Kaip balinti dantis namuose?

oralgen nupearl dantu balinimo priemones klipshop.ltNorite nuostabių dantukų, tačiau neturite laiko lankytis pas stomatologą? Tuomet dantų balinimas namų sąlygomis yra puiki alternatyva. Kai kurie žmonės pergyvena, kad dažnas dantų balinimas gali būti kenksmingas, kadangi balinimo metu po truputį mažinamas ėduonis. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi dantų balinimas atliekamas naudojant kokybiškas priemones. Taigi, kaip balinti dantis namuose? Įsigykite kokybiškas kapes arba balinimo pieštuką bei gelį, kuris padės kiek pašviesinti dantukų spalvą.

Balintis pačiam ar eiti pas gydytoją?

Dantų balinimasis namuose nėra sudėtingas, tad vietoj to, kad keliautumėte pas specialistą – galite įsigyti profesionalias priemones ir pats nesunkiai atlikti balinimo darbus. Lyginant šias dvi pasirinkimo galimybes – balinimas namuose net geresnis pasirinkimas.

  1. Namuose balintis dantis yra kur kas paprasčiau.
  2. Balinimas namuose yra kur kas pigesnis pasirinkimas.
  3. Balindamasis namuose galite labai patogiai kontroliuoti balinimo intensyvumą.

Ar dantų balinimas kenksmingas dantims?

Jeigu nesaikingai naudosite priemones, tokiu atveju dantų balinimas namų sąlygomis gali būti ne tik kad nenaudingas, tačiau net ir kenksmingas. Štai dantų pieštukas turėtų būti naudojamas kartą arba du per parą, tačiau jokiu būdu ne daugiau. Kapomis balinti rekomenduojama dantukus kartą per savaitę, tačiau balinimo laiko tarpas turi tęstis bent jau 20 savaičių. Vieno balinimo metu kapes su geliu ant dantukų reikėtų laikyti bent jau valandą laiko. Tai optimalus pasirinkimas, kuris padeda užsitikrinti, kad dantukai bus balti, tačiau jų paviršius nebus pažeistas.

Taip pat kai kurie asmenys pastebi, kad balinant dantukus pastarieji tampa kur kas jautresni. Tačiau tai neturėtų labai Jūsų gąsdinti, kadangi baigus balinimo procesą dantys nebėra jautrūs. Juolab, dažniausiai pasirinkus tinkamas priemones jokio jautrumo net ir nejusite.

Kaip išsaugoti baltus dantukus kuo ilgesnį laiko tarpą?

Jokio skirtumo, ar dantukus balinote namuose, ar keliavote pas stomatologą, kuomet jie jau balti – būtina skirti kuo daugiau dėmesio, kad tokie išliktų kuo ilgesnį laiko tarpą.

Labiausiai dantukus gadina ir jų spalvą keičia du dalykai. Pirmiausia, tai maisto produktų vartojimas, kuris savyje turi dažomųjų savybių. Pavyzdžiui, limonadas, ledai ir saldainiai. Net ir nubalinti dantys gana greitai vėl pradės gelsvi. Kitas dalykas – netinkama dantų priežiūra. Dantų balinimas galimas tik tuomet, kai dantys yra sveiki, tačiau kuomet dantukai jau nubalinti – tai nereiškia, kad jie sveiki ir išliks. Taigi, būtina juos valyti bent jau po du kartus per dieną. Taip pat naudokit skalavimo skystį bei siūlą, kuris padeda išvalyti tarpdančius. O būtent juose dažniausiai ir kaupiasi nešvarumai.

Dantų balinimas namų sąlygomis nėra sudėtingas procesas tik labai svarbu išsiaiškinti, kokiomis priemonėmis balinimas bus veiksmingas ir kaip prižiūrėti dantis po balinimo, kad jie kuo ilgiau išliktų gražūs.

 

Kokį dantų balinimą rinktis

dantu balinimasNesunku pastebėti, kad dantu balinimas gali būti skirtingų rūšių. Vienoks jis bus su kabėmis, kitoks su lazeriu, dar kitoks – su kabėmis. Jeigu žinote, kad tikrai norite baltų dantų, belieka apsvarstyti, dantu balinimas kaina kokia jums yra prieinamas ir leisti sau išmėginti kažką naujo.

