Norite sužinoti kam reikalingas renginių organizavimas?

renginių organizavimasŠiame straipsnyje atsakysime būtent į šį rūpimą klausimą bei tuo pat metu pristatysime  įmonės „Venezia“ veiklą. Mūsų įmonė „Venezia“ užsiima aukštos kokybės renginių organizavimu. Renginių organizavimas  visuomet buvo populiarus tik užsienio šalyse, tačiau ši veikla vis labiau tampa mada ir Lietuvoje. Kadangi tuomet šventės kaltininkams nereikia vargti siekiant surengti kažkokį tai renginį. Jeigu jūs norite surengti šventę, tačiau neturite tam daug laiko ar papraščiausiai nežinote nuo ko pradėti tai profesionalūs renginių planuotojai puikiai padės surengti jūsų norimą šventę. Jums nebereikės sukti galvos norint surengti šventę, kadangi mūsų įmonės tikslas yra suorganizuoti šventę nuo pradžios iki galo pasirūpinant įvairiomis svarbiomis detalėmis.

Mūsų įmonė rengia įvairias šventės, todėl nesvarbu ar norite rengti vestuves,  vaiko krikšynas ar jubiliejų mūsų įmonė yra universali, todėl padėsime jums suorganizuoti bet kokią šventę.  Mes rūpinames ne tik planuojamos šventės vieta, renginių vedėjais, muzikantais, fotografais bet kartu ir pačiomis mažiausiomis smulkmenomis, tokiomis kaip kvietimais į šventę, šventinio valgiaraščio sudarymu, salės papuošimu, svečių atvykimu į šventę, t.y. pačiu transportu, šventinio vakaro programa bei svarbiausiu šventės atributu- gera nuotaika. Tokiu būdu mūsų klientams nereikia vargti siekiant surengti šventę ar šventės metu galvoti rūpintis kuo nors, t.y. kad svečiams nebūtų liūdna, kad jie būtų pavalgę ir pan. Pagaliau šventės rengėjai gali patys mėgautis švente.

Taip pat svarbiausias dalykas yra tas, kad renginio organizavimo metu yra išklausomi visi klientų pageidavimai ir pagal juos stengiamasi įgyvendinti jų išsvajotą ir norimą šventę.  Be to, yra ne tik atsižvelgiama į klientų pageidavimus, bet ir į biudžetą, kiek jie gali sau skirti norimai šventei. Tuomet atitinkamai yra parenkama renginio vieta, renginių vedėjai bei muzikantai, tačiau ką reikėtų pabrėžti, kad renginių organizavimo įmonė parenka būtent geriausius ir priimtiniausius variantus, kad klientai liktų patenkinti tiek šventės organizavimu, tiek pačia šventė. Tad nesidrovėkite ir kreipkitės į mūsų įmonę ir mes padėsime jūsų išsvajotai ir norimai šventei įvykti!!!

Šaudymas lazeriais (pa)tinka visiems

šaudymas lazeriaisLazeriai Kaune sparčiai populiarėja. Naujai atsiradusi lazerių erdvė „Lazertronas“ kviečia visus norinčiu praleisti laisvalaikį su draugais. Tai aktyvi ir azartiška pramoga, kuriai neliks abejingų. Tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Kaip šaudymas lazeriais veikia

Viskas labai paprasta ir su „Žvaigždžių karais“ nelabai ką turi bendro… Dvi komandos turi įvykdyti tam tikras užduotis. Komandos nariai paskirstomi rolėmis, taip pat jiems duodami skirtingi lazeriniai ginklai – snaiperio šautuvas, kulkosvaidis, granatos, pistoletas ir t.t. Skirtingi ginklai turi skirtingą kiekį šūvių, taip pat šūviai atima priešininkui ne vienodai gyvybės. Kiekvienam komandos nariui ant galvos uždedama speciali „karūna“ su davikliais, kurie fiksuoja, kiek šūvių „kareivis“ gavo, tada informacija perduodama į šautuvą. Ant jo sumontuotas LED ekranas, kuriame galima pasižiūrėti, kiek gyvybės liko. Jei gyvybės nebeliko, šautuvas užsiblokuoja ir nepaleidžiamas nė vienas šūvis į priešininką. Taip tiksliai žinoma, kada komandos narys „žuvo“.

Gali pasirodyti, kad šis žaidimas yra labai sukarintas, tačiau jis nė iš tolo neprimena dažasvydžio ar airsofto, kur naudojami tikrų ginklų kopijos su plastmasiniais šoviniais. Tai itin saugus lazerių žaidimas, kuris tinka įvairiems žmonėms, įvairioms progoms.

