Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai, kas padės išsirinkti?

Kiekviena moteris tikisi tobulo žiedelio, tačiau kaip tą žiedelį išsirinkti? Kaip vyrams jį išrinkti be antrosios pusės? Sužadėtuvės sulaukia vis daugiau dėmesio, o išskirtiniai sužadėtuvių žiedai dažniausiai nešiojami visą gyvenimą kaip ir vestuvinis žiedas. Taigi, kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą? Vyrams, jau apsisprendusiems tuoktis, šis klausimas dažnai sukelia daug nerimo ir streso. 

Mes tai padarysime paprastai – štai keli patarimai:

Pirmiausia turite žinoti, kas patinka pasirinktam asmeniui. Jei sužadėtuvės nenustebins, eikite kartu su būsima sužadėtine apžiūrėti žiedo – išsirinksite jai labai patinkantį sužadėtuvių žiedą. Tačiau jei norite nustebinti, kaip žinoti, koks žiedas patiks merginai? Pakvieskite į pagalbą ką nors artimo žmogaus – gal seserį, pusseserę ar geriausią draugę. Atkreipkite dėmesį į deimanto formą. Kiekvienos deimanto formos (arba pjūvio) kainos skiriasi. Klasikiniai apvalūs deimantai yra brangiausi, o lašo formos deimantai kainuoja pigiau. Jei jums svarbus deimanto dydis, vietoj klasikinio apvalaus deimanto galite rinktis netradicinės formos brangakmenį. Tai kai kuriais atvejais gali padėti sutaupyti daug.

Pasirinkite metalą, iš kurio bus pagamintas žiedas

Kaip jau daugelis žinome, tradiciniai ir paprasčiausi žiedai gaminami iš aukso arba baltojo aukso, sidabro ar platinos, tačiau pastaraisiais metais populiarėja ir rožinis auksas, kurį vis dažniau renkasi šiuolaikinės poros. Nors platina atrodo panaši į sidabrą, ji yra daug brangesnė dėl didesnio metalo tankio ir retumo. Be to, kai kurie metalai yra mažiau atsparūs įbrėžimams, todėl turėkite tai omenyje rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą. Kokybė ar kiekis – renkantis žiedą taip pat svarbu atsakyti į šį klausimą. Kai kurios poros renkasi didžiausią įmanomą deimantą, o kitoms pakanka mažo, bet krištolo skaidrumo deimanto. Beje, deimanto kaina priklauso nuo svorio karatais, populiariausi dydžiai yra 0,50, 1, 1,5 ir kt. Jei perkate deimantą, kurio svoris tik šiek tiek mažesnis už idealų svorį, galite sutaupyti daug pinigų ir niekas niekada nesužinos.

Svarbiausia yra tinkamas dydis, dėl to jį sužinokite prieš perkant

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą žiedo dydį. Juk nesinori, kad sužadėtuvių žiedas būtų per mažas, arba, priešingai, nukristų nuo piršto. Jei žiedą renkatės kartu  – pasimatuoti žiedą galite pas juvelyrą. Na, o jei neketinate atskleisti šios paslapties savo mylimajai, išmatuokite jos mūvimo žiedo dydį.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas