Kaip išrinkti gimtadienio dovaną?

gimtadienio dovanosKad tai gera dovana pamatome įteikimo metu – ar tai nuoširdi žmogaus veidą padabinusi šypsena ar automatiškas, trumpas “ačiū”. Gimtadienio dovanos paieškos prasideda nuo idėjos. O kaip apčiuopti idėją patarsime šiame straipsnyje.

Ar gerai pažįstate žmogų kuriam teikiate gimtadienio dovaną?

Jei tai artimas draugas ar giminaitis, tuomet greičiausiai žinote jo ar jos pomėgius, kuo užsiima laisvalaikiu, ko labai norėtų. Jei jubiliatas skaito knygas, galbūt gera idėja padovanoti mėgstamo autoriaus knygą? O galbūt žmogus kolekcionuoja ir mielai savo kolekciją papildytų dar vienu eksponatu?

Maistas – taip pat dovana

Žmonėms, kuriems kartais sudėtinga parinkti tinkamą dovaną, visuomet galima padovanoti kažką, ką tikrai jie mėgsta. Itin gera mintis surinkti dovanų krepšelį – į pintą krepšį įdėti butelį vyno, kelias rūšis sūrio, alyvuogių ir pan – atrodo prabangiai, o ir viskas suvartojama.  Priklausomai nuo žmogaus charakterio bei gyvenimo aplinkybių tinka ir “išgyvenimo krepšys”, kuriame puikuojasi šokoladas, saldainiai, vytinta dešra, sausainiai ir galbūt butelis vyno.

O kaip dėl pinigų?

Nors rekomenduojama pasitelkti fantaziją ir nedovanoti pinigų vokelyje, tačiau yra viena išimtis. Jei žinote, jog žmogus gyvena sunkiai ar turi skolų, daug geriau padovanoti pinigus, kurie būtų panaudojami paprastiems reikalingiems dalykams, buičiai. Taip pat gera idėja tokiu atveju padovanoti dovanų kuponą.

Šilumą spinduliuojantys rankdarbiai

Jie mėgstate megzti, nerti, piešti, siūti, drožinėti ar užsiimate kita veikla, kuri sukuria kažką mielą, kodėl to nepadovanojus? Galbūt verdate nuostabaus skonio uogienę, kurią dievina jubiliatas? Tuomet tereikia tinkamai dekoruoti uogienės stiklainį ir gardi gimtadienio dovana paruošta. Tai dažnai būna daug šiltesnė ir mielesnė dovana už pirktines.

Nepamirškite naminių gyvūnų

Dažnai naminiai gyvūnai yra labiau mylimi už visus pasaulio daiktus, todėl renkant dovaną nepamirškite ir augintinio. Tai gali būti dovana su šio augintinio atvaizdu, o galbūt ir pati dovana ar jos dalis skirta augintiniui.

Kad ir kokią dovaną parinktumėte – nepamirškite gėlių. Gėlės tarsi šventinis dovanos užtvirtinimas, malonus gestas, teigiamų emocijų skleidimas. O teikiant gėles būtų gražu pasakyti bent trumpą sveikinimą tuo “įpakuojant” visą gimtadienio dovaną.

Šaudymas lazeriais (pa)tinka visiems

šaudymas lazeriaisLazeriai Kaune sparčiai populiarėja. Naujai atsiradusi lazerių erdvė „Lazertronas“ kviečia visus norinčiu praleisti laisvalaikį su draugais. Tai aktyvi ir azartiška pramoga, kuriai neliks abejingų. Tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Kaip šaudymas lazeriais veikia

Viskas labai paprasta ir su „Žvaigždžių karais“ nelabai ką turi bendro… Dvi komandos turi įvykdyti tam tikras užduotis. Komandos nariai paskirstomi rolėmis, taip pat jiems duodami skirtingi lazeriniai ginklai – snaiperio šautuvas, kulkosvaidis, granatos, pistoletas ir t.t. Skirtingi ginklai turi skirtingą kiekį šūvių, taip pat šūviai atima priešininkui ne vienodai gyvybės. Kiekvienam komandos nariui ant galvos uždedama speciali „karūna“ su davikliais, kurie fiksuoja, kiek šūvių „kareivis“ gavo, tada informacija perduodama į šautuvą. Ant jo sumontuotas LED ekranas, kuriame galima pasižiūrėti, kiek gyvybės liko. Jei gyvybės nebeliko, šautuvas užsiblokuoja ir nepaleidžiamas nė vienas šūvis į priešininką. Taip tiksliai žinoma, kada komandos narys „žuvo“.

