Kaip apsaugoti savo iPhone ekraną?

iPhone taisymasSudužęs ar suskilęs iPhone ekranas gali gerokai suploninti piniginę, todėl, įsigijus naują išmanųjį telefoną, iš karto derėtų pasirūpinti tinkama jo apsauga. Štai keletas naudingų patarimų, kurie ilgiau leis džiaugtis estetiškai atrodančiu ir tinkamai veikiančiu telefonu.

Ekrano plėvelė ar grūdintas stiklas?

iPhone ekranas gaminamas iš pažangių naujos kartos medžiagų, kurios, anot gamintojų, nebijo įbrėžimų ir įvairiausių skilimų, tačiau realybė šiek tiek kitokia.  Tarkim, jei laikysite telefoną tiesiog rankinėje, šalia būsto raktų, piniginės su metalinėmis dekoro detalėmis, rašiklio ir pan., greitai pastebėsite, kad ant ekrano atsirado nedideli įbrėžimai, kurie ilgainiui tik dar labiau kris į akis. Plėvelė, klijuojama ant iPhone telefono ekrano, gali šių mikro pažeidimų padėti išvengti. Visgi, ji tikrai neapsaugos telefono ekrano tuo atveju, jei jis jums iškristų iš rankų. Šioje situacijoje labiau pasitarnaus grūdinto stiklo lipdukas, kurį galite paprastai užsiklijuoti ir patys.  Grūdinto stiklo lipdukas nesumažina telefono ekrano jautrumo, tinkamai apsaugo jo kampus, yra gerokai atsparesnė apsauga ir atrodo labai estetiškai.

iPhone dėklas su dangteliu

Dėklas su atverčiamu dangteliu apsaugos ne tik išmaniojo telefono ekraną, bet ir patį telefoną nuo įvairiausių skilimų, įbrėžimų bei kitų galimų techninių pažeidimų, o ir dėklų pasirinkimas išties milžiniškas, todėl galite savo iPhone telefonui suteikti daugiau stiliaus, keisti jo išvaizdą ir pan. Ši apsauga tikrai pravers tiems, kurie nemėgsta rutinos ir telefonas jiems yra tam tikra stiliaus detalė.  Visgi, reiktų atminti, kad atverčiamas dėklas telefonui suteikia kelis papildomus gramus, todėl kišenėje jo nebebus patogu nešiotis.

Pasirūpinkite draudimu

Visi iPhone telefonai draudžiami standartiniu draudimu, jei sugedo garsiakalbis, mikrofonas, jei meniu mygtukas kliba ir tinkamai nefunkcionuoja, visas šias problemas iPhone taisymas pašalins nemokamai arba pakeis telefoną nauju, tačiau standartinis telefono draudimas paprastai nėra taikomas ekranui, todėl visada pasiskaitykite draudimo sąlygas, kad žinotumėte už ką mokate. Jei draudimas negalioja telefono ekranui, galite įsigyti papildomą draudimą, kuris kainuos brangiau, tačiau, kiekvieną kartą telefonui nukritus ant žemės, širdis nenusiris į kulnus.

Naujojo iPhone 7 apžvalga

iPhone 7 priedaiNaujai įsigyti telefonai mums tarnauja jau ne taip ir ilgai, tad jeigu atrodo, kad dar visai neseniai pirkote savo išmanųjį, galbūt jis jau gana prastos būklės ir dėl to vis žvilgčiojate į naująjį iPhone 7. Suprantama – juk tai tikra telefonų legenda šiuo metu. Tačiau prieš perkant jūs norėsite sužinoti atsiliepimus. Ar verta pirkti tokį išmanųjį telefoną, ar iPhone 7 vertas savo vardo.

