Kodėl UAB steigimą patikėti profesionalams?

UAB steigimasLabai daug žmonių, kurie nusprendžia pradėti savo verslą, įmonę steigia patys, nes tikisi, kad savarankiškas UAB steigimas kainuos pigiau ir viskas klosis, kaip sviestu patepta. Deja, realybė dažniausiai būna visiškai kitokia. Tad galima drąsiai teigti, kad steigti įmonę savarankiškai – nenaudinga. Štai keletas faktų, kurie tai tik įrodys.

Faktas Nr. 1: laikas, kurį sugaišite, steigdami įmonę, gali būti produktyviai išnaudotas svarbesniems darbams, pavyzdžiui, sėkmingo verslo marketingo strategijos kūrimui ar įmonės įvaizdžio formavimui. Tiesa, pats UAB steigimas gana greitas procesas, įmonė gali būti įsteigta per 2-5 darbo dienas nuo tada, kai „Registrų centrui“ pristatote visus reikalingus dokumentus. Kita vertus, vertėtų įvertinti ir tai, kad šių dokumentų surinkimas dažnai trunka ilgiau nei pačios įmonės įsteigimas. Tuo tarpu, nusprendę pasitikėti profesionalais, užtruksite vos kelias valandas ir patirsite mažiau streso.

Faktas Nr. 2:  sakoma, kad iš svetimų ar savų klaidų mokomasi, bet ar tikrai UAB steigimas yra ta vieta, kurioje norite klysti? Paprastai jaunieji verslininkai, nusprendę steigti savo įmonę, nėra iki galo susipažinę su visa procedūra, todėl praleidžia nemažai laiko bandydami išsiaiškinti, ką, kaip ir kada reikia padaryti. O kai sudėtingos informacijos yra labai daug ir ji dar visai „šviežia“, tikėtina, kad, pildant dokumentus, privelsite klaidų. Tokiu atveju UAB steigimas užsitęs tikrai ilgiau, nei planavote ar norėtumėte.  Taigi, reiktų savęs paklausti ar tikrai norite gaišti savo laiką dokumentų pildymui?

Faktas Nr. 3:  stresas – nuolatinis įmonės steigimo palydomas. Pradėti savo nuosavą verslą – rimtas ir atsakingas žingsnis, kuris kelia daug nerimo, abejonių ir baimių, todėl natūralu, kad net UAB steigimo procesas virpina širdį. Baimė suklysti, kartais būna tokia stipri, kad turi neigiamos įtakos net sveikatai. Vertėtų atminti, kad pilkosios ląstelės nebeatsinaujina, todėl jaudintis dėl elementaraus veiklos įforminimo tikrai neverta.

Sklandus UAB steigimas leidžia susikoncentruoti į savo tiesioginę veiklą, o tiksliau verslo sėkmę, todėl šį darbą geriau patikėti profesionaliems steigėjams, kurie viską atliks už jus.

 

Draudimas internetu – užimtiems

draudimas internetuDraudimas – aktuali tema daugeliui. Vieni draudžiasi savo sveikatą ir gyvybę, kitiems aktualesnis įvairaus turto, pavyzdžiui, automobilio draudimas. Tačiau apsidrausti užima nemažai laiko. Tai nuvykimas iki draudimo bendrovės, atstovėjimas eilėje, grįžimas atgal. Daug paprasčiau viską atlikti leidžia šių laikų paslauga – draudimas internetu.

Draudimas internetu toks pat paprastas kaip ir daugelis kasdienių internetinių paslaugų, susijusių su finansais, pavyzdžiui, pinigų pervedimas tarp dviejų asmenų sąskaitų. Ypač lengva apdrausti automobilį. Užtenka žinoti automobilio valstybinį numerį, savininko asmens kodą ir dar keletą duomenų ir automobilio draudimas bus Jūsų. Be to, draustis internetu dažniausiai yra gerokai pigiau nei tradiciniais būdais. Tai skatinama draudimų bendrovių, kurioms drausti internetu finansiškai naudingiau (mažesnės ir nuošalesnės patalpos, mažiau darbuotojų ir kitų klientų aptarnavimui būtinų atributų, visa tai keičia kompiuterizuota darbo vieta).

Draudimas internetu puikiai tinka ir tiems, kurie yra labai užimti. Užimtiems žmonėms prireikus draudimo nebereikia derinti savo grafiko su draudimo bendrovės darbo laiku, radus laisvas kelias minutėles tereikia atlikti keletą operacijų internetu, o vėliau atsiimti draudimo polisą bendrovėje, jį atsispausdinti ar užsakyti jo pristatymą į Jums patogią vietą  paštu ar per kurjerius. Tiesa, kilus kokiems nors klausimams į Jus gali kreiptis brokeris, kuris užduos Jums keletą klausimų ar suteiks papildomos informacijos. Tačiau kaip bebūtų, vienas kelių minučių trukmės skambutis yra gerokai paprastesnis ir mažiau laiko reikalaujantis dalykas nei važiavimas į pačią draudimo bendrovę bendrauti su aptarnaujančiu personalu akis į akį.

Internetu galima apdrausti ir gyvybę

Dažnas žmogus susimąsto, kad jo gyvybė  yra trapi tik tuomet, kai susiduria akis į akį su baisiais pavojais. Tuomet apie tai susimąsto ir daugiau žmonių: antrosios pusės, vaikai, tėvai. Neretai iškyla ir materialinis klausimas, ką  teks daryti ir kaip reiks gyventi netekus šeimai pinigus uždirbančio pinigai asmens ar jam nebepajėgiant dirbti. Deja, finansai – sudėtinga ir daugeliui skaudi tema, tad turint šeimoje vieną pagrindinį maitintoją reikėtų, jog jį saugotų draudimas. Gyvybės draudimas yra viena iš būtinų sąlygų norint gauti paskolą būstui. Dažniausiai bankai turi savo dukterines gyvybės draudimo bendroves, bet galima rinktis ir kitą, Jums priimtiną bendrovę.

Norėdami nepamiršti, jog baigiasi Jūsų  draudimas – naudokite internetinius kalendorius ar telefonuose esančius priminimus. Nors daugelis draudimo bendrovių baiginėjantis sutarčiai primena, jog Jūsų draudimas baigia galioti. Populiarėjančios ir modernėjančios technologijos bei draudimo bendrovių noras išsaugoti savo klientus palengvino komunikaciją tarp bendrovės ir kliento, tad visada nesunkiai gausite ne tik neigiamos reklaminės informacijos, bet ir naudingų žinių. Taigi, nurodyti savo kontaktinius duomenis sudarant sutartį yra tikrai naudinga, nes pasibaigęs draudimas gali atnešti labai nemalonių pasekmių: nuo baudų, iki neišmokėjimų įvykus nelaimei pasibaigus draudimui. Dirbant su draudimo brokeriu yra išvengiama daugumos panašių problemų. Jūs galite būti tikri, kad brokeris arba jo atstovas susisieks su Jumis, prieš baigiantis galioti draudimo polisui.

Keli patarimai norintiems šio to pasiekti

karjera

Dažnai pagalvoju kuo būčiau, jeigu būtu taip, o ne kitaip ar kas būtų, jei būtų.. Mėgstu apsvarstyt pasirinkimus..Ne, nesigailiu jų, nesvarbu klaidingi jie ar teisingi, vis gi patirtis neįkainojama. Supratau, kad norint ko nors pasiekti, yra keletas dalykų, be kurių to padaryti savarankiškai tiesiog neįmanoma ir yra keletas, kurie mums tikrai nepadeda.

[more…]

1. Fantazavimas yra gerai, nes nuo jo ir prasideda visos idėjos. Tačiau mokslininkai įrodė, kad teigiamos fantazijos dažniausiai lemia nesėkmes partnerio, darbo ar tikslo pasiekime, o negatyviai nusiteikę žmonės pasiekia daugiau. Kitaip sakant, nenusiteikite per daug pozityviai, kol dar nieko nepasėkėt:)

2. Išmokite pripažinti savo klaidas. Žinau, kaip sunku būna suklydus nuleisti galvą ir pasakyti sau, kad to reiktų dar pasimokyt ir galvoti kaip ištaisyti klaidas. Nebijokite, klysti nėra blogai, nes klysta tik tie, kurie stengiasi kažką padaryti, o pastangos duoda didelę naudą. Mokėjimas suprasti, kad tame ar tame suklydai tarsi šaltas dušas, bet juk sako šaltas dušas grūdina:))

3. Ženkite pirmą žingsnį, nes laukiant kol kas nors tai padarys už jus, nepasieksite nieko:)

“Žmogelis meldžiasi Dievui:

-Dieve, padėk man laimėt milijoną

Dievui atsibodo tokios maldos ir neapsikentęs tarė:

– Tu bent bilietą nusipirk”

4. Bandykite įsivaizduoti procesą, o ne tai, kokios naudos iš jo turėsite. Visi nori būt protingi ir turėt ištreniruotą kūną, bet ne visi galvoja kaip to pasiekti.. Įsivaizduodami kaip viskas bus įgyvendinta, veiks, ko jums reiks ir ką konkrečiai darysite – vėliau turėsite mažiau sunkumų. Jei procesas neteikia malonumo, tuomet meskite mintis apie tai ir ieškokite kitos veiklos, nes naudinga bus tik toji, kuri jums patiks.

5. Turėkite tikslą ir jo siekite aktyviai.  Turime daug pavyzdžių, kad ir tie patys projektai internete, kurie užsidaro, nes autoriai negavo tokios naudos, kokios norėjo.. O negavo jos todėl, kad nesireklamavo, tik sėdėjo sudėję rankas ir laukė rezultato. Jei įsivaizduojate, kad verslininkai ar sėkmingų įmonių vadovai nieko neveikia – labai klystate. Visada kažko siekiant turi būti skaidrus, konkretus rezultatas, kurio norite pasiekti ir jam turite atiduoti visą save.

6. Neapgaudinėkite saves. Kai kažką pasiekti sunku, mes ieškome pagalbos, bandome sukčiauti, gudrauti, tokia mūsų prigimtis. Neieškokite lengvesnio kelio, nes lengvai gavę – lengvai prarasite. Visko siekite savarankiškai, jei ko padaryti nepavyksta, darykite kol pavyks.

7. Pabaikite pradėtus darbus, nes išsiblaškymas ar, kad ir trumpas atsitraukimas nuo darbų nėra naudingas.  Ilsėtis galėsite kai kažko pasieksite. Taip pat nebėgiokite nuo vieno darbo prie kito, tai galutinai susimaišysite ir išsimušite iš vėžių.

8.  Būkite asmenybe. Žmonėms patinka draugiškos, charizmatiškos, linksmos personos, tačiau nepatinka būti aptarnautiems šabloniškai. PVZ. Ar jums patinka parduotuvėj girdėti tą patį “Laba diena, ar turėsite kortelę?/Ačiū, kad pirkote, geros dienos”?Man ne, tikiu, kad ir jums ne,  tad būkite savimi. Nesistenkite kažko kopijuoti, ar tapti robotu ir naudoti frazes, kurias išgirdote iš draugo, viršininko, kolegos. Kiekvienas yra savotiškas ir originalus ir taip turi būti.

9. Susidėliokite prioritetus. Nėra blogiau, kai per trumpą laiką reikia padaryti du ar daugiau svarbių darbų ir nei vieno negalima atidėlioti. Stenkitės atlikti svarbesnius darbus anksčiau nei reikia, taip turėsite laiko smulkesniems ir liks laiko sau.

10. Planuokite laiką. Tai viena svarbiausių taisyklių. Išmokus jį planuoti atrodo ir diena pailgėja:) Patikėkite, tinkamai susidėlioje darbus, planus dienai spėsite viską nudirbti ir visur apsilankyti:)

11. Žinokite, kada sustoti. Viena blogiausių savybių yra godumas.  Jei matote, kad pasiekta pakankamai. Pinigų užtenka ir dar lieka, prisėskite ir pailsėkite. Nesistenkite uždirbti visų pasaulio pinigų:) Laimė ne juose, o šeimoje, drauguose:)

Kaip parduoti. 2 dalis

Tavo stipriosios savybės garantuojančios tau sėkmę vienoje situacijoje, gali virsti tavo silpnybėmis atsidūrus kitoje.

Apie tai, kaip parduoti, jau rašiau temoj  ” Nedarykite nuolaidos vien dėl to, kad taip madinga – taip mažinate prekės vertę “. Tačiau nesenai,  stipriai įtraukė knyga pavadinimu “Kaip parduoti ratą”.  Būtent taip. Joje istorija apie rato išradimą, sėkmes bei nesėkmes jį parduodant. Žinau, ką kiekvienas ar bent dauguma galvoja,  pamatę pavadinimą “kaip parduoti””. Kas čia gali būt neaišku, imi ir parduodi ir nereik čia išradinėt dviračio”. Iš dalies taip, imt ir parduot galima kokį nors vieną daiktą – pabodusį telefoną, grandinėlę,  o ką daryt, jei nori įsitvirtinti rinkoje, turi naują arba laiko patikrintą produktą, tačiau nesiseka jo parduoti. Į tai ir bandysime atsakyti.

Kaip parduoti

[more…]

  Mano prekė gera, bet jos niekas neperka

Turite prekių, daug prekių, sakykim parsisiuntėt šimtą porų rožinių kojinių iš Kinijos, bet jos jau guli dėžėj pusę metų ir apart tų kelių porų, kurias padovanojot mamai, draugei ar sesei ir sau žinoma, nes savęs niekada negalima pamiršti, likusios visiškai nejuda, ko gero jau ir vargšus kiniečius keikiat dėl to.  Jūs nepardavinėjate brangiai, pridėjote skelbimų facebook ‘e, skelbimų portaluose, tačiau nieko.. Niekas neskambina, niekas nerašo. Taigi, tokiu atveju belieka iškelti stebuklingus šešis klausimus ir rasti į juos atsakymą ( patartina ilgą ir išsamų. )

1. Kas yra mano pirkėjai?

Taigi, mano pirkėjai tie, kam reikia kojinių. Kadangi jos rožinės, tad jos galbūt sudomins merginas, mamas norinčias tokiomis kojinėmis papuošti dukras. Kaip matot pirkėjų ratas labai ribotas, tad neverta gaišti laiko ir siūlyti pirkti tiems, kam produktas nėra aktualus. Laikas yra brangus, nesvarbu, kad jo turite daug. Išmokite jį planuoti ir pamatysite, kad nuveikiate daugiau nei iki šiol.

2. Kas yra mano konkurentai?

Konkurentų daug. Kojines parduoda visur, tačiau nebijokite. Galvokite kitaip: kiek yra vietų, kur galima nusipirkti būtent tokias, rožines kojines, kokias turite jūs? Na atsiras kelios el. parduotuvės, keli žmonės bandantys prisidurti prie algos. Konkurencija neišvengiamas dalykas visur. Konkurentais domėkitės, draugaukite su jais ir sekite jų kainas, bei naujienas, taip pasieksite daugiau.

3. Kodėl pirkėjui reikia to ką parduodu?

Todėl, kad rožinės kojinės yra gražios, todėl, kad kojinių reikia visiems ir jos skirtos kasdieniniam vartojimui.

4. Kas paskatintu pirkti ne iš konkurentų, o iš manęs ?

O čia jau teks pasistengti.  Konkuravimas skatina ieškoti įvairių galimybių ir apskritai būti kūrybingiems.  Pats paprasčiausias būdas sumažinti kainą, na, kad taip padaryti daug galvot nereikia, tačiau, apžvelkime kitas galimybes. Galbūt mano kojinės yra megasupergeros medžiagos, geresnės nei konkurentų, o galbūt prie jų galima pasiūlyti tokios pat spalvos pirštines ar pvz:  3 poras parduoti už 2 kainą. Kaip matot, galimybių yra, kiek laiko jo bus efektyvios kitas klausimas.

5.  Kodėl jie galėtu pirkti iš manęs, o ne iš konkurentų?

Galėtu pirkti dėl aukščiau išvardintų priežasčių, galėtu pirkti, nes aš daugiau reklamuoju savo prekę, galėtų pirkti, nes man kiekvienas klientas yra svarbesnis, nei prekybcentriams ir aš maloniau bendrausiu už pardavėją kiekvienam kartojančią kelias šablonines frazes (“Kortelę turėsite?”, “Ačiū, kad pirkote”)..

6. Kokią kainą pasiūlyti, kad ji būtu patraukli ir leistu uždirbti?

Sakykim, kojines pirkote po 90ct už porą, parduodate po 2lt už porą, taigi uždirbate po 1.10lt nuo parduotos poros, tačiau parduodate vos dvi, tris poras per mėnesį. Taigi, sumažinate kainą, nes ilgai užsibuvęs produktas praranda vertę. Ir parduodate jau po 10 – 20 porų per mėnesį, taigi uždirbate mažiau nuo poros, bet daugiau per tą patį laikotarpį. Ekonomiškai naudingiau antras variantas, nes pardavinėdami metus ar pusę metų tą patį kiekį, kurį kitas pardavė pigiau ir spėjo per tą laikotarpį atsisiųsti ir parduoti antrą tiek, jūs nepajusite uždarbio, nes jis bus mažas, o konkurentas pardavinėdamas pigiau greičiau sutaupys ir galės siųstis dvigubai didesniu kiekius ir uždirbti dvigubai daugiau. Taigi, kaip matote reikia kantrybės. Jos jums ir palinkėsiu 🙂

30 verslo idėjų

Ne paslaptis, visi nori užsidirbti, VISI.Tad šiai savaitei nusprendžiau surinkti šiek tiek idėjų, sklandančių internete ir pasidalinti su Jumis. Galbūt kam nors pravers ir duos minčių :))

1. Pinigai!!!!Visi nori uždirbti. Nesvarbu tai milijonierius, eilinis žmogus su keliasdešimt litų kišenėj ar nepilnametis paauglys. Taigi kodėl nepasiūlius paslaugų spektro žmonėms, kuriems reikia pinigų. Pvz. Internetinis verslas, partnerystės programos ( kai už parduotą Jūsų prekę ar paslaugą žmogus gaus procentą.Gerai ir jums ir jam. ), ar kažkas panašaus. Palieku Jūsų fantazijai 🙂

2. Dideli ir vis kylantys pardavimai yra kiekvienos įmonės savininko pagrindinis noras. Kur čia paslėpta idėja? Ne jums nereik pardavinėti, jei Jūs turite gyslelę, galite konsultuoti įmones pardavimų, akcijų ir klientų pritraukimo klausimais.

3. Lengviausias ir rizikingiausias legalus būdas užsidirbti – investavimas. Jei apie tai ką nors suprantate, kurkite blogą, parduokit patarimus tiems, kam jie naudingi.

[more…]

4. Kiekviena Maximos salės darbuotoja svajoja tapti direktore. Supratote link kur suku? Patarimai kaip pasiekti geresnių rezultatų darbe, prašyti didesnio atlyginimo ar sulaukti paaukštinimo. Kaip tai pateiksite vėl gi priklauso nuo Jūsų. Paprasčiausias būdas – internetas.

5. Papildomas darbas=papildomi pinigai.  Visi nori papildomo darbo, kuriame nereiktų daug dirbti ir pavyktu užsidirbti šiek tiek papildomų pinigėliu. Raskite tokius darbus ir imkite vienkartinį tarpininkavimo mokestį.

6. Šeimos biudžetas labai svarbus dalykas. Mokykite šeimas taupyti, konsultuokite juos, padėkite sudaryti pirkinių sąrašus ir t.t.

7. Visi myli nuolaidos. Net ne myli, o dievina, nesvarbu nuolaida kastuvui ar puodeliui, svarbu NUOLAIDA!!! Stebuklingas žodis, iš kurio taip pat galite uždirbti. Kurkite web svetainę, kur žmogus galėtu užsiprenumeruoti naujienas ir gauti kasdien el.laišką su tos dienos akcijomis.

8. Išsilavinimas svarbus dalykas kiekvienam. Konsultuokite būsimus studentus universitetų, kolegijų klausimais. Turite surinkti informaciją apie vieno ar kito universiteto vertinimus Lietuvoj ir pasaulyje , paklausias specialybes, pragyvenimą, bendrabutį, paskolas studentams ir pan.

9. Sėkmė. Kad ir kiek jos daug būtų, visada reikia daugiau. Jei gebate, veskite seminarus apie sėkmę, savęs tobulinimą, motyvaciją.

10. Loterijos. Žmonės linkę laimėt. Linkę bandyt laimėt, nors ir galimybė tik viena iš kelių milijonų. Principas toks pats. Sukurkite web svetainę su prenumerata ir periodiškai siųskite žmonėms informacija apie vykstančias loterijas.

11. Informacija yra galingiausias ginklas, o žmonės nori žinoti viską, tad ir pasiūlykite jiems naujienas apie tai, kas jiems aktualu. Tarkim žmogus sumoka kažkokį narystės mokestį, užpildo anketą, kuri jums leidžia sužinoti kas jam aktualu, o jūs tuo naudojatės. Pradžioj žinoma sunku, bet po to žmonių gali padaugėti ir surinktą informaciją Jūs padalinsite jau keliems žmonėms, o ne vienam, tad ir uždirbsite daugiau.

12. Visos ir visi nori būti gražūs. Šita tema visada aktuali. Pardavinėkite prekes kurti grožiui arba jei gebate, teikite tokias paslaugas kaip plaukų kirpimas, manikiūras ir t.t.

13.  Kolekcionavimas. Yra žmonių ką nors kolekcionuojančių, sukurkitę jiems kertę internete, kad galėtu mainytis monetomis, kokiomis nors kortelėmis ir pan.

14. Mada jauniems žmonėms visada aktuali. Rašykite apie tai, konsultuokite, domėkitės, prekiaukite madingais aksesuarais, rūbais ar avalyne. Jei turėsite gerą skonį, jums pasiseks.

15. Visi nori bendrauti, tačiau nevisi tą sugeba. Sukurkite web svetainę , kurioje parduosite patarimus, straipsnius žmonėms, kuriems sunkiau sekasi rasti kalbą su aplinkiniais.

16. Žmonėms nepatinka būti vienišiems. Nesiūlau kurti pažinčių svetainės, jų daugiau nei reikia. Konsultuokite žmonės, padėkite jiems susirasti antrą pusę.

17. Vedybos. Čia viskas paprasta ir aišku. Jei šventės ir jų rūpesčiai jums prie širdies, užsiimkite vedybų šventės organizavimu.

18. Prisiminimai yra svarbūs kiekvienam. Norime juos išsaugoti ir po daug metų atversti albumus, dienoraščius. Pasiūlykite ką nors originalaus. Rankų darbo dienoraščiai, fotoalbumai bus tikrai mielesni už skaitmeninius talpos įrenginius.

19. Svajonių turime daug. Vieni svajoja išvykti į šalį, kurioje niekada nebuvo, kiti turėti kokį nors daiktą ar įgūdžių. Suraskite žmonėms tai, ko jie nori pigiau. Padėkite jiems būti laimingesniais

20.  Internetinis antikvariatas. Būtent, sukurkite tokią web svetainę, kad tuo besidomintys žmonės galėtu rasti jiems reikalingus daiktus. Būtu kažkas naujo.

21.  Su kuo asocijuojasi pavasaris? Viena iš asociacijų yra aplinkos tvarkymas. Taigi, kodėl nepasiūlius savo paslaugų šioje srityje.

22.  Atsižvelgimas į tai ko žmonėms trūksta ir ko jie nori, gali būt puiki galimybė užsidirbti. Sekite rinką, aplinkinių pomėgius ir poreikius ir pasiūlykite tai, ko žmonėms reikia.

23. Jei mokate dirbti kompiuteriu, ne šiaip dirbti, o GERAI išmanote įvairias programas, tuomet net ir idėjos nereikia. Galite kurti banerius, dizainą puslapiams, o gal netgi suprogramuoti ką nors tikrai vertingo. Žinoma windowsų ar facebook jau neišrasit, bet kas žino..

24. Reklamuojas visi ir be saiko. Sukurkite kažką išskirtinio, išskirtinį būdą reklamuotis ir pasiūlykite tai web svetainių savininkams ar įmonėms.

25.DIY arba Pasigamink pats tipo svetainių užsienyje yra gan daug, o Lietuvoje tokių deja nerasta. Tad kodėl gi nesukūrus tokios?

26. Mokate ir mėgstate megzti, klijuoti, dekupažuoti ar pan?Pardavinėkite rankdarbius, mokykite to kitus.

27. Mėgstate rašyti? Rašykite blogą, straipsnius kituose bloguose, svetainėse. Rašykite SEO straipsnius.

28. Mėgstate pramogauti su photoshop dailindami savo nuotraukas? Tuomet padailinkite ir kitų. Taip pramogaudami užsidirbsite. Nėra nieko geriau, kai darbas sutampa su pomėgiu.

29. Kažkuo domitės, tačiau Lietuvoje to tiesiog nerandate? Tuomet būkite pirmasis ar pirmoji tuo užsiimantys Lietuvoje. Nėra nieko geriau, kaip naujos, šviežios idėjos.

 30.  Dirbkite internetu. Yra daug įvairių kompanijų,  mokančių pinigus už jų reklamavimą, jų produktų pardavimą ar anketų pildymą. Išbandykite.

 Ir nepamirškite, jog geriausia idėja slypi ne internete, o Jūsų galvoje. Nebijokite bandyti ir išlošite.