Kas nutinka negydant celiulito?

Limfodrenažinis masažas VilniujeVisiems atrodo, jog celiulitas – tai gana įprastas reiškinys, susijęs su moterų odos problemomis. Deja, jei ši liga tebūtų tik apelsino žievelės efektas šlaunų srityje, celiulito gydymui nereikėtų tokių sudėtingų procedūrų ir operacijų, kurias siūlo įvairios grožio ir viešosios klinikos.

Jei žinote, kad galite būti paveldėjusi celiulitą, arba turite viršsvorio, Jums reikėtų daugiau pasidomėti celiulitu ir jo padariniais Jūsų sveikatai.

Pirminėje celiulito formavimosi stadijoje sutrinka kraujotaka odos audiniuose, tai lemia vandens kaupimąsi poodiniuose sluoksniuose, kur skystis apsistoja ir dar labiau spaudžia kapiliarus, neleisdamas pratekėti ne tik kraujui, bet ir plazmai. Šitaip poodyje pradeda kauptis toksinės medžiagos ir čia negali patekti deguonis, todėl audiniai pradeda kietėti. Lyg to dar nebūtų gana – ši situacija visiškai netrukdo į audinius patekti riebalinėms molekulėms, kurios dėl silpnos kraujotakos negali skaidytis ir taip pat kaupiasi jungiamajame sluoksnyje. Štai šitaip formuojasi nepageidaujamas celiulitas.

Pirmoje šių audinių kietėjimo stadijoje dar galima išvengti celiulito atliekant fizinius pratimus. Taip pat padeda limfodrenažinis masažas Vilniuje, Kaune ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Dabar yra klinikų, atliekančių limfodrenažinį masažą, tačiau tai nereiškia, kad Jums nereikės įdėti daug pastangų reguliuojant savo mitybą ir fizinį aktyvumą.

Tolimesnėse celiulito stadijose odos paviršius vis labiau keičia pavidalą ir tampa dar  nelygesnis. Galiausiai poodiniame sluoksnyje galima lengvai užčiuopti grūdo pavidalo gumbelius, kurie neretai yra skausmingi. Apie paskutinę celiulito stadiją praneša pamėlynavusi ar violetinė oda, skausmingi patinimai. Tokiu atveju yra būtinas gydymas, kartais net chirurginė operacija.

Celiulitas lengviausiai įveikiamas, kai pastebimas kuo anksčiau. Norėdamos sužinoti, ar Jums gresia ši liga, abiem rankom judesiu viena link kitos suspauskite savo šlaunį – jeigu matote, jog suspausta oda sušoksta į nors kiek pastebimas duobutes – Jums jau reikia imtis pirmųjų celiulito prevencijos priemonių – sumažinkite suvartojamo riebaus maisto kiekį, sportuokite, naudokite anticeliulitines kosmetikos priemones.

 Anticeliulitinis arba limfodrenažinis masažas padeda turinčioms bet kurios (išskyrus paskutinės) stadijos celiulitą. Tad ši procedūra yra visada rekomenduojama. Limfodrenažinis masažas Vilniuje yra atliekamas daugelyje dermatologinių klinikų ar masažo salonų.

Atsiminkite – turėti gražią ir sveiką odą niekada nėra per vėlu.

 

 

 

Anticeliulitinis masažas – mitai ir realybė

Tikriausiai nėra moters šioje Žemėje, kuri būtų  nudžiugusi apžiūrinėdama save veidrodyje ir pamačiusi celiulito pėdsakus. Tai tikrai nemaloni žinia kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Vienos celiulitą pamačiusios numoja ranka ir mano, kad jis savaime išnyks, o kitos neriasi iš kailio, kad tik jį kuo greičiau paslėptų ir visiškai išnaikintų. Tad kuo gi galima pasikliauti kovojant su celiulitu. Ar tikrai anticeliulitinis masažas gali moterims padėti?

Mitai ir realybė tiek apie celiulitą, tiek apie kovos su juo būdai yra persipynę ir nemaža dalis moterų pasimeta, ima pasikliauti draugių patarimais ar liaudies išmintimi. Kokie garsiausi mitai sklando? Ar jie tik mitai ar yra nors kruopelė tame tiesos? Pamėginsime atverti kortas.

Tikrai nemanykite, kad vienas anticeliulitinis masažas Jums gali padėti. Taip, tą dieną Jūs tikrai jausitės ypatingai, nes kūnas gaus puikią dozę judesio ir malonumo, tačiau tam, kad pajustumėte tikrą poveikį ir akivaizdžią naudą, reikalingas 10 – 15 kartų kursas. O vėliau naudinga atlikti palaikomuosius masažus bent kartą per savaitę. Kiekviena save mylinti moteris gali leisti šį malonumą arba, mieli vyrai, parodykite ir Jums, kaip stipriai mylite savo moterį ir kaip svarbus Jums jos grožis bei sveikata.

Kitas egzistuojantis mitas, kad jei dovanoju savo kūnui reguliarius masažus, toliau galėsiu ragauti pačius skaniausius tortukus, kotletukus ir spragėsius. Nebereikės man nei rytinės mankštos, nei savaitgalinių bei vakarinių pasivaikščiojimų  parke. Jei norite garantuotų rezultatų, reguliariai atliekamas „roll shaper“ masažas ir sportas bei dieta arba bent maisto reguliavimas – tai puikios savijautos ir keleto nereikalingų kilogramų atsikratymo garantas.

Tai pat pristatome keletą realių faktų, kurių būtina laikytis, jeigu norite išbandyti anticeliulitinį  masažą, kurį siūlo “Kūno studija“:

  • Jūs neturite būti nėsčia;
  • Nesergate tromboze ar kraujagyslių ligomis;
  • Neturite kraujotakos sutrikimų;
  • Neturite labai jautrios ar pažeistos odos.

Taigi tikrai nėra mitas, kad anticeliulitinis masažas – tai tik švelnus paglostymas, neteikiantis jokios naudos. Visgi ši procedūra yra skirta odos ir kūno priežiūrai, kuri reguliuoja limfinę sistemą, kraujotaką, skatina detoksikaciją, gydo celiulitą, koreguoja ir modeliuoja kūno linijas, tonizuoja ir kartu padeda odai išlaikyti optimalų stangrumą bei tonusą. Nauda – akivaizdi!