Ko gėdijasi vyrai?

Urologo apžiūraNustatyta, kad vidutinio sekso trukmė yra maždaug trys keturios minutės. Žinoma, atrodytų gana trumpas lytinis aktas yra per mažas atlygis už visą jaudulį, prisilietimus ir glamones su partnere dar prieš darant TAI. Tačiau, kiekvienas esame skirtingas ir sekso trukmė kiekvienam irgi yra skirtinga. Nors kalbėti apie lovos reikalus pastaruoju metu vis dar yra tabu, urologai teigia, kad reguliaraus, kad ir visai trumpo, sekso svarba yra milžiniška. Tiek moterims, tiek vyrams nuolat vedamas lytinis gyvenimas gali garantuoti energiją, gerą nuotaiką ir net puikią sveikatą, bėgant metams. Ypač tai svarbu vyrams. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių sekso vengimas arba susilaikymas nuo jo didina tikimybę susirgti lėtiniu prostatos uždegimu ar net vėžiu. Kiekviena profesionalaus urologo apžiūra ir vizitas pas šį specialistą įrodo, kad seksualinio gyvenimo aktyvumas gali tapti pagrindine apsauga nuo įvairių sveikatos problemų.

Kaip teigia urologai, asmenims reikėtų mylėtis kiekvieną savaitę. Aišku, tikslaus skaičiaus, kiek kartų tai daryti per 7 dienas nėra nustatyta, kadangi, tai – labai subtili ir individuali sfera. Tačiau medicinos moksle, kalbant apie šią temą, šmėžuoja tokie skaičiai: poroms, priklausomai nuo poreikių ir aplinkybių, patariama mylėtis 1-4 kartus į savaitę. Mokslininkai ir medikai yra nustatę, kad optimaliausias lytinių aktų skaičius vyrams per jų gyvenimą yra 7-12 tūkstančių kartų.

Urologo apžiūra ir pokalbis su šios profesijos atstovais atskleidžia, kad bene labiausiai gėdingas vyrams momentas yra jų varpos ilgis. Mat dėl jos ilgio gali nukentėti, arba priešingai, būti tik dar geresni, lytiniai santykiai. Tačiau urologai perspėja, kad toks manymas yra klaidingas. Net ir trumpos varpos gali partnerei sukelti didžiulį malonumą, tik svarbu mokėti jomis teisingai naudotis. Nieko gėdingo šioje vietoje nėra, juolab kad moterims patinka vyrai su fantazijomis, o ne su „ilgais durklais“…

Nepatenkinti savo moters kelis kartus per naktį irgi nėra nieko blogo, todėl, kad tai, tiesiog fiziologiškai nėra nulemta. Kaip teigia urologai, vyrai dažnai kompleksuoja, kai jų draugai ar kolegos pasakoja savo intymaus gyvenimo detales ir pasakoja apie tris ar keturis kartus iš eilės, o jie patys tesugeba vos kartą. Tačiau jaudintis dėl to nereikia, kadangi, tokie pagyrūnai paprastai perdeda ir tik nori pasigirti.

Taigi, daugybė vyrų baimių, jaudulio ar gėdijimosi paprastai yra ne pagrindo.

 


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas