6 Dalykai be kurių socialiniai tinklai būtų ne socialiniai

socialiniai tinklai
[more…]
1. Beprasmiai įrašai: „Aš sėdžiu ant lovos. Paspauskit like/įvertinkit, jei tą darėt ir jūs…”. Be tokių tuščių įrašų ir savigyros mūsų soc profilis atrodytų keistai. O žinot kodėl? Nes norom ar nenorom, tačiau tą daro 70proc. soc. tinklų vartotojų.  Ir nors tai visiškai nereikalinga ir dauguma įvertins, paspaus tą niekingą like tik iš mandagumo ar bandydami padlaižiauti, nors visi tą supranta, bet dauguma visvien tą daro.
2. Žmonės rašantys beprasmius komentarus.  Pvz po gražia nuotrauka komentaras „kaip gražu” tikrai nepadaro protingesniu komentuojančio asmens arba laaabai dažnai sutinkami žodžiai  „fake” , „first”. Mes ir patys žinom kuri nuotrauka yra fake ir matom kas pirmas pakomentavo. Kam kartoti tą akivaizdžią tiesą dar ir dar?
3. Nuotraukos. Taip, kalbam apie tas pačias su šabloninėm pozom, šabloninėm veido išraiškom ir šabloniniais rankų gestais arba laikoma fotokamera ar mobiliuoju. Na dar kartais gi pafotošopintos su fantazija, o kartais tiesiog matai lietuvišką vardą, pavardę, bet nesupranti čia juodaodė ar baltaodė.
4.  Paaaaapai ir šiknos!!!! Štai įsimeta kokia lietuvaitė foto išsirietus ir pasipila komentarai „kokie paaaapai, kokia šiknaaa”. Lietuvaitės nekvailos, daro tai sąmoningai, o po to sako, kad visur vien iškrypėliai siaučia. Na gi, na gi, dėmesio juk norisi, suprantame.
5. Muzika. Tiksliau visokie ten pop dievaičiai su savo fanais ir heiteriais. Kiek ginčų ir nervų dėl jų galybės pralieta soc. tinkluose, o kiek grupių prikurta ant pirštų nebesuskaičiuosi. Fanai kariauja su heiteriais ir atvirkščiai, o soc.tinklai sulaukia lankytojų ir populiarumo.
6. Konkursai, konkursiukai. Atvirai, ką esate laimėję soc.tinkluose rengiamuose konkursuose? Pasigirsiu, laimėjau „Krekenavos” dešrų rinkinuką. Skanios gi buvo. Tai buvo mano pirmasis laimėjimas, ne, meluoju, antrasis. Pirmasis buvo bilietai dviems į kažkokį kino filmų festivalį. Visi žinom, kad konkursai  skirti tik pasireklamuoti ir pritraukti žmonių, bet jie juk puikiai padeda, o dar kažkam ir džiaugsmo atneša, tai kodėl gi ne.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas