Prezervatyvai internetu – kokybė geriausiomis kainomis

prezervatyvai internetuJau nuo senų laikų prezervatyvai yra dažniausiai pasirenkama kontracepcijos priemonė, ir toks pasirinkimas tikrai gali pasiteisinti gana dažnai. Kol kas tai yra vienintelė priemonė, kuri padeda išvengti ne tik nepageidaujamo nėštumo, bet ir lytiškai plintančių ligų. Būtent dėl to prezervatyvai ir yra populiariausias pasirinkimas, tačiau norintys sutaupyti pinigų neretai pasvarsto, kur jų būtų galima įsigyti pigiau.

Žinoma, labai svarbu yra tai, kad pasirinkti sargiai būtų tikrai kokybiški, nes priešingu atveju jų patikimumas yra kur kas mažesnis. Tikrai neverta rinktis pigesnius, Rytų šalyse pagamintus prezervatyvus, kadangi jų kokybė yra tikrai abejotina. Palankiau rinktis Europos sąjungos patvirtintus saugumo standartus atitinkančias prekes, kurios yra žymimos CE. Tokiu atveju galima būti užtikrintiems, kad kokybe nusivilti tikrai neteks.

Vis dėlto, prezervatyvai pigiau kainuos tuo atveju, jei nuspręsite pasirinkti internetines parduotuves, kuriose yra prekiaujama šiomis prekėmis, ir galima būti ramiems, kad čia bus galima nusipirkti iš tiesų kokybiškų prekių. Prezervatyvai internetu visada kainuoja pigiau, ir palankias pirkėjui kainas lemia tai, jog pardavėjams yra pigiau išlaikyti internetines parduotuves nei fizines prekybos vietas. Dėl šios priežasties galima būti užtikrintiems, kad pavyks įsigyti iš tiesų kokybiškų prekių.

Tuo atveju, jei yra reikalingi nestandartinio dydžio prezervatyvai, tikrai ne visada yra jauku  juos pirkti vaistinėje, tačiau pirkti prezervatyvus internetu bus kur kas drąsiau: jums tereikės įsidėti reikalingas prekes į virtalų krepšelį ir patvirtinti savo užsakymą. Galite net neabejoti, kad užsakytos prekės jums bus pristatytos diskretiškoje pakuotėje,  ir niekas kitas, išskyrus jums, tikrai nesužinos, kas yra pakuotės viduje.

Internetinėse prezervatyvų parduotuvėse galima rasti tikrai gausų prekių pasirinkimą: čia gali būti perkami prezervatyvų rinkiniai, įvairūs kvapnūs , grublėti, itin ploni prezervatyvai ir t.t. Galite net neabejoti, kad tokiose internetinėse parduotuvėse galėsite išsirinkti tinkamiausių prekių, o jas užsakyti bus tikrai labai paprasta.

Norintiems įsigyti prezervatyvų geriausiomis kainomis internetinės parduotuvės gali būti geriausiu pasirinkimu:  kokybiški prezervatyvai čia visada kainuoja pigiau nei kitose galimose prekybos vietose, čia galima rasti dar didesnį siūlomų prekių pasirinkimą. Prekių galima užsisakyti vos per kelias minutes, ir galima būti visiškai ramiems, kad užsakyta produkcija į tam tikrą nurodytą vietą bus pristatyta diskretiškoje pakuotėje – juk neretai nenorima, kad kiti sužinotų, kokias prekes pirkote.

 

Prezervatyvai be latekso: alergija – ne priežastis nustoti mėgautis saugiu seksu

prezervatyvai be lateksoJei ne iš savo patyrimo, tai bent iš pažįstamų atsiliepimų tikriausiai esate girdėję, jog yra kategoriškai pasisakančių prieš prezervatyvų naudojimą – neva pastarieji lytinio akto teikiamą malonumą sumažina iki minimumo. Jie tarsi sakyte sako, jog yra…alergiški prezervatyvams. Tiesa, šis kategoriškas psichologinis nusistatymas prieš prezervatyvus bei nesuvokimas, jog saugumas privalo būti didesnis prioritetas nei malonumas, negali būti vadinamas alergija, kadangi egzistuoja reali fizinė alergija medžiagai – latekso gumai – iš kurios dažniausiai gaminami prezervatyvai. Prezervatyvų gamintojai, suprasdami, kokia tai nemaloni problema, pasiūlė išeitį – prezervatyvai be latekso, nesukeliantys alergijos.

Jei praėjus kelioms valandoms ar net porai parų po lytinio akto pajutote, jog peršti lytinius organus, juos išbėrė, atsirado patinimas ar bet koks kitas pokytis, nedvejodami kreipkitės pas specialistą – tai gali būti ne tik alergija, bet ir kur kas rimtesnė lytinė liga. Gali pasitaikyti ir tokių iš pažiūros su lytiniais santykiais nieko bendro neturinčių požymių kaip ašarojimas, sloga, kitų kūno vietų bėrimas, kvėpavimo sunkumai, dusulys.

Gali paaiškėti, jog alergiją sukėlė ne pats lateksas, tačiau prezervatyvų gamyboje panaudotos aromatinės medžiagos – tokiu atveju pakanka atsisakyti pastarųjų ir rinktis prezervatyvus be jokių priedų. Jei vis dėl to kaltas Jūsų nesuderinamumas su lateksu, o tai, deja, išlieka visam laikui, metas pasidairyti, ką siūlo prezervatyvų gamintojai (atsisakyti sekso arba, dar blogiau, imti propaguoti nutrauktą lytinį aktą, tikrai nereikia). Prezervatyvai be latekso dažniausiai gaminami iš poliizopreno, kuris yra itin plonas bei švelnus, o tai užtikrina natūralumo jausmą besimylint. Tad šios rūšies prezervatyvus rekomenduojama išbandyti ne tik fiziškai, bet ir “psichologiškai” alergiškiems – tiems, kurie prezervatyvai neva gadina meilės akto kokybę. Tiesa, šie prezervatyvai yra brangesni už įprastus, be to jų tikriausiai nerasite prekybos centruose – dairykitės specializuotose tradicinėse ar internetinėse parduotuvėse.

Prezervatyvai be latekso – tai galimybė nepaisant turimos alergijos ir toliau mėgautis saugiu seksu patiriant dar didesnį malonumą.