Žmonės ir telefonas

Galima pastebėti, kad iPhone 7 Vilnius jau įsisavino ir žmonių su šiuo nauju įrenginiu čia vaikštančių tikrai yra nemažai. Tereikia reaguoti į praeivius ir matyti, kokie išmanieji telefonai yra jų rankose. Tada neabejotinai bus aišku, kad ir iPhone 7 Vilnius mielai priėmė. Tai telefonas, kuris dabar madingas ir daro įspūdį bet kurio sluoksnio žmogui. Nesvarbu, ar tu esi solidus verslininkas, ar jauna studentė, ar mokyklos paauglys, besivaržantis dėl savo statuso klasėje. Be jokios abejonės, kaip ir dauguma Apple produktų, taip ir iPhone 7 lt padeda įtvirtinti statusą. Tačiau ir be statuso šis naujas produktas turi daug puikių privalumų.

Telefono išvaizda

Pirmiausia iPhone 7 lt pasižymi tuo, kad jo įdėklas labai panašus (kone identiškas) kitų dviejų savo prieš tai buvusių protėvių įdėklams. Atrodo, kad ankstesni iPhone (6 ir 5) buvo tokios pačios išvaizdos. Dėl vienodo dizaino gali kilti nesusipratimų tik tuomet, jeigu 7 iPhone  iš tiesų reikalingas tik dėl įvaizdžio. Mat, kaip gi jį iš toliau atskirti nuo senesnio. Kita vertus, sunku būtų patikėti, kad Apple iPhone 7 buvo sunku padaryti kitokios išvaizdos, ir kad tai kažkokia „neapsižiūrėjimo klaida“. Akivaizdu, kad taip yra padaryta tyčia, siekiant sutelkti dėmesį ne į išorinius pokyčius, o į vidinius. Kad reaguotume ne į tai, kaip telefonas atrodo, ir kad jis visgi netaptų galios įrankiu, siektu pavaidinti prieš aplinknius. Kad jis iš tiesų būtų perkamas dėl jo vidinių parametrų. Mąstant giliai, galima įžvelgti tokias priežastis ir jų padarinius.

Telefono savybės

Nagrinėjant, kokios yra iPhone 7 spalvos viduje, kokios savybės, kokia vaizdo kokybė, galima pamatyti, kad iš tiesų Apple nuosekliai laikosi savo pažado su naujuoju įrenginiu kuo daugiau dėmesio skirti ateičiai. Siekiama su juo pakeisti telefonų lauką, netgi pradėti naująją išmaniųjų telefonų erą. Kaip buvo minėta anksčiau, vienas iš didelių Apple uždavinių kuriant šį prietaisą, buvo sutelkti kuo daugiau dėmesio vaizdo parametrams. Tad iPhone 7 priedai madingiausi jau dabar būtų ne koks spalvotas diržiukas, o pridedamas papildomas objektyvas. Mat tiek Samsung, tiek Apple labai didžiuojasi pristatydami savo produktus (telefonus) kaip tuos, kurie galės iš rinkos netgi išstumti foto kameras. Na, kol kas sakyti, kad šis produktas jau tikrai išstūmė foto kamerą būtų labai arogantiška, tačiau tikrai galima įvertinti abi iPhone 7 kameras, tiek priekinę, tiek galinę, ir pasakyti, kad jos tikrai geros kokybės.

Procesorius dabar yra dar geresnis ir greitesnis, taigi, telefonas veikia labai greitai. Ir dėl to dar daugiau iššūkių atsiranda šio telefono baterijai, siekiant ją išlaikyti ilgiau dirbančią. Bent jau laikomasi pažado, kad iš tiesų ji pakraunama gana greitai. Vadinasi, naudingiausi iPhone 7 aksesuarai, kuriuos vertėtų nešiotis su savimi, yra baterijos įkroviklis arba atsarginė baterija. Kadangi dėl savo aukšto performatyvumo telefonas visgi gana greitai išsikrauna, tačiau visai greitai ir įkraunamas.

Naujieji flagmanai Xiaomi Mi5 ir Meizu Pro 6: kas kuo lenkia?

