Baldai: kodėl naudinga kreiptis į baldų gamintoją?

Slider.lt Kiekvienas, įsirenginėjantis nauju namus ar darbo vietą, taip pat remontuojantis savo būstą, svarsto klausimą: ar baldus pirkti parduotuvėje ar gaminti pagal individualų užsakymą? Šiais laikais parduotuvėse baldų asortimentas labai platus, todėl nesunkiai norimą baldą išsirinks daugelis pirkėjų. Bet prekybos vietose parduodami baldai neretai yra masinės gamybos produktas. Todėl norintys kažko išskirtinio, originalaus pasirinka baldų gamybą pagal individualų užsakymą.

Ką turėtumėte žinoti, prieš kreipdamiesi į baldų gamintoją? Žinoma, pirmiausia labai svarbu tikslūs baldo išmatavimai. Taip pat turėtumėte numatyti, iš kokių medžiagų Jūsų baldas turėtų būti gaminamas, kadangi dabar rinkoje medžiagų, profilių, furnitūrų, gobelenų pasirinkimas labai platus. Taip pat nuspręskite, ar Jums svarbu tik grožis, išorinė baldo išvaizda, ar ir jo funkcionalumas, praktiškumas, patogumas. Susidėliokite visus kriterijus iš anksto ir stenkitės kuo mažiau pokyčių inicijuoti gamybos procese, nes nuo to gali kisti ir gaminio kaina bei pailgėti baldo gamybos laikas. Dar vienas aspektas, būdingas masinės gamybos atveju, – gamybininkai, prekybininkai siekia pelno, kuo daugiau uždirbti, tuo tarpu baldininkų tikslas – patenkinti kliento poreikius, pagaminti unikalų baldą už tam tikrą atlygį. Suprantama, kiekvienas vienetinis daiktas, jo gamyba kainuoja kiek brangiau nei masinė. Tačiau tai kaina už Jūsų idėjos įgyvendinimą.

Vienas iš svarbiausių darbų, kuriuos turite atlikti prieš kreipdamiesi į baldų gamintoją, tai – pasirinkti baldų gamintoją. Nuo jo kompetencijų, gebėjimų priklauso Jūsų baldo kokybė ir tarnavimo laikas. Nesusigundykite siūloma žema kaina, nepamirškite posakio „skūpus moka du kartus“. Baldas – tai ilgalaikio naudojimo daiktas, o ilgaamžiškumą garantuoja jo kokybė ir profesionalus darbas, inovatyvios gamybos technologijos ir kokybiškos žaliavos.

Baldų gamyba Slider.lt – tai procesas, kuriame susijungia specialistų komandos žinios ir gebėjimai, atsidavimas darbui, naujausių gamybos sprendimų taikymas, inovatyvių technologijų ir kokybiškų medžiagų naudojimas. Slider.lt sukaupta ilgametė baldų gamybos patirtis leidžia visa tai pasiūlyti naujiems bei lojaliems klientams. Pasirinkusiems baldų gamybą Slider.lt nereikės nerimauti dėl gamintojų kompetencijos stokos, nepunktualumo ir pan. Jūs pateiksite savo viziją, o Slider.lt, savo ruožtu, ją pavers realiai apčiuopiama svajone.

Baldų gamyba Slider.lt – galimybė Jums dalyvauti visame baldo gamybos procese, parinkti norimas medžiagas, išsakyti savo poreikius ir galiausiai džiaugtis nuostabiu, kokybišku ir puikiai bendrame dizaino kontekste derančiu baldu.

Slider.lt specializuojasi stumdomų spindų gamyboje. Kuo naudingos stumdomos spintos? Pirmiausia, tai jos yra nepakeičiamas sprendimas mažose ar nestandartinio išplanavimo patalpose. Šias spintas galite montuoti tiesiog prie sienos ar nišoje. Praktiškumas – nepakeičiamas stumdomų spintų privalumas. Jos taupo erdvę, kadangi stumdomos durys nereikalauja papildomos kambario erdvės (ko negalėtume pasakyti apie spintas su atveriamomis durimis). Stumdomos durys garantuoja saugumą, ypač Jūsų vaikučių, nes jie niekada neprisispaus pirštukų durimis. Maža to, Slider.lt sumontuos tylaus durų uždarymo ir užsifiksavimo sistemą, todėl Jūsų neerzins užstumiamų durų atsitrenkimo garsas.

Jei kuris nors iš Jūsų dabar pagalvojo, kad stumdomos spintos durys neatrodo dailiai, nes akivaizdžiai matomi metaliniai viršutiniai ir šoniniai bėgeliai, tai skubame šią poziciją paneigti. Slider.lt stumdomų spintų gamyboje naudoja modernius, naujos kartos „Modena“ profilius, kurie yra ypatingai lengvos konstrukcijos, labai nesudėtingai montuojami, o spintos išorinį vaizdą padaro itin dailiu ir grakščiu, kadangi, jei pageidaujate, šoniniai durų rėmai ir viršutinis bėgelis gali būti visiškai paslėpti.

Tikriausiai jau nė neabejojate, kad baldų gamyba Slider.lt – puikus pasirinkimas, norintiems unikalių, išskirtinių ir ilgaamžių baldų, vertinantiems kokybę, profesionalumą ir patogumą.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas