Suknelės internetu – protingas pasirinkimas, vertinančioms originalumą

suknelės internetuJei prieš kelis metus elektroninė prekyba Lietuvoje daugeliui žmonių kėlė šiokią tokią baimę ir nepasitikėjimo jausmą, šiandien tai vienas populiariausių apsipirkimo būdų.  Kai kurie internetinės rinkodaros specialistai teigia, kad po kelių metų Lietuva savo pirkimo mastais virtualioje erdvėje pasivys Švediją, Daniją ir kitas Skandinavijos šalis. Visgi, jei dar niekada neapsipirkinėjote internete ir dvejojate ar verta tai išmėginti, pateikiame kelias priežastis, kurios padės lengviau apsispręsti.

  1. Patrauklesnis kainos ir kokybės santykis. Avalynė, rankinės, papuošalai, paltukai ar suknelės internetu kainuoja pigiau nei įprastose parduotuvėse. Kyla klausimas kodėl? Viskas labai paprasta, ar kada nors susimąstėte už ką mokate, pirkdami drabužius tradicinėje parduotuvėje? Už audinį ir siuvėjo darbą? Toli gražu, į suknelės ar kito drabužio kainą taip pat yra įskaičiuoti darbuotojų atlyginimai, mokesčiai už komunalines paslaugas, parduotuvės patalpų nuomą ir pan. Tuo tarpu, elektroninių parduotuvių savininkams nereikia jaudintis dėl daugelio šių mokesčių, todėl pirkėjams jie gali pasiūlyti patrauklesnes kainas. Suknelės internetu nėra prastesnės kokybės, tiesiog jų kaina atitinka realybę.
  1. Platesnis asortimentas. Visai neseniai atkeliavo ruduo, kuris atnešė ir naujas rudens – žiemos mados tendencijas. Visa bėda tame, kad daugelis parduotuvių, norėdamos savo klientėms pasiūlyti madingų drabužių ar aksesuarų, tiesiog supanašėja. Tuo tarpu, elektroninės parduotuvės pirmenybę teikia įdomesniems ir originalesniems daiktas, kurių paprastai įprastose prekybos vietose nerasite. Internete kiekviena moteris, nepriklausomai nuo jos amžiaus ar estetinio skonio, gali rasti kažką originalaus ir labai savito. Be to, reiktų paminėti ir tai, kad elektroninėms parduotuvėms negalioja sezoniškumas, tai reiškia, kad žiemą čia rasite kokybiškų ir stilingų vasarinių suknelių.
  1. Tolerancija žmonių skirtumams. Tikriausiai kiekvienai moteriai teko susidurti su situacija, kai parduotuvėje nėra jai tinkamo dydžio. Nemaloni patirtis. Elektroninės parduotuvės savo klientėms siūlo įvairių dydžių drabužius, kurie neapsiriboja 44 dydžiu.
  1. Lanksčios pirkimo ir grąžinimo sąlygos. Daugelis elektroninių parduotuvių siūlo įvairias prekių apmokėjimo galimybes – bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste, grynaisiais ir pan. Visiška pasirinkimo laisvė! Žinoma, suknelės internetu gali šiek tiek nuvilti, jei dydis ar modelis jums netinka, tačiau kiekviena patikima elektroninė parduotuvė suteikia galimybę įsigytą prekę gražinti arba pakeisti jos dydį, todėl savo pinigais nerizikuojate.

Taigi, tikriausiai akivaizdu, kodėl verta papildyti savo spintos turinį, perkant elektroninėse parduotuvėse, tiesa?

Oficiali apranga: kaip nesuklysti?

oficialios suknelėsBene pats moteriškiausias drabužis yra suknelės. Vyrai vieningai tvirtina, kad tai rūbas, kuris geriausiai geba išryškinti moteriškos figūros privalumus. Tiesa, egzistuoja labai platus suknelių pasirinkimas, tad priklausomai nuo to, kokia proga dėvėsite šį apdarą – reikia pasirinkti ir labiausiai tinkantį modelį. Oficialios suknelės bene kelia daugiausia klausimų. Juk jos apima dress kodą, kuri reikia gerai išmanyti norint nesuklysti. Tokio tipo drabužiai reikalingi einant į darbo pokalbį, į konferencijas, seminarus, gynimus ir t.t. Tiksliai žinodami, kaip reikia apsirengti – pavyks rasti geriausią variantą.

Suknelės: spalva, ilgis, modelis

Oficialios suknelės turėtų kuo mažiau patraukti dėmesį. Kuo pastarosios minimalesnės – tuo pasirinkimas yra geresnis. Kodėl tai yra būtina? Kadangi dažniausiai oficialus drabužis pasirenkamas tuomet, kai norima patraukti dėmesį nuo savo išvaizdos. Tuo metu savo pašnekovą sukoncentruojame tie savo vidumi, o ne išvaizda. Visgi, moterys turėtų vilkėti sukneles, o ne kelnes.

Pasirenkama suknelės spalva turėtų būti kuo neutralesnė. Šiuo atveju siūlomas variantas yra pilka, tamsiai mėlyna arba juoda. Anksčiau buvo rekomenduojama rinktis tik juodas sukneles. Šiuo metu vis dažniau pasigirsta kalbos, kad juoda pagal etiketą ir nėra pats geriausias variantas. Geriau ne tokia tamsi, tačiau apskritai ir ne ryški. Juoda gali būti kiek per daug elegantiška spalva.

Ilgis turėtų būti optimalus. Etiketas leidžia dėvėti sukneles, kurios siekia bent 10 cm virš kelių. Tačiau apskritai siūlome dėvėti tokias, kurių ilgis lygiai ties keliais. Nerekomenduojame ne tik kad per trumpų, tačiau tuo pačiu ir per ilgų. Ilgiausios suknelės gali būti iki blauzdų. Tačiau siekiant išlaikyti oficialumą reikia, kad suknelė būtų aptempta.

Kuo labiau mūsų paminėtus reikalavimus atitinkančią suknelę pasirinksite, tuo labiau pavyks „pataikyti“ į rėmus. Oficialūs drabužiai tiesiog reikalauja, kad skirtumėte kiek daugiau laiko jų paieškoms.

Aksesuarai ir kiti priedai

Oficialios suknelės tiesiog pačios pritraukia, kad prie jų būtų priderinti tinkamos spalvos ir modelio švarkeliai. Rekomenduojame dėvėti įliemenuotus. Apkritę – gražu, tačiau nereikia bijoti, kad galite pasirodyti patraukli. Švarkelio spalvą labai svarbu suderinti su suknele, tačiau nepasirinkite anologiškų spalvų drabužių.

Tuo pačiu reikia labai atidžiai vertinti aksesuarus. Jokiu būdu nedėvėkite labai ryškių, kurie galėtų patraukti kitų žmonių dėmesį. Tuo pačiu brangiojo metalo papuošalų kiekis taip pat turėtų būti minimalus. Kai kuriais atvejais netgi siūlome visiškai atsisakyti aksesuarų. Geriau jau pasirinkti kokybišką suknelę, ją puošiantį švarkelį ir tuo pačiu tinkamai pritaikytus batus.

Bateliai privalo būti uždari. Kad ir kokia suknelė būtų dėvima – pasirinkite juodus batelius. Tuo pačiu jei suknelė bus juoda – būsite labai tamsi. Tokiu atveju verta pagalvoti, galbūt tikrai geriau vengti juodų suknelių tuomet, kai jums yra reikalinga oficiali apranga.

Pasirinkite ir išlaikytos formos tamsių spalvų rankinuką. Pastarąjį rekomenduojama derinti prie batelių.

Tinkamai susikurtas oficialus dress kodas, tiek padės jums jaustis patogiai, tiek atrodyti žavingai. Geriausia apranga – suknelės, kurios turėtų būti pritaikytos prie visų kitų egzistuojančių detalių, arba atvirkščiai. Juolab, dažniausiai oficiali apranga vertinga todėl, kad pasirinkus atitinkamus aksesuarus ją labai nesunkiai galima paversti vakarėlių komplektu. Taigi, tokio tipo suknelės yra labai universalios. Svarbiausia suvokti etiketą ir turėti vaizduotę, kuri gali padėti išdrįsti priimti keisčiausių kombinacijų sprendimus.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis suknelę?

Proginės suknelės pasirinkimasKiekviena moteris nori atrodyti gražiai. Juolab, kiekviena taip atrodyti gali ir tam tikrai nereikia cheminių injekcijų ar kitokių operacijų, kurios dažnai stengiasi „padailinti“ dailiosios lyties išorę. Dažniausiai puikų rezultatą galima pasiekti paprasčiausiai pasirinkus tinkamą drabužį. Proginės suknelės – ta drabužių sritis, kuria tenka pasinaudoti gana retai. Būtent todėl prireikus tokio tipo suknelės skiriame daug dėmesio, kad paskui gautas rezultatas sugebėtų nustebinti ne tik pačią moterį, tačiau tuo pačiu ir aplinkinius.

Proginės suknelės pasirinkimas reikalauja gana daug laiko. Žinodama kriterijus, pagal kuriuos geriausia yra ieškoti drabužio, kur kas efektyviau atliksite visą procesą.

  • Suknelės modelis pagal figūrą. Labai svarbu, kad kiekviena moteris išsiaiškintu, kokio tipo jos figūra yra. Tai žinodama ji nesunkiai pasirinks tą variantą, kuris konkrečiai jai tinka labiausiai. Jei nežinote, kokia jūsų figūra – pasiskaitykite detalius aprašymus ir įvertinus pasirinkite: obuolio, kriaušės, gitaros, banano ir t.t.
  • Pagalvokite ir apie spalvą. Proginės suknelės turėtų būti pasirenkamos pagal spalvą, kurią dažniausiai reikia derinti prie moters odos ir plaukų. Vėlgi, pasitenkinkite susipažinti koks variantas dizainerių yra rekomenduotinas ir tuo pačiu ieškokite būtent tokio spalvinio modelio. Tai padės sutaupyti gana daug laiko,
  • Modelis ir papuošimai. Priklausomai nuo to, koks jūsų stilius ir kokio tipo sukneles labiausiai mėgstate – tokio tipo ir pasirinkite. Galiausiai, jei nerandate išsvajoto varianto, tuomet įsigijusi suknelę galite ją dekoruoti pati.
  • Kaina. Labai daug moterų pirmiausia žiūri į kainą ir pagal tai vertina, ar suknelė joms yra prieinama. Visgi, proginės suknelės dažniausiai reikalauja, kad moteris dėl šventės pasistengtų. Tokiu atveju negailėkite sau nieko. Leiskite atrodyti tarsi princesei šią ypatingą dieną.
  • Medžiaga. Galvokite ne tik apie tai, ar konkreti medžiaga neerzina jūsų odos, tačiau ir tuo pačiu, kaip ji geba „apgaubti“ kūną, kaip ji krenta. Proginės suknelės pagal medžiagas turi labai daug pasiūlymų.

Akivaizdu, kad nusistačius konkrečius kriterijus kur kas greičiau galima rasti tinkamiausią variantą. Juolab, tuomet ir paieškoms pavyks sutaupyti gana daug laiko. Ypač jei ieškote internete, kur galima rasti itin daug skirtingų pasiūlymų už labai individualią kainą.

Sukneles internetu įsigyti paprasčiau

suknele Ar kada susidūrėte situacijoje, jog visos suknelės parduotuvėse yra vienodos, o tokios, kokią jūs įsivaizduojate ir žinote jog jums tiktų yra nerandama net praėjus visas miesto parduotuves? Taip, „pramonė to ko noriu negamina“ – galima pagalvoti ir taip. Numoti ranka ir pirkti tai kas yra parduotuvių lentynose? Nebūtinai! Sukneles internetu įsigyti galima visai paprastai, o jų pasiūla yra šimteriopai didesnė nei fizinėse parduotuvėse. Tačiau, kad viskas būtų išties paprasta, reikia nepamiršti ir kelių elementarių taisyklių kaip rinktis sukneles internetu.

Didžiausias iššūkis perkant internete yra tinkamas dydžio pasirinkimas. Todėl radusios patinkantį modelį ir prieš spaudžiant mygtuką pirkti atidžiai išnagrinėkite dydžių lenteles. Profesionalios el.parduotuvės pateikia rūbų dydžių lenteles arba prie kiekvienos prekės parašo dydį, išmatavimą ir pastabą ar dydis yra „padidintas“ ar „pamažintas“ (kaip žinia, S dydis Amerikoje ir Kinijoje skiriasi kaip diena ir naktis). Taip pat atkreipkite dėmesį į medžiagas iš kurių pasiūti drabuziai – ar medžiaga tamposi ar yra stangri. Jei sudėtyje yra elastano, vienas kitas centimetras nesudaro esmės, tačiau jei medžiaga stangri ir suknelė paaiškėtų esanti maža, niekas nepagelbės.

suknele-atvira-nugaraPatirtis rodo, jog patikrintas modelis visuomet tiks. Jei esate išbandžiusi lengvai krintančias sukneles sujuostas dirželiu ir dar nebuvo nė vienos, kuri jums netiktų, tuomet greičiausiai nesuklysite perkant ir dar kartą. O jei pasiryžote eksperimentams ir perkate visai naują, dar nedėvėtą modelį, gerai įvertinkite ar jis tiks jūsų figūros tipui. Kaip suknelė atrodo apsivilkus priklauso ne tik nuo to ar tinkamai parinktas dydis, bet ir nuo to ar suknelės modelis tinka jūsų figūros tipui. Jei nežinote, kas tinka būtent jums, patyrinėkite stiliaus patarimus ir iliustracijas kaip rengtis vienu ar kitu atveju – tai padeda suvokti kas tikrai atrodys gražu.

Jei išsirinkote suknelę, bet vis dar bijote spausti mygtuką „Pirkti“, nes nesate 100% tikra ar ji jums išties tiks, galite būti tikra, jog esant tokiam atvejui, suknelę galėsite gražinti. Tad mitas, jog internete prisipirksite netinkamų drabužių ir paskui neturėsite kur jų dėti tikrai nėra tiesa. Kita vertus, norint išvengti be reikalingo gražinimo, tiesiog reikia atidžiai skaityti aprašymus ir vertinti ar tai ką perkate tinka pagal jūsų figūros tipą, ar suknelės spalva dera prie odos ir plaukų spalvos, ar modelis nėra iššaukiantis ar pernelyg kuklus priklausomai nuo progos kuriai renkatės suknelę.

Bet kokiu atveju,  apsipirkimas internetu yra paprastesnis – nereikia vykti į parduotuvę, stumdytis eilėse ar matavimosi kabinose, apsipirkti galima tiesiog maloniai sėdint namuose prie kavos puodelio arba per pietų pertrauką darbe. Argi ne malonumas ir kiekvienos moters svajonė?