Vartų automatikos pasirinkimas: raskite geriausius!

vartų automatikaDaugelis greta savo namų įsirengia ir garažą, kuriame galima saugiai laikyti ne tik transporto priemonę, tačiau ir kitus daiktus, kurie netelpa namuose. Siekiant visokeriopo saugumo rekomenduojame įsistatyti patvarias duris, kurias galima darinėti vos vieno mygtuko paspaudimu. Vartų automatika daugeliui žmonių atrodo ne kaip galimybė, tačiau būtinybė be kurios gyventi būtų paprasčiausiai sunku.

Vartų automatika yra gana individualus pasirinkimas, tad klientai turėtų pasitarti su profesionalais, kurie įvertinę kiekvieno žmogaus poreikį pasiūlys ir labiausiai tinkantį variantą. Kad paieškos būtų paprastesnės siūlome įvertinti šiuos veiksnius. Vertinant tipus vartų automatika dažniausiai skiriama į:

  • Varstomų vartų automatiką. Jei veikti reikalingi pulteliai.
  • Ne nuosaviems kiemams siūloma įsigyti parkavimo aikštelių automatiką, kuri veikia taip pat naudojantis pulteliu.
  • Stumdomų vartų automatinė įranga yra dar vienas populiarus pasirinkimas Lietuvoje.
  • Garažo vartų automatika – visiems, kurie nori gyventi paprasčiau.
  • Vartininkai labai palankiai vertina ir pramoniniams pastatams skirta vartų automatikos įrangą.

Nuostabu, kai tokia paprasta įranga gali taip palengvinti gyvenimą! Įsivaizduokite, kad lauke labai intensyviai lyja. Dažniausiai tokiu oru labai nesinori išlipti iš mašinos atidaryti garažo vartų. Su automatikos įrangą galite visiškai pamiršti šio tipo problemas. Paprasčiausiai, rekomenduojame įsigyti nuotolinio valdymo automatinę sistemą, kuri leidžia atidaryti duris ne tik stovint greta jų, tačiau net ir esant kelis kilometrus nuo namų.

Pulteliai gali būti kelių skirtingų rūšių ir priklausomai nuo poreikių kiekvienas klientas gali atrasti labiausiai jam tinkamą pasirinkimą:

  1. Pulteliai – dažniausias pasirinkimas, kadangi patikimas ir lengvai naudojamas.
  2. Vartai gali būti atrakinami net ir telefonu, taigi galite juos valdyti būdamas kelis kilometrus ar net daugiau nuo savų namų. Visgi, įvertinkite rizikos veiksnius.
  3. Kodinė klaviatūra populiari verslininkų bei pramonės sferoje. Nuosavame garaže tokio tipo modelis netinka, kadangi į garažą dažniausiai važiuoja viena arba dvi mašinos, ne daugiau.
  4. Galiausiai – magnetinė kilpa, kuri irgi rekomenduojama tuomet, kai į konkrečią vietą nori ir gali patekti kuo didesnis skaičius žmonių.

Pagal kiekvieno žmogaus poreikius profesionalai gali pasiūlyti ir atitinkamą įrangą.

 

 

Vartai ir vartų automatika statybų metu

kiemo vartaiStatant namus susiduriame su daugybe dilemų – kaip apšiltinti stogą, kur įrengti bionuotekų įrenginius, kaip tinkamai sutvarkyti gerbūvį… Kiemo vartai dažniausiai paliekami paskutiniame plane. Be reikalo, nes nuo jų priklauso labai daug dalykų.

Vartai yra statomi su vienu tikslu – apsaugoti savo kiemą nuo vagių, pašalinių žvilgsnių ir laukinių ar naminių gyvūnų. Vykstant statyboms kieme paprastai stovi nemažai brangios technikos, maišai su statybinėmis medžiagomis, mediena, plytos, skarda, metalas ir daug kitų statybinių medžiagų, kurios gali sudominti prašalaičius. Kam rizikuoti? Geriau iš karto įsirenkite tinkamus kiemo vartus su vartų automatika.

Teko girdėti pasisakymų, kad statybų metu vartai reikalingi, tačiau vartų automatika gali ir palaukti… Taip, žinoma, geriausia automatika yra namo šeimininkas per lietų ir purvą stumiantis masyvius metalinius vartus, kad galėtų įvažiuoti pilnas autobusiukas statybininkų. Labai keista, kad viskas daroma „etapais“, o ne iš karto. Juk stogo dalimis nedengiame, bionuotekų atviros duobės nepaliekame be dangčio, kol baigsis visos statybos.

Vartų automatika turi būti patikima. Viena patikimiausių rinkoje – italų Roger Technology, kuriais prekiaujama ir Lietuvoje. Tai ne pati pigiausia vartų automatika, tačiau viena iš kokybiškiausių tikrai. Ji yra dviejų rūšių – pagal vartų tipą – slenkantiems kiemo vartams ir varstomiems. Taip pat yra ir pakeliamiems, tačiau tokie kiemo vartai Lietuvoje – reti. Jie montuojami dažniausiai garažuose, o ne kieme. Automatinės sistemos patikimumas priklauso nuo daugelio aspektų – varikliuko, elektroninės valdymo sistemos, smagračių ir velenų, kurie judina masyvius metalinius vartus. Taip pat labai svarbios ir mechanizmų apsaugos, kurios turi apsaugoti varikliuką ir smagračius nuo drėgmės, ypač Lietuvoje, kur drėgnas oras laikosi mažiausiai 6 mėnesius.

Taupyti čia negalima, kaip ir kitiems vartų mechanizmams. Ant kortos pastatytas jūsų namų saugumas ir jūsų šeimos privatumas, kuris negali būti vertinamas pinigais. Kokybiški vartai ir tvoros – nedidelė investicija lyginant su tuo, kokios žalos gali pridaryti nepageidaujami smalsuoliai – tiek gyvūnai, tiek žmonės.

Vartus pastatykite pirmiausiai. Žinant, kad statybininkai irgi kartais mėgsta „pabėgti“, vartai, valdomi pulteliu, irgi gali pasitarnauti…