Negendanti buitinė technika

skalbimo mašinų remontas VilniujeKas būtų, jei buitinė technika visai nesugestų? Katastrofa! Neskubėkite teisti ir leiskite pasiaiškinti, kodėl taip manome.

Buitinė technika tobulėja nuolatos. Kas 5-7 metai modeliai atsinaujina iš pagrindų. Tai reiškia, kad prieš 7 metus pagamintas šaldytuvas neturi tokių funkcijų, kuriomis giriasi šiuolaikiniai šaldytuvai. Kai kuriais atvejais tai gali kainuoti nemažai papildomų nervų ir lėšų. Šaldytuvas gal ir ne taip dažnai keičiasi, tačiau dabartinės skalbyklės stipriai skiriasi nuo tų, kurios buvo prieš 7 metus. Dabar galima įmesti rūbus skalbiant, valdyti skalbyklę išmaniuoju telefonu, nustatyti tikslų skalbimo laiką, o ne tik intervalą ir t.t. Buitinė technika tobulėja į gerąją pusę, tad ją būtina pakeisti. O kaip tai padaryti, jei savininkas pripranta ir keistis nenori? Prievarta nepadės, „atnešk seną – duosim naują“ tipo reklaminės akcijos taip pat. Lieka tik vienas būdas – tam tikrus elementus gaminti taip, kad jie susidėvėtų per 7 metus natūraliai. Tada savininkas bus priverstas arba investuoti didelius pinigus į remontą, arba įsigyti naują. Jei technika būtų negendanti, ja daugelis naudotųsi amžinai, o tai tam tikru metu nepalengvintų gyvenimo.

Dar viena svari priežastis – energijos sunaudojimas. Amžina technika greičiausiai sunaudos daug elektros. Tai neatitinka šiuolaikinių standartų ir įpročių. A++ klasės buitinė technika suvartoja apie 250-300 kWh per metus. Tai 30-35 eurai per metus. Deja su sena buitine technika tokias mažas sąskaitas galima pamiršti.

Ne paslaptis, kad buitinė technika daug kam tampa puikiu būdu pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus. Kaip kitaip paaiškinti investicijas į dar laiko nepatikrintas technologijas? Juk yra žmonių, kurie žūt būt turi turėti tik šių metų gamybos modelį. Jei jis senesnis – gėda prieš gimines ir kaimynus. Negendanti buitinė technika jiems reiškia nuostolius kas metai. O sugedo – pakeičiau principas yra visiškai priimtinas.

Negendanti buitinė technika nuneštų mus į viduramžius. Dabar turime visus šansus namuose laikyti atnaujintą ir stilingą techniką, kuri atitinka laikmečio vėjus ir madas.

Aišku, tas sugedimo procesas baisiai nemalonus, nes sutrinka visas gyvenimo ritmas, tačiau taip reikia. Ir gamintojai iš dalies yra teisūs, gamindami nepatvarius gaminius. Aišku, tai turėtų būti daroma proto ribose. 1 metų garantija – nepateisinamas dalykas. 5-10 metų – visiškai logiška investicija.

Iš ko galite suprasti, kad jūsų skalbimo mašina genda?

skalbimo mašinų remontas VilniujeSkalbimo mašinų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose išsiskiria išties aukšta kokybe, todėl didelių sunkumų sugedus mūsų skalbimo mašinoms dažniausiai nepatiriame. Vis dėlto, net ir labai aukštos kokybės šis srities paslaugos, jei nesugebėsite laiku pastebėti to, kad jūsų skalbimo mašina genda, gali nepadėti sutvarkyti šio įrenginio. Būtent šiuo aspektu šiandien jums ir padėsime, apžvelgdami ženklus, iš kurių galite suprasti, jog jūsų skalbimo mašina genda bei ją reikėtų kuo greičiau vežti pas šios srities profesionalus.

Drabužiai tinkamai neišsiskalbia

Jei pastebite, jog jūsų skalbimo mašina tinkamai nebeatlieka pagrindinės savo funkcijos – drabužių skalbimo, tai yra pirminis ženklas, jog jūsų skalbimo mašina susidūrė su vienokiomis ar kitokiomis problemomis. Apie tai byloja ir ir skalbimo miltelių apnašos, kurias galite rasti ant tinkamai neišskalbtų drabužių – pastebėję tai, nedelsdami kreipkitės į savo mieste įsikūrusias skalbimo mašinų remonto dirbtuves.

Skalbiant pakvimpa degėsiais

Jei skalbimo metu pajusite degėsių/svilėsių kvapą, sklindantį iš jūsų skalbimo mašinos – nedelsiant sustabdykite jos darbą, atjunkite nuo elektros tinklo bei kuo skubiau vežkite skalbimo mašiną pas jų taisymo specialistus. Tokia reakcija į minėtą kvapą yra būtina dėl to, nes jis dažniausiai bylos apie vienokias ar kitokias skalbimo mašinos elektronikos problemas – jos gali ne tik nepataisomai sugadinti skalbimo mašiną, tačiau netgi ir sukelti dar rimtesnių problemų, kaip pvz. gaisrą.

Skalbimo procesas užtrunka ilgiau nei įprasta

Tai, jog skalbimo procesas pastaruoju metu pradėjo užtrukti ilgiau nei įprasta, gali atrodyti kaip įprasta bei didelės rizikos nekelianti detalė. Vis dėlto, realybė yra kiek kitokia – pastebėjus tai, jog skalbimo mašina ilgiau atlieka savo darbą, kreiptis į skalbimo mašinų remonto specialistus yra tiesiog būtina. Taip yra dėl to, nes dažniausiai prie tokios skalbimo mašinos reakcijos veda arba elektronikos, arba detalių gedimai, tad kuo skubiau neieškant problemos priežasties bei jos nesprendžiant, situacija tik dar labiau blogės, kas gali sugadinti ne tik konkrečias mašinos detales, bet ir ją visą.

Šie 3 dalykai, pagal kuriuos galite pastebėti tai, jog jūsų skalbimo mašina genda, yra veikiausiai lengviausiai pastebimi. Vis dėlto, tai tikrai nereiškia, jog nėra ir kitų būdų pastebėti potencialų mašinos gedimą : tai rodo tiek nenustojantis į skalbimo mašiną piltis vanduo, tiek iš skalbimo mašinos apatinės dalies į jos vidų besisunkiantis vanduo, tiek nedegančios vienos ar kitos lemputės ar klaidos signalas, rodomas skalbimo mašinos signale. Tampa akivaizdu, jog pastebėti skalbimo mašinos gedimą yra išties nesunku – tereikia žinoti į ką atkreipti dėmesį. Na, o jei to nepadarysite – tai nebus didelė problema, kadangi tiek skalbimo mašinų remontas Vilniuje, tiek ir šios paslaugos Kaune, Klaipėdoje, bei kituose Lietuvos miestuose, išsiskiria tiek išties aukšta kokybe, tiek ir nedidelėmis kainomis, kas puiki atitiks visus jūsų lūkesčius, keliamus šias paslaugas teikiančioms įmonėms.