Patarimai kaip darbo skelbimai gali padėti surasti tinkamą darbuotoją

darbuotojasNaujo darbuotojo paieška yra iššūkis ne vienam vadovui. Atsiradus vakansijai ar įvedant naują poziciją susiduriame su dilema – ieškoti patiems ar pasitikėti įdarbinimo tarpininkavimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis? Toliau aprašyti patarimai leis greičiau ir lengviau surasti gerą darbuotoją, jeigu nusprendėte ieškoti patys.

Pirmiausia darbo skelbimai turi būti kokybiški – tinkamai parašyti, su aiškiais reikalavimais ir gerai iškomunikuotu darbo aprašymu. Tačiau ieškant naujo darbuotojo ir priimant, kad darbo skelbimas yra geras ir pritraukiantis tikslinius kandidatus, kitas esminis aspektas – platus informacijos paskleidimas, t.y. darbo vietos reklama.

Ieškant naujo darbuotojo pabandykime vadovautis  piltuvėlio principu. Juo teigiama, kad kuo daugiau potencialių darbuotojų kontaktų surasime, tuo didesnė tikimybė, kad iš jų atsiras labiausiai darbdavio lūkesčius atitinkantis kandidatas. Sutikite – geriau gauti penkiasdešimt gyvenimo aprašymų negu panašios arba tokios pat kokybės dešimt potencialių darbuotojų gyvenimo aprašymų.

Toliau kalbant, Jūsų siūlomo darbo skelbimai turi būti kuo plačiau paskleisti, kuo labiau išreklamuoti, kuo matomesnėse pozicijose. Ieškantys naujų galimybių kvalifikuoti darbuotojai nuolat peržvelgia tik pirmuosius internetinių portalų, kuriuose talpinami darbo skelbimai, puslapius. Todėl būtina, kad Jūsų darbo skelbimas atsirastų pirmame puslapyje, geriausia – aukščiausiose pozicijose. Išsirinkime 3 – 5 daugiausiai lankomus portalus ir nepagailėkime investicijos į geriausias ir matomiausias skelbimų vietas. Taip pat papildomai išsirinkime nuo 5 iki 10 mažesnių lankomumo mažėjimo tvarka internetinių puslapių ir ten sudėkime savo siūlomo darbo skelbimus. Jeigu matomiausios pozicijos neužtikrinamos, darbo skelbimai turi būti nuolat atnaujinami arba perskelbiami iš naujo – kad pakiltų paieškoje. Pasinaudokime socialiniais tinklais – Facebook, LinkedIn, Google+. Nuolatinės žinutės užsifiksuos turimiems kontaktams ir jeigu ne jie kreipsis, tai parekomenduos pažįstamiems.

Darbo skelbimų reklama – taip vadinama pasyvi darbuotojo paieška, kai laukiama, kad kandidatas pats atsiųs gyvenimo aprašymą. Dabar atsiranda vis daugiau savo profesionalias paslaugas viešai siūlančių laisvai samdomų specialistų – „freelancer‘ių“. Tokio pobūdžio darbuotojai patys skelbiasi tam skirtame portale Telo.lt. Nauda ieškant „freelancer‘io šiame portale – aiškiai matomi profesiniai įgūdžiai,  galimybė peržiūrėti padarytus darbus.

Tikimės, kad šie trumpi patarimai padės Jums surasti atsakingą, profesionalų, tiesiog gerą darbuotoją kuris ženkliai prisidės prie verslo sėkmės.

Profesija vs. universiteto diplomas

Tendencijos Lietuvos darbo rinkoje dažniau gąsdina, nei ramina. Vairuotojais dirba universitetą baigę jauni vyrai, tuo tarpu siuvėjas – nykstanti profesija… Kodėl? Todėl, kad Lietuvos švietimo sistema sucks… Šiandien skaitau naujienas laikraštyje:

Tačiau geras žmogus – ne profesija. Todėl Lietuvoje prasideda atvirkštinis procesas: po studijų universitete ar kolegijoje darbo pagal specialybę nesusiradę jaunuoliai stoja į profesines mokyklas tam, kad įgytų antrą profesiją.

15min.lt straipsnis Universitetų absolventai plūsta į profesines mokyklas

darbasSuprantama, lietuviai yra be galo išradingi, tik visko iki galo padaryti nesugeba. Per dvidešimtmetį išaukštinome universitetų kultą, tuo tarpu pavieniams specialistams Lietuvos rinkoje nebuvo skiriama dėmesio. Priešingai, sakoma, kad po profkės neturėsi darbo, nei klientų, nusigersi ir būsi ubagas visa gyvenimą… Tai visiška netiesa, pletkai ir mitai, kuriuos, tenka pripažinti, labai skatina Lietuvos valdžios požiūris. Valdžią keiksime prie trečio bokalo, dabar tiesiog pasižiūrėkime, kokia situacija yra rinkoje.

Interneto technologijos yra pažengusios tiek, kad susirasti klientų internetu yra labai paprasta. Štai pavyzdys – interneto portalas Versliukai.lt, kuris vienija būtent pavienių profesijų atstovus, savo srities profesionalus, kurie nori paskelbti apie savo paslaugas visam pasauliui. Tokių puslapių yra ir daugiau, jie nemokami, bet labai prisideda prie to, kad geras specialistas niekada nesėdėtų be darbo. Ką sako mitai? Profkę pabaigęs būsi ubagų ubagas.

Grįžkime 5 metus atgal. Nekilnojamo turto aukso amžius – bankai dalina paskolas į kairę, į dešinę, darbdaviui dedi prašymą apie išėjimą iš darbo ir sakai, kad jei nepadarysi 5000 Lt. algos baltais, padarys konkurentai… Pinigų turi visi, vyksta dideli remontai. Elektriko eilėje laukiame mėnesį. Apdailininko („špakliuotojo“), dažytojo, mūrininko – taip pat mėnesį. Jų darbų kainos – tūkstančiai litų. Kur visi šie žmonės mokėsi? Profesinėje mokykloje. Jie gal net vidutiniokai savo amato žinovai, tačiau stengiasi, reklamuojasi ir taip užsidirba pragyvenimui. Užsidirba daug, nespėja su užsakymais, buriasi į grupes ir kuria įmones. Vėliau atėjo krizė. Geri specialistai darbo turėjo ir toliau, tuo tarpu daugybę vadybininkų su teisės, vadybos, administravimo diplomais atleido arba sumažino atlyginimą iki minimumo ar juokingų 1500 litų. Staliai, automobilių mechanikai, kirpėjai, siuvėjai, apdailininkai sumažino savo darbų kainas, tačiau niekada nestokojo užsakymų. Kas laimėjo šioje situacijoje? Profesija ar diplomas?

Deja, esame mulkinami ir toliau. Mums sakoma, kad profesiją įgyti – blogai, nes į tave žmonės žiūrės kreivai. Kaip gali kreivai žiūrėti, kai gero specialisto labai reikia, o po universiteto ateina tokie darbuotojai, kad juos iš naujo mokyti reikia, nors atlyginimo užsiprašo milžiniško. Žiūrėk, štai mano Bakalauro diplomas, štai Magistro, kur mano 5000 litų alga?..

Artėja profesionalų aukso amžius, kai tinkamai pasireklamavę jie turės daugybę klientų, kurs nedideles įmones (tam sukurta nauja verslo forma Mažoji bendrija ) ir būtent jie prisidės prie visų mūsų gerovės. Kodėl niekiname tuos, kurie uždirba mums pašalpas, stipendijas, nuolaidas autobusų bilietams?

Pagalvokime, ko norime savo vaikams? Ar vidutiniokas teisininko padėjėjas dirbantis dieną naktį ir laukiantis auksinio šanso tapti partneriu, ar gerai dirbančio staliaus, kuris kuria nuostabius baldus, kuriam atsiveria visos galimybės dirbti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje? Ne veltui vis dar yra populiari lietuvių liaudies patarlė – „geriau žvirblis saujoj, negu briedis girioj“…

P.S. Peržiūrėkite realiu specialistų pasisakymus ir pamatysite, kad jiems užsakymų tikrai netrūksta…

 

Ką daryti netekus darbo

ieskau darbo KauneTaip jau yra, kad nevisi darbai trunka amžinai, kartais dėl vienų ar kitų priežasčių tenka atsisveikinti su darbdaviu. Štai antra diena, kai ieškaus kito darbo. Išsiunčiau kalną CV ir toliau siuntinėju, žvalgausi, skambinėju. Rasti oficialų darbą kol kas sekas ne kaip: keli pokalbiai – negundantys minimalūs atlyginimai, na, bet tikiu, kad kas nors atsiras. Prarastą darbą priimkime kaip galimybę susirasti geresnį;)..

O kol ieškai darbo tampi lunatiku, diena su naktim maišosi 🙂 Atrodo nieko neveikei per dieną, tad atėjus vakarui ir miegas neima, ryte keltis sunkiau nei įprastai. Bet prisiverčiau,  padarau pertrauką tarp CV siuntinėjimų, pasidarau puodelį kakavos ir pasidalinsiu dykaduonio gyvenimo peripetijomis. Šiandien jau griebiamės šiokios tokios veiklos, kad sustatyti viską į buvusias vėžias:

[more…]

 

 

 

1. Susikuriam sau darbo. Na, susitvarkėm namus, išplovėm indus, pagaminsim vakarienę. Ką dar galim nuveikt? Galim! Sėsiu parašysiu straipsnius, kurių terminas artėja į pabaigą, išmoksiu ką nors įdomaus.  Išties tai puikus metas įgyvendint senoms idėjoms, kurioms visada trūko laiko, ta galbūt taip ir reiktų padaryt. Bėda, kad idėjoms nevisada galimybės palankios, tad jos bus dar atidėliotos. Ką dar galime padaryti? Susitvarkom CV, pasirašom keletą motyvacinių laiškų arba imamės kokios nors sau mielos ir svarbiausia naudingos veiklos. Šiukštu netynginiaujam, negulinėjam lovoj iki pietų ir nežiūrim kvailų melodramų per tv grauždami saldumynus. Galų gale pranešam pažįstamiems, ka aktyviai ieškom darbo ( Jei turite ką pasiūlyti – būčiau dėkingas 😉 ).

2. Apmastom ką norėtume veikti toliau. Išmokau šio to naujo su fotošopu, perskaičiau kelis įdomius straipsnius ir susimąsčiau ką norėčiau dirbti. Na žinoma, norėt galima daug ar ne? Norėčiau, ko gero, pareigų, kuriose galėčiau išnaudoti savo žinias, kuriame išmokčiau kažko naujo, nežinau kas tai būtų ir tai blogiausia, bet manau paanalizavęs darbo rinką ką nors daugiau mažiau tinkamo tikrai atrasiu. Aš neesu išrankus, darbo nebijau, tiesiog jei bus galima rinktis, kaip ir kiekvienas žmogus, rinksiuos geresnį variantą.

darbo kaune

3.  Pradėti blogą ar straipsnių seriją apie darbo paieškas. Dar viena geniali mintis. Blogo pradėti neapsimoka, nes kažkada tą darbą tikrai rasiu ir neturėsiu ką parašyti bloge, tad liks jis apleistas, užmirštas, o tai man nepatinka. Nenoriu teršt interneto. O straipsnių serija, tikrai gera mintis. Šiuo straipsniu ją ir pradedu. Pasistengsiu periodiškai pasakot kaip sekasi rasti arba nerasti darbo.

4.  Pradedam skaityti. Susiradau keletą neblogų knygų ir ketinu jas perskaityti. Jei knyga įdomi, perskaitau ją iš tiesų greitai. Nauda po kiekvienos sukramtytos knygos didžiulė ir turėčiau pastebėti, kad jos tikrai geriau veikia, nei koks filmas, serialas, pc žaidimas.

5. Pasidomim įstatymais. Tiksliau darbo kodeksu, lengvatomis, kurias siūlo Didžiai gerbiama darbo birža. Nors aš neketinu sėdėti sudėjęs rankas ir laukti kol kas nors ką nors ant lėkštutės atneš, bet pasidomėti vis gi reikia, kad po to neprikapsėtų kokia stebuklinga skola VMI ar pan.

 

Patarimai ieškantiems darbo

 Nesvarbu ar ieškote savo pirmojo darbo ar keičiate profesiją, rasti darbą niekada nebūna lengva.  Šiandien nusprendžiau pasidalinti savo darbo paieškų patirtimis, nes netrukus ir pačiam teks prisiminti visas gudrybes ir pasinerti į darbo paieškas. ( Jei turit kokių pasiūlymų, mestelkit.  ) Išties ieškant darbo man visada padeda keli pagrindiniai dalykai: suprasti save ir darbo rinkos analizavimas. Kai supranti, kokio darbo norėtum ir yra iš ko rinktis, visada paprasta, bet taip būna labai retai, ar ne?

darbo

[more…]

 Peržiūrėkite savo CV

Tenka susidurti su tokia nuomone, jog CV nėra svarbus, reikia skambinti darbdaviui ir tartis. Tačiau peržiūrėkite darbo skelbimus, ne visi darbdaviai rašo kontaktinį tel. nr. ir dažniausiai būna nurodytas tik el.paštas. Visada stengiuos, kad CV atitiktų visus reikalavimus. Internete galima susirasti kokį nors akiai malonų, tvarkingą CV šabloną ir jį užsipildyti.

 •  Būkite sąžiningi, nes melas esantis CV greit išlenda. Niekas netikrins žinoma kiek jūs kur dirbote, tačiau jei parašėte, kad dirbote, ko nesugebate ir niekada neesate susidūrę, tikrai nusvilsite. Nemeluokite, net jei ir tai padėtų gauti darbą.

 

 • Aprašydami darbo patirtį ar rašydami motyvacinį laišką naudokite daugiau veiksmažodžių. Pvz jūs dirbote vadybininkų ir rašote “Užsakymų kontrolė, aktyvūs pardavimai, pardavimų apskaitos pildymas”. Vietoj toj galėtumėte parašyti: “Palaikydavau ryšius su tiekėjais ir klientais, užsiiminėdavau naujų klientų paieška, pildydavau pardavimų ataskaitas”. Suprantu, kad galbūt tai neskamba taip gražiai kaip pirmasis pavyzdys, tačiau taip bus konkrečiau ir darbdaviui bus aiškiau. Stenkitės rašyti konkrečiai, trumpai ir aiškiai.

 

 • Pasirūpinkite, kad CV būtų švarus ir tvarkingas. Nenaudokite kokių nors ten stebuklingų šriftų, paveiksliukų, kelis kartus pasitikrinkite gramatines klaidas, paprašykite jas patikrinti ir draugės, sesės, brolio.

Ryšiai

 •  Kai turi pažįstamų darbą susirasti visada lengviau. Žinau, ką dauguma pagalvojote. Ne, pažįstami nebūtinai turi būti turtingi dėdės su kostiumais ir kaklaraiščiais, pakanka ir draugų, artimųjų. Tegul draugai žino, kad ieškote darbo, galbūt jie galės ką nors jums rekomenduoti arba rekomenduos kam nors jus. Leiskite jiems žinoti ir tai, kokio darbo ieškote, nes draugai, artimieji dažniausiai būna “per geri” ir gali rekomenduoti visus jiems žinomus ir jums galbūt netinkančius darbus. Tačiau per daug rinktis irgi negalite, nes kaip žinote, laisvų darbo vietų gausa nėra tokia jau didelė.

 

 •  Dažniausiai mes daug žinome apie darbus, kuriuose dirba artimieji ar draugai ir jei jų įmonės ieškotų darbuotojų, turbūt jūs tą žinotumėt. Tačiau neužmirškite artimujų draugų ar draugų draugų. Įvairūs nauji kontaktai šioj situacijoj labai palankūs.

Pasidomėkite įmonėmis

Prieš eidami pokalbiui dėl darbo ar siunčiant CV būtinai pasidomėkite kur tą CV siunčiate. Yra toks labai patogus puslapis – skundai.lt, kuriame galite rasti skundų apie įmones. Aklai pasitikėti jais negalima, tačiau jei apie įmone prirašyta 5psl. skundų, manau visiems suprantama, kad kažkas su ta įmone negerai. Tiesiog pasidomėkite darbdavio istorija, pašniukštinėkite internete, įsiminkite faktus apie įmonę  ( galbūt pravers pokalbio metu.). Jei darbinsitės įmonėj, kuriai priklauso parduotuvių tinklas, prieš pokalbį, nuvykite į vieną įmonės parduotuvių ir pažiūrėkite, kaip dirba pardavėjas (-a), paanalizuokite jų klaidas, išmokite ko nors naujo. Taip jūs žinosite ko tiksliai ieško įmonės vadovai ir galėsite tą pasiūlyti.

