Kasimo darbai tik vasarą?

kasimo darbaiKasti duobę galima tik vasarą? Ekskavatorininkai su jumis tikrai nesutiks ir dar išjuoks. Tai ne sezoninis darbas, o trunkantis visus metus. Tiesa, vasarą – pats pikas.

Kasimo darbai vasarą būna patys įvairiausi – nuo tranšėjų iki baseinų kieme. Kitais metų laikais kasimas vyksta kur kas vangiau. Su kokiais iššūkiais ekskavatorininkai susiduria žiemą?

Žiemos metu ekskavatorius gali kuo puikiausiai pasitarnauti ir kalnams sniego kasti…

Žemė paprastai būna įšalusi, todėl reikia apsišarvuoti kantrybe, o kartais ir imtis įvairių gudrybių, kaip sutrupinti suledėjusio grunto plutą. Viena dažniausių priežasčių, dėl ko ekskavatorius kyla iš savo angaro ar garažo yra avarija. Užšalo ir sprogo vamzdis? Problemos su kanalizacija? Pro pamatą varva vanduo? Kasimo darbai tada vykdomi bet kokioje temperatūroje, nes tokios problemos namų savininkams padaro gyvenimą labai sunkų.

Žiemą kartais vykdomi griovimo darbai senose statybose, tad tokie kasimo darbai yra pakankamai dažni ir neleidžia ekskavatoriams rūdyti.

Statybos darbų mažoka, tačiau gali pasitaikyti pavieniai darbeliai.

Pavasaris – idealus laikas ekskavatorininkams, nes būtent ankstyvą pavasarį sukrunta gerbūvio specialistai, dirbantys su vejomis ir namų aplinka. Jiems tada reikia nukasti kalnelius, iškasti baseinus, sulyginti teritoriją arba priešingai – suformuoti kalną, ant kurio turi atsirasti japoniškas sodas ar kitokios įmantrybės. Pavasariui įpusėjus, prasideda statybos darbai. Tada reikia kasti tranšėjas pamatams ir duobes rūsiams. Jei planuojamos intensyvios statybos (jos turėtų baigtis iki metų pabaigos), ankstyvas pavasaris tam tinkamiausias metas.

Rudenį kasimo darbų sumažėja, tačiau vienas iš pagrindinių yra įvairios drenažo sistemos. Kai vasara lietinga, namų savininkai pamato, kad kai kuriose vietose vandens perteklius kenkia pamatams. Reikia kasti ir ieškoti sprendimų. Taip pat aktyviai statomos nuotekos, vandens gręžiniai. Taip pat statomos ir akmeninės tvorelės, kurioms, nors ir nedaug, kasimo kartais prireikia.

Kasimo darbai nesustoja visus metus, todėl investicijos į gerą statybinę techniką visada atsiperka. Ypač didmiesčiuose ir aplink juos, kur kiekvienais metais statybų vis daugėja. Miestai plečiasi, todėl ekskavatorininkams darbo tikai pakanka net ir individualių namų srityje. Svarbu surasti tinkamus specialistus, kurie galėtų greitai ir tinkamai kasti atsižvelgdami į kliento poreikius. Juk dažnai darbai vyksta sode, kur auga medžiai ir gėlynai, tad reikia veikti atsargiai, kad jų neišlaužytų ar neužverstų žemėmis.

Tvenkinių kasimas: puoselėkime savo sodus

tvenkinių kasimasLietuviai – gamta mylintys asmenys. Tie, kurie gyvena miestuose dažniausiai trokšta turėti kampelį į kurį galėtų bėgti pasislėpti tuomet, kai atsibosta miesto triukšmas. Siekis ne tik namus, tačiau taip pat ir sodą įsirengti pagal savo poreikius labai aktualus visiems, kurie tik turi tokio pobūdžio galimybės. Pasinaudoti variantu savo sode turėti ir vandens tvenkinį pasirenka vis daugiau žmonių. Tvenkinių kasimas – paslauga, kuri Lietuvoje prieinama labai paprastai. Tiesiog, atsižvelgus į gana didelį poreikį verslininkai siūlo ir plačias pasirinkimo galimybes.

Tvenkinių kasimas yra kur kas sudėtingesnis procesas, nei buvo galima pamanyti. Paprasčiausiai, jei reikiamas tvenkinys yra ne tokio ir mažo dydžio, tuomet prireiks specializuotos technikos, kuri padėtų procesą pagreitinti. Juolab, profesionalai geba iškasti tokį tvenkinį, kokio labiausiai Jūs norite atsižvelgdami į turimos teritorijos plotą ir išsidėstymą.

Tvenkinių kasimas – procesas, kurį atlieka profesionalai, kurie visais įmanomais būdais stengiasi prisitaikyti prie individualų klientų poreikių. Šiuo atveju kalbame ne tik apie pačios duobės iškasimą, tačiau taip pat ir apipavidalinimą. Procesai atlieka visą darbą nuo pradžios iki pabaigos, jei tik jūs to pageidaujate:

  • Pirmiausia, žinoma, jie paruošia žemę kasimui, sutvarko ją.
  • Tuomet su specialia techniką iškasą reikiamą teritoriją.
  • Jei vandens būna mažai – tuomet kažkokį kiekį su specialia įranga jo pripildo.
  • Pagal Jūsų poreikius pasodina norimus augalus.
  • Taip pat sutvarko teritoriją: suformuoja akmenukus, atveža suolus, fontaniukus ir taip toliau.

Taigi, tvenkinių kasimas yra tik pirmas žingsnis. Viskas baigiasi nuostabiai sutvarkyta aplinka, kuri ne tik papuoš kiekvieną sodą, tačiau taip pat ir suteiks galimybę pailsėti morališkai. Pamirškite keliones į gamtą prie ežero – viską galite turėti savo sode. Svarbiausia, kad teikiama paslauga nėra brangi, o rezultatas jus neabejotinai nudžiugins.

Gyventi tarsi rojuje dar niekada nebuvo taip paprasta. Pasinaudokite galimybe ir džiaukitės rezultatais, kurie jums suteiks galimybę pailsėti tiek fiziškai, tiek protiškai.