Dantų implantai: kad šypsotis vėl būtų malonu

dantų implantaiKartais net nesusimąstome, kaip žmogui svarbu turėti sveikus dantis ir gražią šypseną, kol nenusiduriame su odontologinėmis problemomis.  Net psichologai teigia, kad žmogaus, kuris neteko dantų dėl ligos, senatvės ar traumos, socialinis gyvenimas stipriai suprastėja, o pasitikėjimas savimi krenta žemyn. Laimei, šiandien bedantė šypsena – ne pasaulio pabaiga, nes šiuolaikinė odontologija gali sugrąžinti žavią šypseną ir gyvenimo džiaugsmą.

Terminas „dantų implantai“ iš karto gali skambėti grėsmingai ir skausmingai, juk ne paslaptis, kad implantą tenka sriegti į žandikaulį, todėl kartais pacientai, kurie neturi danties galinėje žandikaulio dalyje, šios procedūros nesureikšmina ar sąmoningai vengia.  „Juk vis tiek nesimato“, „Maistui sukramtyti turiu dar 31 dantį“ – nors tokie pacientų samprotavimai skamba logiškai, tačiau iš tiesų gerokai prasilenkia su realybe. Visų pirma, reiktų atminti, kad toje vietoje, kurioje turėtų būti  iškritęs ar išmuštas dantis, pradeda nykti žandikaulio kaulas, todėl pradeda keistis burnos ertmės būklė, pacientui sudėtingiau kramtysi maistą. Be to, kartais neišvengiama ir sveikų dantų ar net veido pasikeitimų. Dantų implantai šias problemas išspendžia, o laiku susizgribus pavyksta išsisukti be sunykusio žandikaulio kaulo atauginimo procedūros.

Visų antra, žmonės dažnai baiminasi, kad dantų implantas atrodys nenatūraliai, tačiau savo išvaizda jis nieko nesiskiria nuo natūralių dantų. Specialistai idealiai pritaiko implanto spalvą, formą prie natūralių dantų ir sukuria „juvelyrinį dirbinį“, kurio niekas net nepastebės. Galiausiai reiktų paminėti, kad dantų implantai – ilgalaikė investicija į sveikatą ir grožį, nes jiems suteikiama kelių dešimtmečių garantija, o kai kurie gamintojai savo produkcijai suteikia garantiją iki paciento gyvenimo pabaigos. Be to, net sulaukus garbingo amžiaus nereikia jaudintis, kad implantas, priešingai nei tradiciniai protezai, gali iškristi ar sukelti kokių nors kitų nepatogumų.

Tamsioji dantų implantų pusė

Žvelgiant iš odontologinės, estetinės ir patogumo pusės, dantų implantai yra tikriausiai vienas geriausių išradimų. Visgi, net ir jis turi trūkumų, o tiksliau trūkumą –  tai kaina.  Kokybiškas, puikiai žinomo gamintojo implantas gali kainuoti nuo kelių šimtų iki tūkstančio eurų. Tad odontologų kalbos, kad labai svarbu rūpintis kasdienine burnos higiena ir dantų sveikata neturėtų praslysti pro ausis.

 

 

Odontologinė įranga: keliaujantiems savo svajonės link

odontologinė įrangaNusprendusieji savo kelią susieti su medicina, o tiksliau – odontologija, neabejotinai yra nusiteikę ilgiems bei sunkiems studijų metams ir tolimesnei profesinei karjerai, kuri, kaip žinia, pilna įtampos ir nuolatinio tobulėjimo savo srityje. Jei jus tenkina samdomo darbuotojo pareigos  valstybinėje ar privačioje poliklinikoje, to visiškai pakaks – tiesiog būkite atsidavęs, profesionalus bei spinduliuokite klientams patraukliomis asmeninėmis savybėmis. Tačiau jei vadovaujatės  posakiu “blogas tas kareivis, kuris nenori tapti generolu” ir planuojate įsikurti nuosavame odontologijos kabinete, sėkmės vardan reikės įdėti kur kas daugiau pastangų. Konkurencinės aplinkos analizė, klientų pritraukimas – tai tik keletas darbų, gulsiančių ant jūsų pečių. Veiklos pradžiai būtinos patalpos bei odontologinė įranga – pastarųjų paieška ir įsigijimas, ypač jei viskas pradedama nuo nulio, neretai tampa nemenku išbandymu.

Paguoda: yra įmonių, siūlančių savo, kaip jūsų svajonės realizuotojo, paslaugas – odontologijos kabinetas įrengiamas pagal šiai veiklai galiojančius reikalavimus bei jūsų pageidavimus. Jei manote, jog tai tėra bereikalingas lėšų švaistymas arba tiesiog visame kūrimo procese nuo pradžios iki galo norite dalyvauti pats, odontoginė įranga gali būti įsigyjama ir savarankiškai. Daugelis verslą pradedančiųjų iš pradžių įsigyja tik reikalingiausius įrenginius – kėdes, odontologinius šviestuvus, antgalius bei kitus būtinus įrankius. Vėliau, veiklai nešant pelną bei nusprendus plėsti teikiamų paslaugų asortimentą, aktuali tampa ir kita odontologinė įranga – rentgenografai, 3D spausdintuvai ir panašiai.

Neabejotinai geriausia, jei visa odontologinė įranga įsigyjama pas viena tiekėją (daugumą siūlo platų prekių asortimentą) – lojalus klientas gali tikėtis nemenkų nuolaidų. Aišku, savo būsimą verslo partnerį rinkitės apgalvotai: pasidomėkite atsiliepimais, nesidrovėkite detaliai “išnarstyti”  dominančios prekės charakteristikos, itin atkreipkite dėmesį į tai, ar firma imli technologinėms naujovėms ar tiesiog bando “prastumti” sandėlyje užsigulėjusias ir rinkoje nebepopuliarias prekes. Sprendimą pasirašyti sutartį su vienu ar kitu užsakovu gali nulemti ir bendravimas su vadybininku – jo kompetencija, profesionalumas, žmogiškosios savybės. Faktas, ar teisingai pasirinkta odontologinė įranga, didžiaja dalimi lems odontologo darbo kokybę, komfortą, įtakos pacientų pasitenkinimą galutiniu rezultatu bei sprendimą ir vėl sugrįžti pas tą patį specialistą.

 

Odontologijos klinika geriau už bet kokią polikliniką

odontologijos klinikaDaugelis žmonių, ypač tie, kurie su dantų problemomis susiduria retai, pasitenkina odontologijos paslaugomis, kurias teikia valstybinės poliklinikos, nes už jas nereikia mokėti, tačiau kiekvienas turėtų pagalvoti, ar taip daryti yra tikrai naudinga. Nors paslaugos ir nemokamos, tačiau beveik visos poliklinikos naudojasi pasenusia odontologijos technika, o daugelio ten dirbančių odontologų žinios taip pat yra pasenusios, todėl jei pajutote dantų skausmą, negalvokite, kad jį numalšins paprasčiausi vaistai nuo skausmo, bet tokiu atveju jums yra reikalinga odontologijos klinika.

Šiais laikais steigiasi vis daugiau odontologijos klinikų, kuriose dirbantys dantų gydytojai teikia daugybę odontologijos paslaugų ir sugeba sutvarkyti beveik bet kokią dantų problemą. Jei pastebėjote dantyje skyle, jei jūsų dantys pasidarė jautrūs, jei jau seniai negalite normaliai šypsotis dėl kreivų dantų ar jūsų atžaloms pradėjo kristi pieniniai dantys, jums reikalingos odontologijos paslaugos. Taip pat tokias paslaugas kaip dantų balinimas, dantų kanalų valymas, nuolatinių ir protinių dantų traukimas bei breketų, plokštelių ar lankelių darymas ir pritaikymas jūsų žandikauliui galite rasti tokioje vietoje kaip odontologijos centras. Nesistenkite sutaupyti pinigų ir eiti į valstybinę polikliniką, kai odontologijos paslaugos yra teikiamos daugybėje aukšto lygio odontologijos klinikų, juk dantys jums turi tarnauti visą gyvenimą, o jei kuris nors iškrenta ar yra išmušamas, jo pakaitalas, arba dirbtinis dantis, taip pat turi būti kuo kokybiškesnis.

Taigi, jei jus pradėjo kankinti dantų ar žandikaulio problemos, odontologijos klinika Vilniuje yra būtent tai, ko jums reikia. Išvenkite laukimo ilgose eilėse ir naudojimosi abejotinos kokybės paslaugomis valstybinėse poliklinikose ir užsukite į odontologijos kliniką, kurioje jums bus suteiktos pačios kokybiškiausios odontologijos paslaugos, o odontologijos klinikos personalas pasirūpins, kad procedūrų metu jūs jaustumėte kuo mažiau diskomforto. Tai ypač svarbu, jei odontologijos paslaugos reikalingos jūsų vaikams, nes juos yra itin sunku prikalbinti eiti pas dantistą, tuo labiau jei jiems skauda dantis ar juos reikia traukti. Taigi, nedvejokite ir užsiregistruokite pirmajam vizitui į odontologijos kliniką vos tik pajutę dantų skausmą, nes kuo ilgiau lauksite, tuo bus blogiau.