Kad automobilių plovykla netaptų mašinos gadintoja…

automobiliu plovykla

Kaip nusiplauti automobilį, kad jis būtų akį traukiantis iš tolo? Girdėjome, kad automobilių plovyklose mašiną galimą ir sugadinti. Kažin, ar tai tiesa?.. Pabandysime pateikti keletą patarimų kartu su automobilių plovykla „Švarūs ratai“.

Venkite savitarnos plovyklų

Paradoksalu, tačiau savitarnos plovyklos gali pakenkti automobiliui. Kodėl? Priežastys yra 2. Pirmiausia, plaunate patys, o ne paliekate šį darbą profesionalams, išmanantiems automobilio struktūrą ir žinantiems, kaip nuplauti efektyviai. Antroji priežastis – plaunate su aukšto slėgio prietaisu, kuris turi būti tinkamai eksploatuojamas. Jei priartinsite per daug, stipri vandens srovė gali įlenkti tam tikras kėbulo vietas. Jei per toli laikysite – efektas bus menkas. Ne veltui ten parašyti, kokiu atstumu reikia laikyti purkštuvą nuo automobilio paviršiaus. Optimaliausias variantas – profesionalų darbas. Dirbama ne su jėga, o su protu, kartais naudojamas daugiau skudurėlis ar kempinė, o ne purškiama vandeniu.

Nepamirškite dugno

Ypač žiemą… Būtent tada ant dugno kaupiasi nešvarumų ir ledą tirpdančių chemikalų sluoksnis. Jam nuplauti reikia pasikelti automobilį, o jei to padaryti galimybės nėra, greičiausiai tokiais purvais aplipusiu automobiliu teks važinėti iki pavasario. Dugno plovimas yra svarbi profesionalių automobilių plovyklų darbas, ypač mieste.

Žiemą plaunam daugiau, nei vasarą

Dar vienas paradoksas, tačiau tai tiesa – žiemą reikia plauti dažniau, nei vasarą. Kodėl? Priežastis jau minėtieji purvo ir chemikalų mišiniai, kurie yra ypatingai pavojingi visiems automobiliams. Kuo dažniau atsikratysime tokių nešvarumų, tuo mažiau rūdis automobilio kėbulas. Vasarą pakanka nuplauti savo transporto priemonę vis 1 kartą per mėnesį, tuo tarpu žiemą rekomenduojama bent 2-3 per mėnesį.

Nepalikite atidarytų langų…

Turbūt yra tekę matyti ne vieną juokingą vaizdelį iš automobilių plovyklos saugos kamerų, kaip „blondinai“ palieka atviras duris ir langus ir leidžia plauti automobilį. Taip pat kai kurie sugeba aukšto slėgio vandens purkštuvu išplauti ne tik automobilio išorę, bet ir saloną. Būkite atsargūs – visada plovykloje uždarykite langus, nepalikite net menkiausio plyšelio.

Nano danga

Vaškas irgi yra nebloga priemonė, tačiau jei galite investuoti į profesionalų nano dangos padengimą, sveikiname. Vaškas sukuria nestorą apsauginį sluoksnį, kuris sulaiko purvus ir neleidžia jiems kauptis ant kėbulo. Nano danga pasižymi vandens nelaikymo savybe, kai visas vanduo nubėga nuo automobilio lyg vanduo nuo žąsies plunksnų. Tokiu būdu purvas nesikaupia ant automobilio ir šis ilgiau išlieka švarus.

Tikimės, kad šie patarimai padės geriau plauti savo transporto priemones. Automobilių plovykla galėtų tapti tokia pat ritualo dalimi, kaip nuolatinis apsilankymas kirpykloje, sporto klube ar vakarėlyje.

 

Siurblys robotas padės greitai išvalyti namus

siurblys-robotasJeigu jums atsibodo patiems valyti namus ir norite sulaukti tinkamos pagalbos, tuomet neverta prašyti, kad koks nors kitas žmogus tai padarytų už jus, kadangi geriausiai šią veiklą išmano siurblys robotas, kuris dabar yra parduodamas su akcija internetu.

Akcijatau.lt parduodamas siurblys robotas turi nemažai privalumų, apie kuriuos reikėtų žinoti kiekvienam žmogui, norinčiam išmėginti šį naujųjų technologijų išradimą. Kiekvienas siurblys robotas turi net 500 ml dulkių konteinerį, taigi, jums jo dažnai keisti nereikės. Pakrauti siurblį robotą prieš darbą reikėtų apie šešias valandas, o be jokio sustojimo jis gali veikti trisdešimt minučių.

Taip pat, siurblys robotas turi labai patogią rankeną, su kuria bus nesunku valdyti roboto kelią ir paruošti jį darbui. Kompaktiškas dizainas ir HEPA filtras – tai du dalykai, įprasti visiems šiuolaikiniams dulkių siurbliams, tad nieko keisto, jog siurblys robotas iš akcijatau.lt taip pat turi šiuos privalumus.

Taip pat džiugina ir roboto kaina – anksčiau kainavęs 400 lt robotas dabar kainuoja vos 169 litus, tad jeigu norite pradžiuginti ir savo draugus bei artimuosius, jiems taip pat galite padovanoti siurblį robotą ir taip gerokai palengvinti jų namų ruošos darbus. Negana to, šį išmanųjį dulkių siurblį yra labai patogu eksploatuoti, kadangi jo svoris yra vos du su puse kilogramo.

Ir visai nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje gyvenate, užsisakius internetu, jums siurblys robotas bus pristatytas tik per penkias darbo dienas. Už pristatymą papildomai mokėti nereikės, o jeigu norėsite iš karto po užsakymo atsiimti robotą, tuomet galėsite tai padaryti akcijatau.lt būstinėje.

Kad žinotumėte, jog neperkate katės maiše, internete pamatysite detalų šio dulkių siurblio – roboto aprašymą, taip pat galėsite išsirinkti norimą dulkių siurblio spalvą bei pasižiūrėti, keleriems metams yra suteikiama garantija. Nėra jokios abejonės, kad internetu pirkti yra ne tik gerokai pigiau, bet ir patogiau, kadangi jūs galite įsigyti šią kokybišką prekę net neišėję iš namų, o atsiskaitysite saugiai ir greitai pačiais populiariausiais atsiskaitymo būdais.

Rankų valymo priemonės

rankosRankos yra mūsų džiaugsmas, laimė, bet kartu ir atneša vargus. Niekada nesusimąstėte, kodėl? Rankomis liečiame veidą, ant rankų dažniausiai atsiranda nedidelės žaizdos, o virusai ir bakterijos juk niekada nemiega… Jie visada puola mūsų organizmą visais įmanomais būdais. Rankos puikiai jiems tarnauja, nes taip pernešami virusai ir bakterijos tiesiai į mūsų kraują, virškinimo sistemą, kvėpavimo sistemą, lytinius organus. Štai dėl ko jas reikia plauti kaip įmanoma dažniau.

Rankų plovimo priemonės

Rankų plovimo priemonės yra neatsiejama šiuolaikinio žmogaus buities dalykas. Dažniausiai tai muilas. Muilo cheminė formulė, pasak Vikipedijos straipsnio yra

(RCOO)nMe.
R — angliavandenilio radikalas, turintis 12-18 anglies atomų.
Me — natris, kalis, šarminių žemių arba sunkusis metalas.

Jis buvo gaminamas jau prieš 2000 metų, todėl tai nėra kažkoks naujoviškas išradimas mūsų pasaulyje. Žmonės jau seniai suprato švaros svarbą. Besivystant medicinai ir mokslui švara tapo dar svarbesnė.

Muilo kartais tiesiog nepakanka nuplauti įvairius nešvarumus. Tada yra naudojamos galingesnės rankų valymo priemonės. Čia jos išsiskiria į dvi grupes. Viena grupė – naudojama medicinoje, jos paskirtis ne tik nuplauti rankas, bet ir jas dezinfekuoti, sterilizuoti, kad būtų išvengta galimo užkrato. Šį valiklį dažniausiai losjono pavidalu naudoja medikai ir visi kiti, kurie turi sąlytį su kito žmogaus organizmu.

Antroji grupė yra pramoniniai rankų valikliai, kurie yra skirti itin dideliems purvo kiekiams nuplauti. Štai kad ir ši rankų valymo priemonė – Nettuno . Ji skirta darbininkams, dirbantiems „juodus“ darbus – santechnikams, krapštantiems mūsų kriaukles ir taisantiems unitazus, automechanikams, keičiantiems mūsų automobiliams tepalus, besikrapštantiems po variklio gaubtu, kur pilna purvo, degalų, statybininkams, kurie dirba su dažais, glaistais, klijais ir t.t. Visos šios cheminės ir organinės medžiagos paprastai nėra linkusios pasiduoti paprastam muilui, todėl reikalingos specialios priemonės, kurios greitai ir patikimai suskaldo purvą ir nekenkia odai.

nettuno rankų valymo priemonės

Rankų valymo priemonė, kokia ji bebūtų – kremas, losjonas, skystis ar pasta, turi nedirginti odos. Tai reiškia, kad jos PH turi būti +5.0, kuris yra laikomas neutralus tiek vyrams, tiek moterims. Tada nevyksta jokios šarminės reakcijos ir oda nėra dirginama.

Rankų valikliai yra reikalingi visur – tiek versle, tiek namuose. Juk namie irgi pasitaiko „juodų darbų“ arba situacijų, kai reikia perrišinėti vaikams žaizdas, tad rankų dezinfekcija yra būtina. Pasirūpinkite savo rankų švara.