Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę, jei noriu pasitikėti vestuvinių suknelių nuoma?

Sveikintina, kad jau praėjote abejonių etapą, kai nežinojote, ar rinktis siūtą, pirktą arba nuomotą suknelę. Vestuvinių suknelių nuoma turi daug privalumų:

  • Ekonomiškumas;

  • Didelis asortimentas;

  • Malonus aptarnavimas;

  • Konsultančių patarimai ir pasiūlymai renkantis suknelę;

  • Madingiausios ir pačios populiariausios vestuvinės suknelės jau šiandien laukia Jūsų.

Vienas svarbiausių patarimų renkantis nuomojamą suknelę – tai kantrybė matuojantis drabužius. Tam galite paaukoti ne dieną ir ne dvi, nes tikrai prireiks laiko. Nepatingėkite išsimatuoti kuo daugiau įvairesnių drabužio modelių, kad pačios pamatytumėte, kuri suknelę gražiausiai „gula ant Jūsų“. Visas suknelės grožis tikrai neatsiskleidžia, kai ji kaba maiše. Kartais netgi sunku įsivaizduoti, kaip ji atrodys ištraukta iš visų apsaugų, saugančių nuo aplinkos poveikio. Netikėtai gali atsiskleisti nėriniai, siuvinėjimai, šleifai, keletas sluoksnių lengvai krintančio audinio… Tai – lyg paslapties atskleidimas, kurį turite išmėginti rinkdamos suknelę savo vestuvių dienai.

Besirinkdamos suknelę svarbiausiai gyvenime šventei, turite atsižvelgti į turimą vestuvių biudžetą, numatytą temą bei savo figūros tipą. Tai – vieni svarbiausių kriterijų, renkantis vestuvinius drabužius. Jei norite būti ne tik graži, bet ir madinga, vestuvinių suknelių nuoma užsiimančiame salone klauskite konsultančių naujausios kolekcijos ir rinkitės apdarus. Jeigu išsimatuosite ir trumpas, ir ilgas, ir baltas ir melsvesnes, ir nėriniuotas, ir šilkines sukneles, žinosite, su kuria geriausiai jaučiatės bei kuris modelis geriausiai Jums tinka. Drabužį taip pat gali papildyti aksesuarai: pirštinės, nuometas, karoliai, apyrankė, netgi šventinė šukuosena. Klauskite patarimų stilisčių, salono darbuotojų bei pasitelkite į internetinių patarimų paiešką.

Ar jau žinote savo vestuvių datą? Jeigu Jūsų šventė vyks vasarą, tai būtinai vestuvinę suknelę užsisakykite kaip galima anksčiau. Beveik visuomet yra reikalingi įvairūs vestuvinės suknelės priderinimai ir pataisymai, tad vos tik apsisprendėte dėl datos – bėkite į vestuvinių suknelių nuoma užsiimantį saloną, kad turėtumėte kuo didesnį pasirinkimą. Tačiau yra gera žinia ir besituokiančioms žiemą. Šiuo metų laikų nuomos kainos gali būti mažesnės nei vasarą bei žiemą salonai dažniausiai gauna naujas vestuvinių suknelių ir aksesuarų kolekcijas.

Vestuvinė suknelė yra pagrindinė jaunosios puošmena, todėl šią svarbią gyvenimo dieną ji turi atrodyti nepriekaištingai. Išsirinkti yra tikrai nelengva, tačiau matuokitės, matuokitės ir dar kartą matuokitės ir tikrai rasite idealiausią variantą.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *