Air Hotel viešbutis Kauno rajone – keliautojams ir ne tik

Keliaujantys per Kauno oro uostą jau turbūt pastebėjo prieš pagrindinį įėjimą esantį pilką pastatą su užrašu „Air Hotel“. Tai skandinaviško stiliaus viešbutis keliautojams. Bet ne tik jiems. Jis tinkamas ir šeimoms, ir apsistojantiems ilgesnį laiką.

Air Hotel viešbutis Kauno rajone yra pritaikytas įvairiems svečiams, kuriems yra aktuali nakvynė Kauno rajone (Karmėlavos miestelis yra Kauno rajone, ne pačiame mieste, nuo Kauno centro nutolęs per 14 kilometrų).

Apsistojantiems ilgesniam laikui

air hotel kambarysJei svečiai į Kauną užsuka kelioms savaitėms, jiems reikia ne tik pernakvoti, bet ir pasiruošti maisto. Visada kavinėse valgyti nelabai gera išeitis, todėl Air Hotel viešbutis siūlo alternatyvą – maistą ruošti viešbučio kambaryje esančioje nedidelėje virtuvėlėje. Čia yra šaldytuvas, spintelė ir gartraukis, kaitlentė ir plautuvė su vandeniu – viskas, ko reikia maisto gamybai. Nedidelis staliukas tinka atsisėsti ir pavalgyti karštą maistą.

Deja, tai ne apartamentai, kurie paprastai pasižymi erdve ir kitais patogumais – skalbykle, balkonu ir t.t. Viešbutis yra skirtas laikiniems svečiams, tačiau rūpinasi jų pageidavimu pasigaminti savo maisto.

Yra ir šeimyninis kambarys svečiams su šeimomis. Jis yra erdvesnis (apie 37 kv.m.) su atskiru vonios kambariu ir skirtas šeimoms su keliais vaikais. Jie miega pristatomose lovelėse.

Apsistojantiems trumpam laikui (kelioms dienoms)

Jei svečiai į Kauną atvyksta kelioms dienoms, šis viešbutis yra visiškai tinkamas dėl savo patogios vietos. Susisiekimas su centru yra labai geras. Čia kursuoja ir taksi ir maršrutiniai autobusai, todėl pasiekti centrą ir grįžti atgal yra labai patogu. Tam nereikia ieškoti prabangaus viešbučio centre. Beje, kalbant apie prabangą, Air Hotel viešbutis Kauno rajone, Karmėlavoje, yra gana kuklus, nors ir pastatytas skandinavišku stiliumi. Skandinavai, kaip žinia, nemėgsta demonstruoti savo turto ir namuose renkasi paprastus, bet efektyvius sprendimus. Rinkdamiesi Air Hotel svečiai siekia ir sutaupyti, nes kambarys čia kainuoja nuo 39 eurų parai.

Norintiems tik pernakvoti

Dėl šios priežasties viešbutis ir yra taip arti oro uosto. Atskrendate dieną, o kitas lėktuvo reisas po 12 valandų. Tikrai norėsite pailsinti kojas, išsimaudyti, keletą valandų pamiegoti ir judėti toliau žvalus ir pailsėjęs. Kaunas daug kam yra tik tarpinė stotelė, kur reikia palaukti 10-20 valandų iki kito skrydžio. Galima šį laiką išnaudoti kelionei į miestą (ten išleisite kur kas daugiau, nei 40 eurų), arba poilsiui jaukiame kambaryje. Kai prieš akis ilgas ir varginantis skrydis, reiktų pasinaudoti pasitaikiusia galimybe pailsėti. Kartais kito skrydžio tenka laukti daugiau, nei parą. Tada diena lieka ir susipažinimui su Kaunu ir turistiniais objektais.

Air Hotel viešbutis Kauno rajone laukia visų – ir užsieniečių, ir lietuvių, kurie iš čia skrenda į daugiau nei 20 oro uostų.

 

 

Klasikinis interjero stilius

interjerasPostmodernizmas nulėmė, kad daugelis žmonių gyvenime apsiriboja XXI amžiaus suvokimu apie aplinką. Ne išimtis ir namuose kuriamas interjeras. Dažniausiai stengiamasi susikurti modernų ar minimalistinį stilių, kuris atspindėtų šiuolaikinio pasaulio gyvenimo tempą. Visgi, kai kurie labiau linkę grįžti prie tradicinių šaknų ir namus kuriasi atsižvelgdami į tradiciją, kurį vyravo XX amžiaus viduryje. Tokio tipo interjeras kardinaliai priešingas moderniam. Nauji butai Kaune parduodami neįrengus jokių stilistinių sprendimų, tad kiekvienas žmogus pagal savo poreikius gali susikurti norimą atmosferą namuose.

Klasikiniu stiliumi dekoruotas kambarys gali pasirodyti kiek chaotiškas, tačiau priešingai – kiekvienas jame esantis daiktas turi savo vietą, kuri pasirinkta apgalvojus kiekvieną smulkmeną. Jei modernus stilius pasižymi asimetrija, tai klasikinis priešingai – simetrija. Kiekvienas pasirinktas daiktas turi būti padėtas į tam tikrą vietą, kurioje jis atliks konkrečią funkciją. Klasikinis stilius gali pasirodyti kiek konservatyvus, tačiau būtent toks ir yra pagrindinis bruožas, kurį stengiamasi išpuoselėti.

interjerasDaug informacijos kuriant šio pobūdžio stilių galima rasti internetiniuose žurnaluose. Tai rodo, kad greta modernizmo jis vis dar išlieka populiarus ir gana dažnai pasirenkamas.

Tam tikri bruožai, siekiant susikurti klasikinį namų stilių, padeda siekiant įgyvendinti idėją. Baldai ir kambaryje esantys aksesuarai pasižymi apvaliomis formomis. Stengiamasi nekurti labai kampuoto kambario stiliaus. Dažniausiai baldų ir kitų apdailų formos yra raštuotos, kuriančios simetrijos iliuziją. Jei norite, kad kambarys neatrodytų labai „apkrautas“ tokiu atveju verta rinktis kiek šviesesnes spalvas. Pastelinės spalvos – malonios akiai, tačiau jos yra netinkamas pasirinkimas kuriant klasikinį stilių. Vyrauti turėtų ruda, gelsva bei balta spalvos. Jos taip pat kuria ir švaros pojūtį.

Medžiagos jokiu būdų neturėtų būti blizgančios ar labai stipriai raštuotos. Palyginimui galime pasirinkti rusiško tipo kilimą, kuriame vyrauja daugiau nei penkios spalvos. Klasikiniam stiliui sukurti turėtų užtekti maksimaliai trijų spalvų. Ir visos jos turi būti panašaus atspalvio.

Kuriant klasikinį stilių taip pat vertėtų vengti ir tam tikrų daiktų, kurie gali trukdyti išpildyti stilistinį pasirinkimą. Pavyzdžiui modernios technikos priemonės labiau tinka minimalistiniam stiliui. Svetainėje vietoj TV rekomenduojame turėti židinį ar akvariumą. Pastarieji taip pat turėtų derėti prie viso namų interjero.

butaiDaugeliui tokio tipo namų stilius asocijuojasi su iš gobeleno siūtais niekučiais, kad ir pagalvėlėmis, kurios yra puoštos kaspinėliais. Nereikėtų persistengti su tokio tipo aksesuarais. Klasikinis stilius nebūtinai turi būti labai apkrautas. Net ir minimalistinis jis atrodys labai patraukliai.

Įgyvendinti klasikinio stiliaus idėją galima pasitelkus ir tam tikrus daiktus. Neabejotinai prie jo prisideda knygų lentyna. Žinoma, funkcionaliau būtų, jei pastarosios būtų skaitomos, tačiau ir kaip estetinė detalė jos geba puošti. Tuo pačiu verta įsigyti ir kelias kambarines gėles. Vėlgi atkreipkite dėmesį pasirinkdami vazonus.

Klasikinio stiliaus kambarį lengviau įrengti, jei jis yra didelis. Mažo ploto kambariai sunkiai pasiduoda siekiant įgyvendinti tokio tipo idėją. Žinoma, daiktų irgi neturėtų būti labai daug, tačiau tikrai daugiau nei minimalistiniuose namuose. Siekiant „neapsikrauti“, kiekvienas daiktas privalėtų turėti savo individualią funkciją, kuri ir nulemia, kodėl jis yra pasirinktas.

Nauja mada, kuri dažnai pradeda vyrauti namuose, – tai modernaus stiliaus maišymas su klasikiniu. Kadangi nauji butai Kaune parduodami su daline apdaila, tai Jūsų buto interjero sprendiniai priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo. Svarbiausia apgalvoti kiekvieną detalę. Taip pavyks pasiekti harmoniją namuose.

Šaudymas lazeriais (pa)tinka visiems

šaudymas lazeriaisLazeriai Kaune sparčiai populiarėja. Naujai atsiradusi lazerių erdvė „Lazertronas“ kviečia visus norinčiu praleisti laisvalaikį su draugais. Tai aktyvi ir azartiška pramoga, kuriai neliks abejingų. Tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Kaip šaudymas lazeriais veikia

Viskas labai paprasta ir su „Žvaigždžių karais“ nelabai ką turi bendro… Dvi komandos turi įvykdyti tam tikras užduotis. Komandos nariai paskirstomi rolėmis, taip pat jiems duodami skirtingi lazeriniai ginklai – snaiperio šautuvas, kulkosvaidis, granatos, pistoletas ir t.t. Skirtingi ginklai turi skirtingą kiekį šūvių, taip pat šūviai atima priešininkui ne vienodai gyvybės. Kiekvienam komandos nariui ant galvos uždedama speciali „karūna“ su davikliais, kurie fiksuoja, kiek šūvių „kareivis“ gavo, tada informacija perduodama į šautuvą. Ant jo sumontuotas LED ekranas, kuriame galima pasižiūrėti, kiek gyvybės liko. Jei gyvybės nebeliko, šautuvas užsiblokuoja ir nepaleidžiamas nė vienas šūvis į priešininką. Taip tiksliai žinoma, kada komandos narys „žuvo“.

Gali pasirodyti, kad šis žaidimas yra labai sukarintas, tačiau jis nė iš tolo neprimena dažasvydžio ar airsofto, kur naudojami tikrų ginklų kopijos su plastmasiniais šoviniais. Tai itin saugus lazerių žaidimas, kuris tinka įvairiems žmonėms, įvairioms progoms.

Kam šaudymas lazeriais yra tinkamas

Pirmiausiai, šios pramogos Kaune yra labai mėgstamos vaikų ir paauglių. Jie čia ateina švęsti gimtadienių. Po mūšio kartais kyla ir tikrų konfliktų, kai jubiliatas būna pašaunamas pats pirmas ir greitai iškrenta iš žaidimo netapęs generolu. Tai vaikiški žaidimai.

Suaugusieji taip pat mielai šaudo lazeriniais ginklais. Paprastai tai draugų kompanijos, kurios nusprendė patirti kitokių pojūčių, nei sėdėjimas alaus bare ir plepėjimas. Išeina tokios grupės itin geros nuotaikos, dalinasi savo įspūdžiais.

Bendradarbiai ir kolegos taip pat susirenka lazerių erdvėje aiškintis santykių. Kartais „Pardavimai“ eina prieš „Vadovybę“ ar „Klientų aptarnavimą“ arba „Vairuotojus“. Vyksta nuožmi kova, nes tai – komandinio žaidimo dalis. Susikalbėjimas komandoje išbandomas ne biure, o kitoje aplinkoje.

Šaudymas lazeriais yra puiki gimtadienio dovana visiems, nuo 7 iki 70 metų. Viskas vyksta švarioje aplinkoje, todėl po pasišaudymo vakarėlis gali būti tęsiamas, nes nereikia persirengti. Išbandykite patys. Lazeriai Kaune laukia jūsų.

Nauji butai Kaune: ar lengva įsigyti?

nauji butai kauneLaikinoji Lietuvos sostinė yra žinoma kaip miestas, kuriame nekilnojamasis turtas yra šiek tiek pigesnis nei kituose dideliuose miestuose. Nauji butai Kaune dažnai vilioja net gi persikraustyti iš kito miesto, kadangi čia kainos yra iš tiesų labai geros. Ypač tai taikoma tokiems prestižiniams rajonams kaip Žaliakalnis, kadangi čia statomi ne tik nauji butai Kaune, tačiau taip pat nemažai naujų kotedžų ir net nuosavų namų. Infrastruktūra šiame rajone yra taip pat labai gera, tačiau verta pasakyti, kad Žaliakalnyje nuoma ir pirkimas kainuoja brangiausiai visame Kaune. Žinoma, palyginus su kitais didžiaisiais Lietuvos ir Baltijos miestais, kainos vis tiek yra mažos. Kotedžai šiuo metu gali būti taip pat gana pigiai išnuomoti arba parduodami, kadangi kai kuriuose Kauno rajonuose pradėta gan aktyvi kotedžų statyba – jaunos šeimos labai dažnai renkasi būtent tokį būstą, kadangi jis yra gerokai pigesnis nei nuosavas namas, tačiau taip pat patogus. Žinoma, kotedžai kainoja nepalyginamai daugiau nei nauji butai, tačiau reiktų įvertinti ir tai, kad kotedžuose paprastai būna gerokai daugiau erdvės ir nuosavas garažas.

Atsidūrę situacijoje, kuomet taip norėsis gauti naują būstą, kuriame galėtumėte praleisti daug laimingų metų su savo šeima, niekuomet nedarykite skubotų sprendimų: visuomet pasistenkite apsvarstyti visus variantus. Šiuo metu nauji butai Kaune kainuoja visai nedaug, jeigu palygintume šias kainas su tomis, kurios buvo dar vos prieš penkis metus. Tiesa, jog Lietuvoje mažėja žmonių, daug kas išvažiuoja gyventi visam laikui į kitas šalis. Vadinasi, neturėtų būti keista ir ši tendencija, jog butai didžiuosiuose miestuose kainuoja vis pigiau – juk jeigu jie kainuos labai daug, tai net nebus kam juose gyventi. O statybos profesionalų mūsų šalyje yra gana nemažai, todėl daugelis žmonių supranta, kad mūsų šalyje statomi nauji namai ir butai yra gana kokybiški, tad ir tos didelės kainos iš vienos pusės yra gana pateisinamos.

Naujas butas Kaune gali būti nupirktas gana greitai, tačiau galbūt jeigu neplanuojate visą gyvenimą gyventi tame pačiame bute, geriau būtų išsinuomoti, kadangi nuoma kainuoja taip pat gana pigiai. Pilnai įrengtas trijų kambarių butas prestižiniame rajone gali būti išnuomotas vos už tūkstantį litų per mėnesį. Žinoma, galima išsinuomoti ir kotedžą bei namą, tačiau galima pastebėti, kad rinkoje šiuo metu kur kas mažesnės kainos yra būtent naujų butų nuomai.

Katalizatorių supirkimas Kaune

Turbūt esate girdėję tokią paslaugą, kaip katalizatoriu supirkimas. Kaune, Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose tuo užsiima ne viena įmonė. Už katalizatorių galima gauti 200-1000 litų. Įdomu? Reiktų plačiau papasakoti, kas tas katalizatorius ir kodėl už jį galima gauti tiek daug.

Katalizatorius – tai automobilio detalė, kuri nukenksmina iš variklio išmetamas degimo medžiagas ir jas išvalo. Ji atrodo kaip paprastas bakelis su vamzdžiais abiejuose galuose ir yra montuojama tarp variklio ir duslintuvo. Kodėl jie tokie brangūs? Todėl, kad juose gali būti brangių tauriųjų metalų platinos, paladžio ir rodžio. Norint suprasti, kaip čia viskas veikia, reiktų pristatyti pačius esminius katalizatorių veikimo principus.

Katalizatorių struktūra

katalizatoriusKatalizatoriai paprastai yra dviejų rūšių – keramikiniai ir metaliniai. Keramikiniai yra pagaminti iš keraminių vamzdelių, kuriuose tauriųjų metalų nėra labai daug. Metaliniai yra pagaminti iš plokštelių, kurios yra padengiamos tauriaisiais metalais – platina, rodžiu ir paladžiu. Katalizatoriai montuojami dažniausiai į benzininius variklius, nes dyzelinių variklių išmetimo sistema veikia kiek kitaip.

Kas iš tiesų įvyksta kiekvieno kuro įpurškimo metu? Į cilindrą patekęs kuras yra padegamas ir gaunamas mini sprogimas. Sprogimo metu išsiskiria tam tikros nuodingos ir pavojingos cheminės medžiagos, kurias reikia filtruoti pagal visus tarptautinius įsipareigojimus dėl užterštumo mažinimo. Filtruoti dujas yra gana sudėtinga, todėl ir buvo sukurtas prietaisas, su daugybe vamzdelių, pro kuriuos turi praeiti visas „iššautas“ pavojingų medžiagų gniužulas. Kadangi vamzdelių yra daug, dujos turi pereiti juos visus. Tokiu būdu nuodingos medžiagos yra neutralizuojamos.

Automobilio degimo produktai

Automobiliui deginant benziną išsiskiria kelių rūšių cheminės medžiagos – azotas (N2), anglies monoksidas (CO), anglies dioksidas (CO2), azoto monoksidas (NO), azoto dioksidas (NO2), vandens garai (H2O), smalkės ir dar keletas cheminių junginių. Pavojingiausi aplinkai yra Azoto oksidai ir anglies monoksidas CO.

Kas įvyksta, kai azoto oksidai praeina pro platina ir rodžiu padengtas plokšteles katalizatoriuje? Trumpai tariant, deguonies mokelulės yra išlaisvinamos, o azotas nukenksminamas.

2NO => N2 + O2 arba tokia reakcija 2NO2 => N2 + 2O2

2NO => N2 + O2 arba tokia reakcija 2NO2 => N2 + 2O2

Aišku, ten vyksta kur kas sudėtingesni cheminiai procesai, nes platina ir rodis su deguonimi nereaguoja.

Panašus likimas ištinka ir anglies dioksidą bei monoksidą – deguonies molekulės yra atskiriamos nuo anglies ir taip į aplinką jau išmetamas deguonis atskirai, o ne kenksmingu pavidalu.

Tolimesnis katalizatorių likimas

katalizatorių supirkimas Kaune

Katalizatoriai nėra amžini. Visi vamzdeliai arba plokštelės yra sandariai patalpinti į metalinį bakelį, kuris rūdija, gali prakiurti ar kitaip susidėvėti. Tokiu atveju jie nebeatlieka savo funkcijos ir automobilis greičiausiai „nepraeis“ techninės apžiūrės dėl dūmingumo ir išmetamų medžiagų neleistino kiekio. Toks katalizatorius turi būti pakeičiamas nauju. Naujas kainuoja gana daug. Kalba eina apie tūkstančius litų, tad, jei mašina sena, reiktų pagalvoti iš viso apie jos visos likimą. Su naujesniais automobiliais teks pavargti, nes jiems katalizatorius yra būtinas.

Bet kuriuo atveju laukia brangus remontas, po kurio senas katalizatorius atsidurs šiukšlyne… Tik labai laikinai, nes tokių detalių išmesti negalima.

Katalizatorių supirkimas

Katalizatorių supirkimas Kaune, Vilniuje ir visoje Lietuvoje yra vykdomas kelių bendrovių, kurios turi mobilias analizės laboratorijas ir reikiamus prietaisus. Grįžkime prie to momento, kuomet katalizatoriai atsidūrė iš automobilių remonto dirbtuvių šiukšlyne. Jie paprastai ten neužsibūna, nes netrukus yra atvežami supirkėjams. Supirkėjas atlieka tikslinamąją arba cheminę katalizatorių analizę ir nustato, koks vidutinis tauriųjų metalų kiekis yra tame katalizatoriuje. Tada jis dar yra pasveriamas ir suskaičiuojama galutinė kaina. Taip 1-1,5 kg sveriantis katalizatorius gali būti įvertintas 200-500 litų. Minėjome, kad galima gauti už katalizatorių ir 1000. Taip, galima ir daugiau, jei jis yra nepažeistas ir veikiantis, be to dar apynaujis. Tokie katalizatoriai dažniausiai randami į smarkias auto avarijas patekusiuose automobiliuose, kur per stebuklą išlieka nepažeisti. Tada katalizatorius superkamas ne kilogramais, o kaip vientisas vienetas. Arba galima jį pardavinėti per skelbimus pačiam.

Katalizatorių supirkimas Kaune yra geriausiai atliekamas UAB „Rhodium“. Rekomenduojame.