Pasiruošimas interviu

 •  Galbūt darbo gavimu dar net nekvepia, tačiau interviu turit būt pasiruošę. Juk jei aktyviai siuntinėjote CV, jums gali paskambinti bet kada. Labai svarbu kaip kalbėsite ir ką kalbėsite, nes pirmas įspūdis darbdaviui išlieka ilgam – kaip save pateiksite, taip jus ir vertins. Kai darbdavys prašo papasakoti apie save, jis neprašo, kad pasakotumėte viską nuo mokyklos laikų. Trumpai ir aiškiai papaskokite kokių įgūdžių turite ir kodėl norėtumėte dirbti būtent tokį darbą ir kokie Jūsų ateities planai.
 • Kiek teko lankytis darbo pokalbiuose, vienuose suprasdavai, kad šioj įmonėj negalėsi dirbt, nes paklausu apie atlygį, darbo sąlygas jauti, kad kažkas nutylima. Kai sėdėsite kokiame nors kabinete ir jus “tardys” stenkitės kalbėti atvirai, nes pradėsite meluoti – pradėsite maišytis žodžiuose, faktuose ir t.t. Niekada nesijaudinkite, kuo laisviau jausitės, tuo didesnė tikimybė gauti darbą. O ir jaudintis nėra ko, juk visada galima iš ko nors rinktis.

Pastovumas

Patinka jums tai ar ne, tačiau pastovumas yra gera savybė, tokius žmonės darbdaviai mėgsta labiau. Jei ieškote darbo tik vasarai ir darbinatės įmonėje, kuriai reikia darbuotojų ilgam laikui, stenkitės to neatskleisti arba ieškokite sezoninio darbo. Kai aš eidavau pokalbiui dėl darbo, visada klausdavo ar darbas reikalingas ilgesniam laikui ar tik trumpam.

Įgūdžiai

Pagalvokite, ką mokate ir kaip jums tai padės darbe į kurį kandidatuojate. Visada pasitaikius progai stenkitės išmokti ko nors naujo, viskas kada nors pravers.Peržvelgęs darbo skelbimus supranti, kad darbdavys ieškodamas pardavėjo tuo pačiu nori, kad pardavėjas būtų krovėjas ir taip su visais darbais – atlyginimas vienas, o pareigų begalybė. Na, bet čia ne Anglija, čia visi taupo. Mokėkite pastovėti už save, pasiskaitinėkite darbo kodeksą.

Dažniausiai reikalaujama kompiuterinio raštingumo, aktyvumo, atsakingumo ir t.t. Na tokie dalykai kaip aktyvumas, atsakingumas ir pan kiekvienam savaip suvokiami, tačiau darbdavys visada norės maksimumo, tad ir čia teks pasistengti.Vienas dalykas, kuris jums tikrai pravers visur – stiprūs bendravimo įgūdžiai, nes žmonės gan skirtingi ir jei Jūsų darbas susijęs su žmonėmis, teks išmokti bendrauti ir su konfliktišku bendradarbiu ir su kvailus juokelius laidančiu klientu.

 Jei norite dirbti kokioj nors įmonėj, bet jiems šiuo metu žmonių nereikia, visvien nusiūskite CV ar paskambinkite ir pasidomėkite. Teko pabuvoti vienos Lietuvoj gan žinomos įmonės atvirų durų dienoje ir personalo skyriaus vadovas pabrėžė, jog visada pirmenybę teikia tiems žmonėms, kurie atsiunčia CV ir motyvacinius laiškus ne per skelbimus, o tiesiog norėdami ten dirbti. Tad neužmirškite šito. Rimtos įmonės savo svetainėse turi skyrelį “Karjera”. Juo verta pasinaudoti.

Klaidingas mąstymas

Eidamas pokalbiui ir dirbdamas dažnas mąsto “Aš čia dirbsiu, nes to reikia valdžiai ir už tai gausiu atlyginimą”. Toks darbuotojas neturi asmeninės motyvacijos. Jo motyvacija remiasi tik į algą. Iš dalies tai suprantama, juk gyventi reikia. Tačiau užuot taip galvoję, pagalvokite “Kuo aš galiu būti naudingas ir padaryti didesnį pelną įmonei”. Jūsų pastangos tikrai bus pastebimos ir įvertintos. Taip pasieksite daugiau. Nepriimkite asmeniškai visų įmonės nesėkmių, nors valdžia kartais ir mėgins tai sukrauti ant Jūsų pečių. Visada pasverkite kelis faktorius: sezoniškumas, didėjanti emigracija, nedarbo lygis. Jie labai įtakoja verslo sektorių, deja Jūsų valdžiai tai gali ir nerūpėti.

