Kokius papuošalus dovanoti mylimam žmogui?

dovana mylimam žmoguiNorite nustebinti mylimą žmogų ir padovanoti jam kokią nors mielą dovanėlę? Puiku. Nereikia laukti kokių nors švenčių, kad būtų galima pasakyti mylimam žmogui, koks jis Jums yra svarbus. Paprasčiausiai kiekviena diena yra nuostabi ir jeigu mokėsite tai pastebėti – ji taps dar gražesnė.

Plati pasiūla – ilga paieška

Papuošalai – viena dažniausiai įteikiamų dovanų mylimam žmogui ir jokio skirtumo ar tai mama, sesė, ar dukra, ar pažįstama… Juolab, šiais laikais moterys taip pat labai dažnai dovanoja papuošalus vyrams, kadangi stipriosios lyties atstovai taip pat mėgsta puoštis. Ieškodami tinkamiausių papuošalų turėsite palyginti labai įvairiapusį pasirinkimą, juk galima atrasti apyrankes, žiedus, kaklo papuošalus… Skirtingi papuošalai turėtų būti dovanojami skirtingomis progomis, galiausiai, ieškodami papuošalo privalote surasti tokį, kuris geriausiai tiktų žmogui, kuris gaus papuošalą.

Apyrankės

Šiuo metu populiarios rankų darbo apyrankės, kurios yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų, tad atrodo puikiai ir tuo pačiu tarnauja ilgai. Svarbiausia, kad rekomenduojame su produkcija susipažinti internete. Tai patogus ir paprastas būdas palyginti skirtingus gaminius ir atrasti tai, ko Jūs ieškote.

Pirkite brangiojo metalo gaminius, kadangi jie ilgiau tarnaus, o tai tikrai atsiperka.

Brangiojo metalo gaminiams reikia mažiau priežiūros.

Išsiaiškinkite, ar žmogui labiau patinka aukso, ar sidabro gaminiai. Dažniausiai pasirenkamas kuris nors vienas, o ne abu iškart.

Rekomenduojame pirkti rankų darbo gaminius, kadangi jie unikalūs.

Pasidomėkite, ar dovanos gavėjas nėra alergiškas kokioms nors medžiagoms. Tai leis paprasčiau ir greičiau atrasti tobulą papuošalą.

Žiedai

Iki šiol ne visi sutinka, kad žiedų dovanojimas draugui arba giminaičiui yra geras pasirinkimas. Tai iškreipė vestuvinio žiedo dovana ir supratimas, kad žiedas gali būti tik mylimojo ženklas. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi žiedai yra laba nuostabi dovana paprasčiausiai mylimam žmogui. Svarbiausia dovanoti brangiojo metalo gaminius, kadangi kitu atveju tai bus labai neskoninga dovana. Venkite plastmasinių gaminių. Žinoma, nebent žmogus nešioja tik tokius papuošalus. Dar geriau, padovanokite papuošalų parduotuvės čekį ir jis arba ji galės pats įsigyti tai, ko reikia.

Kaklo papuošalai

Dovanoti kaklo papuošalus gali būti gana sudėtinga, kadangi atsiskaityti apyrankes dar įmanoma, tad karolius arba grandinėles – labai sunku. Ir tai natūralu, kadangi kaklo papuošalai yra greta veido ir ne kiekvienas moka tinkamai pasirinkti, kad puikiai atrodytų. Dažniausiai kiekvienas asmuo pats geriausiai žino, kokie kaklo papuošalai jam tinka, tad šiuo atveju taip pat geriausia dovanoti dovanų čekį, o ne patį papuošalą. Juk liūdna, kad jeigu dovaną gavęs asmuo jo nenešios.

Interjero papuošalai

Paprastesnis būdas padovanoti žmogui tikrai tai ko jam reikia – dovanoti ne kūno, tačiau interjero papuošalus. Tokiu atveju kur kas didesnė tikimybė, kad pavyks padovanoti tai, kas asmeniui tiks arba ką įkomponuoti namuose bus tikrai paprasta. Svarbiausia apgalvoti koks stilius dominuoja namuose, o tuomet ir paieškos nebus labai sudėtingos.

