Keli patarimai norintiems šio to pasiekti

karjera
Dažnai pagalvoju kuo būčiau, jeigu būtu taip, o ne kitaip ar kas būtų, jei būtų.. Mėgstu apsvarstyt pasirinkimus..Ne, nesigailiu jų, nesvarbu klaidingi jie ar teisingi, vis gi patirtis neįkainojama. Supratau, kad norint ko nors pasiekti, yra keletas dalykų, be kurių to padaryti savarankiškai tiesiog neįmanoma ir yra keletas, kurie mums tikrai nepadeda.
[more…]
1. Fantazavimas yra gerai, nes nuo jo ir prasideda visos idėjos. Tačiau mokslininkai įrodė, kad teigiamos fantazijos dažniausiai lemia nesėkmes partnerio, darbo ar tikslo pasiekime, o negatyviai nusiteikę žmonės pasiekia daugiau. Kitaip sakant, nenusiteikite per daug pozityviai, kol dar nieko nepasėkėt:)
2. Išmokite pripažinti savo klaidas. Žinau, kaip sunku būna suklydus nuleisti galvą ir pasakyti sau, kad to reiktų dar pasimokyt ir galvoti kaip ištaisyti klaidas. Nebijokite, klysti nėra blogai, nes klysta tik tie, kurie stengiasi kažką padaryti, o pastangos duoda didelę naudą. Mokėjimas suprasti, kad tame ar tame suklydai tarsi šaltas dušas, bet juk sako šaltas dušas grūdina:))
3. Ženkite pirmą žingsnį, nes laukiant kol kas nors tai padarys už jus, nepasieksite nieko:)
„Žmogelis meldžiasi Dievui:
-Dieve, padėk man laimėt milijoną
Dievui atsibodo tokios maldos ir neapsikentęs tarė:
– Tu bent bilietą nusipirk”
4. Bandykite įsivaizduoti procesą, o ne tai, kokios naudos iš jo turėsite. Visi nori būt protingi ir turėt ištreniruotą kūną, bet ne visi galvoja kaip to pasiekti.. Įsivaizduodami kaip viskas bus įgyvendinta, veiks, ko jums reiks ir ką konkrečiai darysite – vėliau turėsite mažiau sunkumų. Jei procesas neteikia malonumo, tuomet meskite mintis apie tai ir ieškokite kitos veiklos, nes naudinga bus tik toji, kuri jums patiks.
5. Turėkite tikslą ir jo siekite aktyviai.  Turime daug pavyzdžių, kad ir tie patys projektai internete, kurie užsidaro, nes autoriai negavo tokios naudos, kokios norėjo.. O negavo jos todėl, kad nesireklamavo, tik sėdėjo sudėję rankas ir laukė rezultato. Jei įsivaizduojate, kad verslininkai ar sėkmingų įmonių vadovai nieko neveikia – labai klystate. Visada kažko siekiant turi būti skaidrus, konkretus rezultatas, kurio norite pasiekti ir jam turite atiduoti visą save.
6. Neapgaudinėkite saves. Kai kažką pasiekti sunku, mes ieškome pagalbos, bandome sukčiauti, gudrauti, tokia mūsų prigimtis. Neieškokite lengvesnio kelio, nes lengvai gavę – lengvai prarasite. Visko siekite savarankiškai, jei ko padaryti nepavyksta, darykite kol pavyks.
7. Pabaikite pradėtus darbus, nes išsiblaškymas ar, kad ir trumpas atsitraukimas nuo darbų nėra naudingas.  Ilsėtis galėsite kai kažko pasieksite. Taip pat nebėgiokite nuo vieno darbo prie kito, tai galutinai susimaišysite ir išsimušite iš vėžių.
8.  Būkite asmenybe. Žmonėms patinka draugiškos, charizmatiškos, linksmos personos, tačiau nepatinka būti aptarnautiems šabloniškai. PVZ. Ar jums patinka parduotuvėj girdėti tą patį „Laba diena, ar turėsite kortelę?/Ačiū, kad pirkote, geros dienos”?Man ne, tikiu, kad ir jums ne,  tad būkite savimi. Nesistenkite kažko kopijuoti, ar tapti robotu ir naudoti frazes, kurias išgirdote iš draugo, viršininko, kolegos. Kiekvienas yra savotiškas ir originalus ir taip turi būti.
9. Susidėliokite prioritetus. Nėra blogiau, kai per trumpą laiką reikia padaryti du ar daugiau svarbių darbų ir nei vieno negalima atidėlioti. Stenkitės atlikti svarbesnius darbus anksčiau nei reikia, taip turėsite laiko smulkesniems ir liks laiko sau.
10. Planuokite laiką. Tai viena svarbiausių taisyklių. Išmokus jį planuoti atrodo ir diena pailgėja:) Patikėkite, tinkamai susidėlioje darbus, planus dienai spėsite viską nudirbti ir visur apsilankyti:)
11. Žinokite, kada sustoti. Viena blogiausių savybių yra godumas.  Jei matote, kad pasiekta pakankamai. Pinigų užtenka ir dar lieka, prisėskite ir pailsėkite. Nesistenkite uždirbti visų pasaulio pinigų:) Laimė ne juose, o šeimoje, drauguose:)Comments

Atsakymai į “Keli patarimai norintiems šio to pasiekti”: 2

 1. Vaida Varlytė avataras

  Laiku ir labai į temą 🙂

  1. admin avataras
   admin

   Na, smagu, jei naudinga 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas