Šiltos kalėdinės dovanos

Pačiu šalčiausiu metų laiku vykstančios šventės, norisi, kad būtų pačios šilčiausios. Būtent todėl kalėdinės dovanos dažniausiai būna jaukios ir mielos. Šaltą Kalėdų rytą juk norisi rasti po eglute kažką tikrai mielo ir šildančio širdelę. Ieškantiems iš tiesų puikių ir originalių dovanų, puikiai praverčia ne tik įvairios parduotuvės, bet ir interneto platybės, kur galite surasti tikrai originalių ir dar nematytų dovanų. Žinoma, labai svarbu žinoti, kam ta dovana bus skirta. Nes tik dėmesingos ir apgalvotos dovanos iš tiesų nustebina ir pamalonina.

Mažiesiems

Kalėdinės dovanos

Tiesa, kad Kalėdų šventė dažniausiai yra vaikų šventė ir jiems kalėdinės dovanos yra labai svarbios. Todėl didžiausią dėmesį reikia skirti būtent šiems pirkiniams. Kad nustebintumėte vaiką ir jis neprarastų tikėjimo Kalėdų Seneliu, reikia imtis įvairiausių gudrybių. Per metus tėveliams tenka sunki užduotis – išsiaiškinti, ką vaikas tikisi išvysti po Kalėdų eglute šį nuostabų rytą. Dažniausiai tėvams padeda ir  darželis ar mokykla. Ten prieš didžiąsias metų šventes nuolat reikia dalintis savo mintimis ir viltimis. Jei dar nežinote, ko vaikas nori dovanų, paprasčiausias ir populiariausias būdas išsiaiškinti – parašyti laišką Kalėdų seneliui. Ten vaikas atvirai ir nuoširdžiai išdėstys, ko tikisi sulaukti per šventes. Tokiu atveju labai palengvinsite darbą sau. Nepamirškite, kad vaikams labai svarbu, kad Kalėdų Senelis ne tik juos išgirstų, bet ir atrašytų į laišką. Vaikai dažniausiai laukia pačių naujausių ir tais metais populiariausių žaislų, tad tėveliams taip pat reikia sekti šias madas ir tendencijas. Vaikams taip pat labai patinka gauti daug saldumynų, kuriais galės pasidžiaugti su draugais.

Draugams

Labai populiaru per šventes sveikinti ne tik artimuosius, tačiau ir draugus. Nežinote, kokios kalėdinės dovanos tikisi Jūsų draugas? Tai išsiaiškinti taip pat labai paprasta. Gerus draugus dažniausiai labai gerai pažįstame. Kalėdoms puikiai tiks nedidelė smulkmena, susijusi su draugo pomėgiais ar atspindinti jo nusistatymus. Per Kalėdas taip pat labai mėgiama dovanoti drabužius. Ne tik šiltas pirštines ar kojines, tai taip pat gali būti ir puikus Kalėdinis megztinis. Svarbiausia, pats dėmesys. Jei draugas daug laiko praleidžia prie kompiuterio, padovanokite jam puikų kompiuterinį žaidimą, jei mėgsta raudoną vyną, išrinkite reto vyno butelį, jei mėgsta gaminti, puikiai tiks prieskonių rinkinys. Nedidelės, tačiau dėmesingos dovanos ir atneša didžiausią džiaugsmą bei stiprina draugystę.

Kaip išradingai gimtadienio proga pasveikinti žmogų

gimtadieno sveikinimai

Gimtadienis. Tai diena, kuri kartą per metus aplanko mus, mūsų artimuosius bei draugus. Vieni žmonės gimtadienio laukia kone visus metus, kitiems tai tik dar vienas žingsnis arčiau senatvės ar galvos skausmas dėl dovanos pirkimo. Tačiau visi puikiai žinome, kaip malonu savo gimimo dieną būti neužmirštam ir pasveikintam bent jau artimųjų. Žinodami, kad mums malonu, galime tą patį padaryti ir dėl artimojo, draugo ar pažįstamo, patikėkite – geri darbai ir gražūs žodžiai grįžta su kaupu.

[more…]

Apie dovanas – galvokime iš anksto

Visų pirma norėčiau paminėti tai, kad jeigu norite išradingai ir nuoširdžiai pasveikinti artimąjį su gimtadieniu, vertėtų apie dovanas galvoti šiek tiek anksčiau nei prieš mėnesį. Nesakau, jog neįmanoma surasti dovanos kad ir per porą valandų, tačiau ilgai galvota ir ruošta dovana labai skiriasi nuo spontaniškos.

Nuoširdumas – išskirtinė ir unikali dovana

Gimtadienis nebūtinai turi reikšti brangias dovanas. Visada galite pasitelkti unikalias bei įdomias, kartais tiesiog paprastas idėjas ir taip sukurti išskirtinumo jausmą gimtadienį švenčiančiam žmogui.  Rinkdami dovaną, negalvokite apie pinigus, geriau galvokite apie tai, kaip ją padaryti kuo nuoširdesnę. Pavyzdžiui, galite nueiti į porą keramikos užsiėmimų, kurie jums kainuos 50-60 lt, tačiau per juos pasigaminsite kelis dirbinius, kuriuos galėsite dovanoti kelis gimtadienius iš eilės. Tai bus išskirtinė dovana, nes ji bus jūsų rankų darbo ir unikali.

Dovanos pirkimas internetu – greita ir paprasta

Jei negalite atvykti į gimtadienį, tačiau labai norite ką nors padovanoti, kodėl nepasinaudojus internetinėmis parduotuvėmis? Jūsų prašymu, dovana bus deramai įpakuota, taip pat, galėsite pridėti ir žodį nuo savęs. Dabar internetu galite pirkti beveik viską. Žinoma, gimtadienio dovanoms labiausiai tiktų knygos, tam tikri rūbai (megztiniai, pirštinės, kepurės, aksesuarai), taipogi pakvietimai į kiną, teatrą ar koncertą. Atrodo, labai senamadiška, tačiau, visgi, klasiška dovana yra gėlės, – jas, beje, irgi galite užsakyti internetu, tai bus labai smagi gimimo dienos pradžia jūsų artimajam atidarius duris išvysti gėlių puokštę.

Kaip ir minėjau anksčiau, norėdami, kad dovana būtų tikrai išskirtinė, turėtumėte pasirūpinti ja iš anksto. Tarkime jeigu planuojate dovanoti išvyką ar kelionę, turėtumėte susižinoti ar tą dieną žmogus nebus užsiėmęs ar net išvykęs. Norėdami originalumo, galite sugalvoti bendrą dovaną su draugais. Tarkime išgyvenimo sovietiniame bunkeryje dramą arba žygį su slidėmis ar su baidarėmis.

 

Gimtadienio sveikinimai – nuoširdūs žodžiai, praskaidrinantys dieną

Ir visgi jei atsitiktų taip, jog neturėsite galimybės nei sudalyvauti gimtadienyje, nei ką nors padovanoti, prisiminkite, jog keli nuoširdūs ir šilti žodžiai praskaidrins gimtuvininko dieną. Dabar tai galite padaryti paprasčiausiai parašydami sveikinimą facebook‘e ar tiesiog elektroniniame laiške.

Atsiminkite, nuoširdumas – svarbiausia dovanos dalis.

Dažasvydis-aktyvus poilsis aktyviems žmonėms

Aš vis gi augau kiek anksčiau, ne dabartiniu pokemonų laikotarpiu,  pamenu kieme žaisdavom karą.:)) Na turbūt visi žinot kap linksma lakstyt su kiemo draugais su plastikiniais ginklais, antrankiais iš žymiųjų made in china rinkinių būsimiems policininkams:)) Nežinau kiek jie populiarūs buvo, bet mes jų turėdavom, vis gi geri tėveliai, nupirkdavo.

[more…]

O ką daryt kai vaikystė baigiasi, o nerūpestingai palakstyt su draugais vis dar nori?Nežinot?Na gi :)) Pažiūrėkit į pavadinimą.:)Dažasvydis – linksma, kupina adrenalino ir azarto pramoga.Pabandžius norisi dar, o nebandžiusiems būtų nuodėmė neišbandyti.:) O kad taip, po dažasvydžio pergalę atšventus ar alum nuplovus pralaimėjimo kartėlį:)) Naršant internete mano akis patraukė viena šauni komanda  gocrazy.lt , Teikianti dažasvydžio ir renginių organizavimo paslaugas jau 9 metus. :)Nešiojami skydai, snaiperių kostiumai ir svarbiausia, po dažasvydžio galimybė išsikepti šašlykų:)