Iš kūno papuošalų geriausiai tinka apyrankės, kadangi su jomis “nepataikyti” gali būti gana sunku. Juk svarbiausia kokybiškos ir apgalvotos paieškos.

Papuošalas yra labai puiki dovana, kuri suteiks mylimam žmogui labai gražias emocijas ir leis džiaugtis Jūsų dovana. Svarbiausia, kad investuodami į kokybiškus papuošalus galite būti tikras, kad jie tarnaus labai ilgai bei sėkmingai, tad tuo pačiu ir pati dovana ilgai primins.

Paauksuoti sidabro papuošalai

Naujai išrinktas popiežius Pranciškus nuo pat pirmųjų savo pontifikavimo dienų pasižymėjo neregėtu kuklumu. Vietoj prašmatnių kailinių nešiojo paprastą tuniką, viso pasaulio operatoriai savo kamerų akis kreipė ne tik į popiežiaus veidą, bet ir į paprastus batus ir juodas kojines (popiežius turi dėvėti prabangias raudonas kojines), o kuklumo viršūne tapo popiežiaus pagrindinis reliktas – žiedas. Jis ne gryno aukso, o kuklus paauksuotas sidabrinis žiedas. Dėl šios priežasties ir prisiminėme, kad papuosalai gali atrodyti prabangiai, nors nebūtinai turi būti brangūs.

žiedasSidabras – gana nebrangus taurusis metalas. Šiuo metu gramas sidabro tauriųjų metalų rinkose kainuoja vos 0,7 euro (2,5 lito) lyginant su auksu, kurio gramas kainuoja 40 eurų už gramą (140 litų), tai visiškai menkniekis. Nepaisant to, jo paklausa nemažėja, nes sidabriniai papuošalai yra gaminami masiškai.

Paauksuoti sidabro papuošalai – atskira juvelyrikos kategorija. Pagaminamas sidabrinis papuošalas, tada elektrolizės būdu jis paauksuojamas. Aukso sunaudojama labai nedaug, procedūra – nesudėtinga, papuošalas originalus ir atrodo puikiai, o jo kaina – nedidelė. Štai jums ir puikus papuošalų receptas. Jei žiedas sveria 10 gramų, o jo kaina neviršija 200 litų, patikėkite, auksu čia net nekvepia. Tiksliau sakant tik kvepia, nes elektrolizės metu ant sidabro paviršiaus yra uždedamas labai plonas sluoksnis to gryno aukso, vos keletas miligramų (miligramas – šimtoji gramo dalis). Taip papuošalas kainuoja nebrangiai, bet atrodo lyg auksinis. Iš tolo, aišku. Bet ko daugiau ir reikia? Su lupa juk niekam savo žiedo ar auskarų nedemonstruojame…

Paauksuoti sidabrinai papuošalai – visų rūšių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabučiai, segės ir t.t. Pats paauksuotas sidabras naudojamas ir suvenyrų gamyboje, verslo dovanoms, o įvairių sporto rungtynių medaliai ištisai yra sidabriniai arba bronziniai, tik padengti tam tikru kiekiu aukso. Tas pats ir su taurėmis, bei kitais apdovanojimais. Auksiniai telefonai taip pat yra tik paauksuoti, nes aukso plėvelę uždėti galima ant bet kokių paviršių, taip pat ir ant plastmasės bei anglies pluošto.

Paauksuoti sidabro papuošalai pasižymi visomis auksinių papuošalų savybėmis. Jie nerūdija, nesukelia alergijos, yra lengvi ir minkšti, dėl to juos atskirti gana sudėtinga. Pastarųjų metų el. prekybos taisyklės nustatė būtiną reikalavimą tiksliai įvardinti sudėtį, tad elektroninėse papuošalų parduotuvėse yra aiškiai parašyta – paauksuoto sidabro dirbinys, o ne auksinis dirbinys, kaip buvo seniau. Iš vienos pusės tai gerai, nes pirkėjas neapgaunamas per maža kaina, o iš kitos pusės dingsta romantika, kuri sukuriama įteikiant auksinį žiedą…