Meizu Pro 6Išmanieji telefonai šiandien yra gerokai daugiau nei vien tik susisiekimo priemonė. Tai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Tai produktai, per kuriuos mes matome platųjį pasaulį, skaitome naujienas, žiūrime mėgstamus serialus bei atliekame galybę kitų funkcijų. Tad nenuostabu, jog norime įsigyti tai, kas geriausia. Puikiai visiems žinomų JAV bei Pietų Korėjos kompanijų produktai iš tiesų yra populiarūs Vakarų pasaulyje. Samsung bei iPhone išmanieji telefonai Amerikoje bei Vakarų Europoje – vieni perkamiausių. Tačiau tai tikrai nėra vieninteliai dėmesio verti mobiliųjų gamintojai. Kinija – tai sąlyginai uždara rinka, išsiskirianti vartotojų praktiškumu renkantis įrenginius. Pavyzdžiui Xiaomi Mi5 kainuoja gerokai mažiau, nei populiariausių gamintojų produktai, turintys panašias specifikacijas. Tuo tarpu dar naujo, itin galingo Meizu Pro 6 (nors ir aukštesnė kaina už pastarojo produkto) siūlo Jums tokius parametrus, kurių nesuteiks net patys geriausi šiandienos išmanieji telefonai. Todėl šiuos du įrenginius šiandien ir aptarsime.

Xiaomi Mi5 – parametrai aukšti, kaina žema

Įsigiję šį įrenginį tikrai nepasigailėsite. Elekroninėje parduotuvėje https://delo.lt/Xiaomi-Mi5 šiuo metu įrenginys kainuoja 399 eurų ir tai tikrai nėra daug lyginant su specifikacijomis, kurias gausite. Vis dėlto, ateityje Xiaomi Mi5 gali kainuoti dar mažiau. Šis produktas turi keturis Kyro branduolius. Standartinis variantas – po du 1,8 ir 1,36 GHz Kyro branduolius, o kitos versijos – po du 2,15 ir 1,6GHz Kyro branduolius. Taip pat gausite Adreno 530 grafikos apdorojimo sistemą. Atmintis – 128GB vidinė, bei 4GB operatyvinė renkantis Pro versiją. 32/64GB vidinės atminties pasirinkimą turėsite, jei Jus sudomins kitos versijos, kurios siūlo ir 3GB RAM. Visa tai – tikrai stulbina atsižvelgiant į tai, jog Xiaomi Mi5 parduotuvėje nesiekia keturių šimtų eurų.

Meizu Pro 6 – kiek aukštesni parametrai ir kaina

Taip, tai yra kiek kokybiškesnis produktas. Delo galite įsigyti jį už 499 eurus. Tačiau Meizu Pro 6 gal ir kainuoja kiek daugiau, tačiau tai visiškai nieko nereiškia žvelgiant į specifikacijų lentelę. 10 Mediatek Helio branduolių suteiks Jums tai, ko negali jokie kiti išmanieji telefonai. Operatyvinė atmintis – 4GB RAM, o vidinė talpa – 32GB. 10 branduolių – labai retai sutinkamas skaičius ne tik mobiliųjų, bet ir kompiuterių tarpe. Taip pat šis įrenginys suteikia dviejų nano SIM kortelių galimybę. Nepaisant viso to, Meizu Pro 6 yra gerokai pigesnis, nei pavyzdžiui populiariojo SAMSUNG Galaxy S7 Edge.

Taigi, apibendrindami galime teigti , jog Xiaomi Mi5 kainuoja mažiau, tačiau specifikacijos neabejotinai patenkins visus Jūsų poreikius. Tuo tarpu Meizu Pro 6 nors kiek ir brangesnis, bet už šią kainą gausite itin galingą produktą. Tačiau nesvarbu, kurį iš šių pasirinksite, vis tiek sutaupysite gerokai daugiau, nei pasirinkę SAMSUNG ar iPhone siūlomus produktus

Kaip išsirinkti išmanųjį telefoną

Išmanusis telefonas nėra toks išmanus, kad galėtų už jus atlikti namų darbus, jis nesutvarkys namų ir net valgyt gamint nemoka, taip pat neišves Jūsų šuns, neplaus indų, neparneš alaus iš parduotuvės. Ir jis nėra toks išmanus, kad mokėtų plaukti ( patikrinau ). Tačiau, jis padeda prastumti laiką laukiant, kol moteris veidrodžiui demonstruoja kaip puikiai jai tinka nauji džinsai ar sužinoti kas vyksta Lietuvoje, kai neturi galimybės no-life’inti ( nesupratusiems: no-life’inti – švaistyti laiką veltui.. ) prie pc.

