Kompiuterių remontas: programų bėdos

Kompiuterių remontasKompiuteriai genda ne tik mechaninių sutrikimų. Dažniausiai kompiuterių meistrams atnešami kompiuteriai, kurie tiesiog nepasileidžia. Ir priežastis dažniausiai būna ne sugedęs kietasis diskas, ar įjungimo mygtuko mechanizmas. Kompiuterių remontas neapsiriboja vien tik „geležies“ tvarkymu, didžiausi iššūkiai čia kyla programinės įrangos srityje.

Kokios yra tos programinės įrangos problemos, su kuriomis dažniausiai susiduria meistrai? Pabandysime pristatyti pagrindines.

Kompiuterio paleidimo bėdos

Kompiuterio paleidimas (boot) yra bene jautriausia vieta. Priežasčių, kodėl kompiuteris tiesiog nepasileidžia, gali būti labai daug ir įvairių. Viena dažniausių yra operacinės sistemos neužkrovimas dėl užimtos atminties. Daug kartų „nulūždmas“ kompiuteris sugeneruoja laikinų failų, kurie užkemša atmintį ir neleidžia kompiuterio paleisti. Kita bėda – problemos su disko ir motininės plokštės nesusikalbėjimu. Techniškai viskas gerai, tačiau smegenys su atmintimi nesusikalba… BIOS problemos taip pat prisideda prie to, kad kompiuteris nepasileidžia. Tokiems gedimams reikia rimto remonto.

Kompiuterių remontas ne visada gali susitvarkyti su tomis problemomis ir tada lieka viena išeitis – perinstaliuoti kompiuterį prijungus papildomą diską su kito kompiuterio atsargine kopija (backup). Aišku, didžioji dalis duomenų dingsta, todėl visada rekomenduojame duomenis saugoti debesies talpyklose, kad iškilus tokiai problemai nedingtų svarbiausi jūsų gyvenimo failai – asmeninės nuotraukos, video, mokslų medžiaga ir t.t.

Nenuskaito disko, USB atmintinės

Pati USB jungtis veikia, tačiau nenuskaitoma ten esanti informacija. Tai rimta problema, kuri išsprendžiama kitos programinės įrangos pagalba. Tiesiog meistras tai padaro daug greičiau ir patikimiau.

Virusai

Tai mūsų amžiaus bėda. Apkrėtus kompiuterį virusais jis taip sulėtėja, kad net elementariausias funkcijas kompiuteris vykdo labai ilgai. Nes tuo pačiu metu dirba su virusų padiktuotais procesais. Jie gali būti patys įvairūs – nuo kompiuterio sugadinimo, iki klavišų paspaudimų fiksavimo ir slaptažodžių į el. bankininkystės puslapius vogimo.

Virusus išvalyti reikia nedelsiant, priešingu atveju kompiuteriui gresia net mirtis.

Neveikia žaidimai

Tai būna dėl atminties trūkumo, o taip pat ir dėl vaizdo plokštės problemų. Meistrai sutvarko nustatymus, galbūt atnaujina vaizdo plokštės programinę įrangą. Priežasčių gali būti ir su disku, todėl reikia parodyti specialistams. Kompiuterių remontas padeda susitvarkyti su tokio tipo problemomis kur kas greičiau, nei jūs pats, jei nežinote labai daug apie kompiuterio veikimą.

Sugedusios kai kurios programos

Jums kompiuterio remontas irgi reikalingas, kai nepasileidžia tam tikra programa. Nesvarbu, ar tai Word, ar Photoshop ar kuri kita, tačiau jos nepasileidimas tikrai turi priežastį, kurią pašalinus, viskas veikia normaliai.

Pasitikėkite savo meistrais ir remontuokite kompiuteris ne patys, o geriau suteikite galimybę tai padaryti profesionalams. Pamatysite – kompiuteris vėliau tarnaus dar patikimiau. Tai taikytina tiek nešiojamiems, tiek stacionariems kompiuteriams.

 

Kompiuterių remontas – puiki pagalba sugedus Jūsų kompiuteriui

kompiuterių remontasTechnikos gedimas – vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų visose srityse. Šiais laikais, kai technologijos lipa pačios sau ant kulnų, jose netrūksta broko, įvairių gedimų, kurie gali būti pašalinti tik šios srities specialistų. Kompiuteriu remontas puiki paslauga, kuri Jums padės išspręsti visas iškilusias bėdas. Visoje Lietuvoje yra labai daug kompiuterių taisyklų. Visos iš jų išsiskiria įvairiais remonto metodais – viena taisykla siūlo konkurencingą kainą, tačiau laukti kol Jūsų kompiuteris bus pataisytas – tektų ilgai. Kitos kompiuterių taisymo įmonės siūlo greitą paslaugą, tačiau kaina gali būti akis badanti. Prieš renkantis tokią paslaugą, vertėtų gerai pagalvoti ko Jums reikia – staigios specialistų pagalbos, tačiau už tai mokėti nemažą pinigų sumą, ar jau geriau šiek tiek palaukti, tačiau ekonomiškai susitvarkyti savo sugedusį kompiuterį? Tai labai sunkus klausimas kiekvienam žmogui susidūrusiam su šia problema, kadangi labai sunku apsispręsti kuris variantas yra naudingesnis.

Kompiuterių remontas labai patogi paslauga, kuri yra siūloma kone visuose Lietuvos miestuose. Kompiuterių remontas Vilniuje pasižymi tuom, kad tai yra didžiausias Lietuvos miestas, savaime aišku tai sukuria didžiausią paklausą ir pasiūlą visose srityse, be išimties ir kompiuterių remonte. Sostinėje gali rasti visko – nuo pačio pigiausio meistro, pas kurį teks palūkėti mažiausiai savaitę, iki tokio meistro, kuris iš Jūsų paprašys kelis kartus daugiau, tačiau Jūsų kompiuterį sutaisys per kelias valandas, ar vieną darbo dieną. Panašią pasiūlą gali sukurti ir kompiuterių remontas Kaune, kadangi tai antras pagal dydį Lietuvos miestas, kur tikrai galite rasti pačių įvairiausių taisyklų pasiūlymų, tačiau, kaip jau minėjau, visada reikia mokėti atsakingai išsirinkti.

Vertėtų paminėti ir mažesnius Lietuvos miestus – kompiuterių remontas Šiauliuose, ar kompiuterių remontas Klaipėdoje pasižymi mažesne pasiūla, tačiau kai pasiūla mažesnė, lengviau išsirinkti, nes nėra tokios didelės pasirinkimo laisvės, todėl šiuo atveju, galbūt galėtumėme suteikti minimalų pranašumą mažesniems miestams. Kompiuterių remontas Marijampolėje taip pat pasižymi mažesne pasiūla nei ji yra didesniuose Lietuvos miestuose, tokiuose kaip Lietuvos sostinė Vilnius, ar laikinoji sostinė – Kaunas. Tačiau norint surasti tinkamą meistrą, tai galima padaryti labai nesunkiai, tačiau reikia gerai pasidomėti, pasiklausti atsiliepimų. Kuo mažesnė pasiūla tuo lengviau turėtų būti atrasti žmogų, kuris galėtų duoti patarimų šiuo klausimu, galėtų pasidalinti savo patirtimi, jei jam kada teko taisyti savo kompiuterį vienoje ar kitoje kompiuterių taisykloje.

Sudėjus visus pliusus, reikėtų paminėti ir neigiamą kompiuterių remonto pusę – aklai pasitikėdamas kompiuterių remonto įmonėmis, gali prarasti savo kompiuterį, ar duomenis, kurie yra Jūsų kompiuteryje. Turbūt teko girdėti žiniasklaidoje, kad tokie atvejai – dažnai pasitaikantys. Kompiuterių remontas Panevėžyje tuo pasižymi. Mano paskutinis girdėtas pasakojimas apie remonte pavogtą kompiuterį buvo būtent šiame mieste. Tačiau negalima išskirti vieno miesto, o duodant savo kompiuterį į kitų žmonių rankas, visada būkite budrūs, nesvarbu kokiame mieste tai darytumėte.

 

Kompiuterių remontas Vilniuje: ką svarbu žinoti?

kompiuterių remontas VilniujeLietuvos statistikos departamento duomenimis, 2014 metų pirmąjį ketvirtį Lietuvos miestuose kompiuterius savo namuose turėjo 71 proc. gyventojų. Šis faktas iš dalies paaiškina per pastaruosius metus sparčiai išsiplėtojusį ne tik kompiuterių, jų priedų ir programinių įrangų prekybos verslą, tačiau ir išaugusį skaičių įmonių, siūlančių kompiuterių remonto paslaugas Vilniuje. Kompiuterių remontas Vilniuje – paslauga, kuria ankščiau ar vėliau teks pasinaudoti kone kiekvienam miesto gyventojui, namuose turinčiam kompiuterį. Tad, ką privalu žinoti apie kompiuterio remonto paslaugas Vilniuje?

Kompiuterio remonto paslaugas siūlančių įmonių ir specialistų skaičius Vilniuje stebina savo gausa. Dėl to, iškilus su kompiuterine technika susijusiai problemai, itin svarbu išsirinkti kvalifikuotą įmonę ar specialistą, kurio teikiamos paslaugos atitiktų jūsų poreikius.

Visų pirma, neretam miesto gyventojui diena be kompiuterio gali sukelti ne tik, kad nemažai streso, tačiau reikšti ir kitas su darbu ar laisvalaikiu susijusias problemas. Dėl to įmonė ar specialistas, užsiimantis kompiuterių remontu Vilniuje, turėtų būti suinteresuoti remonto darbus atlikti kaip įmanoma greičiau. Vis tik, remontui pristatyti kompiuteriai neretai yra statomi į eilę ir tik papildomo mokesčio dėka kompiuteris gali būti remontuojamas skubumo tvarka. Prieš renkantis kompiuterių remonto įmonę ar specialistą Vilniuje, patartina išsiaiškinti kiek laiko truks remontas, kad vėliau nekiltų netikėtų nepatogumų.

Visų antra, klausimas: kiek kompiuterio remontas kainuos? – yra vienas aktualiausių. Akivaizdu, jog kompiuterių remontas Vilniuje kainuoja ne vienodai, priklausomai nuo gedimo, įmonės darbuotojų kvalifikacijos, patirties ir kitų kriterijų. Vis tik, šiuo klausimu svarbu susipažinti su keletu aspektų, kurie gali būti naudingi renkantis kompiuterio remonto paslaugą Vilniuje. Miesto gyventojas, susidūręs su tam tikru kompiuterinės technikos gedimu, pirmiausia, gali kreiptis į kompiuterio remonto paslaugas teikiančią įmonę Vilniuje ir informaciją apie kompiuterio gedimą, jo priežastis ir remonto kainą gauti nemokamai. Tam tikra dalis įmonių kompiuterio pirminę diagnostiką atlieka nemokamai. Vis tik, nusprendus kompiuterį remontuoti savarankiškai arba kitoje įmonėje negu buvo atlikta kompiuterio pirminė diagnostika, tam tikras mokesnis už gedimo nustatymą gali būti paskaičiuotas. Dar vienas didelis privalumas yra įmonės siūloma kurjerio paslauga, kurios dėka kompiuterinė technika yra pristatoma į kompiuterių remonto taisyklą Vilniuje ir grąžinama atgal į kliento namus ar biurą. Tokia paslauga Vilniaus miesto ribose dažniausiai yra taip pat nemokama. Jeigu įmonė tokios paslaugos neteikia, klientas kompiuterį į remonto vietą ir iš jos turi nugabenti savo jėgomis.

Visa informacija, susijusi su kompiuterio remonto sąlygomis ir kainomis Vilniuje turėtų būti skelbiama internetiniame įmonės puslapyje. Kompiuterių remontas Vilniuje – itin plačiai siūloma paslauga, tad, svarbu nesuklysti ir išsirinkti įmonę ar specialistą, atitinkantį jūsų poreikius.