Gali pasirodyti, kad šis žaidimas yra labai sukarintas, tačiau jis nė iš tolo neprimena dažasvydžio ar airsofto, kur naudojami tikrų ginklų kopijos su plastmasiniais šoviniais. Tai itin saugus lazerių žaidimas, kuris tinka įvairiems žmonėms, įvairioms progoms.

Kam šaudymas lazeriais yra tinkamas

Pirmiausiai, šios pramogos Kaune yra labai mėgstamos vaikų ir paauglių. Jie čia ateina švęsti gimtadienių. Po mūšio kartais kyla ir tikrų konfliktų, kai jubiliatas būna pašaunamas pats pirmas ir greitai iškrenta iš žaidimo netapęs generolu. Tai vaikiški žaidimai.

Suaugusieji taip pat mielai šaudo lazeriniais ginklais. Paprastai tai draugų kompanijos, kurios nusprendė patirti kitokių pojūčių, nei sėdėjimas alaus bare ir plepėjimas. Išeina tokios grupės itin geros nuotaikos, dalinasi savo įspūdžiais.

Bendradarbiai ir kolegos taip pat susirenka lazerių erdvėje aiškintis santykių. Kartais „Pardavimai“ eina prieš „Vadovybę“ ar „Klientų aptarnavimą“ arba „Vairuotojus“. Vyksta nuožmi kova, nes tai – komandinio žaidimo dalis. Susikalbėjimas komandoje išbandomas ne biure, o kitoje aplinkoje.

Šaudymas lazeriais yra puiki gimtadienio dovana visiems, nuo 7 iki 70 metų. Viskas vyksta švarioje aplinkoje, todėl po pasišaudymo vakarėlis gali būti tęsiamas, nes nereikia persirengti. Išbandykite patys. Lazeriai Kaune laukia jūsų.

Naujos dovanų idėjos prieš senąsias

„O ne… Ir vėl reikės ieškoti dovanos…“ – ar šis mąstymas Jums pažįstamas? Patikėkite, Jūs ne vieni. Išrinkti patrauklią ir kūrybišką dovaną yra išties sunku. Dovanų idėjos ant medžių neauga, tačiau norusalis.lt kiekvienam lankytojui suteikia galimybę pasisemti naujų minčių gurkšnį kūrybiškos dovanos paieškai. Nedovanokite įprastos kiaulės taupyklės ar žvakės, pradžiuginkite savo artimuosius nauja ir kiek neįprasta dovana, kuri sustiprins santykius ir įneš žaismo į rutinos pripildytą gyvenimą.

dovanaTikriausiai ne vieną kartą esate gavę tai, ko nenorėjote. Tas nusivylimo kupinas žvilgsnis ir nerimas akyse skatina susimąstyti. Šios niekam nereikšmingos smulkmenos ar banalios staigmenos nesuteikia tiek daug laimės, kaip to tikisi kiti šventės dalyviai. Galbūt viskas yra kur kas sudėtingiau nei yra iš tikrųjų? Deja, tai daug paprasčiau. Senos dovanų idėjos yra ne itin geras pasirinkimas šių dienų visuomenėje. Pasaulis modernėja, todėl vis aktualesnės tampa įvairios naujovės. Pamirškite nuobodžias kasdienines dovanas, pažvelkite kūrybingumo kupinomis akimis ir atraskite naują pasirinkimą.

Šiais laikais dovaną itin dažnai atstoja pinigai, kuriuos šventės dalyviai interpretuoja kaip geriausią pasirinkimą. O kodėl gi ne? Už pinigus galima nusipirkti beveik viską, todėl ši staigmena gali pradžiuginti daugelį, deja, ne visur ir ne visada. Piniginės dovanos pradžiugina tada, kai jų reikia, tačiau visais kitais atvejais tikimasi gauti ką nors ypatingo, ką nors brangaus. Tai, kas nekasdieniška ir kūrybinga. Laimei, naujos dovanų idėjos gali pasiūlyti šį sprendimą. Tad nuo ko pradėti?

Išrinkti tinkamą dovaną yra visuomet sunku. Ji gali patikti tau, tačiau yra nemaža tikimybė, jog nepatiks kitam. Kita vertus smagios dovanos ir įvairios linksmos idėjos pradžiugins bet kurį ar bet kurią. Tai gali būti ne tik smulkus niekutis, bet ir kukli, apgalvota ir tikrai naudinga dovana. Norusalis.lt atveria platų pačių įvairiausių idėjų puslapį, kuriame be abejonės rasite tai, ko ilgai ieškojote, bet negalėjote surasti. Pamirškite nerimą ir pajauskite originalios dovanos dvasią.

