Madingosios haremo kelnės

haremo kelnėsAr pastebite gatvėse juokingai apsirengusias merginas ir vaikinus? Jie vaikšto su plačiomis, klounų apdarus primenančiomis kelnėmis. Tai haremo kelnės. Neabejotinai šiemet vėl ypač populiarus rūbas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Per garsiausius muzikos ar kino apdovanojimus, net per pasirodymus pačios įvairiausios žvaigždės dėvi šias kelnes. Tai ypač patogi, spalvinga, žaisminga ir daili naujoji mada, drąsiai žengianti ir į Lietuvos gatves.

Haremo kelnės gali būti pačių įvairiausių tipų ir spalvų. Populiariausios yra tailandieniškosios ar Aladino kelnės. Jos yra gana plačios klubų srityje, tačiau ypač aptemptos apačioje. Su šiomis kelnėmis itin patogu vaikščioti ne tik namuose, bet ir gatvėje. Su tvirtesnės medžiagos haremo kelnėmis, kurios net šiek tiek primena klasikines, be jokių abejonių galite keliauti į darbą ar susitikimus. Tai ypač stilingas, pabraukiantis kojas apdaras. Prie tokių kelnių ypač dera aukštakulniai, jei norite sukurti kiek labiau klasikinį stilių primenantį įvaizdį. O jei norite dar labiau priartėti prie rytų – Jums puikiai tiks žemapadžiai batai, geriausiai – kuo spalvingesni. Prie tokių haremo kelnių lengva priderinti viršutinius rūbus – tinka praktiškai viskas, kas dera pagal spalvinę gamą.

Mėgstate rengtis išskirtiniu stiliumi? Jums patinka kai gatvėje Jus nuolat pastebi? Jums puikiai tiks indiško stiliaus itin plačios ir labai spalvingos kelnės. Jos yra itin plačios tačiau tai puikiai gelbsti karštomis vasaros dienomis. Su jomis galite vaikščioti mieste, keliauti į darbą, vilkėti laisvalaikiu. Svarbu neapsirinkti ir tinkamai priderinti kitus rūbus bei aksesuarus. Prie indiško stiliaus haremo kelnių nedera klasikinio stiliaus rūbai, tokie kaip marškiniai ar kaklaraištis. Tai laisvą apsirengimą rodančios kelnės, prie kurių dailiausiai atrodo sportiniai marškinėliai, spalvingos palaidinės, masyvūs aksesuarai.

Haremo kelnės prieš kelis metus buvusios naujiena, šiandien jau užkariauja visų pasaulio parduotuvių lentynas. Ypač greitai ir smarkiai išpopuliarėjęs rūbas jau įgavęs daugybę pavidalų ir tipų, todėl kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamiausią apdarą. Lietuvoje šios kelnės ypač mėgstamos. Nežinia, ar todėl, kad žvaigždės taip noriai jas dėvi ar iš tiesų dėl kaitrių lietuviškų vasarų. Vienaip ar kitaip – tai puikus pirkinys, kurį kiekvienas gali išsirinkti pagal individualų stilių ir derinti prie kitų apdarų kaip tik išmano. Šios kelnės yra puikūs apdarai, tinkantys ne tik laisvalaikiui, bet ir darbui.

Seksas padeda…

seksasPasakius žodį „seksas“ nejučia visi pradedame krizenti, raudonuoti, jaustis ne itin patogiai. Taip, tai asmeniška, intymu ir paslaptinga, dėl to ne vietoje ir ne laiku užvestas pokalbis apie seksą gali išsirutulioti į labai įdomią diskusiją. Norime pateikti keletą įdomių faktų apie seksą, kad galėtumėte juos panaudoti kalbėdamiesi su partneriu arba tam tikrose interneto bendruomenės pokalbiuose (paprastai ten, kur publikuojami sekso skelbimai ir mezgamos pažintys pažintys vienos ar kelių naktų seksualiniams nuotykiams).

1 faktas. Seksas sumažina stresą ir kraujospūdį. Mokslininkai Škotijoje tyrė vyrus ir moteris, kokie jie atsparūs stresinėms situacijoms. Jie taip pat matavo jų kraujospūdį, ir pastebėjo, kad dažnai seksu užsiiminėjantys asmenys turi mažesnį kraujo spaudimą ir yra atsparesni stresui. Nereikia nė mokslinių tyrimų, kad suprastume, jog seksas yra puikus atsipalaidavimo būdas, o tai glaudžiai susiję tiek su stresu, tiek su kraujo spaudimu.

2 faktas. Seksas gerina imuninę sistemą. Žmonės, kurie seksu užsiiminėja bent 2 kartus per savaitę turi didesnį imoglobulino A kiekį kraujyje. Šis antikūnas yra vienas iš esminių imuninės sistemos įrankių, padedantis kovoje su ligomis.

3 faktas. Seksas lieknina. Šitą tikriausiai jau žinojote iš patirties, nes po gero sekso suprakaituojate ir beprotiškai norite valgyti. Taip nutinka, kai deginamos kalorijos. Pereikime prie skaičių – 30 minučių trukmės lytinis aktas „išgarina“ 80-90 kalorijų. Jei per naktį tokių būna bent du, reiškia sudeginamos 160-180 kalorijų. Mylintis kas trečią dieną per mėnesį sudeginamos 1600-1800 kalorijų. O tai jau beveik kilogramas numesto svorio. Keli mėnesiai ir netenkate 3-5 kilogramų vien dėl to, kad užsiiminėjate reguliariai seksu.

4 faktas. Aukštesnė savivertė. JAV psichologai pastebėjo, kad žmonės, kurie reguliariai užsiiminėja seksu turi aukštesnį savivertės laipsnį. Jie geriau save vertina, yra patenkinti gyvenimu, mato daugiau teigiamų dalykų aplinkoje, kurioje gyvena. Pasaulis jiems atrodo gražesnis. Vien dėl to, kad naktį ne pyksta ir bamba, o nuoširdžiai „dulkinasi“. Jei skatintume lietuvius daugiau užsiiminėti seksu, gal nebūtume tokia nihilistų tauta?..

5 faktas. Seksas turi įtakos miegui. Orgazmo metu išsiskiriantis oksitocinas pagerina žmogaus miegą. Taigi tie žmonės, kurie užsiima seksu naktį, išsimiega geriau. Net jei to miego ir nėra labai daug. Iš kitos pusės tampa aišku, kodėl po lytinio akto vienas iš partnerių iš karto užknarkia – oksitocinas visiškai paveikė organizmą ir žmogus tiesiog užmigo. Ne dėl to, kad partneris nerūpi, bet dėl fiziologinių priežasčių. Beje, tas pats oksitocinas skatina ir endorfinų išsiskyrimą, kurie paprastai mūsų organizmuose kovoja su skausmu. Skauda dantį? Reikia sekso ir skausmas aprims. Moksliškai įrodyta!

Yra dar daugybė faktų, siejančių seksą su gera savijauta. Tiek moterims, tiek vyrams jis yra naudingas. Tai ne tik „nešvarus reikalas“, „amoralus veiksmas“. Seksas yra mūsų gyvenimo dalis, svarbi dalis, kurios turime paisyti, o ne ignoruoti ar slėpti jos svarbą.

 

Kas tas Kirigami?

rankdarbiai is popieriaus

 

 

Draugei patinka visokie rankdarbiai, tad apie naujausią jos aistrą – kirigami nutariau truputuką papasakoti. Štai, kelis vakarus stebėjau kaip ji ten pjaustinėja kažką, kruopščiai lanksto. Įdomu pasirodė, nusprendžiau patrukdyti moterą, paklausiau kas tai ir sulaukiau žvilgsnio, sakančio, kad neturėčiau trukdyti ir sliūkinčiau savais reikalais užsiimt, žvilgsnį sekė žodis “kirigami”, na o toliau nutariau netrukdyti.. Turim internetą, pasižiūrėsiu pats pamaniau…

[more…]

Trupinėlis istorijos

Manoma, kad Kirigami dirbiniai senais gerais laikais, kai mūsų proproprotėviai dar maži lakstė, būdavo naudojami Japonijos šventyklose, kaip auka dievams.  17ą. Kirigami buvo plačiai žinomas, kaip Azijos kultūrą reprezentuojanti meno forma.  Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, tačiau menu visada norima kažką pasakyti. Taip ir Kirigami tiek Japonijoj, tiek ir Kinijoje buvo naudojamas išreikšti:

  • Gerovę
  • Tobulumą
  • Graciją
  • Eleganciją
  • Žmogaus santykį su visata

JAV Kirigami išpopuliarėjo tik kokiais 1960-1970 m.. Florence Temko’s 1962 išleista knyga “Kirigami, the Creative Art of Papercutting:  buvo pirmoji knyga pristačiusi šį japonų meną Jungtinėse valstijose. Žmonės pamėgo Kirigami ir pradėjo jį maišyti su kitomis meno formomis.. Japonai Kirigami panaudojo Bunraku lėlėms gaminti ( bandau įsivaizduoti kaip sunku turėtų būti iš popieriaus iškarpyti/išpjaustyti/išlankstyti judančią lėlę).  Scherenschnitte – toks vokiškas žodis, kuris ir apjungia vokiečių Kirigami panaudojimą. Jie jį apjungė su savo tautos tradicijomis ir gavo kažką, kas kažkodėl  man i kiek primena senas lietuviškas knygutes su tokiom pat iliustracijom:)

 

 Kirigami rankdarbiai šiandien

Su Kirigami susidūrėme dar mokykloje. Karpydami visokias ten snaiges, žmogeliukų girliandas ir t.t. Žinoma tam toli gražu iki to, ką dabar daro šio amato meistrai. Daugumai žmonių tapymas, medžio drožyba yra per brangu arba tiesiog nevilioja, o štai šiam dalykui reikia visai ne daug: popieriaus, žirklių, liniuotės, pieštuko, paviršiaus, kurį nebūtų gaila subjaurot pjaustant, peiliuko.. ir kruopštumo, nes štai aš tikrai to nepadaryčiau..Kirigami yra labai simetriški, taisyklingi kūriniai, taip pat atimantys daug laiko, galbūt tai viena iš priežasčių, kodėl aš to nepadaryčiau – kantrybės stoka:)

 

Draugės Kirigami:

Daugiau kirigami nuotraukų: galerija

Galite atsisiųsti kelis kirigami brėžinukus ir pabandyti ar tai išties taip sudėtinga, kaip man atrodo:))

Kirigami – Buildings House

Kirigami – Abstarct Pyramids by PhasmidFan1994

Kirigami – Buildings House

Kirigami – Stairs The Long Way by PhasmidFan1994