Šaudymas lazeriais (pa)tinka visiems

šaudymas lazeriaisLazeriai Kaune sparčiai populiarėja. Naujai atsiradusi lazerių erdvė „Lazertronas“ kviečia visus norinčiu praleisti laisvalaikį su draugais. Tai aktyvi ir azartiška pramoga, kuriai neliks abejingų. Tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Kaip šaudymas lazeriais veikia

Viskas labai paprasta ir su „Žvaigždžių karais“ nelabai ką turi bendro… Dvi komandos turi įvykdyti tam tikras užduotis. Komandos nariai paskirstomi rolėmis, taip pat jiems duodami skirtingi lazeriniai ginklai – snaiperio šautuvas, kulkosvaidis, granatos, pistoletas ir t.t. Skirtingi ginklai turi skirtingą kiekį šūvių, taip pat šūviai atima priešininkui ne vienodai gyvybės. Kiekvienam komandos nariui ant galvos uždedama speciali „karūna“ su davikliais, kurie fiksuoja, kiek šūvių „kareivis“ gavo, tada informacija perduodama į šautuvą. Ant jo sumontuotas LED ekranas, kuriame galima pasižiūrėti, kiek gyvybės liko. Jei gyvybės nebeliko, šautuvas užsiblokuoja ir nepaleidžiamas nė vienas šūvis į priešininką. Taip tiksliai žinoma, kada komandos narys „žuvo“.

Gali pasirodyti, kad šis žaidimas yra labai sukarintas, tačiau jis nė iš tolo neprimena dažasvydžio ar airsofto, kur naudojami tikrų ginklų kopijos su plastmasiniais šoviniais. Tai itin saugus lazerių žaidimas, kuris tinka įvairiems žmonėms, įvairioms progoms.

Kam šaudymas lazeriais yra tinkamas

Pirmiausiai, šios pramogos Kaune yra labai mėgstamos vaikų ir paauglių. Jie čia ateina švęsti gimtadienių. Po mūšio kartais kyla ir tikrų konfliktų, kai jubiliatas būna pašaunamas pats pirmas ir greitai iškrenta iš žaidimo netapęs generolu. Tai vaikiški žaidimai.

Suaugusieji taip pat mielai šaudo lazeriniais ginklais. Paprastai tai draugų kompanijos, kurios nusprendė patirti kitokių pojūčių, nei sėdėjimas alaus bare ir plepėjimas. Išeina tokios grupės itin geros nuotaikos, dalinasi savo įspūdžiais.

Bendradarbiai ir kolegos taip pat susirenka lazerių erdvėje aiškintis santykių. Kartais „Pardavimai“ eina prieš „Vadovybę“ ar „Klientų aptarnavimą“ arba „Vairuotojus“. Vyksta nuožmi kova, nes tai – komandinio žaidimo dalis. Susikalbėjimas komandoje išbandomas ne biure, o kitoje aplinkoje.

Šaudymas lazeriais yra puiki gimtadienio dovana visiems, nuo 7 iki 70 metų. Viskas vyksta švarioje aplinkoje, todėl po pasišaudymo vakarėlis gali būti tęsiamas, nes nereikia persirengti. Išbandykite patys. Lazeriai Kaune laukia jūsų.

Kad vaiko gimtadienis būtų tobulas

Noriu suorganizuoti savo vaikui gimtadienį. Nuo ko pradėti? Į ką atkreipti dėmesį? O gal pasisamdyti profesionalus?

gimtadienio tortasVaiko gimtadienis – rimtas iššūkis, tad profesionali pagalba nepakenktų, ypač profesionalūs vaikų gimtadienių organizatoriai, kurie paverčia Jūsų vaiko gimtadienį 2 valandas trunkančiu mini-spektakliu. Deja, renginių organizatoriai apdovanoja vaikus nepamirštamais įspūdžiais 2-3 valandas, ne ilgiau, o gimtadienio šventimas tęsiasi juk nuo ryto iki vakaro.

Pateiksime keletą patarimų, kurie padės sukurti nepakartojamą šventę:

1 patarimas. Vaiko gimtadienis prasideda ryte, kai tik vaikas prabunda. Pasirūpinkite, kad vos prabudęs rastų nors ir nedidelę dovanėlę. Jei dovanėlės neduodate, sukurkite šventinę nuotaiką paaiškindami, kad šiandien yra jo gimtadienis – ypatinga diena.

2 patarimas. Pavaišinkite šventiniais pusryčiais. Vietoj paprasto sūrelio ar jogurto, ar javainių dubenėlio tegul būna blynų bokštelis arba didelis sumuštinis – priklausomai nuo to, ką jis labai mėgsta. Galima papuošti žvakute, kad jaustųsi šventinė nuotaika.

3 patarimas. Išeiginiai rūbai yra svarbu. Leiskite pasipuošti, nes gimtadienis jam yra ypatinga diena, kada jis gali pasipuikuoti prieš kitus vaikus ir susirinkti papildomo dėmesio iš aplinkinių, kurie būtinai paklaus, kodėl taip išsipustęs…

4 patarimas. Nuteikite, kad vakare jo laukia siurprizas. Tai sukels intrigą ir mažasis jubiliatas jausis ypatingai, žinodamas, kad dar kažkas jo laukia.

5 patarimas. Pasistenkite, kad ateitų kuo daugiau žmonių. Nebūtinai pasiliktų kartu švęsti, bet užtenka tik pasveikinti. Nesvarbu, kad tų tetų ir dėdžių jubiliatas nelabai pažįsta. Kiekvienas sveikinimas ir pagyrimas jam yra svarbus.

6 patarimas. Profesionalius gimtadienio organizatorius kvieskite tokiu metu, kad po programos iš karto būtų galima valgyti. Pirmiau linksmybės, paskui maistas. Tai gali būti ir 10 val. ryto, ir 17.30 val. vakare.

7 patarimas. Sugalvokite, ką veiksite, kai gimtadienio programos organizatoriai išvyks, jei renginys vyksta vidury dienos. Vakare viskas aišku – svečiai namo, jubiliatas į namus ir į lovą.

8 patarimas. Pasirūpinkite, kad suaugusieji irgi įsitrauktų į vaikų programą. Tam reikės panaudoti visus bendravimo įgūdžius, nes paprastai suaugusieji yra linkę stovėti nuošaliau, plepėti ir nieko nedaryti.

9 patarimas. Neleiskite atidarinėti dovanų. Prasidės žaidimas su žaislais, kuris paprastai baigiasi su ašaromis, jei ne paties jubiliato, tai kitų šventėje dalyvaujančių vaikų. Taip pat dovanos lūžta per patį gimtadienį…

10 patarimas. Pasibaigus visoms šventėms ir vaikui nurimus, pasikalbėkite su juo apie gimtadienį. Paklauskite, kas jam patiko, gal kas nepatiko. Paprastai emocijos liejasi per kraštus ir tada geras laikas sužinoti, kokių klaidų nedaryti kitais metais, nesvarbu, kad iki to laiko jis daug ko gali neatsiminti.

Šie patarimai yra iš patirties, o ne knygų ar straipsnių moteriškoje spaudoje. Juos pateikia 2 judrių berniukų tėtis, kuriems šiais metais sukanka 5 ir 6 metai.