Kam biure reikalingi pieštukai?

pieštukaiJei jūsų biure nesilanko vaikai, pieštukai, rodos, nėra labai reikalingi… Visus užrašus galima daryti šratinuku, oficialius dokumentus pasirašyti net parkeriu, o pieštukas laikomas atgyvena… Ne, ne ne! Pieštukai – ne atgyvena. Tai puiki verslo dovana, kuri galėtų būti ant kiekvieno darbuotojo stalo. Kodėl? Pateiksime 5 svarias priežastis.

Prekės ženklo populiarinimas

Kai ateina pas darbuotoją svečias, jis paprastai iš neturėjimo, ką veikti, apžiūrinėja ant stalo padėtus daiktus. Geriau jam už akių užklius pieštukas su jūsų įmonės logotipu, o ne koks paprastas rašiklis. Dar prasčiau, kai ant stalo guli kitų firmų rašikliai. Kyla natūraliai klausimų – ar su jais bendradarbiaujama intensyviai, ar ne. Kartais tai gali turėti įtakos tolimesnei pokalbio eigai. Įsivaizduokite, kai vienos įmonės vadovas ateina pas kitą vadovą ir ant jos stalo pamato aršiausio konkurento rašiklį… Ką tai reiškia? Kad konkurentai jau čia buvo su dovanomis? O gal jie jau dirba kartu? Patikėkite, tokių diskusijų nereikia. O kas jas sukelia? Paprastas pieštukas iš svetimo, o ne savo biuro.

Atsargus rašiklis

Tam tikrais atvejais pastabas pasižymėti pieštuku, kurį paskui nesunku ištrinti. Tai gali kuo puikiausiai paliudyti su dokumentais dirbantys žmonės, kurie kartais pasižymi savo pastabas ant svarbaus dokumento. Tiesa, yra korektoriai, tačiau jie gana matomi. Gavęs korektoriumi koreguotus dokumentus klientas gali sunerimti, kas ten buvo parašyta… Ar nėra kur kitur pakoreguota… Pieštukas – patikimas rašiklis, nes jį visada galima ištrinti. Reikia tik turėti kokybišką trintuką.

Antistresas

Darbo metu apstu stresinių situacijų, kurias gali padėti išspręsti paprastas pieštukas. Jis nesunkus, jo nesulaužysi taip lengvai, be to, jis – medinis. Jį galima pakramtyti. Visi šie veiksmai dažnai atliekami nevalingai, tačiau jie slopina stresą. Kai darbuotojas sugeba sumažinti stresą, jo darbas yra produktyvesnis. Pieštukas ir medinis jo korpusas tam puikiai tinkamas.

Dovana

Vis dėlto, pieštukai su logotipu yra puikios dovanos. Jos nebrangios, tačiau kartais pakanka nedidelės dovanos, kad pokalbis prasidėtų teigiama gaida. Pieštukas gali būti dovana ne tik vaikui, bet ir suaugusiam. Net parsineštas namo pieštukas visada primins apie įmonę, iš kurios jis buvo gautas.

Žaislas

Suaugusieji biure irgi žaidžia. Nereikia lošti pokerio iš pieštukų. Pakanka išdėlioti juos ant stalo, padaryti tam tikras figūras. Susirinkimo metu jie pasitarnauja kaip vizualinė priemonė. Tai lengvas žaisliukas kuris taip pat gali sumažinti stresą.

Matote, pieštukų panaudojimas itin platus net ir šiuolaikiniame biure, kuriame pagrindiniai darbai atliekami kompiuteriu ir išmaniuoju telefonu.

Dovanos

Kiekvienas nori dovanoti nepamirštamą dovaną, kuri nestovėtų lentynoje. Dažnai nelengva būna išrinkti tokią, kuri būtų išskirtinė ir įdomi. Šiandieną pasirinkimas yra didelis. Šaunių dovanų idėjų galite rasti elektroninėje parduotuvėje “Dovanų sodas”. Čia rasite lietuviškų rankų darbo suvenyrų.

dovanų idėjosIšvykstate į užsienį aplankyti giminaičio ar draugo? Dovanų sodas būtent tai, ko ieškote. Rasite įvairiausių rankdarbių bei suvenyrų ne tik ypatingoms progoms, bet ir mielų daiktelių, kurie nustebins. Dovanų sodas siūlo vienetinius suvenyrus, kurių nerasite kitoje elektroninėje parduotuvėje ar tiesioginės prekybos vietoje. Čia gausu puikių idėjų, kurios gali jums labai pagelbėti.

Rankų darbo gaminiai yra autentiški, kokybiški, jūsų draugas ar giminaitis galės džiaugtis jais ne vienerius metus. Jie pasižymi ilgaamžiškumu. Dažnai dovanų paieškos tampa galvos skausmu. Žmonės naršo parduotuves, tačiau neranda nieko tinkamo. Užsukite į šį stebuklingą sodą ir pasirinkite vaisių, kurie akimirksniu gali viską išspręsti. Jūsų dovana tikrai nebus bet kokia.

Dovanų įdėjos verslo partneriams

Ieškote kažko ypatingo? Užsukite į internetinę svetainę www.dovanusodas.lt. Čia Jūsų laukia tiesiog nuostabios dovanų idėjos. Nesvarbu ar dovanos ieškote verslo partneriui Lietuvoje ar svetur, pigesnės ar brangesnės. Čia rasite įvairių gaminių.

Svarbu, kad šioje internetinėje svetainėje verslo dovanos tik lietuviškos. Daugelyje kitų elektroninių parduotuvių siūlomos prekės pagamintos kitose šalyse. Puiki dovana partneriui bus rankų darbo suvenyras. Tai gali būti tekstilės, stiklo, vaško, odos, medžio, keramikos, gintaro ar kiti gaminiai. Tokios dovanos ypač vertinamos užsieniečių.

Nuo seno žinoma, kad gintaras – tai Lietuvos auksas, randamas pajūryje. Iš medžio lietuviai nuo seno drožinėjo statulėles bei kitus suvenyrus. Tokios dovanos dvelkia lietuviškumu – tai puiki idėja. Elektroninėje parduotuvėje “Dovanų sodas” rasite keramikos gaminių, kalviškų, pintų suvenyrų. Tokios dovanos neleis jūsų parteriui iš užsienio pamiršti apie jus.

Gaminiai iš stiklo

Dovanų sode galite rasti ne tik stiklinių suvenyrų, bet ir vitražų, žvakidžių. Rankų darbo stikliniai gaminiai gali būti gera idėja. Skaidri ar spalvota žvakidė, nerinks dulkių lentynoje. Daugelis žvakes dega ne tik per šventes. Tai gali būti jaukumo bei ramybės simbolis.

Vitražai gali puikiai papuošti namus. Rankų darbo šie gaminiai bus vienetiniai, originalūs. Stiklas atrodo gana prabangiai, todėl tokia dovana neatrodys pigi. Palyginus, dovanų sode gaminį galėsite įsigyti nebrangiai. Gražų stiklinį suvenyrą galėsite nusipirkti nuo 21Lt. Vitražų iš stiklo kainos svyruoja nuo maždaug 50Lt.

Gintarinės dovanos

Gaminiai iš gintaro – tai puiki idėja. Tokios dovanos vertinamos užsieniečių. Dovanų sode jų yra nemažas pasirinkimas. Jos puikiai atrodo, nėra brangios. Čia galite rasti gintarinių dirbinių vos už 12Lt. Gintaras simbolizuoja ne tik lietuviškumą, bet ir prabangą.

Pasirinkite pasagą su gintaru. Dovanos gavėjas supras, kad dovanodami tokį daiktą, linkite sėkmės, kad ji neapleistų namų. Populiarūs gaminiai – medžiai su gintaru. Elektroninėje parduotuvėje “Dovanų sodas” rasite ne vieną tokį dirbinį.

Kalviški gaminiai

Kalvių rankų darbo gaminiai iš metalo vertinami nuo seno. www.dovanusodas.lt rasite nemažą pasirinkimą kalviškų gaminių. Tai bus išskirtinė dovana. Raktai, įvairių formų kabyklos, saulutės, raktų pakabukai, atidarytuvai – visa tai galite rasti dovanų sode. Čia originalią rankų darbo dovaną galite įsigyti vos už 15Lt.

Lietuvos kalvių rankų darbo gaminiai yra gana tvirti. Dažniausiai gaminami iš juodojo metalo. Tai gali būti ne tik graži, bet ir praktiška dovana. Jums tereikia užsukti į elektroninę parduotuvę “Dovanų sodas”. Čia (www.dovanusodas.lt) jūsų laukia platus įvairių dovanų pasirinkimas.