Apatinio trikotažo pasirinkimas „problemiškai“ figūrai

apatinis trikotažasTurbūt beveik kiekvienai teko atsidurti situacijoje, kai norėjosi tilpti į itin prigludusią suknelę ar apsitempti dailų sijonuką. Ir užsivilkus pastebėti, kad matosi pilvukas, kad sėdmenys neatrodo taip kaip norėtųsi, o ir bangelės ant šonų išdavikiškai pūpso priekaištaudamos dėl pyragėlio susmaližiauto vakare. Ką darėte tokiu atveju? Dažniausiai tiesiog lendame lauk iš taip išdavikiškai „problemėles“ išdavusio rūbo ir ieškome, ko nors laisvesnio, plevenančio, ne tokio prigulusio. Ir dažniausiai visai be reikalo. Apatinis trikotažas – tai ne tik įprasti apatiniai, bet ir figūrą koreguojantys rūbeliai.

Jie gali būti kelių tipų. Dailinantys visą figūrą, apatinę jos dalį arba tik problemišką vietą. Apatinis trikotažas, kaip koreguojančios suknelės, gracijos, korsetai puikiai paslėps visus nereikalingus trūkumus. Jie puikiai priglunda, prisitaiko prie Jūsų kūno linkių ir kartu juos patobulina, paspaudžia taip padailindamas visą bendrą vaizdą. Taigi užsivilkus patinkantį rūbą nesimatys jokių „bangelių“, jausitės komfortiškai ir patogiai, ir žinoma, atrodysite puikiai.

Jeigu probleminė tik apatinė kūno dalis, taip pat yra didelis pasirinkimas. Visų pirma kelnaitės paaukštintu juosmeniu. Jos ne tik prispaudžia pilvuką ir dailina taliją, bet ir formuoja, kilsteli sėdmenis. Galite pasirinkti Jums priimtino aukščio kelnaites. Na o jeigu problema ne pilvukas, o šlaunys, rinkitės prailgintas kelnaites. Šis apatinis trikotažas dailiai priglus prie Jūsų kojų ir suspaus šlaunis. Po rūbais net nejausite, kad vilkite, o efektas tikrai bus akivaizdus. O jeigu norite tik nežymiai spustelėti pilvo apačią, patogiausias variantas – formuojančios kelnaitės su juostele. Jos užtikrins, kad Jūsų pilvukas atrodytų nepriekaištingai, bet bus nepastebimos ir nevaržys kitų kūno dalių, kurioms koregavimas nereikalingas.

Na ir žinoma koreguojančios pėdkelnės. Tai taip pat apatinis trikotažas. Jos gali formuoti Jūsų kojas per visą ilgį, gali tik prispausti pilvuką ar padailinti šlaunis. Pasirinkimas begalinis.

Tik nepiktnaudžiaukite koreguojančiais apatiniais. Šio tipo apatinis trikotažas, puikiai padailina figūrą, bet nešioti jį kasdien nerekomenduojama. Nuolat suspaustas, suvaržytas kūnas prie to gal ir įpras, bet ilgainiui tai gali stipriai sutrikdyti kraujotaką, pakenkti vidaus organams (jeigu, pavyzdžiui, nuolat vilkėsite stipriai suveržtą korsetą).

Taigi leiskite sau džiaugtis dailiai atrodančia figūra, bet darykite tai protingai.

 
 


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas