automobilių nuoma Lietuvoje taip pat plečiasi.

Be minėtų automobilių išsinuomoti taip pat galima ir antikvarinį automobilį, tai yra tokį, kuris buvo pagamintas prieš keletą dešimtmečių. Įmonės, teikiančios antikvarinių automobilių nuomos paslaugas, siūlo puikiai išlaikytus ir prižiūrėtus automobilius. Žinoma, tokių transporto priemonių niekas nesirenka važinėtis kasdien ar tiesiog tvarkyti įprastus reikalus. Tokių automobilių dažniausiai prireikia įvairių švenčių ar išskirtinių progų metu. Juk toks automobilis iš tolo skirsis savo išvaizda, o toks išskirtinumas taps puikiu šventės akcentu.

Nuomojamų auto transporto priemonių pasiūla yra tikrai pakankamai didelė, todėl, priklausomai nuo poreikių ir tikslų, kiekvienas gali nesunkiai išsirinkti ir išsinuomoti būtent jam reikalingą automobilį. Pati nuomos procedūra yra visai nesudėtinga, o patogiausia tai, kad išsinuomoti automobilį galima ir internetu. Vis daugiau auto nuoma užsiimančių įmonių, visą informaciją apie nuomojamus automobilius talpina internete, tuo pačiu sudarydamos galimybes automobilį internetu ir išsinuomoti. Jums tereikia išsirinkti automobilį ir jį užsisakyti, o įmonės darbuotojai parengs atitinkamą nuomos sutartį. Tada jūs tiesiog nuvyksite į nuomos saloną ir, pasirašę pateiktus dokumentus, atsiimsite išnuomotą automobilį.

 

Automobilių nuoma Vilniuje – paslauga, kuri pravers daugeliui

Ar kada teko būti tokioje situacijoje, kad Jūsų galutiniam tikslui pasiekti yra reikalingas automobilis? Automobilių nuoma Vilniuje siūlo puikią proga įgyvendinti savo tikslus, visur važiuojant išnuomotu automobiliu. Tai itin populiari ir patogi paslauga, kadangi ką bedarytumėte, ar sudaužėte savo automobilį, ar atvykote į Vilnių traukiniu ir Jums reikia automobilio, ar tiesiog šiuo metu savo transporto priemonės neturite, tai puiki galimybė išsinuomoti automobilį saviems tikslams. Kodėl tai yra taip patogu?

Palyginus už mažą kainą, Jūs gaunate naują automobilį, kurį Jums pristato į Jūsų norimą vietą.  Be to, tikimybė, kad naujas automobilis suges, yra išties menka. Visgi, jei taip ir nutiktų visada galite tikėtis pagalbos kelyje. Tuo tarpu, jei patekote į eismo įvyki, jaudintis nederėtų, nes visi automobiliai yra drausti, todėl patirtų nuostolių nereikės padengti iš savo kišenės. Kita vertus, išsinuomotas automobilis nėra jūsų nuosavybė, todėl privalote būti atidus, juo rūpintis ir prižiūrėti.

Automobilių nuoma Vilniuje veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, todėl nesvarbu, kokia diena būtų – šventinė, sekmadienis, ar bet kokia kita, Jūs visada galėsite išsinuomoti automobilį. Patogu, tiesa?

Norėdami išsinuomoti automobilį, Jūs galėsite rinktis iš trijų siūlomų tipų – ilgalaikės, trumpalaikės, ir automobilio nuomos su patyrusiu vairuotoju. Pastarasis tipas – patogus ir naudingas užimtiems žmonėms, kurie gerai nepažįsta Vilniaus, tačiau jiems reikia aplankyti daug vietų per gana trumpą laiką. Tuo tarpu, trumpalaikę automobilių nuomą renkasi žmonės, kuriems automobilis reikalingas trumpam laikui – dienai ar kelioms. Ilgalaikę nuomą renkasi žmonės, kurie automobilį nori išsinuomoti ilgesniam laikui, galbūt nuvažiuoti į kitus miestus, ar tiesiog žino, kad automobilis jiems bus reikalingas ilgesnį laiko tarpą. Be to, reikia atminti, kad kuo ilgesnį laiką nuomositės automobilį, tuo jo nuomos kaina bus mažesnė.

Automobilių nuoma Vilniuje labai patogi paslauga, kuri užtikrina, kad viešnagė Lietuvos sostinėje bus maloni ir patogi. Tiesa, reiktų atminti, kad norimą automobilį reiktų rezervuoti dar prieš atvykstant į Vilnių, tada galėsite būti visiškai ramūs, kad jūsų planai klostysis sklandžiai ir taip, kaip jūs to norite.

