Tinkamiausio buto nuomai paieškos

butaiKiekvienas svajojame apie nuosavus namus, kuriuose galėtume kurti savo namų židinį ir po sunkios darbo dienos pasakyti, kad mūsų namai mums padeda visapusiškai atsipalaiduoti. Tiesa, dažniausiai iki nuosavų namų turėjimo tenka nueiti nemažą kelią, na o jis prasideda nuo buto nuomos. Dažniausiai su ja tenka susidurti dar studijavimo laikais, kada po truputį stengiamės susikurti savo namus ir pabėgti iš tėvų tokios mielos ir jaukios aplinkos. Tiesa, butai randami ne taip ir paprastai, kadangi peržiūrėjus skelbimus matyti, kad kažkaip visi yra pigūs, miesto centre, o komunalinės sąskaitos nėra didelės. Tačiau nuvykę į vietą pamatome, kad viskas yra ne taip gražu, kaip galėjome pamanyti iš pirmo žvilgsnio. Pateikiame gaires, kuriomis remiantis jūs galėsite surasti butą, padėsiantį jums susikurti nuostabius namus, į kuriuos visada norėsis grįžti.

  • Kad ir kokiame mieste butas jums būtų reikalingas, pirmiausia aktuali yra kaina. Aišku, butai Panevėžyje yra kur kas pigesni nei Vilniuje, tačiau logiškai atsižvelgiant į tai, kokioje vietoje gyvensite – turi kisti ir kaina, patogumo dėlei nusistatykite pinigų sumą, kurią galite išleisti gyvenamai vietai. Taip jums pavyks sutaupyti nemažai laiko peržiūrint daugelį skelbimų.
  • Butai paieškos laukelyje dažnai pirmiausia dar yra skirstomi ir pagal kambarių skaičių. Taigi, kokio dydžio gyvenamoji vieta jums yra reikalinga? Aišku, kad mažesni butai dažniausiai yra brangesni, kadangi šildymo sąskaitos, tokiu atveju, daug mažesnės ir tai vienas pagrindinių veiksnių, kodėl pasirenkamas variantas gyventi dviese vieno kambario bute, nei dviese – dviejų. Tačiau pagalvokite ar jums nereikė papildomos erdvės? Dažniausia į mažutę erdvę būna sunku atsikraustyti tiems, kurie pratę gyventi dideliuose namuose pas tėvus.
  • Kokios sąlygos jums yra reikalingos. Vieni butai geresnės kokybės, kiti – prastesnės. Aišku, jei norite gražaus ir naujai sutvarkytos vietos – teks paaukoti kur kas didesnę pinigų sumą. Čia jau įvertinę savo pinigų sumą galėsite ir rasti labiausiai jums tinkantį variantą.
  • Tuo pačiu dažnai reikia atkreipti dėmesį ir į gyvenamąjį rajoną. Patogiausia, jai jis yra netoli mokymosi institucijos arba jūsų darbo vietos, tačiau deja ne visada pavyksta rasti tokį variantą. Juk butai centre nėra pigūs. Tačiau kiek laiko sugaišite kasdien važinėdamas į reikiamą vietą… O jei dar viešuoju transportu, kuris tikrai neskuba pasiekti reikiamo taško.

Kaip rasti tobuliausia butą pirkimui?

parduodami butai VilniujeSu gyvenamo ploto paieškomis pirmiausia dažniausiai susiduriame dar studijavimo laikais, kuomet tenka iš vienos vietos kraustytis į kitą remiantis vieta bei finansiniais aspektais. Tačiau toks kraustymasis turėtų būti siejamas su jaunatviškumu, nes pagaliau ateina laikas, kada pradedame ieškoti vietos, kurią galėtume pavadinti savo namais. Tuomet nuoma jau tampa nebe aktuali, kadangi norisi visapusiškai tik mums priklausančio būsto. Jei gyvenate sostinėje – sveikiname, pasirinkite moderniausią vietą Lietuvoje, tačiau tuo pačiu ir išties gana komplikuotą, kadangi rasti butą ne taip paprasta. Parduodami butai Vilniuje paprastai būna apsupti neteisingos informacijos siekiant kuo greičiau jį perduoti kitiems. Jei turite užtektinai laiko, kuomet paieškos nebus skausmingos. Kitu atveju – turint patarimus rasti tinkamiausią vietą bus kur kas paprasčiau.

Parduodami butai Vilniuje paprastai yra skiriami pagal kategorijas, pagal kurias mes jums ir rekomenduojame ieškoti geriausiai tinkančio varianto.

Kaina. Jei nusistatysite bent preliminarią sumą, kurią galite išleisti perkant butą, sutaupysite nemažai laiko. Peržiūrinėti visus egzistuojančius variantus lygu išmesti labai daug laiko į šiukšlių dėžę.

Kokiame rajone butas jums yra reikalingas. Parduodami butai Vilniuje egzistuoja beveik visoje sostinėje, tad tikrai, jei tik tiks kaina, pavyks rasti tobulą variantą. Tad ko jums reikia? Patogiausia ieškoti vietos, kuri jums arčiausiai darbo ar mokymosi įstaigos. Strategiškai patogi vieta – vienas dažniausių pliusų dėl kurio butas pasirenkamas. Pagalvokite ir apie ateitį: galbūt netoli yra kokia mokykla ar darželis?

Kokio stovio butą perkate? Žinoma, tai dažniausiai koreguojasi kartu su kaina. Kuo pastarasis labiau sutvarkytas, logiška, tuo ir kaina didesnė. Aišku, dažniausiai bet kuriuo atveju norisi pasikeisti interjerą, tačiau pasirinkite bent jau tokį variantą, kuriame būtų mediniai langai.

Pasidomėkite sąskaitomis, kurias teks mokėti kiekvieną mėnesį. Galbūt pirkdami butą ir sutaupysite, tačiau likusį gyvenimą mokėdami dideles sumas už orą – labai pralošite.

 Egzistuoja daug variantų – jums telieka rasti artimiausią širdžiai. Parduodami butai Vilniuje jūsų laukia. Ieškokite ir pavyks juos rasti.