Gyvybės draudimas internetu pasirūpins šeimos finansiniu stabilumu

draudimas internetuLietuvių liaudies išmintis byloja, kad atsarga gėdos nedaro. Juk nė vienas iš mūsų nežino, kada į mūsų kiemą gali užsukti nelaimė, todėl turime būt joms pasiruošę. Tiesa, apie tai ne daug kas nori kalbėti, tai skaudi ir nemaloni tema, tačiau būkim realistai – nė vienas su Saule negyvensim. O pasirūpinti savo gyvybe ir sveikata tiesiog būtina. Draudimas – vienas tų faktorių, kurie leidžia ramiau miegoti naktimis. O gyvybės draudimas internetu pastaruosius keletą metų vangiai, tačiau progresuoja ir iš lėto keliauja į populiarumo kalną.

Gyvybės draudimas suteikia finansinį stabilumą jūsų šeimai mirties, nelaimingų atsitikimų bei kritinių ligų atveju, Tiesa, reikia pripažinti, kad gyvybės draudimas kurį laiką buvo vienas iš nepopuliariausių.  Ir nors atsitikus nelaimei draudimo išmoka butų buvus solidi, tačiau lyg nematoma ranka sulaikydavo žmones nuo jo. Gal tokiems veiksniams turėdavo įtakos palyginus nemaža gyvybės draudimo sąlyga, o gal optimistiškas įsitikinimas, kad nieko blogo neatsitiks, šiuo metu sunku pasakyti. Tačiau kai atsirado draudimas internetu situacija radikaliai pasikeitė. Visą reikalinga informacija buvo lengvai pasiekiama nekėlus kojos iš namų, atsirado galimybės palyginti skirtingų draudimo bendrovių pasiūlymus ir kainas. Būtent greitai pasiekiamos ir aiškios informacijos dėka šios rūšies draudimas tapo gerokai populiaresnis.

Tiesa, šiandien gyvybės draudimas nėra privalomas, todėl teigti, kad jis išgyvena savo aukso amžių būtų klaidinga. Kita vertus, tendencijos tokios, kad augant visuomenės sąmoningumui, didėja ir gyvybės draudimo populiarumas, tad galima tikėtis, kad ateityje gyvybės draudimas internetu taps vienas iš populiariausių. Tiesa, prognozuoti kada taip atsitiks prilygsta būrimui iš kavos tirščių.

Didžiausia kliūtimi, kurią būtų galima įvardinti pakankamai lėtą gyvybės draudimo augimą, yra vis dar nežema jo kaina. Tačiau gerai pagalvojus, gal geriau būti iš karto pasiruošus, nors tai ir nemaloni tema, bet ja kalbėti būtina, juk niekas nežino kiek mums laiko yra atseikėta, o draudimas įvykus nelaimei būtų šioks toks gelbėjimosi ratas, bent jau finansiškai palengvintų artimiausių šeimos narių situaciją. Taigi, akivaizdu, kad gyvybės draudimas internetu skirtas visiems, kuriems rūpi jų ir jų šeimos gerovė.

Draudimas internetu – užimtiems

draudimas internetuDraudimas – aktuali tema daugeliui. Vieni draudžiasi savo sveikatą ir gyvybę, kitiems aktualesnis įvairaus turto, pavyzdžiui, automobilio draudimas. Tačiau apsidrausti užima nemažai laiko. Tai nuvykimas iki draudimo bendrovės, atstovėjimas eilėje, grįžimas atgal. Daug paprasčiau viską atlikti leidžia šių laikų paslauga – draudimas internetu.

Draudimas internetu toks pat paprastas kaip ir daugelis kasdienių internetinių paslaugų, susijusių su finansais, pavyzdžiui, pinigų pervedimas tarp dviejų asmenų sąskaitų. Ypač lengva apdrausti automobilį. Užtenka žinoti automobilio valstybinį numerį, savininko asmens kodą ir dar keletą duomenų ir automobilio draudimas bus Jūsų. Be to, draustis internetu dažniausiai yra gerokai pigiau nei tradiciniais būdais. Tai skatinama draudimų bendrovių, kurioms drausti internetu finansiškai naudingiau (mažesnės ir nuošalesnės patalpos, mažiau darbuotojų ir kitų klientų aptarnavimui būtinų atributų, visa tai keičia kompiuterizuota darbo vieta).

Draudimas internetu puikiai tinka ir tiems, kurie yra labai užimti. Užimtiems žmonėms prireikus draudimo nebereikia derinti savo grafiko su draudimo bendrovės darbo laiku, radus laisvas kelias minutėles tereikia atlikti keletą operacijų internetu, o vėliau atsiimti draudimo polisą bendrovėje, jį atsispausdinti ar užsakyti jo pristatymą į Jums patogią vietą  paštu ar per kurjerius. Tiesa, kilus kokiems nors klausimams į Jus gali kreiptis brokeris, kuris užduos Jums keletą klausimų ar suteiks papildomos informacijos. Tačiau kaip bebūtų, vienas kelių minučių trukmės skambutis yra gerokai paprastesnis ir mažiau laiko reikalaujantis dalykas nei važiavimas į pačią draudimo bendrovę bendrauti su aptarnaujančiu personalu akis į akį.

Internetu galima apdrausti ir gyvybę

Dažnas žmogus susimąsto, kad jo gyvybė  yra trapi tik tuomet, kai susiduria akis į akį su baisiais pavojais. Tuomet apie tai susimąsto ir daugiau žmonių: antrosios pusės, vaikai, tėvai. Neretai iškyla ir materialinis klausimas, ką  teks daryti ir kaip reiks gyventi netekus šeimai pinigus uždirbančio pinigai asmens ar jam nebepajėgiant dirbti. Deja, finansai – sudėtinga ir daugeliui skaudi tema, tad turint šeimoje vieną pagrindinį maitintoją reikėtų, jog jį saugotų draudimas. Gyvybės draudimas yra viena iš būtinų sąlygų norint gauti paskolą būstui. Dažniausiai bankai turi savo dukterines gyvybės draudimo bendroves, bet galima rinktis ir kitą, Jums priimtiną bendrovę.

Norėdami nepamiršti, jog baigiasi Jūsų  draudimas – naudokite internetinius kalendorius ar telefonuose esančius priminimus. Nors daugelis draudimo bendrovių baiginėjantis sutarčiai primena, jog Jūsų draudimas baigia galioti. Populiarėjančios ir modernėjančios technologijos bei draudimo bendrovių noras išsaugoti savo klientus palengvino komunikaciją tarp bendrovės ir kliento, tad visada nesunkiai gausite ne tik neigiamos reklaminės informacijos, bet ir naudingų žinių. Taigi, nurodyti savo kontaktinius duomenis sudarant sutartį yra tikrai naudinga, nes pasibaigęs draudimas gali atnešti labai nemalonių pasekmių: nuo baudų, iki neišmokėjimų įvykus nelaimei pasibaigus draudimui. Dirbant su draudimo brokeriu yra išvengiama daugumos panašių problemų. Jūs galite būti tikri, kad brokeris arba jo atstovas susisieks su Jumis, prieš baigiantis galioti draudimo polisui.