Kada pravers automobilių nuoma su vairuotoju

nuomaTurbūt kiekvienas yra pagalvojęs apie tai, kaip būtų gera kartais turėti asmeninį vairuotoją. Tačiau iš tiesų tai tikrai įmanoma, tai gali pasiūlyti automobilių nuoma su vairuotoju. Tai gana populiari Lietuvoje paslauga, galinti padėti išspręsti aibę įvairiausių bėdų ir gyvenimiškų situacijų.

  • Svarbi šventė. Turbūt populiariausia proga, kai reikalinga automobilio nuoma su vairuotoju – įvairios šventės ir svarbūs gyvenimo įvykiai. Automobilių nuoma vestuvėms, krikštynoms ar kitoms šventėms – neatsiejamas dienos atributas. Tuomet visi nori atsipalaiduoti, džiaugtis smagiomis akimirkomis, tad tikrai nėra noro sėsti už vairo ir jaudintis. Todėl automobilis su vairuotoju tokią dieną – populiarus pasirinkimas. Dažniausiai šventėms reikalinga arba limuzino nuoma arba kelių automobilių su vairuotojais nuoma svečiams ir šventės dalyviams.
  • Atvyko svečių. Labai dažnai žmonėms trumpalaikė automobilių nuoma su vairuotoju praverčia tuomet, kai reikia užimti svečius. Tai tikrai puikus būdas suorganizuoti sau ir draugams nedidelę išvyką ir nesijaudinti dėl to, kad kažkam iš kompanijos reikės vairuoti. Ypač jei tai laisvalaikis – kas gi gali atsipalaiduot ir mėgautis laisvu laiku, jei reikia vairuoti. Todėl tokiais atvejais praverčia automobilių nuoma su vairuotoju. Svarbiausia, jog tokia paslauga trumpam laikui kainuoja tikrai nedaug, o suteikia tiek daug patogumo.
  • Išvykstant ir atvykstant. Dar vienas dažnas atvejis, kuomet užsakomi automobiliai su vairuotoju – įvairios išvykos ir atvykimai. Jei Jums dažnai tenka vykti į komandiruotes ar darbinius vizitus, turbūt žinote, kaip nemalonu kiekvieną kartą rūpintis, kur palikti automobilį arba laukti taksi. Tuo tarpu automobilių nuoma su vairuotoju gali pasiūlyti puikią alternatyvą. Vos Jums nusileidus, Jūsų jau laukia automobilis ir nuveža Jus namo ar susitikimo vietą. Nebereikia jaudintis dėl taksi ar automobilio, o tai juk sukelia ypač daug problemų, kai vizituojate svečioje šalyje.
  • Ilgalaikė nuoma. Dar vienas automobilių nuomos su vairuotoju pasirinkimas – ilgalaikė automobilių nuoma. Esama tokių žmonių, kurių darbe nuolat reikia keliauti iš vieno objekto į kitą, iš susirinkimo į susirinkimą. Tokiame darbe tikrai nesinori dar pačiam ir už vairo sėdėti. Todėl mercedes nuoma Vilniuje ar kitame mieste su vairuotoju – puikus pasirinkimas.

Auto nuoma užsiimančios įmonės jūsų paslaugoms

auto nuomaAuto nuoma labai populiari paslauga visame pasaulyje, o pastaruoju metu ji smarkiai populiarėja ir Lietuvoje. Transporto priemonių nuoma užsiimančių įmonių mūsų šalyje nemažai. Tad, didėjant konkurencijai, gerėja ir teikiamos paslaugos, kurios tampa vis lankstesnės ir patogesnės klientams. Auto nuoma užsiimančios įmonės dirba patikimai, nuomai siūlo naujus ir techniškai tvarkingus automobilius, be to klientų patogumui suteikiamos ir įvairios papildomos sąlygos. Todėl automobilių nuomos paslaugas gali išsirinkti įvairiausi klientai pagal savo poreikius bei pageidavimus.

Auto nuoma – puiki paslauga, kai susidaro įvairios situacijos, kada reikalingas automobilis, o nuosavo neturite. Pavyzdžiui, nuosavas automobilis sugedo ir remontuojamas autoservise. O jeigu gedimas rimtas – automobilį gali remontuoti ir kelias dienas. Tuo tarpu gyvenimas juk nestovi virtoje, o jums reikia vykti į darbą, tvarkyti reikalus, vežti vaikus į mokyklą bei būrelius ir pan. Šiuolaikiniam ir nuolat skubančiam žmogui, ypač turinčiam užpildytą dienotvarkę, viešasis transportas paprastai nėra tinkama išeitis. Todėl tokiose situacijose dažniausiai gelbėja auto nuoma. Išsinuomotu automobiliu naudotis galima nuo kelių valandų iki kelių dienų. Pačius automobilius kiekvienas klientas gali pasirinkti pagal savo tikslus: nuo ekonomiškų nedidelių ir miesto sąlygomis puikiausiai tinkančių automobilių iki ištaigingų limuzinų. Atkreipkite dėmesį, kad, priklausomai nuo jūsų poreikių, dažniausiai galite pasirinkti ir papildomas sąlygas. Pavyzdžiui, jeigu reikia vežti mažamečius – tokiu atveju automobilis bus parinktas su vaiko kėdute.