Jūsų ilgos ir nuobodžios paieškos baigėsi. Pradžiuginkite savo draugus ar artimuosius originalia ir kūrybiška staigmena!

Kaip išradingai gimtadienio proga pasveikinti žmogų

gimtadieno sveikinimai

Gimtadienis. Tai diena, kuri kartą per metus aplanko mus, mūsų artimuosius bei draugus. Vieni žmonės gimtadienio laukia kone visus metus, kitiems tai tik dar vienas žingsnis arčiau senatvės ar galvos skausmas dėl dovanos pirkimo. Tačiau visi puikiai žinome, kaip malonu savo gimimo dieną būti neužmirštam ir pasveikintam bent jau artimųjų. Žinodami, kad mums malonu, galime tą patį padaryti ir dėl artimojo, draugo ar pažįstamo, patikėkite – geri darbai ir gražūs žodžiai grįžta su kaupu.

[more…]

Apie dovanas – galvokime iš anksto

Visų pirma norėčiau paminėti tai, kad jeigu norite išradingai ir nuoširdžiai pasveikinti artimąjį su gimtadieniu, vertėtų apie dovanas galvoti šiek tiek anksčiau nei prieš mėnesį. Nesakau, jog neįmanoma surasti dovanos kad ir per porą valandų, tačiau ilgai galvota ir ruošta dovana labai skiriasi nuo spontaniškos.

Nuoširdumas – išskirtinė ir unikali dovana

Gimtadienis nebūtinai turi reikšti brangias dovanas. Visada galite pasitelkti unikalias bei įdomias, kartais tiesiog paprastas idėjas ir taip sukurti išskirtinumo jausmą gimtadienį švenčiančiam žmogui.  Rinkdami dovaną, negalvokite apie pinigus, geriau galvokite apie tai, kaip ją padaryti kuo nuoširdesnę. Pavyzdžiui, galite nueiti į porą keramikos užsiėmimų, kurie jums kainuos 50-60 lt, tačiau per juos pasigaminsite kelis dirbinius, kuriuos galėsite dovanoti kelis gimtadienius iš eilės. Tai bus išskirtinė dovana, nes ji bus jūsų rankų darbo ir unikali.

Dovanos pirkimas internetu – greita ir paprasta

Jei negalite atvykti į gimtadienį, tačiau labai norite ką nors padovanoti, kodėl nepasinaudojus internetinėmis parduotuvėmis? Jūsų prašymu, dovana bus deramai įpakuota, taip pat, galėsite pridėti ir žodį nuo savęs. Dabar internetu galite pirkti beveik viską. Žinoma, gimtadienio dovanoms labiausiai tiktų knygos, tam tikri rūbai (megztiniai, pirštinės, kepurės, aksesuarai), taipogi pakvietimai į kiną, teatrą ar koncertą. Atrodo, labai senamadiška, tačiau, visgi, klasiška dovana yra gėlės, – jas, beje, irgi galite užsakyti internetu, tai bus labai smagi gimimo dienos pradžia jūsų artimajam atidarius duris išvysti gėlių puokštę.

Kaip ir minėjau anksčiau, norėdami, kad dovana būtų tikrai išskirtinė, turėtumėte pasirūpinti ja iš anksto. Tarkime jeigu planuojate dovanoti išvyką ar kelionę, turėtumėte susižinoti ar tą dieną žmogus nebus užsiėmęs ar net išvykęs. Norėdami originalumo, galite sugalvoti bendrą dovaną su draugais. Tarkime išgyvenimo sovietiniame bunkeryje dramą arba žygį su slidėmis ar su baidarėmis.

 

Gimtadienio sveikinimai – nuoširdūs žodžiai, praskaidrinantys dieną

Ir visgi jei atsitiktų taip, jog neturėsite galimybės nei sudalyvauti gimtadienyje, nei ką nors padovanoti, prisiminkite, jog keli nuoširdūs ir šilti žodžiai praskaidrins gimtuvininko dieną. Dabar tai galite padaryti paprasčiausiai parašydami sveikinimą facebook‘e ar tiesiog elektroniniame laiške.

Atsiminkite, nuoširdumas – svarbiausia dovanos dalis.