ismanieji telefonai smartphones

[more…]

 

 Ko mums iš tiesų reikia iš išmaniojo telefono

Senais laikais, kai dar su pampersais laksčiau, o šlapia dešra buvo gaminama iš tikros mėsos, žmonės jautė poreikį turėti geresnį, įmantresnį daiktą. Taigi, diena po dienos, metai po metų paslaptingi vyrai baltais chalatais lipdė iš molio, metalo, plastmasės įvairiausius rakandus. Vieni tai pavadintų evoliucija, kiti gi vergavimu daiktams, tačiau yra kaip yra. Šiai dienai turime didelį pasirinkimą visko, visur ir visada. Prieš perkant mes leidžiamės suviliojami blizgios išorės ir nė nesusimąstom ko iš tiesų tikimės iš telefono ir kam jis mums toks visas išmanus. Išties prieš perkant reiktų pasekti save ir pažiūrėti kam vis gi dažniausiai naudojame telefoną: skambučiams, žinutėms, žaidimams, internetui, telefonu fotografuojame, ar tiesiog norime naujo žaislo.

 Operacinė sistema

 Android operacinė sistema yra bene populiariausia, sukurta Google ir turinti didelį pranašumą – atvirą kodą. Tai reiškia, jog ji yra lengvai pritaikoma kiekvienam telefono modeliui ir turi begalę apps’ų ( priedų, padarančių mūsų telefonus labiau išmaniais ir pritaikytais mūsų poreikiams. ), kuriuos tiek mokamus, tiek nemokamus galima atsisiųsti iš Google Play.. Android patogi, greit perprantama, lengvai valdoma, turi daug stilių.Galbūt todėl ši operacinė sistema ir tapo plačiausiai naudojama.

 Blackberry telefonai, tarsi kokie nepritapėliai išmaniųjų rinkoj, turi atskirą operacinę sistemą, kuri nėra tokia lanksti ir naudojama tik šiuose telefonuose. Blackberry dažnai asocijuojasi su nedideliu ekranu ir plina klaviatūra. Jis skirtas tiems, kurie mėgsta bendrauti žinutėmis, nes visam kitam šie telefonai tiesiog nepraktiški. Tiesa, kažkada būtent ši operacinė sistema nutiesė kelią išmaniesiems telefonams, tačiau paskutiniu metu nebepajėgia konkuruoti, nes yra lėtoka ir turi įvairių klaidelių.

IOS puikiai žinoma Apple produkcijos mėgėjams.Šią operacinę sistemą naudoja madingieji Iphone. IOS taip pat turi įvairių apps’ų, leidžia šiokias tokias konfiguracijas,  tiesa kiek atsilieka nuo Android ir nevienas turintis IOS yra sakęs, kad išbandęs pastarąją mieliau rinktusi Android, tačiau IOS taip pat šauni ir patogi sistema, suderinama su daugybę populiarių svetainių, tokių kaip ITunes ir pan.

Windows Phone operacinė pradėta vystytį po Windows Mobile nesėkmės. Microsoft pasistengė ir ją pradėjo nuo nulio. Ji skiriasi nuo kitų OS, tačiau ar patogi kitas klausimas. Windows Phone pateikia daugiau informacijos apie priedus, nenaudoja tradicinės Shortcut sistemos, tačiau nors Microsoft ir užkariavo komnpiuterių OS rinką, su mobiliais įrenginiais jai sekasi nekaip.

 Kokį ryšio tiekėją rinktis

Prie ko ryšio tiekėjas? O gi prie to, jog be interneto mūsų išmanusis nebe toks ir išmanus. Jam reikia atnaujinti apss’us, o ir patiems norėsis parsisiųsti žaidimų ir t.t. Žinoma galima tai padaryti USB laido ir kompiuterio pagalba, tačiau tai jau nėra taip patogu. Kas kita jei turime WI-FI, tačiau jį namuose turime nevisi. Taigi, patartina gerai išanalizuoti visų tiekėjų siūlomus planus, paslaugas, išankstinio mokėjimo kortelių įkainius ir pasirinkti teisingai. Na, bet ko gero tai ir taip akivaizdu.