Darbas turi nors kiek patikti

Tik jums mielam ir patinkančiam darbe jūs galėsite netrugdomai siekti karjeros, gerai dirbti ir būti motyvuotas (-a). Kitu atveju jūs tapsite viskuo nepatenkintu, rutinos užspaustu žmogysta, nutysusiu veidu ir kamuojamu nuovargio. Tai ne į naudą jums, ne į naudą ir darbdaviui. Pasitikėkite savim ir rasite ko ieškote..

Trumpiau

 •  Nedejuokite, jog darbo nėra, tiesiog reikia jo ieškoti. Vietoj to, kad žiūrėtumėt tv, užsiimtumėt kokiais nors nesvarbiais dalykais, perverskit skelbimus internete, pasivaikščiokit po miestą – jame gausu skelbimų, o galbūt pamatysite kokią naujai statomą parduotuvę ir grįžę namo, susiradę internete kontaktus galėsit pabandyti kandidatuoti.
 • Kartais CV reikia rodyti neviską. Nevisi darbdaviai supranta, jog darbas gėdos nedaro. Tad, jei manote, kad taip bus, tiesiog paredaguokite CV ir palikite tik būtiniausius faktus.
 • Personalo skyriai įmonėse yra tam, kad surastų darbuotojų, tad eidami į pokalbį supraskite, kad darote paslaugą jiems ir sumažinate jų darbo krūvį. Taip labiau pasitikėsite savimi.
 • Eidami į pokalbį apsirenkite tinkamai.
 • Jei manote, kad mieliau būtumėte verslininku, supraskite, kad tai ne taip lengva. Dabar Jūs ieškote darbo, o būdamas verslininkas turėtumėte stengtis plėstis ir sukurti darbo vietas.
 • Puiki išeitis dirbti sau. Tačiau tai įmanoma, tik tada, jei turite kokių nors gabumų ir galite kažką pasiūlyti.
 • Ieškodami darbo jūs jau dirbate. Jūs pristatote save, tad jau turite šiek tiek marketingo specialisto pagrindų
 • Įdarbinimo agentūros kartais ir gali būti gera išeitis. Nors kiek teko susidurti, reikalaudavo kokio nors užmokesčio arba siūlydavo ne pačius geriausius variantus, tačiau galbūt jums pasiseks – išbandykite.

Darbo skelbimų svetainių sąrašas – www.skelbimas.lt

 

Darbas su zeekrewards

  Žmonėms, kuriems zeeker.com, zeekrewards nieko nesako, nusprendžiau papasakoti kaip tai veikia ir kaip viskas vyksta:)

[more…]

Kaip viskas vyksta

 Taigi, investavau 20$.Žinau, suma juokinga, kiti gi investuoja šimtais ar tūkstančiais $, patikėkit tokių žmonių tikrai yra:)Na, bet aš skeptikas ir tai pirmieji mano žingsniai, todėl man atleistina:))) Ką gi, reikalas toks:) Kas dieną įdedame po vieną reklamą i skelbimų portalus anglų kalba, jų pats zeekers siūlo tikrai daug:) Praktiškai viskas vyksta copy/paste principu. Duodamas reklamos tekstas, duodamos nuorodos, įdedi reklamą-nusiunti zeekers nuorodą, kur patalpinai reklamą:) Čia tam, kad neblefuotum ir dirbtum sąžiningai. Už kiekvieną reklamą gauni nuo 2 iki 5lt:) Galima gaut ir daugiau, po kelių mėn. darbo per dieną gaunu apie 3.5 usd:) Didžiausia gauta suma buvo 3.88 usd už reklamytę:)

