Grožis už pinigus: kiek kainuoja skirtingos veido ir kūno korekcijos

Apgamo naikinimo kainaTurbūt daugeliui vidutines pajamas uždirbančių moterų plastinės operacijos atrodo kaip turtingųjų arba visuomenės elito privilegija.  Nusistovėjusi nuomonė, kad plastines grožio operacijas sau leisti gali tik visuomenėje tam tikrą padėtį turinti moteris – įžymybė arba garsaus žmogaus šeimos narys. Tačiau tai – ne tiesa. Galbūt lietuvės yra tiesiog kuklios arba vertina natūralumą, nes iš tiesų kai kurios itin didelį skirtumą moters išvaizdai padarančios operacijos kainuoja vos kiek 10 dienų atostogos Romoje.

Šiame straipsnyje pristatysime populiarių plastinių operacijų ir procedūrų kainas Lietuvoje. Galbūt pamatysite, kad jūsų visą gyvenimą nemėgtas asmeninis veido ar kūno bruožas gali būti panaikinamas už santykinai nedidelę sumą.

Veido operacijos: pačios pigiausios veido procedūros – tai apgamų ir kitų odos darinių šalinimas lazeriu. Apgamo naikinimo kaina siekia apie 50 eurų, karpos šalinimas – 20 eur, be to, tai labai paprastos procedūros, tad įkyrų ir nedailų apgamą pašalinti tikrai nėra brangu. Štai kitos operacijos jau brangesnės: vienos ausies korekcija gali kainuoti apie 300 eurų, akių vokų plastika – 600-1000 eur, nosies galiuko korekcija – iki 1500 eur, o visos nosies plastika beveik dvigubai brangiau – iki 2300 eur. Taigi, rimtesnėms operacijoms gal ir reiktų pataupyti, tačiau paprasčiausio apgamo naikinimo kaina yra tikra nedidelė.

Kūno operacijos: dažniausios kūno plastinės operacijos vis dar išlieka krūtų didinimo, riebalų nusiurbimo operacijos ir vis populiarėjančios sėdmenų didinimo procedūros. Krūtų didinimas su implantais atsieina apie 3000 eur, krūtų pakėlimas – apie 2000 eur, krūtų padidinimas riebalais kainuoja apie 2500 eur. Juosmens riebalų mažinimas kainuoja apie 1500 eur, šlaunų išorės ir vidaus korekcija kainuoja 1300 eurų. Sėdmenų padidinimas riebalais atsieis iki 3000 eurų, o su implantais – nuo 3500 eur ir daugiau.

Neprieštarausim – grožis reikalauja aukų ir pinigų, tačiau kai kurios moterys visą gyvenimą kenčia dėl tam tikrų kompleksų, akivaizdžiai matomų veide ar ant kūno. Jeigu viena operacija gali panaikinti tai, dėl ko žmogus kentėtų visą likusį gyvenimą, kodėl to nepabandžius ?

 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas