Automobilių nuoma Vilniuje – paslauga, kuri pravers daugeliui

Ar kada teko būti tokioje situacijoje, kad Jūsų galutiniam tikslui pasiekti yra reikalingas automobilis? Automobilių nuoma Vilniuje siūlo puikią proga įgyvendinti savo tikslus, visur važiuojant išnuomotu automobiliu. Tai itin populiari ir patogi paslauga, kadangi ką bedarytumėte, ar sudaužėte savo automobilį, ar atvykote į Vilnių traukiniu ir Jums reikia automobilio, ar tiesiog šiuo metu savo transporto priemonės neturite, tai puiki galimybė išsinuomoti automobilį saviems tikslams. Kodėl tai yra taip patogu?

Palyginus už mažą kainą, Jūs gaunate naują automobilį, kurį Jums pristato į Jūsų norimą vietą.  Be to, tikimybė, kad naujas automobilis suges, yra išties menka. Visgi, jei taip ir nutiktų visada galite tikėtis pagalbos kelyje. Tuo tarpu, jei patekote į eismo įvyki, jaudintis nederėtų, nes visi automobiliai yra drausti, todėl patirtų nuostolių nereikės padengti iš savo kišenės. Kita vertus, išsinuomotas automobilis nėra jūsų nuosavybė, todėl privalote būti atidus, juo rūpintis ir prižiūrėti.

Automobilių nuoma Vilniuje veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, todėl nesvarbu, kokia diena būtų – šventinė, sekmadienis, ar bet kokia kita, Jūs visada galėsite išsinuomoti automobilį. Patogu, tiesa?

Norėdami išsinuomoti automobilį, Jūs galėsite rinktis iš trijų siūlomų tipų – ilgalaikės, trumpalaikės, ir automobilio nuomos su patyrusiu vairuotoju. Pastarasis tipas – patogus ir naudingas užimtiems žmonėms, kurie gerai nepažįsta Vilniaus, tačiau jiems reikia aplankyti daug vietų per gana trumpą laiką. Tuo tarpu, trumpalaikę automobilių nuomą renkasi žmonės, kuriems automobilis reikalingas trumpam laikui – dienai ar kelioms. Ilgalaikę nuomą renkasi žmonės, kurie automobilį nori išsinuomoti ilgesniam laikui, galbūt nuvažiuoti į kitus miestus, ar tiesiog žino, kad automobilis jiems bus reikalingas ilgesnį laiko tarpą. Be to, reikia atminti, kad kuo ilgesnį laiką nuomositės automobilį, tuo jo nuomos kaina bus mažesnė.

Automobilių nuoma Vilniuje labai patogi paslauga, kuri užtikrina, kad viešnagė Lietuvos sostinėje bus maloni ir patogi. Tiesa, reiktų atminti, kad norimą automobilį reiktų rezervuoti dar prieš atvykstant į Vilnių, tada galėsite būti visiškai ramūs, kad jūsų planai klostysis sklandžiai ir taip, kaip jūs to norite.

Automobilių nuomos salonai siūlo įvairias paslaugas

automobilių nuomaAutomobilių nuomos verslas prasidėjo dar 1916 Amerikoje, kuomet vienam žmogui kilo mintis savo prabangų automobilį skolinti ne šiaip, o už pinigus. Pastebėjus, jog paklausa labai didelė, verslas pradėjo plėtotis ir šiandien visame pasaulyje veikia ne viena įmonė, teikianti tokio pobūdžio paslaugas.

Kadangi konkurencija labai didelė, kiekviena bendrovė stengiasi įtikti savo klientams bei siūlo jiems patraukliausius nuomos variantus.

  • Trumpalaikė automobilių nuoma naudinga, jei automobilis reikalingas smulkioms reikmėms ir neilgoms kelionėms. Dienai ar kelioms. Ši paslauga aktualiausia iš svetur atvykusiems svečiams bei neturint galimybės naudotis nuosavu transportu.
  • Ilgalaike automobilių nuoma dažnai naudojasi įmonės, nuomojančios automobilius darbo reikmėms. Šis būdas patogus ir nereikalauja daug investicijų, kadangi suteikia galimybę susigrąžinti daugybę mokesčių. Be to, renkantis tokio pobūdžio nuomą, taikomos įvairios nuolaidos.
  • Atostogautojams patogi automobilių nuoma užsienyje. Visai nebūtina kreiptis į kitos šalies automobilių nuomotojus. Užtenka susitarti su patikima kompanija Lietuvoje. Tokiu būdu išvengiama bereikalingų nesusipratimų: kalbos barjero ar skirtingų sutarčių taisyklių. Žinoma, tokias paslaugas teikia ne visos bendrovės, tačiau jos bent jau gali suteikti informaciją apie vyraujančias rinkos kainas ir patarti, kuri kompanija pasirinktoje šalyje patikima.
  • Krovininius mikroautobusus patogu nuomotis, vežant didesnių gabaritų krovinius, kraustantis, perkant baldus, buitinę techniką ir pan. Na, o keleiviniai tiks ir šventei, ir ilgesnei kelionei su didesne kompanija.
  • Limuzinai, hameriai ir kiti prabangūs, dideli automobiliai taip pat turi savo klientų ratą: tai vestuvininkai, mergvakarių ir bernvakarių dalyviai, jubiliatai, abiturientai ir kiti, norintys pasivėžinti išskirtiniu, dideliu ir patogiu automobiliu.
  • Taip pat šioms šventėms tinka ir senoviniai automobiliai, ypač, jei šventė teminė.

Automobilių nuomos salonai taip pat siūlo ir vairuotojo paslaugas ar automobilių puošybą, priklausomai nuo poreikių. Tereikia žinoti, jog šios paslaugos kainuoja papildomai, tad reikėtų išsiaiškinti, kiek kainuoja papildoma vairuotojo darbo valanda ir kitokius svarbius dalykus.

Kadangi automobilių nuomos salonų gana daug, išsirinkti tą vienintelį, gali būti sunku. Tad derėtų atsižvelgti į poreikius, kainą, aptarnavimo kokybę. Pasiskaityti atsiliepimus, atidžiai perskaityti sutartį.

 

 

 

Automobilių nuoma Vilniuje: kiek kainuoja ši paslauga?

automobilio nuomaDaugelis teiraujasi, kiek šiandien kainuotų išsinuomoti vieną ar kitą automobilį. Deja, šiuo atveju vienareikšmio atsakymo nėra ir negali būti. Kaina visų pirma priklauso nuo pačios transporto priemonės, kurią norite išsinuomoti. Pigiau atsieis paprastesnių, kasdieninių automobilių nuoma Vilniuje – tai dažniausiai susiję su ilgalaikėms nuomos įmonėms paslaugomis. Tuo tarpu norint išsinuomoti prabangų limuziną, kišenėje prireiks turėti apie kelis šimtus litų. Įkainiai priklauso ir nuo laiko, kuriam automobilis nuomojamas. Kitaip tariant, kuo ilgesniam laikui nuomositės transportą, tuo valandinis įkainis bus mažesnis (tai sena, daugelyje verslo sričių taikoma taisyklė).

Už kiek pigiausiai galiu išsinuomoti automobilį sostinėje?

Pigiausiai automobilių nuoma jums atsieis, jei nuomositės mini klasės automobiliuką ir ne trumpesniam nei 10-14 dienų terminui. Tuomet dienai tokio transporto nuoma gali kainuoti vos nuo 40-50 Lt. Kompaktinės klasės automobilių nuoma kainuos nuo 70-80 Lt už dieną, automobilį nuomojantis daugiau nei dviem savaitėms. Kiek brangesni vidutinės klasės automobiliai – jų nuoma tam pačiam laikotarpiui gali kainuoti nuo 100 iki 150 Lt už vieną dieną. Vadinasi, 2 savaitės prabangaus keliavimo po Vilnių, Lietuvą ar netolimas kaimynines valstybes gali kainuoti nuo 1400 iki 2100 Lt, priklausomai nuo pasirinkto automobilio. Tokia automobilių nuoma taip pat laikoma trumpalaike, todėl jos įkainiai yra šiek tiek didesni, nei ilgalaikės nuomos – įmonėms taikomos kur kas palankesnės automobilių nuomos sąlygos.

Brangiausi – limuzinai ir mikroautobusai

Nors sostinėje paslaugų kainos yra nežymiai didesnės nei kituose šalies miestuose, automobilių nuoma Vilniuje nėra brangi. Žinoma, prabangaus arba specifinio transporto, pavyzdžiui, mikroautobusų nuomos įkainiai yra santykinai dideli. Mikroautobusą norint išsinuomoti 1-3 paroms, už kiekvieną parą reikės sumokėti po 350 ir daugiau litų. Tuo tarpu užsisakius prabangų 20 ar daugiau vietų limuziną, apie 300 litų kainuos viena valanda prabangios kelionės. Paprastesnius, senesnių modelių limuzinus galima išsinuomoti ir už 150-200 litų valandai, o jei transportą užsisakysite visai dienai arba jei esate tam tikros kompanijos nuolatinis klientas, drąsiai galite tikėtis ženklių nuolaidų.