Šeimyninis gyvenimas ir seksas: ar galima suderinti šiuo du dalykus?

geras seksologasLabai dažnai juokaujama, kad nesusituokęs žmogus yra pats laimingiausias, o su santuoka ateina rutina, pykčiai ir visi malonumai kaip mat išgaruoja. Taip pat nors ir mažai kas, bet vis dar laikosi nuomonės, kad seksas bus galimas tik po vestuvių. Tik ar tikrai šie du žodžiai „šeima“ ir „seksas“ yra suderinami? O svarbiausia ar šeimoje galima mėgautis seksu? Galbūt po daugybės santuokos metų lytiniai santykiai praranda įdomumą, seksu vyras ir žmona mėgaujasi labai retai arba išvis atsisako tokio dalyko? Kiekvienas geras seksologas gali patvirtinti: tokių situacijų tikrai būna. Kita vertus jie skuba pridurti, jog net ir tokios santykių krizės, „nekalbadieniai“ bei šeimyniniai rūpesčiai gali būti panaikinti, skiriant tinkamą dėmesį problemai. Po kelių seksualinės sveikatos specialisto konsultacijų tokios problemos po truputį dingsta, o seksas į sutuoktinių gyvenimą – grįžta.

Kaip teigia seksologai, dažnai rutinos ar nuolatinės įtampos veikiami žmonės darosi irzlesni, o tai tiesiogiai susiję su intymiais jų tarpusavio santykiais. Labai daug lemia ir didesnis vyrų poreikis mylėtis. Štai, pavyzdžiui, vidutinis vyras norėtų užsiimti seksu bent tris kartus į savaitę, kai tuo tarpu moterims pilnai užtenka ir vieno. Nesutarimai ir malonumų ieškojimai kitur dažniausiai šeimoje ir prasideda tada, kai nesurandamas balansas tarp dviejų poros pusių norų. Seksologai įsitikinę, kad nesėkmės ir kivirčų šeimoje metu negalima kaltinti vienas kito, kadangi žmogus pats, nieko neverčiamas pasirenka, kaip elgtis jam yra geriau. Tad, jeigu pragyvenus ilgus metus šeimoje, prasideda nuolatiniai nesutarimai, žmonės pykstasi, vyras nori mylėtis, o moteris – ne (arba atvirkščiai) ir pan., akivaizdu, kad vienas kažkuris iš poros nusprendžia nebeeikvoti savo jėgų. Žinoma, pasitraukimas ne visada yra tinkamiausia išeitis. Reikėtų ieškoti būdų, kaip padėti sau ir savo partneriui į santykius vėl įnešti harmonijos. Bene geriausia išeitis – geras seksologas.

Kas yra geras seksologas? Tai seksualinės sveikatos specialistai, kurie padeda grąžinti balansą į žmonių lytinius santykius, konsultuoja pacientus lytinės raidos sutrikimo, lytinės sistemos ar funkcijų sutrikimų klausimais, padeda įveikti stresą šeimoje, bando žmones sutaikyti ir atitolinti nuo skyrybų, jei dėl to kaltas šių dviejų žmonių seksualumas.

Šeima, šių specialistų manymu, neturi nieko bendro su seksu. Tai labiausiai priklauso nuo žmonių požiūrio ar gyvenimo būdo. Net ir 20 ar daugiau metų susituokę asmenys šeimoje gali gyventi sėkmingai ir darniai, o seksas jiems išlieka dažnas malonumas. Tačiau tai įmanoma su sąlyga, kad pati pora to nori. Jeigu bent vienas iš sutuoktinių yra linkęs labai greitai nuleisti rankas, jam viskas greit atsibosta ir jis nori naujovių – iš tiesų sunku išvengti problemų. Tačiau prieš einant skirtingais keliais, dar pabandykite kreiptis į gerą seksologą. Galite nustebti konsultacijos rezultatu.