Žinau, kad kai kurie turi stereotipus, jog vienas ryšio tiekėjas apgaudinėja ar teikia nekokybiškas paslaugas, tačiau verta pagalvoti ir apie tai ar mūsų gyvenamoje vietovėje mobilus ryšys yra pakankamai geras ir mus pasiekia tiek gulint lovoje, tiek rūsy, ieškant skanesnės uogienės.. Šioje vietoje stereotipus šalin, nes galbūt kaip tik jie ir sutrugdys mėgautis visomis išmanaus telefono išmaniomis funkcijomis.

Išmaniųjų telefonų funkcijos, be kurių išmanusis telefonas nebus išmanus

 Telefono ekranas yra pats svarbiausias aspektas, į kurį turėtume atsižvelgti pirkdami telefoną, nes juo naudosimės ne tik namuose, bet ir eidami gatve saulėtą dieną ( kada šviečia saulė, o ekrane nepavyksta nieko įžiūrėti) ir sutemus, kada mažos raidės gali tapti tikru iššūkiu akims. Taip pat nuo jo priklauso ir kolorito įvairumas, ryškumas. Kitaip sakant mažas ekranas – diskomfortas. Be to, šiuo metu populiarėja ekranai atsparūs braižymams, tad tikimės išmaniųjų nebereiks laikyti aksominiuose įdėkluose ir saugoti labiau už savo akį.

Procesorius telefone taip pat vienas svarbiausių dalykų. Taip, taip, žinau, seniau telefonas buvo ryšio priemonė ir to pakako, tačiau visgi protingi telefonai turi OS, kurios greitam darbui reikalingas procesorius. Pas mus paplitę nedideli 3,2 colio išmanieji, kurių kainos vidurkis – 600lt. Jie neturi galingo procesoriaus, o dažnai apie jį duomenų išvis nepateikiama, tačiau kaip pirmas geresnis telefonas, ypač taupantiems yra gan geras pasirinkimas

Naujausia OS versija telefone jus išgelbės nuo moralinio telefono atgyvenimo vos jį nusipirkus. Jei telefone Android, žiūrėkite, kad ji nebūtų senesnė nei 4,0. Jei tai IOS, rinkitės 4S, Windows Phone – 7,5, Blackberry – BB7.

Fotokamera yra gan naudingas dalykas, jei neturite fotoaparato ar dažnai nutinka taip, kad reikalingiausiu metu jo šalia neturite. Mažiausiai 8mgpx kamera jums leis turėti kiek kokybiškesnes nuotraukas. Jei mėgstate fotografuoti ir tam dažnai naudosite telefoną, neprašausite pasirinkę – Sony Ericsson, HTC, Apple produkciją. Geriausias būdas patikrinti fotokameros daromų nuotraukų kokybę, įkelti jas į kompiuteri ir peržiūrėti didesnės įstrižainės ekrane.

Baterijomis išmanieji pasigirti negali, nes niekas neišrado baterijos, kuri laikytų bent savaitę išmaniajame telefone Jei telefono baterija išlaikys bent tris paras, tuomet jau gan neblogai.

Telefono dydis yra vienas pagrindinų aspektų, lemiančių mūsų apsisprendimą. Vieni mėgsta didelius, nes šie yra pranašesni naršant internete ir bendraujant žinutėmis, kiti vertina mažesnius, nes šie puikiai telpa kišenėj ir tinka tiems, kuriems reikia tik ryšio priemonės su keletu papildomų funkcijų. Geriausia rasti viduriuką, nes tikrai nenorėsite telefono, kurio, dėl dydžio, net atrakinti nesugebėsite viena ranka.

Galiausiai gero naudojimosi ir nepamirškit, jog daiktai turi tarnauti Jums, o ne jūs daiktams:)