Kabėmis

Pastaruoju metu dažnai galima pamatyti žmones kalbant apie tai, koks dantu balinimas (akcija ypač kai dar kokia prasideda) yra sveikiausias, koks geriausias. Kiekvienas odontologas pasakytų, kad pagrindinė veiklioji medžiaga, dėl kurios apskritai ir įvyksta ta cheminė reakcija – dantu balinimas – Vilniuje, Kaune, Niujorke ar Sidnėjui bus visame pasaulyje panaši. Nėra kažkokios stebuklingo būdo nubalinti dantis taip, kad jie nuo to tik taptų sveikesni. Net jeigu bus pridedama visokių papildomų vitaminų ir dantį stiprinančių medžiagų, bet dantu balinimas visada kažkiek susilpnins dantis, daugiau ar mažiau. Tokia jau yra šios paslaugos (dantu balinimas) kaina tikroji. Tačiau, ei, jūs juk gaunate tai, ko labiausiai norite – jūs gaunate baltus, švytinčius dantis.

Taigi, kas tai yra per dantu balinimas (akija) su kabėmis? Paprastai tai yra tam tikra balinimo sistema, kurią galima įsigyti net ir visokiose vaistinėse, nes jose yra prekiaujama šiuo dalyku. Jeigu perkate paprasto namų naudojimo kabes, jums reikės atitinkamai jas paruošti. Toks dantu balinimas Vilniuje yra lengvai aptinkamas bet kurioje vaistinėje. Tad kiekvienas, norintis tinkamai išsibalinti dantis, tą padarys tikrai lengvai. Tereikia susikaupti ir įsigijus reikiamus daiktus pasistengti savo dantims leisti gauti tas chemines medžiagas, kokių yra prisotintas balinamasis gelis. Beje, yra įvairių balinimo būdų kabėmis. Jeigu jūsų dantu balinimas  bus atliekamas pas odontologą, tai jis kabes pagamins būtent pagal jūsų dantų formą ir reljefą. Bus gal net pasitelkiamos 3D technologijos tam, kad galėtumėte gauti norimą rezultatą, kad kiekvienas mikro danties pakitimas būtų nubalintas. Jeigu naudosite savarankiškam balinimui skirtą sistemą, tuomet reikės kiek kitaip darbuotis. Ir nedideles silikono juosteles merksite į karštą vandenį, vėliau tarsi klijuosite ant dantų – tai suteiks toms kabėms jūsų dantų formą. Į kabes pridėjus balinamojo gelio ir įvyks jūsų dantu balinimas. Geriausias rezultatas bus pasiektas, jeigu rinksite kokybiškos firmos medžiagas, o dar geriau, jeigu tai darysite pas odontologą.

Lazeriu

Kartais žmonės klausia, koks yra vykstantis lazeriu dantu balinimas, atsiliepimai apie jį kokie, geri ar blogi. Iš tiesų, yra visokių, tačiau lazeriu viskas daug moderniau ir tikrai kokybiška. Vien tas jausmas, kad tau procedūros atliekamos profesionaliomis ir pažangiomis technologijomis yra labai geras. O visgi pagrindinį darbą balinant padaro gelyje esanti veiklioji medžiaga, pats lazeris atlieka kitas papildomas funkcijas, tačiau jų dėka ši procedūra tampa iš tiesų labai kokybiška ir vertinga. Jeigu nežinote, ką pasirinkti, nepamirškite, kad visada galite tiesiog pasitarti su savo profesionaliais odontologais, ir jie jums pasakys, ką rinktis.

Namuose ar pas gydytoją

Ne kartą pacientams turėjo kilti ir kitoks klausimas: dantu balinimas – ar verta rizikuoti patiems, ar geriau iš karto eiti pas specialistą? Atsakymas čia vienareikšmis – kam patiems ryžtis daryti dalykus, kurių profesionalais tikrai nesate. Juk nenorėtumėte, kad kas nors savarankiškai, to nemokėdamas, taisytų savo automobilį? Keliuose atsirastų daug avarijų, jeigu žmonės taip elgtųsi. Taigi, ir jūs turėtumėte būti tie, kurie nebijo sumokėti daugiau, bet atsidurti pas tikrą profesionalą. Dantų balinimas – ne juokai. Geriau neatsiduoti abejotinos reputacijos gydytojui, geriausia rinktis profesionalias ir internete populiarias klinikas, kuriose jums bus suteikta pačios kokybiškiausios paslaugos.