Auto nuoma taip pat puikus sprendimas, kai reikia vykti į keliones verslo reikalais, pavyzdžiui keliauti į įvairias Lietuvos vietas susitikti su užsakovais ar verslo partneriais. Tokiam atvejui automobilių nuomos įmonės gali pasiūlyti patikimus ir modernius, solidžius bei prabangius automobilius. Tokie automobiliai užtikrins tinkamą verslininko įvaizdį. O keliaujant po įvairius Lietuvos rajonus ir miestelius, ypač pravers GPS navigacija, tad rinkitės ja aprūpintus automobilius. Jeigu reikia, labai patogu užsisakyti tokias papildomas paslaugas, kaip automobilio pristatymas į Vilniaus ar Kauno oro uostus. Tai aktualus sprendimas verslininkams bei keliaujantiems žmonėms.

Apskritai, auto nuoma užsiimančios įmonės dirba lanksčiai ir geranoriškai. Darbuotojai visada pasirengę aptarti klientų klausimus, įvertinti jų poreikius ir padėti spręsti kilusias problemas, o siūlomi nuomotis automobiliai yra nauji ir tvarkingi bei tinkamai apdrausti. Tad klientams tikrai nekils papildomų rūpesčių.

Automobilių nuomos salonai siūlo įvairias paslaugas

automobilių nuomaAutomobilių nuomos verslas prasidėjo dar 1916 Amerikoje, kuomet vienam žmogui kilo mintis savo prabangų automobilį skolinti ne šiaip, o už pinigus. Pastebėjus, jog paklausa labai didelė, verslas pradėjo plėtotis ir šiandien visame pasaulyje veikia ne viena įmonė, teikianti tokio pobūdžio paslaugas.

Kadangi konkurencija labai didelė, kiekviena bendrovė stengiasi įtikti savo klientams bei siūlo jiems patraukliausius nuomos variantus.

  • Trumpalaikė automobilių nuoma naudinga, jei automobilis reikalingas smulkioms reikmėms ir neilgoms kelionėms. Dienai ar kelioms. Ši paslauga aktualiausia iš svetur atvykusiems svečiams bei neturint galimybės naudotis nuosavu transportu.
  • Ilgalaike automobilių nuoma dažnai naudojasi įmonės, nuomojančios automobilius darbo reikmėms. Šis būdas patogus ir nereikalauja daug investicijų, kadangi suteikia galimybę susigrąžinti daugybę mokesčių. Be to, renkantis tokio pobūdžio nuomą, taikomos įvairios nuolaidos.
  • Atostogautojams patogi automobilių nuoma užsienyje. Visai nebūtina kreiptis į kitos šalies automobilių nuomotojus. Užtenka susitarti su patikima kompanija Lietuvoje. Tokiu būdu išvengiama bereikalingų nesusipratimų: kalbos barjero ar skirtingų sutarčių taisyklių. Žinoma, tokias paslaugas teikia ne visos bendrovės, tačiau jos bent jau gali suteikti informaciją apie vyraujančias rinkos kainas ir patarti, kuri kompanija pasirinktoje šalyje patikima.
  • Krovininius mikroautobusus patogu nuomotis, vežant didesnių gabaritų krovinius, kraustantis, perkant baldus, buitinę techniką ir pan. Na, o keleiviniai tiks ir šventei, ir ilgesnei kelionei su didesne kompanija.
  • Limuzinai, hameriai ir kiti prabangūs, dideli automobiliai taip pat turi savo klientų ratą: tai vestuvininkai, mergvakarių ir bernvakarių dalyviai, jubiliatai, abiturientai ir kiti, norintys pasivėžinti išskirtiniu, dideliu ir patogiu automobiliu.
  • Taip pat šioms šventėms tinka ir senoviniai automobiliai, ypač, jei šventė teminė.

Automobilių nuomos salonai taip pat siūlo ir vairuotojo paslaugas ar automobilių puošybą, priklausomai nuo poreikių. Tereikia žinoti, jog šios paslaugos kainuoja papildomai, tad reikėtų išsiaiškinti, kiek kainuoja papildoma vairuotojo darbo valanda ir kitokius svarbius dalykus.

Kadangi automobilių nuomos salonų gana daug, išsirinkti tą vienintelį, gali būti sunku. Tad derėtų atsižvelgti į poreikius, kainą, aptarnavimo kokybę. Pasiskaityti atsiliepimus, atidžiai perskaityti sutartį.