Pažinčių portalai taikosi prie skirtingų poreikių

flirtasPažintys internetu šiandien itin populiari paslauga ne tik jaunimo, bet ir vyresnio amžiaus žmonių tarpe. Pažinčių portalai, pradėję veikti kaip alternatyvi vieta susipažinimui kavinėje ar kitoje viešoje vietoje, šiandien kai kuriems žmonėms tampa pagrindine susipažinimo vieta. Nuolat besiplečiantis lankytojų skaičius ir kasdien tobulėjančios technologijos bei didėjantys klientų poreikiai pažinčių portalus verčia nuolat tobulėti ir siūlyti vis patrauklesnes paslaugas.

Kiekvienam pagal amžių

Šiandien turbūt jau visi pažinčių portalai Lietuvoje siūlo galimybę atrūšiuoti prisijungusius prie sistemos narius pagal jų amžių. Taip galima lengviau peržvelgti Jus dominančio amžiaus cenzo narius. Ieškantiems bendraamžių bendraminčių šiandien internetas siūlo ir dar patogesnį variantą – pažinčių vietas, kuriose renkasi tam tikro amžiaus žmonės. tokie portalai kaip flirtas.lt ar kiti dažniausiai jungia jaunus naujų pažinčių ieškančius žmones, tačiau internete yra ir portalai, kuriuose registruojasi jau garbaus amžiaus sau partnerio ieškantys žmonės. Tiesa, specialūs projektai organizuoja ir kuria jaunimo forumus, kurie skirti jauniesiems vartotojams, kad šie būtų apsaugoti nuo nepadoraus ar netinkamo turinio.

Kukliems ir linksmiems

Net jei esate užsiregistravę pažinčių svetainėje, tačiau neišdrįstate parašyti Jums patinkančiam nariui arba tiesiog norite linksmai praleisti laiką, pažinčių portalai jau siūlo ne tik paprasčiausias portalų funkcijas kaip žinutės ar forumai, tačiau ir įvairius žaidimus bei pramogas. Galite rinktis klausimais ar kitokiu principu paremtus žaidimus, kurie padeda labiau pažinti narius. Be to, dalyvaudami tokio tipo žaidimuose apie save jau pasakote tai, kad esate linksmas ir išradingas žmogus, be to, galite pateikti šiokios tokios informacijos, kurios galbūt kitoje ekrano pusėje sėdintis žmogus nė nebūtų sugalvojęs paklausti. Kai kurie interneto puslapiai taip pat siūlo dar vieną smagią pramogą – balsuoti ir įvertinti kitus prisijungusius žmones. Galite vartyti narių anketas ir juos vertinti, taip nusiųsdami šiam žmogui žinutę bei formuodami bendrą šio žmogaus populiarumo statusą svetainėje.

Anketa – vizitinė kortelė

Kad ir kokio tipo pažinčių portalai Jus domina, prieš registruojantis kiekviename iš jų, turėsite užpildyti nario anketą. šis žingsnis ieškant naujų pažinčių internete labai svarbus. Tai tarsi Jūsų vizitinė kortelė ar savotiškas motyvacinis laiškas darbdaviui. Stenkitės savo anketoje nurodyti tik teisingą informaciją, o jei kažko atskleisti nenorite, geriau to tiesiog nerašykite. Rinkdami savo anketos nuotrauką, pasirinkite Jums patinkančią nuotrauką, kurioje šypsotės, taip iš karto maloniai nuteiksite Jūsų anketą žiūrinčius žmones, pritrauksite didesnį susidomėjimą.

 

Susiorganizuokime pasimatymą arba pasimatymas greituoju būdu

Greitukas.lt

 Kam tiktis, jei visus reikalus galima aptarti telefonu, kam kažkur kavinėj sėdėt, jei galima paplepėt per skype. Tokių ir panašių pasiteisinimų prisigalvojam daug. O iš tiesų kam? Juk galime baksnotis feisbuke, be to internetu parodyti jausmus lengviau, nes tai nereikalauja tiek pastangų. Oi kokie mes tinginiai pasidarėme.

[more…]

Pasimatymų kultūra

Iš romantiškų filmų įsisamoninome koks turi būti tikras pasimatymas. Puošnumas, daug romantikos, gėliu, būtinai koks nors restoranas ar kažkas tokio nekasdieniško. O suorganizuoti tokius dalykus tikrai reikia pastangų. Na ką gali pasiūlyt merginai, su kuria tinkiesi pirmą kartą? Pasisėdėjimą kavinėj šlamščiant picą ir daugiau valgant nei kalbant, kino teatrą, pasivaikščiojima parke? Come on! Galim ir geriau. Juk nebūtinai viskas turi suktis vien apie maistą ir tikrai nebūtinai kalbėt nesustojant ( Protingas žmogus žino kada patylėt) . Galima sugalvoti ką nors tikrai įdomaus .

Bet aš vienišas(-a) ir man sunkiai sekasi su pažintim…

O man sunkiai sekasi grot gitara ar pianinu ( tiesą sakant išvis nemoku ), sunkiai sekasi keltis rytais.  Va matot, nereikia graužtis ir galvot, kad kažkas su mumis negerai vien dėl to, kad kažko nemokam, tingim prisiverst išmokt ar negalim, aš tai niekad nesigraužiu, jog rytais neatsikeliu laiku air kur nors pavėluoju:)). Taigi kukliems ir šiaip ieškantiems kažko naujo atsirado nuostabi pramoga, kurią bent kartą tikrai verta išbandyti, žinoma jei neturit vaikino ar merginos, kad kam nors ragai neišaugtų  :))

Ką sugalvoti, kad pasimatymas nebūtų nuobodus..

Suksite galvą, jaudinsitės ir nervinsitės galvodami, jog Jūsų idėja gali nepatikti pasimatymo partneriui  (- ei ).. Ir kuo daugiau nervinsitės, tuo labiau bus nevykęs pasimatymas. Nusiraminkite, jau kuris laikas internete šmėžuoja įdomus projektas, jums tereikia tik pasiūlyti patikusiai merginai ar vaikinui susitikti ir sulaukus “TAIP!” išsirinkti ką veiksite per pasimatymą, o tada pirmyn!

  Koks tai projektas galų gale?Adresą, duok adresą nekalbėjęs,

mulki!!!

Tikiu, kad patampiau nervus :))) toji svetainė vadinasi Greitukas.lt . Kodėl greitukas turbūt aišku. Greičiau pasimatymo su nepažįstamu žmogum nesusiorganizuosi 🙂 Pavasaris už lango, belieka tik šiltesnių dienų sulaukt. Gražių jums pasimatymų ir  šiltų pavasarinių jausmų.