10 įkvepiančių filmų apie verslą ir verslo pradžią

kinasLabai mėgstu kiną. Žiūriu ištisai gerus ir nelabai filmus. Kartais tai darau paslapčia, iki išnaktų, nes mano šeimai kai kurie žanrai nepatinka. Vienas tokių yra istoriniai, autobiografiniai ir sporto tematikos filmai. Su sportu viskas aišku, o štai biografinės dramos gali būti nuobodžios. Kad verslą vystyti būtų paprasčiau, reikia kartais save „pamaitinti“ tam tikra doze motyvacijos. Kino filmai – puikus būdas. Ypač žiemą, kai į lauką nesinori nosies kišti.

Pristatau savo verslo filmų TOP10

  1. Aviatorius. Šis filmas pasakoja apie investuotoją ir išradėją Howardą Hughesą, kuris buvo laikomas keistuoliu ir pamišėliu. Jis aklai tikėjo savo aviacijos išradimų sėkme, nors ne kartą jo kelias į sėkmę buvo duobėtas. Filmas apdovanotas keliais Oskarais ir dar daugiau kitų apdovanojimų.
  2. Socialinis tinklas. Šis filmas yra labai panašus į Facebook pradininko Marko Zuckenbergo istoriją, tačiau iš tiesų, tai meninis filmas, o ne biografinis. Taip pat įvertintas daugybe įvairių apdovanojimų, nors aktoriai ir nėra pirmo ryškumo Holivudo žvaigždės.
  3. Elektros lemputė. Filmas apie du nevykėlius, kurie tiki savo idėja. Pardavinėjo jie visokius niekučius, kol pagaliau sugalvojo pasigaminti vieną daikčiuką, kuris turėjo sudrebinti pasaulinę rinką. Be pinigų, prasilošę, susikomplikavusiais santykiais šeimoje jie sugebėjo įgyvendinti svajonę.
  4. Ieškantys laimės. Pardavėjas neteko visko. Tuoj neteks ir sūnaus, nes neturi nei namų, nei pinigų. Jo sunki karjera pavaizduota šiame filme primena daugelio turtingų žmonių pradžią. Pagrindinį herojų įkūnijo garsus Holivudo aktorius Willas Smithas su sūnumi Jadenu.
  5. Koko prieš Chanel. Mados industrija yra labai didelė ir galinga. Šis filmas pasakoja apie Koko Chanel ir jos mados industrijos gimimą. Filmas prancūziškas, pagrindinį vaidmenį atliko žymi prancūzų aktorė Audrey Tautou.
  6. Tarpininkai. Du vyrukai sumąsto puikią idėją – sukurti pornografinį interneto puslapį, o už nuotraukų peržiūrą imti pinigus. Jiems reikalingos investicijos, o taip pat ir galingi draugai. Apie internetinį verslą iki didžiojo burbulo sprogimo. Beje, tai komedija.
  7. 3 idiotai. Labai nuotaikingas filmas. Tiesa, jis indiškas, iš Bollywoodo. Jame vaidina garsiausi Indijos aktoriai ir parodo jaunimo studijas bei verslo pradžią. Linksmas, bet nemažai pamąstymų sukeliantis filmas.
  8. Jobs. Tai Apple įkūrėjo Steve Jobs istorija, kuri labai laukiama Lietuvoje (pasirodys rugsėjį). Jobsą įkūnijo žymus Hollivudo aktorius Ashtonas Kutcheris, beje, labai realistiškai. Šiam filmui pranašaujama nemažai apdovanojimų.
  9. Gal tai – meilė. Šis fimas tinka žiūrėti su visa šeima. Jis pasakoja apie dviejų žmonių meilę. Įdomu tai, kad pagrindinis herojus įkuria interneto parduotuvę, kuri prekiuja sauskelnėmis… Beje, pagrindinį herojų Oliverį vaidina Ashtonas Kutcheris, kuris taip pat yra kelių sėkmingų startupų bendrasavininkis ir investuotojas.
  10. Wallstrytas. Jau klasika tapęs filmas apie akcijų brokerius, bet kokia kaina siekiančius savo tikslo – daugiau pinigų. Vaidina visas Holivudo žvaigždynas – Michaelas Douglas, Charlie Sheenas, o filmą režisavo garsus režisierius Oliveris Stone.

Šia filmai duoda nemažai minčių apie verslą ir prioritetus gyvenime. Iš esmės, jie apie prioritetus, kurie sudėliojami ne visai teisingai, dėl to pasekmės būna labai sunkios. Kai turėsite laisvo laiko žiemą – pasižiūrėkite keletą filmų iš šio sąrašo.

Susiorganizuokime pasimatymą arba pasimatymas greituoju būdu

Greitukas.lt

 Kam tiktis, jei visus reikalus galima aptarti telefonu, kam kažkur kavinėj sėdėt, jei galima paplepėt per skype. Tokių ir panašių pasiteisinimų prisigalvojam daug. O iš tiesų kam? Juk galime baksnotis feisbuke, be to internetu parodyti jausmus lengviau, nes tai nereikalauja tiek pastangų. Oi kokie mes tinginiai pasidarėme.

[more…]

Pasimatymų kultūra

Iš romantiškų filmų įsisamoninome koks turi būti tikras pasimatymas. Puošnumas, daug romantikos, gėliu, būtinai koks nors restoranas ar kažkas tokio nekasdieniško. O suorganizuoti tokius dalykus tikrai reikia pastangų. Na ką gali pasiūlyt merginai, su kuria tinkiesi pirmą kartą? Pasisėdėjimą kavinėj šlamščiant picą ir daugiau valgant nei kalbant, kino teatrą, pasivaikščiojima parke? Come on! Galim ir geriau. Juk nebūtinai viskas turi suktis vien apie maistą ir tikrai nebūtinai kalbėt nesustojant ( Protingas žmogus žino kada patylėt) . Galima sugalvoti ką nors tikrai įdomaus .

Bet aš vienišas(-a) ir man sunkiai sekasi su pažintim…

O man sunkiai sekasi grot gitara ar pianinu ( tiesą sakant išvis nemoku ), sunkiai sekasi keltis rytais.  Va matot, nereikia graužtis ir galvot, kad kažkas su mumis negerai vien dėl to, kad kažko nemokam, tingim prisiverst išmokt ar negalim, aš tai niekad nesigraužiu, jog rytais neatsikeliu laiku air kur nors pavėluoju:)). Taigi kukliems ir šiaip ieškantiems kažko naujo atsirado nuostabi pramoga, kurią bent kartą tikrai verta išbandyti, žinoma jei neturit vaikino ar merginos, kad kam nors ragai neišaugtų  :))

Ką sugalvoti, kad pasimatymas nebūtų nuobodus..

Suksite galvą, jaudinsitės ir nervinsitės galvodami, jog Jūsų idėja gali nepatikti pasimatymo partneriui  (- ei ).. Ir kuo daugiau nervinsitės, tuo labiau bus nevykęs pasimatymas. Nusiraminkite, jau kuris laikas internete šmėžuoja įdomus projektas, jums tereikia tik pasiūlyti patikusiai merginai ar vaikinui susitikti ir sulaukus “TAIP!” išsirinkti ką veiksite per pasimatymą, o tada pirmyn!

  Koks tai projektas galų gale?Adresą, duok adresą nekalbėjęs,

mulki!!!

Tikiu, kad patampiau nervus :))) toji svetainė vadinasi Greitukas.lt . Kodėl greitukas turbūt aišku. Greičiau pasimatymo su nepažįstamu žmogum nesusiorganizuosi 🙂 Pavasaris už lango, belieka tik šiltesnių dienų sulaukt. Gražių jums pasimatymų ir  šiltų pavasarinių jausmų.