Dujų reduktorius ir jo kaina

Sparčiai augant prekių kainoms, o atlygiui už darbą lėtai šliaužiant į aukštumas, vis labiau norisi sutaupyti. Ne tik pinigus, bet ir laiką. Važinėdami viešuoju transportu taupome pinigus, bet ne laiką. Važiuodami benzinu varomu automobiliu taupome laiką, bet ne pinigus. Koks optimalus variantas leistų sutaupyti ir pinigus ir laiką?

Vienareikšmiškai galime teigti, kad automobilis padeda sutaupyti laiko, tačiau kuro kainoms augant kaip ant mielių, iškyla klausimas „Ar verta išleisti tokius pinigus norint sutaupyti keletą valandų savo laiko?“. Tokie klausimai gali likti neatsakyti, nes į automobilį įmontavus dujų įrangą kurui išleidžiami pinigai sumažės daugiau nei dvigubai.

Automobilinę dujų įrangą sudaro:

  • dujų elektronika;
  • reduktorius, filtras;
  • dujų purkštukas;
  • adapteris;
  • kiti komponentai (dujų lygio indikatorius, dujų slėgio indikatorius ir kt.).

Viena iš pagrindinių dujų įrangos dalių yra dujų reduktorius. Įprastai ši dalis turi dvi įėjimo žarneles, kuriomis reduktorių pasiekia aušinimo skystis. Dujų reduktorius reguliuoja dujų kiekį, kuris paduodamas į variklį. Tai labai svarbi užduotis. Galbūt todėl dujų reduktoriaus kaina svyruoja nuo 50 iki 90 eur. Ne retas pasakytų, kad tokia kaina yra akiplėšiška, tačiau juk tai viena svarbiausių detalių automobilinės dujų įrangos visumoje, todėl ir kaina yra solidi.

Dujų reduktoriaus kaina priklauso nuo įrenginio gamintojo, kuris nulemia didžiąją kainos dalį, bei pardavėjo, kuris pakreipia pinigų sumą, mokamą už reduktorių, į didesnę ar mažesnę pusę. Bendra dujų įrangos kaina svyruoja nuo maždaug 200 iki 1000 eur. Nenuostabu, kad dešimtąją dalį visos įrangos sumos sudaro dujų reduktoriaus kaina.

Nebūkime nuolaidų medžiotojais, kurie nori TIK sutaupyti. Nepamirškime, kad egzistuoja kainos ir kokybės santykis (neteigiu, kad taip yra visada). Už gerą automobilinę dujų įrangą reikia mokėti. Nesijaudinkite, metų bėgyje išleista pinigų suma tikrai atsipirks. Galėsite mėgautis patogiomis ir pigiomis kelionėmis. Gero kelio.

Plačiau: http://www.kme.lt/lt/produktai/reduktoriai/.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas