Norite sužinoti kam reikalingas renginių organizavimas?

renginių organizavimasŠiame straipsnyje atsakysime būtent į šį rūpimą klausimą bei tuo pat metu pristatysime  įmonės „Venezia“ veiklą. Mūsų įmonė „Venezia“ užsiima aukštos kokybės renginių organizavimu. Renginių organizavimas  visuomet buvo populiarus tik užsienio šalyse, tačiau ši veikla vis labiau tampa mada ir Lietuvoje. Kadangi tuomet šventės kaltininkams nereikia vargti siekiant surengti kažkokį tai renginį. Jeigu jūs norite surengti šventę, tačiau neturite tam daug laiko ar papraščiausiai nežinote nuo ko pradėti tai profesionalūs renginių planuotojai puikiai padės surengti jūsų norimą šventę. Jums nebereikės sukti galvos norint surengti šventę, kadangi mūsų įmonės tikslas yra suorganizuoti šventę nuo pradžios iki galo pasirūpinant įvairiomis svarbiomis detalėmis.

Mūsų įmonė rengia įvairias šventės, todėl nesvarbu ar norite rengti vestuves,  vaiko krikšynas ar jubiliejų mūsų įmonė yra universali, todėl padėsime jums suorganizuoti bet kokią šventę.  Mes rūpinames ne tik planuojamos šventės vieta, renginių vedėjais, muzikantais, fotografais bet kartu ir pačiomis mažiausiomis smulkmenomis, tokiomis kaip kvietimais į šventę, šventinio valgiaraščio sudarymu, salės papuošimu, svečių atvykimu į šventę, t.y. pačiu transportu, šventinio vakaro programa bei svarbiausiu šventės atributu- gera nuotaika. Tokiu būdu mūsų klientams nereikia vargti siekiant surengti šventę ar šventės metu galvoti rūpintis kuo nors, t.y. kad svečiams nebūtų liūdna, kad jie būtų pavalgę ir pan. Pagaliau šventės rengėjai gali patys mėgautis švente.

Taip pat svarbiausias dalykas yra tas, kad renginio organizavimo metu yra išklausomi visi klientų pageidavimai ir pagal juos stengiamasi įgyvendinti jų išsvajotą ir norimą šventę.  Be to, yra ne tik atsižvelgiama į klientų pageidavimus, bet ir į biudžetą, kiek jie gali sau skirti norimai šventei. Tuomet atitinkamai yra parenkama renginio vieta, renginių vedėjai bei muzikantai, tačiau ką reikėtų pabrėžti, kad renginių organizavimo įmonė parenka būtent geriausius ir priimtiniausius variantus, kad klientai liktų patenkinti tiek šventės organizavimu, tiek pačia šventė. Tad nesidrovėkite ir kreipkitės į mūsų įmonę ir mes padėsime jūsų išsvajotai ir norimai šventei įvykti!!!

Greitas renginių organizavimas Vilniuje

renginių vedimasArtėja įsimintina šventė ar data, o Jūs dar nežinote, kokia turėtų būti šventė? Data jau ne už kalnų, o minčių ir idėjų ne tik nėra, bet ir laiko trūksta viskam įgyvendinti? Kartais nutinka, kad beveik paskutinę akimirką suprantame, jog laiko liko tiesiog per mažai. Tokiais atvejais puikiai padeda  greitas renginių organizavimas Vilniuje ar kitame mieste. Tai komanda, kuri padės Jums suplanuoti ir įgyvendinti renginį be jokių nesklandumų. Keli žmonės tikrai viską suorganizuos ir suplanuos greičiau nei tai būtumėte padaręs vienas.

Renginio vedimas

Užsisakant renginių organizavimą, Jūs galite pasirinkti, koks renginių organizavimas Vilniuje ar kitame mieste Jus domina. Galima rinktis iš įvairių paslaugų. Viena iš tokių – renginių vedimas. Jei Jūsų šventei, vakarėliui ar viešam renginiui trūksta tik vakarėlio vedėjo, Jums tereikia jį užsisakyti. Ši paslauga ypač populiari, kai organizuojamos viešos šventės: miesto šventės, vieši koncertai ir kitokie renginiai. Užsakydami renginio vedėją, Jūs susitariate su juo, koks turėtų būti renginio vedimas, koks renginio vedėjo vaidmuo. Tai puiki paslauga, nes Jūs gaunate profesionalų renginio vedėją, kuris tikrai sklandžiai ir gerai praves renginį. Jums nereikia rizikuoti ir leisti vesti renginį pažįstamiems ar draugams, kurie nėra tikri, kad šis darbas pavyks puikiai.

Organizaciniai reikalai

Dažnai žmonės, samdydami renginių organizatorius ,prašo tik pačių pagrindinių dalykų: surasti vietą, išnuomoti techniką, sudaryti svečių sąrašus, išsiųsti kvietimus, papuošti renginio erdvę. Tai pagrindiniai dalykai, be kurių neįvyktų joks renginys, tačiau jie reikalauja laiko ir kruopštumo. Organizuodami renginį, galite užsisakyti, kad visais šiais dalykais pasirūpintų šią sritį puikiai išmanantys žmonės. Jums nereikės jaudintis dėl pakvietimų ir aparatūros paieškų, Jūs galėsite užsiimti kitais reikalais, tokiais kaip vaišinimo dalis ar renginio vedimas.

Pilnas aptarnavimas

Kai užsakomas didžiulių renginių organizavimas Vilniuje ar kitoje vietoje, dažnai prašoma, kad renginio organizatoriai pasirūpintų viskuo. Tai reiškia, kad atsakingi žmonės ne tik papuošia Jūsų renginio vietą ar išsiuntinėja kvietimus, tačiau taip pat pasirūpina ir renginio vedėjais, jo tematika, patalpų ir technikos nuoma, užkandžiais. Kai renginys labai didelis ir iškilmingas, pageidaujama, kad būtų ir aptarnaujantis personalas. Nežinote, kur jį surasti? Renginių organizatoriai Jums greitai parūpins pačius geriausius ir atsakingiausius darbuotojus, kurie puikia aptarnaus visus šventės svečius. Organizatoriai taip pat pasirūpins ir virtuvės šefu, su juo suderins kokybišką ir gerą valgiaraštį. Visa tai nepraeis be Jūsų žinios, visu renginio organizavimo laiku nuolat bendrausite su renginio organizatoriais ir tarsitės bei derinsite idėjas. Tačiau viskas bus pasirūpinta už Jus, o Jūs galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis šaunia švente.