SpaudosVartai: vizitinės kortelės visiems atvejams

Vizitinės kortelės nemiršta! Nors internetas daro savo įtaką verslo komunikacijai, vizitinės kortelės išlieka svarbiu momentu kiekvieno verslo susitikimo pradžioje. Pasižiūrėkime, kaip viskas vyksta iš tikrųjų. Du verslininkai susitinka, pasikalba, randa bendrų sąlyčio taškų, tada susitaria kitą kartą viską aptarti kitoje aplinkoje. Tada ištraukiamos vizitinės kortelės, primenamas el. pašto adresas, paprašoma, kad aplankytų interneto puslapį, kur patalpinta daugiau informacijos. Arba kita situacija. Administratorės susitaria dėl vadovų susitikimo, vienas vadovas atvyksta pas kitą, iš karto apsikeičia vizitinėmis kortelėmis. Tai lyg kažkoks ritualas verslo pasaulyje, ir jis niekur nežada dingti. Nesvarbu, kad vizitinėmis kortelėmis vėliau yra naudojamasi mažai. Jos bendradarbiavimo pradžioje sužaidžia labai svarbioje pozicijoje.

Amžinas klausimas. Kokias vizitines korteles verslininkui spausdinti? Paprastas, ar prabangias?

Viskas priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis jos yra dalinamos. Jei po kelias iš karto ir tai daroma nuolatos – tada reiktų daryti paprastas, atspausdinti gal net ofseto spauda keletą tūkstančių iš karto. Jei toks kiekis nereikalingas, galima padaryti naudojantis specialiu interneto įrankiu SpaudosVartai.lt, kuris ne tik atspausdina vizitines korteles, bet ir leidžia susikurti jų dizainą, keisti informaciją. Tai labai patogu, jei norite ant vizitinės kortelės uždėti trumpą reklamą šalia visų duomenų.

spaudos vartai

Dizainas daromas paprastai – pasirenkamas jau gatavas šablonas, įkeliamas logotipas, surašomi visi kontaktiniai duomenys ir per pora dienų atspausdinama ir pristatoma į biurą paštu. Niekur važiuoti, nieko derinti, tiesiog per pusę valandos sumeketuojama vizitinė ir viskas.

Jei vizitinės kortelės yra dalinamos tik ypatingiems žmonėms, reiktų rinktis prabangias ir originalias vizitines korteles. Jos spausdinamos naudojant šilkografinės spaudos metodą, kai spalvos dedamos ant popieriaus po vieną. SpaudosVartai.lt gali pasiūlyti susikurti itin originalias korteles ant plastiko, o ne ant popieriaus. Tokios kortelės tikrai patrauks jas gavusių žmonių dėmesį, be to, tai ekologiška spauda, nes naudojamas popierius – nekertami miškai.

Aišku, jei reikia auksinių raidžių ant sidabrinio popieriaus, šilkografija čia vienintelė išeitis. Taip pat galima tam tikrus dizaino elementus lakuoti. Parenkamas specialus storesnis popierius su tam tikra tekstūra. Taip pagaminama brangi 1-3 litus kainuojanti vizitinė kortelė.

Kartais apsimoka turėti 2 kortelių versijas – vieną VIP gavėjams, kitą – paprastiems žmonėms, su kuriais bendraujate kiekvieną dieną. Pirmas įspūdis versle svarbus, o tinkamai atspausdinta vizitinė kortelė prie to prisideda.

Nemokamos vizitinės kortelės

Jeigu dar nespėjote užsisakyti nemokamai MOO vizitinių kortelių, tai galite tai padaryti šį savaitgalį. Facebook vizitinės bent pirmą kartą yra nemokamos, o jei įvedate specialųjį kodą SHIPFREE tai ir siuntimas yra 0 lt. Kortelių gausite 50 vnt., kurios gali būti su skirtingu viršeliu, bet vienoda kita puse. Taip, jos dvipusės!

Pirmiausia reikia įsijungti TIMELINE ir įsikelti kuo daugiau skirtingų viršelių. Tuomet tereikia susirasti tą stebuklingą mygtuką, kuris nukreipia į moo.com – eiti į savo profilio peržiūros langą (About/Apie):

FacebookAboutMygtukas
Facebook About/Apie mygtukas

ir ten ieškoti tokio mažo mažo mygtuko prie kontaktinės informacijos:

[more…]

Slaptas Facebook mygtukas vizitinėms užsakyti
Slaptas Facebook mygtukas vizitinėms užsakyti

Paspaudę ant jo iššokusiame langelyje pasirinkite “Print cards” ir užsisakykite savo pirmąjį rinkinuką nemokamai, tik nepamirškite užpildyti abiejų kortelių pusių ir pasinaudoti nemokamo siuntimo Promo kodu SHIPFREE beveik paskutiniame žingsnyje.

Info paimta iš čia

Didžiausi dėkui autorei ar autoriui. Užsisakiau ir pats ir tikrai nekainavo nė cento.