Automatiniai vartai: privalumai ir trūkumai

Norit pasirūpinti savo privatumu ir saugumu, pirmiausia, atsikrausčius į nuosavus namus sklype, reikėtų pasirūpinti tinkamu tvoros pasirinkimu. Nepriklausomai nuo to, kokią tvorą pasirinksite, reikėtų imti galvoti ir apie tai, kokie vartai galėtų patenkinti Jūsų lūkesčius ir suteikti Jums papildomo saugumo jausmo savo namuose. Lietuvoje populiarėjantys automatiniai vartai vis dažniau tampa atsakymu į šį klausimą. Visgi, jeigu svarstote apie šį pasirinkimą, verta būtų pasidomėti, kokie yra tokių vartų privalumai ir ar yra bent kiek trūkumų.

vartai

Automatiniai vartai – patogesniam gyvenimui

Taip, taip jau yra, kad vienas pagrindinių automatinių vartų privalumų yra tiesiog daug patogesnis valdymas. Automatiniai vartai buvo sukurti būtent tam, kad Jums daugiau nebereikėtų išlipti iš automobilio norint patekti į savo teritoriją. Automatiniai vartai atsiveria patys ir taip suteikia dar daugiau komforto Jūsų kasdienybėje. Be to, automatiniai vartai gali padėti sutaupyti Jums laiko tuomet, kai jo labiausiai reikia. Ar kada buvote patekę į tokią situaciją, kai jau užrakinus vartus keliaujate automobiliu į darbą ir staiga suprantate, kad svarbų daiktą palikote namuose? Tuomet reikia grįžti, paskubomis rakinti vartus, o čia kaip tyčia užstringa vartų spyna. Su automatiniais vartais apie tokias nepatogias situacijas galite pamiršti. Dar geriau – šiuolaikiškus ir modernius automatinius vartus galite valdyti per atstumą, tad taip sutaupote dar daugiau savo brangaus laiko. Kam gaišti jį kasdieniams ne itin maloniems darbams.

Stilius ir kaina

Kažkodėl daugelis žmonių mano, jog automatinių vartų kaina yra itin didelė, todėl dalis pirkėjų, besirinkdami vartus, apie tokį gaminį iš viso negalvoja. Tačiau vartų gamintojai, tokie kaip Moderno.lt tikina, jog vadovautis mitais nederėtų. Iš tiesų automatiniai vartais kainuoja daug pigiau nei daugelis įsivaizduoja.

Be to, tai patikima apsauga Jums ir Jūsų šeimai, Tokie vartai ne tik ilgai tarnauja, yra atsparūs įvairiems aplinkos veiksniams, tačiau juos taip pat labai sunku sugadinti, išlaužti ar atidaryti neturinti tam teisės. Tai reiškia, jog už patrauklią kainą įsigyjate ne tik stilingą sklypo detalę, tačiau ir ramesnį laiką sau ir savo šeimai.

Rizika yra

Ties,a nors automatiniai vartai šiuo metu yra vienas geriausių pasirinkimų rinkoje, visgi, ir tai nėra išsigelbėjimas nuo visų negandų. Vienas pagrindinių šio gaminio minusų – gedimas. Žinoma, jog kiekviena technika genda ir vartų sugedimo atveju tektų kreiptis į tai išmanančiu specialistus. Todėl visuomet patariam pasirūpinti nedideliais varteliais, kurie nebūtų susiję su vartų sistema tam, kad į sklypą galėtumėte patekti net ir sugedus vartams.

 

Tvorų montavimas

Tvorų montavimas yra neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalis. Tvoros yra būtinos įvairiose įstaigose, sporto aikštėse ir kiekvienuose namuose.

Segmentinės, tinklinės tvoros yra vienas pigiausių būdų norint atskirti savo teritoriją. Taip pat vienas didelis šių tvorų privalumas yra greitas jų sumontavimas ir ilgaamžiškumas. Tokios tvoros dažniausiai yra naudojamos didesniems objektams ar namams aptverti. Taip pat aptverti pavojingus objektus ir įvairias sporto aikštes, stadionus, ar erdves renginių metu. Dažnai tokiomis tvoromis yra aptveriamos įvairios valstybinės įstaigos: ligoninės, mokyklos, parkai, verslo centrai. Tokios tvoros yra labai populiarios Lietuvoje.

Kokybiškai pastatyta tvora ne tik atliks savo pagrindines funkcijas, bet ir suteiks atitinkamą estetinį vaizdą.

Galimybė pasirinkti tvorą iš plieno arba aliuminio yra dekoratyviškai geras sprendimas, nes jas galima susieti su, pavyzdžiui, parko estetika ir tuo pačiu palaikyti saugumą.

Tvorų pasirinkimas yra tikrai nemažas. Tačiau viena populiariausų yra dekoratyvinė plieno tvora. Įvairūs stiliai gali suteikti rezidencijoms elegantišką išvaizdą, dėl kaustytos geležies, nereikalaujant brangios priežiūros. Tokios tvoros yra populiarios ir dėl geros dangos ir tvirtos plieninės konstrukcijos. Šios tvoras daugelis mieliau renkasi nei aliuminio tvoras, dėl papildomo tvirtumo, kuris atsiranda suvirinant plieno tvorą.

Suvirinta metalo tvora turi galimybę pasiekti stačiausius šlaitus ir susilieti su jais. Todėl statant tvorą ant šlaito yra išvengiami nelabai išvaizdūs tvoros laiptukai. Taip yra dėl unikalaus jų skersinių dizaino.

Šios segmentinės tvoros yra gera alternatyva sunkosios pramonės pastatų aptvėrimui. Jos turi labai lankstų dizaino pasirinkimą. Tačiau šios tvoros ne tik siūlo dizaino galimybes, bet ir neprilygstamą geležinių strypų patvarumą ir tvoros ilgaamžiškumą. Apdaila yra daroma ir iš cinkuoto plieno, kuris suteikia daug metų garantijos ir garantuoja atsparumą korozijai. Dažniausiai asmenys renkasi pagrindines keturias spalvas (tamsius atspalvius), tačiau yra galimybė pasirinkti bet kokią spalvą, kuri yra reikalinga jūsų objekto projektui.

Dar vienas neabejotinas metalinių tvorų privalumas yra tas, kad galima susikurti įvairius ornamentus tvoroje, kurie suteiks galimybę turėti pačią unikaliausią ir gražiausią tvorą.