Kam šaudymas lazeriais yra tinkamas

Pirmiausiai, šios pramogos Kaune yra labai mėgstamos vaikų ir paauglių. Jie čia ateina švęsti gimtadienių. Po mūšio kartais kyla ir tikrų konfliktų, kai jubiliatas būna pašaunamas pats pirmas ir greitai iškrenta iš žaidimo netapęs generolu. Tai vaikiški žaidimai.

Suaugusieji taip pat mielai šaudo lazeriniais ginklais. Paprastai tai draugų kompanijos, kurios nusprendė patirti kitokių pojūčių, nei sėdėjimas alaus bare ir plepėjimas. Išeina tokios grupės itin geros nuotaikos, dalinasi savo įspūdžiais.

Bendradarbiai ir kolegos taip pat susirenka lazerių erdvėje aiškintis santykių. Kartais „Pardavimai“ eina prieš „Vadovybę“ ar „Klientų aptarnavimą“ arba „Vairuotojus“. Vyksta nuožmi kova, nes tai – komandinio žaidimo dalis. Susikalbėjimas komandoje išbandomas ne biure, o kitoje aplinkoje.

Šaudymas lazeriais yra puiki gimtadienio dovana visiems, nuo 7 iki 70 metų. Viskas vyksta švarioje aplinkoje, todėl po pasišaudymo vakarėlis gali būti tęsiamas, nes nereikia persirengti. Išbandykite patys. Lazeriai Kaune laukia jūsų.

Kad vaiko gimtadienis būtų tobulas

Noriu suorganizuoti savo vaikui gimtadienį. Nuo ko pradėti? Į ką atkreipti dėmesį? O gal pasisamdyti profesionalus?

gimtadienio tortasVaiko gimtadienis – rimtas iššūkis, tad profesionali pagalba nepakenktų, ypač profesionalūs vaikų gimtadienių organizatoriai, kurie paverčia Jūsų vaiko gimtadienį 2 valandas trunkančiu mini-spektakliu. Deja, renginių organizatoriai apdovanoja vaikus nepamirštamais įspūdžiais 2-3 valandas, ne ilgiau, o gimtadienio šventimas tęsiasi juk nuo ryto iki vakaro.

Pateiksime keletą patarimų, kurie padės sukurti nepakartojamą šventę:

1 patarimas. Vaiko gimtadienis prasideda ryte, kai tik vaikas prabunda. Pasirūpinkite, kad vos prabudęs rastų nors ir nedidelę dovanėlę. Jei dovanėlės neduodate, sukurkite šventinę nuotaiką paaiškindami, kad šiandien yra jo gimtadienis – ypatinga diena.

2 patarimas. Pavaišinkite šventiniais pusryčiais. Vietoj paprasto sūrelio ar jogurto, ar javainių dubenėlio tegul būna blynų bokštelis arba didelis sumuštinis – priklausomai nuo to, ką jis labai mėgsta. Galima papuošti žvakute, kad jaustųsi šventinė nuotaika.

3 patarimas. Išeiginiai rūbai yra svarbu. Leiskite pasipuošti, nes gimtadienis jam yra ypatinga diena, kada jis gali pasipuikuoti prieš kitus vaikus ir susirinkti papildomo dėmesio iš aplinkinių, kurie būtinai paklaus, kodėl taip išsipustęs…

4 patarimas. Nuteikite, kad vakare jo laukia siurprizas. Tai sukels intrigą ir mažasis jubiliatas jausis ypatingai, žinodamas, kad dar kažkas jo laukia.

5 patarimas. Pasistenkite, kad ateitų kuo daugiau žmonių. Nebūtinai pasiliktų kartu švęsti, bet užtenka tik pasveikinti. Nesvarbu, kad tų tetų ir dėdžių jubiliatas nelabai pažįsta. Kiekvienas sveikinimas ir pagyrimas jam yra svarbus.

6 patarimas. Profesionalius gimtadienio organizatorius kvieskite tokiu metu, kad po programos iš karto būtų galima valgyti. Pirmiau linksmybės, paskui maistas. Tai gali būti ir 10 val. ryto, ir 17.30 val. vakare.

7 patarimas. Sugalvokite, ką veiksite, kai gimtadienio programos organizatoriai išvyks, jei renginys vyksta vidury dienos. Vakare viskas aišku – svečiai namo, jubiliatas į namus ir į lovą.

8 patarimas. Pasirūpinkite, kad suaugusieji irgi įsitrauktų į vaikų programą. Tam reikės panaudoti visus bendravimo įgūdžius, nes paprastai suaugusieji yra linkę stovėti nuošaliau, plepėti ir nieko nedaryti.

