Didžiausi persikraustymo iššūkiai

perkraustymo paslaugosPersikraustymas visuomet didelis iššūkis – juk keičiama gyvenamoji vieta, kartais net miestas, persikraustymą lydi remontai, pakavimai – išpakavimai ir įvairūs kiti darbai, kurie gerokai sujaukia nusistovėjusį gyvenimo ritmą. Išgyventi persikraustymo stresą bei susitvarkyti su visais darbais pasitelkiami draugai, giminaičiai bei profesionalūs perkraustymo paslaugos teikėjai, tačiau net su visų jų pagalba kartais tenka spręsti rimtus uždavinius. O kokie persikraustymo iššūkiai gali laukti kiekvienuose namuose?

Akvariumas. Rimtas iššūkis, kadangi žuvelių, kitaip nei šuniuko ar kačiuko už pavadėlio į naujus namus nenuvesi. Nors yra įvairių akvariumo perkraustymo technologijų, tačiau ko gero populiariausia būtų tuščio akvariumo pervežimas. Tesiog žuvelę perkelkite į laikiną talpą, būtinai su tuo pačiu vandeniu iš akvariumo. Taip pat į keletą trilitrinių stiklainių įpilkite akvariume esančio vandens. Jis bus naudingas persikrausčius – į naujai pripildytą akvariumą įpilsite anksčiau buvusio vandens su jame esančiomis bakterijomis, taip žuvelės lengviau atpažins naują dietą ir adaptuosis.

Pianinas. Pianino pervezimas tikras iššūkis, jei planuotumėte tai daryti patys. Tradicinis muzikos instrumentas sveria apie 800kg, tad reiktų kelių tvirtų vyrukų jį pajudinti iš vietos. O ir keliems vyrumas bei dideliam pianinui reikia erdvės apsisukimui ir ėjimui, o jos gali pritrūkti siauroje laiptinėje.Todėl perkraustymo paslaugos teikėjų pagalba šiuo atveju tikrai praverstų. Profesionalai turi specialią įrangą – vežimėlius, nešimo diržus ir pan, kurie įgalina vieną žmogų pajudinti ir pernešti tokį sunkų objektą kaip pianinas.

Daiktai, kurie netelpa pro duris. Pasitaiko, jog gyvenant ilgai vienoje vietoje atliekami remontai, griaunamos ir statomos sienos, siaurinamos durys, užmūrijamos angos ir pan. Viskas atrodo gerai, kol reikia persikraustyti ir ramiai sau kampe stovintis objektas, kadaise sėkmingai įneštas į kambarį, nebetelpa pro jokias duris. Yra keli variantai kaip elgtis ir išgabenti tokį daiktą. Pirma, ardyti daiktą kiek įmanoma smulkesnėmis detalėmis, kurias būtų galima prasprausti pro durų tarpą. Antra, griauti sieną ir taip platinti duris. Trečia, jei negalima pro duris – gal galima pro langą? Tad išeitis visuomet yra!Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas