Prekės šunims ir katėms palankia kaina

prekes sunimsDažnas šiuolaikinis žmogus negalėtų pasigirti turintis pakankamai daug laisvo laiko, tad nieko nuostabaus, kad ir tada, kai norima nupirkti produkcijos savo augintiniui, gana dažnai yra pasirenkamos internetinės parduotuvės.  Prekės šunims ir katėms taip pat neretai perkamos internetu, nes tai leidžia sutaupyti laiko, o prekes galima rinktis iš tikrai labai gausaus asortimento.

Parduotuvė „Žvėrinčius“ siūlo pirkti pigiau

Parduotuvė „Žvėrinčius“ yra įsikūrusi Vilniuje, Pylimo g. 41, bet taip pat prekiauja ir internetu. Čia įsigyti prekių galima su nuolaidos kodu „Frances_draugai“ (jums bus suteikta dešimties procentų nuolaida), o perkantiems produkcijos už 10 eurų ir daugiau prekės bus pristatytos nemokamai. Palanku ir tai, kad taip pat galima pasirinkti prekių atsiėmimą fizinėje parduotuvėje – tokiu atveju prekes galėsite atsiimti iš karto, kai tik užsakymas bus paruoštas. Šioje parduotuvėje yra galimi keli atsiskaitymo būdai – jei prekės šunims ir katėms bus siunčiamos per kurjerį, atsiskaityti galėsite bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais, kai prekės bus pristatytos, o tuomet, jei prekes atsiimsite fizinėje parduotuvėje, sumokėti už prekes galėsite grynaisiais pinigais arba kortele.

Žinomų gamintojų prekės šunims ir katėms

„Žvėrinčius“ parduotuvėje siūlomos įvairios žinomų prekinių ženklų prekės katėms ir šunims: Orijen sausas maistas katėms ir šunims, Royal Canin produkcija Julius K9 petnešos ir antkakliai, patvarūs Kong žaislai, Brit Care sausas pašaras, konservai ir skanėstai, ir t.t. Kiekvieną mėnesį šioje parduotuvėje vyksta akcijos, todėl tai yra tikrai puiki galimybė žinomų gamintojų prekių įsigyti pigiau. Prekių asortimentas yra nuolat pildomas, tad tuomet, jei norite įsigyti tam tikrų prekių, kurių šiuo metu gyvūnų prekių parduotuvė neturi, galite pasidomėti galimybe užsakyti dominančias prekes.

Parduotuvėje laukiami ir jūsų augintiniai

Tuo atveju, jei nuspręsite apsipirkti fizinėje „Žvėrinčiaus“ parduotuvėje, į prekybos vietą galite atvykti kartu su augintiniu. Tai – puiki galimybė pamatuoti petnešas bei antkaklius, ir taip pat tai puiki proga pasitarti su augintiniu, ką jis norėtų įsigyti. Gyvūnų prekių parduotuvė „Žvėrinčius“ darbo dienomis dirba nuo 10 iki 18:30 h, šeštadieniais – nuo 10 iki 14 h.

 

Profilaktinė gyvūnų apžiūra, kurią atlieka kiekviena veterinarijos klinika – būtina

veterinarijos klinikaAuginantieji naminius gyvūnėlius turėtų žinoti vieną tiesą – kad ir kaip jie mylėtų savo augintinius, vien šeimininkų dėmesio ir globos gyvūnams neužtenka. Net ir tokiu atveju, kai gyvūnas atrodo sveikas ir žvalus, profilaktinis vizitas į veterinarijos kliniką yra būtinas, bent kartą per pusmetį ar metus. Veterinarijos klinika Vilniuje tam ir egzistuoja, kad būtų galima pasikonsultuoti, pasitarti – juk ir žmonės pas gydytojus eina ne tik tuomet, kai užklumpa sunkios ligos. Veterinarai gali užkirsti kelią prasidedančioms ligoms, kurios vėliau gyvūnų šeimininkams gali kainuoti daug nervų, laiko ir pinigų, tad vizitai pas veterinarus nėra sugalvoti šiaip sau.

Apžiūrų metu stebima, kaip jaučiasi gyvūnas, ar nėra kokių nors patologinių pakitimų ir panašiai. Veterinarijos gydytojai stengiasi užbėgti ligai už akių ir kuo įmanoma greičiau identifikuoti įvairius susirgimus. Iš pažiūros naminiai gyvūnai atrodo sveiki, tačiau dažnai skubantys šeimininkai nesugeba įžvelgti pakitusio gyvūno elgesio ir ligas pastebi tada, kai augintinis guli leisgyvis ir į nieką nebereaguoja. Labai svarbūs ir skiepai, kurie, pavyzdžiui, turi būti skiriami tam tikro amžiaus mažiems kačiukams arba šuniukams. Skiepai pirmaisiais gyvūno gyvenimo metais yra labai svarbūs, nes jie sustiprina organizmą, imunitetą, leidžia efektyviai apsisaugoti nuo įvairių ligų sukėlėjų ir panašiai. Veterinarijos klinika mielai apžiūri ką tik įsigytus gyvūnėlius ir paskiria individualius gydymo planus arba programas.

Be vizitų į veterinarijos klinika, naminiams gyvūnėliams svarbi ir tinkama priežiūra – kokybiškas, subalansuotas, tinkamai patrinktas pašaras, speciali kailiuko priežiūra, naudojant tik tam tinkamas priemones ir kita. Ypač atidiems reikia būti, kai gyvūnas susižeidžia: neretai nutinka taip, kad patyrę traumas gyvūnai laiku nesureagavus susižaloja dar stipriau, taigi šiuo atveju vienintelė išeitis – kuo anksčiau aplankyta veterinarijos klinika. Veterinarai traumuotam gyvūnui paskiria terapijos ir gydymo programas, kurios padeda greičiau pasveikti ir sutvirtėti.

Taigi jei auginame gyvūną, esame atsakingi už jo sveikatą ir gyvybę, nes gležnas augintinis savimi nepasirūpins – rūpintis jo sveikata ir gerove įsipareigojome dar tada, kai svarstėme, koks padarėlis tinkamiausias tapti nauju šeimos nariu ir kuris labiausiai praskaidrins niūrią kasdienybę.

Kaip veterinarijos klinika padeda gyvūnams?

Nuomonė, kad tik šeimininkas turi rūpintis savo augintinio gerove yra nepagrįsta. Net ir tuomet, kai viskas klostosi puikiai, nederėtų pasikliauti vien savo jėgomis. Veterinarijos klinika yra tam, kad bet kokios rūšies gyvūnui suteiktų reikiamą pagalbą, o jo savininkui – aktualią informaciją. Juk kas geriau gali išmanyti gyvūno priežiūra nei šios srities specialistai?

Visų pirma, kiekvienas augintinis reikalauja periodinės veterinaro apžiūros, kurios metu stebima gyvūno sveikata. Taip stengiamasi užkirsti kelią nenumatytiems sveikatos sutrikimams, kurie gali būti ūmios ligos priežastis. Veterinarai klinikoje diagnozuoja įvairias ligas, jas įvertina bei paskiria atitinkamą gydymą, padedantį pasirūpinti tinkama gyvūno priežiūra. Tai vienas svarbiausių žingsnių, lemiančių sveiką ir kokybišką augintinio gyvenimą. Žinoma, nederėtų pamiršti ir skiepų, kurie padeda stiprinti organizmą bei suteikia atsparumo įvairiems ligų sukėlėjams.

veterinarijos klinika

Sveikatos sutrikimų visuomet galima išvengti, jei tam bus taikomos tinkamos priemonės. Šiuo atveju tai yra kokybiškas mitybos planas bei priežiūra. Kai gyvūnas sveikai maitinasi ir yra tinkamai prižiūrimas, sunku būtų rasti priežastį, dėl kurios jis galėtų susirgti. Gaila, tačiau šioje srityje ne kiekvienas šeimininkas iškovotų aukso medalį, kadangi daugelis naminių gyvūnų skiriasi savo mityba bei poreikiais. Dėl šios priežasties darosi vis sunkiau rasti geriausią sprendimą, užtikrinantį gyvūnui tinkamą gyvenimo kokybę. Kad ir kokia situacija būtų niūri, veterinarijos klinika ir šioje srityje gali mums padėti. Tai vieta, kurioje galima paklausti patarimo ar konsultuotis pačiais įvairiausiais klausimais.

Visgi, pasitaiko ir nelaimingų atsitikimų, kurie gyvūnams įtakoja vienokios ar kitokios rūšies traumas. Tokiu atveju nepadės jokie skiepai, šioje situacijoje gali padėti tik veterinarai. Ne paslaptis, jog gyvūnai patyrę traumą gali tik dar labiau save susižaloti, todėl veterinarijos klinikose jiems suteikiama ypatinga pagalba. Tai specialios terapijos bei gydymo programos, leidžiančios gyvūnams greičiau atgauti jėgas bei sustiprėti.

Taigi, nors šeimininkas ir privalo rūpintis savo gyvūnu, ne viskas yra jo galioje. Veterinarijos klinikos tam ir yra reikalingos – kad suteiktų pagalba, kai jos iš tikrųjų reikia. Pasirūpinkite savo gyvūnu tinkamai ir neleiskite savo įsitikinimais jam pakenkti. Geriau pasikonsultuokite su specialistais ir taip raskite visapusiškai naudingą sprendimą.

Katės – mieli pūkų kamuoliukai, rezgantys pasaulio užkariavimo planus

katėsDrįstu pareikšti, kad mano katė vardu Basta (tikrasis šeimininkas, kuris šiuo metu laimės ieško svečioje šalyje ir man paliko ją prižiūrėti, mėgsta rusišką repą, o Basta yra žymus reperis), yra padaras atkeliavęs tiesiai iš pragaro. Gal kai kurie pagalvos, kad tai labai jau stiprus pareiškimas, bet ne jūs su ja gyvenate. O viskas prasidėjo, kai mažoji katytė, apsipratus mano namuose ėmė įvedinėti savo diktatūrą. Štai keletas trumpų istorijų iš mūsų gyvenimo kartu, kurios jus turėtų priversti savo katiną mylėti tik dar labiau.

Katės – gyvūnėliai su charakteriu, visi žino, kad nemaža dalis šių aštriais nagučiais apsiginklavusių ir didelių akių savininkių būdas gana kerštingas. Vieną dieną, nežinau ar iš neturėjimo ką veikti, ar tiesiog norėdama man atkeršyti, kad visam savaitgaliui palikau ją viena namuose, ji užtaikiusi akimirką, kai buvau darbe nusprendė, kad mano anties plunksnų pūkinei pagalvei reikia atlikti ketvirčiavimą. Negana to, kad grįžus namo radau butą paskendusį plunksnose, o katę naujomis užuolaidomis užlipusią ant karnizo ir saldžiai snaudžiančią, virtuvės vaizdas priminė karo lauką. Numestas ir mažomis pėdutėmis ištapnotas cukrus, išversta šiukšlių dėžė, kurios turinys ištampytas po visą kambarį ir keli sudaužyti puodeliai. Akivaizdu, kad Basta tikrai visą dieną buvo labai užsiėmusi, mąstydama, ką galima nuveikti penktadienio vakarą.

Turbūt daugelis kačių savininkų yra užklupę katiną vagiliaujant nuo stalo. Na, jums pasisekė, nes aš neužklupau. Sveika katė mėgsta ir skaniai pavalgyti. Pusiaudienį gamintus tradicinius lietuviškus balandėlius valgiau lyg būčiau vegetarė – be mėsos, nes mano katė yra šventai įsitikinus, kad skaniausias kąsnelis turi atitekti jai. Nors jos lėkštutėje visada yra maisto, tačiau tai, ką valgo aplinkiniai yra gardžiau, jei neduosi geruoju, patykos ir pasiims pati, o kai pastebėsi, kad dingo mėsos gabaliukas, ji tyliai mintyse iškels vidurinį pirštą ir pamojuos tau prieš nosį. Aišku, tie, kas turi itin gero būdo katinus, gali sakyti, kad auklėjimas blogas. Tačiau po vienos tokios auklėjimo pamokos teko apversti namus aukštyn kojom, kol radau raktus, o ir šiaip ji mėgsta žaisti slėpynes, ypač tada, kai kažkur skubi. Ir gali barti, ir gali mojuoti su šlepete prieš nosį bei grasinti, kad kitą kartą tikrai neišneš sveiko kailio, ji tik pažiūri kaip į kokią nenormalią ir išdidžiai nueina savo keliais.

O ką jau kalbėti apie jos norą bendrauti net ir trečią valandą nakties, didžiausius skandalus, kai vakare neįjungi televizoriaus, nes ji mėgsta žiūrėti vokiškus serialus, nuolatos krečiamas išdaigas ir iškastas gėles. Kita vertus, nors ir atrodo, kad galėčiau ją pirmu reisu išsiųsti pas jos tikrąjį šeimininką, bet pasakysiu atvirai, labai myliu aš tą padarą iš pragaro, kuris visada pasitinka, kai grįžtu namo, kiekvieną vakarą meiliai atsigula šalia, o kažko išsigandus atbėga pas mane ieškoti pagalbos ir užuovėjos.