Masažo nauda Jūsų organizmui

masazuokliaiSakoma, kad rankomis galima sukurti stebuklą. Būtent taip sistemingus rankų judesius – masažą – apibūdino senovės graikai. Intensyvus visų kūno raumenų masažas atpalaiduoja kūną, mažina skausmą, aprūpina audinius deguonimi, stangrina odą, stiprina nervų sistemą ir net padeda kovoti su nerimu.

Gydomasis masažas – ligoms gydyti

Profesionalūs masažuotojai sako, kad pagrindinė masažo nauda yra kraujo apytakos gerinimas ir streso, raumenų įtampos sumažinimas. Vis dėlto, masažai atliekami ir norintiems mesti svorio arba sumažinti nugaros, raumenų skausmus, atsikratyti celiulito. Masažo metu naudojami aliejai įsigeria į odą ir padeda jai tapti elastinga, švelnia, stangresne. Naudojami aromaterapiniai aliejai savo gaivališkais kvapais atpalaiduoja. Po procedūros jaučiamės žvalesni, kažkokie kiti, kartais sakoma, kad geresni.

Šio amžiaus ir sėslaus gyvenimo būdo atneštomis ligomis vadinamos kaklo ir nugaros, pečių skausmai taip pat šalinami masažo metu. Ekspertai teigia, kad patyrus minkštųjų audinių traumas skiriamas gydomasis masažas. Tam tikrais atvejais masažas ir vandens procedūros gali atstoti vaistus.

Specialistai paklausti apie tai koks masažas tinkamiausias primena, kad pritaikomas masažas turi būti kiekvienam pagal poreikius, sveikatos būklę. Ne ką mažesnį, o kartais ir didesnį efektą turi masazuokliai. Juk pašalinus žmogaus klaidų tikimybę gausime profesionaliai atliktą procedūrą.

Svarbu tinkamai pasirinkti

Žmogaus kūnas nusėtas net 5 mln nervinių galūnėlių, kurios jautriai reaguoja į prisilietimą, glostymą Lietuvoje populiariausi šie masažų būdai: klasikinis, giluminis, egzotinis, aromaterapinis, tailandietiškas, karštų akmenų, refleksinis. Tai reiškia, kad norėdami išsirinkti tinkamą masažą teks pakloti nemažai pinigų ir bent po kartą išbandyti juos visus. Yra ir kita alternatyva – masazuokliai.

Tik masazuokliai gali pritaikyti kelis masažo metodus, kol Jūs pasirinksite tinkamiausią. Juolab, kiek kartų teko atidėti svarbius darbus tik tam, kad nulėkti pas masažuotoją? O kiek vakarų namuose svajojote apie šią procedūrą? Juk tamsią naktį neisim ieškoti masažuotojo, pas kurį eilės dažniausiai užimtos mėnesiui į priekį. Nuo visų šitų nesklandumų ir pinigų švaistymo apsaugo masazuokliai.

Namuose atliktas švelnus masažas ne tik gerins sveikatą, bet ir suteks nemenkesnį malonumą nei brangi procedūra masažuotojo kabinete.

Kas nutinka negydant celiulito?

Limfodrenažinis masažas VilniujeVisiems atrodo, jog celiulitas – tai gana įprastas reiškinys, susijęs su moterų odos problemomis. Deja, jei ši liga tebūtų tik apelsino žievelės efektas šlaunų srityje, celiulito gydymui nereikėtų tokių sudėtingų procedūrų ir operacijų, kurias siūlo įvairios grožio ir viešosios klinikos.

Jei žinote, kad galite būti paveldėjusi celiulitą, arba turite viršsvorio, Jums reikėtų daugiau pasidomėti celiulitu ir jo padariniais Jūsų sveikatai.

Pirminėje celiulito formavimosi stadijoje sutrinka kraujotaka odos audiniuose, tai lemia vandens kaupimąsi poodiniuose sluoksniuose, kur skystis apsistoja ir dar labiau spaudžia kapiliarus, neleisdamas pratekėti ne tik kraujui, bet ir plazmai. Šitaip poodyje pradeda kauptis toksinės medžiagos ir čia negali patekti deguonis, todėl audiniai pradeda kietėti. Lyg to dar nebūtų gana – ši situacija visiškai netrukdo į audinius patekti riebalinėms molekulėms, kurios dėl silpnos kraujotakos negali skaidytis ir taip pat kaupiasi jungiamajame sluoksnyje. Štai šitaip formuojasi nepageidaujamas celiulitas.

Pirmoje šių audinių kietėjimo stadijoje dar galima išvengti celiulito atliekant fizinius pratimus. Taip pat padeda limfodrenažinis masažas Vilniuje, Kaune ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Dabar yra klinikų, atliekančių limfodrenažinį masažą, tačiau tai nereiškia, kad Jums nereikės įdėti daug pastangų reguliuojant savo mitybą ir fizinį aktyvumą.

Tolimesnėse celiulito stadijose odos paviršius vis labiau keičia pavidalą ir tampa dar  nelygesnis. Galiausiai poodiniame sluoksnyje galima lengvai užčiuopti grūdo pavidalo gumbelius, kurie neretai yra skausmingi. Apie paskutinę celiulito stadiją praneša pamėlynavusi ar violetinė oda, skausmingi patinimai. Tokiu atveju yra būtinas gydymas, kartais net chirurginė operacija.

Celiulitas lengviausiai įveikiamas, kai pastebimas kuo anksčiau. Norėdamos sužinoti, ar Jums gresia ši liga, abiem rankom judesiu viena link kitos suspauskite savo šlaunį – jeigu matote, jog suspausta oda sušoksta į nors kiek pastebimas duobutes – Jums jau reikia imtis pirmųjų celiulito prevencijos priemonių – sumažinkite suvartojamo riebaus maisto kiekį, sportuokite, naudokite anticeliulitines kosmetikos priemones.

 Anticeliulitinis arba limfodrenažinis masažas padeda turinčioms bet kurios (išskyrus paskutinės) stadijos celiulitą. Tad ši procedūra yra visada rekomenduojama. Limfodrenažinis masažas Vilniuje yra atliekamas daugelyje dermatologinių klinikų ar masažo salonų.

Atsiminkite – turėti gražią ir sveiką odą niekada nėra per vėlu.