100 usd dovana

  Prisiregistravus kompanija dovanoja 100usd kreditą dviems mėnesiams. Prie to 100usd kasdien dedant po reklamą auga daugiau usd, priklausomai nuo kompanijos dienos pelno:)2 mėnesius auginame usd, po 2mėn, tarkime, turim 240$, kompanija atsiima 100usd kreditą, mums lieka 140usd:)Juos galime atsiimti ir kai bus pervesti i sąskaitą pačiupineti realiai arba investuoti ir laukti kol surinksim didesnę sumą:) Jei norime toliau investuoti, mūsų uždirbta suma konvertuojama i Vip taškus (1$=1vippt).1vip taškas mums dirba tris mėnesius, po jų mes vėl turim pasirinkimą išsimti pinigus arba investuoti toliau:)

Reinvesticijos

  Visi atsikandę šito dalyko siūlo labai gerą strategiją, aš ją siūlysiu taip pat, nes jos būdu mes galime pralobti. Taigi kuo ilgiau laikysime 100% vippt, tai yra kiek uždirbsime, tiek investuosime i vippt tuo daugiau uždirbsime:)Tačiau, jei norisi pajamų, galima daryti ir kitaip: 80% uždarbio investuoti i vppt, o 20% nusiimti:)Ir taip mums pinigėliai priauginės reguliariai. Kas kart tas nuimamas 20% bus didesnis.

  Žinoma, galime uždirbinėti ir matricos būdu, t.y. kviesdami vartotojus ir nuo jų investicijų gaudami pasyvias pajamas:)Taip pat yra 3 lygiai, kuriuos galime pirkti.Silver, kainuoja 10$, reikalingas tam, kad galėtume nusiimti uždirbtus pinigus, kviesti narius ir dovanoti jiems bidus, kuriuos klientai gales statyt aukcione ir bandyti laimėti:) Taip pat galima pirkti Gold arba Diamond paketą, jie kainuoja brangiau ir skirti tiems, kurie gali investuoti didesnę sumą pinigų. Žinoma tokiu atveju uždarbis bus didesnis ir ateis greičiau, bet ir su maža suma galima uždirbti tą patį, tik reikia kantrybės. 

Bankai darbui su zeekrewards

Dirbant su zeekrewards pasirinkti galima iš dviejų internetinių bankų. Žinau, iš karto pagalvojote apie paypal, deja, deja su paypal zeekrewards nedraugauja ir draugaut nenori.Taigi turim du pasirinkimus Alerpay arba Solidtrust.Abiejuose saskaitą atsidaryti paprasta.

 Alertpay yra patrauklus, paprastas, jei kas susidūręs su paypal, su alertpay sunkumu neturės, išskyrus tai, kad alertpay nedraugauja su kreditinėmis kortelėmis, bet siūlo užsisakyti savo Alertpay kortelę su kuria galėsite išgryninti pinigus ir Lt bankomatuose. Alertpay turi savo sąskaitą Lietuvoje, tad pririšę prie Alertpay sąskaitos savo litinę sąskaitėlę, galėsite naudotis jų paslaugomis daug laisviau ir paprasčiau.

 Solid rust yra labai nepatogus, apkrautas, kiek sudėtingesnis ir sąskaitą atsidaryt ir patvirtint ją kiek kebliau.Čia jau be kreditinės niekaip.Norint patvirtint reik įvest kreditinės duomenis ir dar užpildyti patvirtinimo formą:)

 Reziume

 Tačiau, man priimtinesnis investicinis variantas:) (nors sako, kad investiciniu šio projekto vadint negalima, bet jei kažką perki, kad dirbtų tau, šiuo atveju vip taškus ar Silver, Gold, Diamond paketą, vadinasi investuoji. )Mišrus marketingas tikrai gan patogus ir pas mus gan naujas dalykas ir turėčiau pastebėti gan efektyvus:)Kompanija pagal internetinį reitingavimą aplenkia daug stambių ir mums visiems žinomų įmonių:)Jų pavadinimu neminėsiu, nes nenoriu daryt bereikalingos reklamos, antra, tai būtu neetiška:))Viską smulkiau galite išgirsti vedamuose webinaruose pirmadieniais-ketvirtadieniais 21val:) http://login.meetcheap.com/conference,41954347 Jei iškils klausimų, susidomėsit, visada kreipkitės:)Patarsiu ir padėsiu, kiek tik galėsiu:) Pradžia juk visiems sunki 🙂