 

Sekso prekės gali padėti išvengti skyrybų

skyrybosSekso prekės – tai puikus būdas paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, įnešti netikėtos aistros, geidulingų virpesių ar nedidelės audros į miegamąjį. Dažniausiai šis kambarys būna apgaubtas paslaptimi ir saugomas nuo pašalinių akių. Niekam nesinori, kad pašalinės akys į mus žvelgtų. Norime ir siekiame išlikti paslaptingi, bet kartu giliai širdyje ir audringi, kai galėtumėme mėgautis seksualiniu gyvenimu su mylimuoju.

Nereikia bijoti naujovių ir naujų malonumų miegamajame. Kodėl šįvakar drauge neišbandžius vibratoriaus, o rytoj ryte priversti mylimąjį atsikelti penkiolika minučių anksčiau sugundžius jį ar ją seksualiais apatiniais? Juk Šv. Valentino dieną galite susiorganizuoti ne tik kartą per metų. Dėmesį mylimajam reikia rodyti kasdien. Pamaloninkite jį nauju lubrikantu, masažu ar fetišo komplektu.

Taigi ar iš tiesų intymios prekės gali mums padėti ir yra veiksmingos? Reklamos joms daug nereikia, nes kiekvienas iš mūsų žinome ką jos gali. Jei dar neišbandėte papildomų priemonių, kurios gali ne tik sužadinti aistrą, bet ir netradiciškai patenkinti mylimąjį ar save arba sugundyti, patariame ilgai nedvejojus jas išbandyti patiems. Juk tikriausiai pastebėjote ir patys be ilgų psichologų straipsnių, kad rutina miegamajame gali išskirti porą ar privesti prie siaubingų dalykų. Tad nereikia laukti, kol peržengsite tą ploną ribą. Priemonių, sužadinančių aistrą reikia imtis čia, dabar ir ilgai nedvejojus.

Visgi reikia pripažinti, kad sekso prekės gali mums padėti. Jos daug lengviau padės patenkinti Jūsų bei Jūsų partnerių seksualinius troškimus. Jų dėka pamiršite rutiną, tą pačią mylėjimosi pozą arba kitomis akimis pamatysite mylimąjį. Visgi daugelis iš mūsų prisibijo ir nedrįsta žengti pirmojo žingsnio į sekso prekių parduotuvę. Bet šiais laikais, kai viską galime įsigyti internete yra taip paprasta ir patogu.

Jums nereikės nei raudonuoti prieš gatvės praeivius, kai teks peržengti parduotuvės slenkstį, nei derinti laiką, kada parduotuvėje mažiau žmonių ir pardavėja suteiks konsultaciją. Pirkite sekso prekes internetu ir taip sutaupysite laiko ir pinigų. Jūsų įsigytos prekės bus pristatytos į namus. Beliks uždegti miegamajame žvakes, išsiųsti mylimam žmogui kvietimą apie laukiantį siurprizą vakare bei pasiruošti netikėtų malonų jūrai…

Prezervatyvai – pagrindiniai faktai

prezervatyvaiPrezervatyvus žino visi, tačiau ar žinote, kaip ir kam juos naudoti? Taip, tai milžiniški balionai, kuriuos galima panaudoti ir kaip dušo kepuraitę… Iš tikrųjų jie skirti yra visai kitam reikalui.

Norėtume dar kartą papasakoti apie prezervatyvus ir jų naudojimąsi.

Kaip užmauti prezervatyvą

Užmauti prezervatyvą yra paprasta – ištraukiate iš pakelio ir užvyniojate ant varpos kaip kojinę. Jei pataikėte išvirkščiai, naudokite kitą prezervatyvą.

Štai ilgas ir aiškus video su instrukcijomis, kaip tai daroma. (Jokių nuogybių čia nepamatysite)

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=6eZ9GG1prDU’]

Video klipas neatsako į klausimą, kas turėtų užmauti prezervatyvą? Pats naudotojas, ar jo partnerė/-is? Palikime tai Jūsų pačių sprendimui. Iš patirties galima sakyti, kad geriau tai padaryti vyrui, nes moterims dažnai sunku teisingai prezervatyvą užmauti dėl ilgų nagų, baimės praplėšti, taip pat ir žinių trūkumo. Moterims palikime moteriškus prezervatyvus, kurie tik dabar populiarėja Lietuvoje.

Štai, kaip naudojamas moteriškas prezervatyvas.

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=fjlTWJzeqR4′]

Kol kas moteriški prezervatyvai yra brangūs ir nelabai populiarūs, nes moterys nelabai žino, kaip jais naudotis ir dažniau pasikliauna savo partnerių atsakomybės jausmu ir gebėjimais teisingai užsimauti prezervatyvą prieš lytinį aktą

Keli patarimai prezervatyvų naudotojams

Duosime keletą patarimų prezervatyvų naudotojams. Tai elementari gyvenimiška praktika, kurios laikantis galime apsisaugoti nuo ligų ir nepageidaujamo nėštumo.

  1. Prezervatyvą nešiokitės visada su savimi. Tai galite padaryti savo rankinėje arba tiesiog tolimame piniginės kamputyje. Jis neužima daug vietos, o gali pagelbėti ir gyvenimiškose situacijose.
  2. Stebėkite prezervatyvo galiojimo laiką. Jei jis pasibaigęs, išmeskite lauk. Paprastai prezervatyvų galiojimo laikas yra 2-3 metai, tad gyvenant aktyvų lytinį gyvenimą, jis bus panaudotas nepasibaigus galiojimo laikui. Kur kas dažniau pasibaigusio galiojimo egzempliorių pasitaiko namų spintelėse, tad radę prezervatyvą ne ten, kur jis turėtų būti, patikrinkite galiojimo laiką iš karto.
  3. Subliuškęs pakelis reiškia, kad jis nesandarus, dėl to rizikuojate, kad prezervatyvas bus pažeistas. Tai ne tik lateksas, bet ir spermicidinis skystis, kuris yra prezervatyvo viduje, ir skirtas spermatozoidams neutralizuoti. Jei pakelis subliuškęs, šis skysti gali būti neveiksnus ir gali prireikti papildomo lubrikanto. Geriau nerizikuoti…
  4. Prezervatyvus pirkite dideliais kiekiais ir internetu. Taip sutaupysite nemažai pinigų. 100 prezervatyvų pakuotė kainuoja 50-70 litų, jos užtenka pusmečiui, be to namuose nereikia sukti galvos, kad jau pasibaigė prezervatyvų atsargos.
  5. Panaudoję prezervatyvą nemeskite jų po lova. Geriau juos suvyniokite į servetėlę dar tą patį vakarą. Rytą prabudus ir pamačius ant grindų besimėtančius prezervatyvus su sperma tiesiog gali supykinti. Ypač, jei iš vakaro dar buvo vartojamas alkoholis. Be to tai nehigieniška. Nenuleidinėkite prezervatyvų į unitazą. Juose prisikaupia oro ir kartais jų nuleisti neišeina iš pirmo karto. Traukti panaudoto prezervatyvo iš unitazo rankomis – nerekomenduojama…

Laikydamiesi šių paprastų patarimų, prezervatyvus naudosite kaip profesionalas. Beje, prezervatyvai tik iš dalies apsaugo nuo venerinių ligų. Suplyšus prezervatyvui, reiktų pasirūpinti, kad moteris per 24 valandas išgertų greitos kontracepcijos tabletę, kad būtų 100% tikra, kad nepastos.

P.S. Prezervatyvas naudojamas tik vieną kartą. Nemanome, kad yra tokių idiotų, kurie juos plauna ir naudoja dar kartą, bet perspėti vis tiek reikia…