9 patarimas. Neleiskite atidarinėti dovanų. Prasidės žaidimas su žaislais, kuris paprastai baigiasi su ašaromis, jei ne paties jubiliato, tai kitų šventėje dalyvaujančių vaikų. Taip pat dovanos lūžta per patį gimtadienį…

10 patarimas. Pasibaigus visoms šventėms ir vaikui nurimus, pasikalbėkite su juo apie gimtadienį. Paklauskite, kas jam patiko, gal kas nepatiko. Paprastai emocijos liejasi per kraštus ir tada geras laikas sužinoti, kokių klaidų nedaryti kitais metais, nesvarbu, kad iki to laiko jis daug ko gali neatsiminti.

Šie patarimai yra iš patirties, o ne knygų ar straipsnių moteriškoje spaudoje. Juos pateikia 2 judrių berniukų tėtis, kuriems šiais metais sukanka 5 ir 6 metai.

 

Kaip išradingai gimtadienio proga pasveikinti žmogų

gimtadieno sveikinimai

Gimtadienis. Tai diena, kuri kartą per metus aplanko mus, mūsų artimuosius bei draugus. Vieni žmonės gimtadienio laukia kone visus metus, kitiems tai tik dar vienas žingsnis arčiau senatvės ar galvos skausmas dėl dovanos pirkimo. Tačiau visi puikiai žinome, kaip malonu savo gimimo dieną būti neužmirštam ir pasveikintam bent jau artimųjų. Žinodami, kad mums malonu, galime tą patį padaryti ir dėl artimojo, draugo ar pažįstamo, patikėkite – geri darbai ir gražūs žodžiai grįžta su kaupu.

[more…]

Apie dovanas – galvokime iš anksto

Visų pirma norėčiau paminėti tai, kad jeigu norite išradingai ir nuoširdžiai pasveikinti artimąjį su gimtadieniu, vertėtų apie dovanas galvoti šiek tiek anksčiau nei prieš mėnesį. Nesakau, jog neįmanoma surasti dovanos kad ir per porą valandų, tačiau ilgai galvota ir ruošta dovana labai skiriasi nuo spontaniškos.

Nuoširdumas – išskirtinė ir unikali dovana

Gimtadienis nebūtinai turi reikšti brangias dovanas. Visada galite pasitelkti unikalias bei įdomias, kartais tiesiog paprastas idėjas ir taip sukurti išskirtinumo jausmą gimtadienį švenčiančiam žmogui.  Rinkdami dovaną, negalvokite apie pinigus, geriau galvokite apie tai, kaip ją padaryti kuo nuoširdesnę. Pavyzdžiui, galite nueiti į porą keramikos užsiėmimų, kurie jums kainuos 50-60 lt, tačiau per juos pasigaminsite kelis dirbinius, kuriuos galėsite dovanoti kelis gimtadienius iš eilės. Tai bus išskirtinė dovana, nes ji bus jūsų rankų darbo ir unikali.

Dovanos pirkimas internetu – greita ir paprasta

Jei negalite atvykti į gimtadienį, tačiau labai norite ką nors padovanoti, kodėl nepasinaudojus internetinėmis parduotuvėmis? Jūsų prašymu, dovana bus deramai įpakuota, taip pat, galėsite pridėti ir žodį nuo savęs. Dabar internetu galite pirkti beveik viską. Žinoma, gimtadienio dovanoms labiausiai tiktų knygos, tam tikri rūbai (megztiniai, pirštinės, kepurės, aksesuarai), taipogi pakvietimai į kiną, teatrą ar koncertą. Atrodo, labai senamadiška, tačiau, visgi, klasiška dovana yra gėlės, – jas, beje, irgi galite užsakyti internetu, tai bus labai smagi gimimo dienos pradžia jūsų artimajam atidarius duris išvysti gėlių puokštę.

Kaip ir minėjau anksčiau, norėdami, kad dovana būtų tikrai išskirtinė, turėtumėte pasirūpinti ja iš anksto. Tarkime jeigu planuojate dovanoti išvyką ar kelionę, turėtumėte susižinoti ar tą dieną žmogus nebus užsiėmęs ar net išvykęs. Norėdami originalumo, galite sugalvoti bendrą dovaną su draugais. Tarkime išgyvenimo sovietiniame bunkeryje dramą arba žygį su slidėmis ar su baidarėmis.

 

Gimtadienio sveikinimai – nuoširdūs žodžiai, praskaidrinantys dieną

Ir visgi jei atsitiktų taip, jog neturėsite galimybės nei sudalyvauti gimtadienyje, nei ką nors padovanoti, prisiminkite, jog keli nuoširdūs ir šilti žodžiai praskaidrins gimtuvininko dieną. Dabar tai galite padaryti paprasčiausiai parašydami sveikinimą facebook‘e ar tiesiog elektroniniame laiške.

Atsiminkite, nuoširdumas – svarbiausia dovanos dalis.