Kokį verslą daryti mažame mieste?

imones steigimasMažame mieste imones steigimas visada kiek kitoks, nei dideliame. Įsivaizduokime, norite jį įsteigti, tiktai negalite kol kas tiksliai pasakyti, kaip tai padaryti. Ką gi, vienas mažo miestelio verslininkas Jonas pataria, į ką reikia atsižvelgti, kai norima imones, kurios steigimas vyksta iš tiesų ne dideliame mieste.
Naujos nišos
Visų pirma, jeigu tikrai domina imones steigimas mažame mieste, žinokite, kad galite griebti tokius dalykus, kurių dar nėra. Net ir idėją sugalvoti dažniausiai nėra taip sunku. Tiesiog pagalvokite apie tai, dėl kokių dalykų žmonės dažniausiai važiuoja į kitus miestus, ir kažką gauna, perka ten? Galbūt tokios imones jūsų mažame mieste steigimas visai nebūtų nuostolingas? Verslas mažuose miestuose yra sėkmingas tuo, kad jis paprastai neturi konkurencijos. O jeigu ir atsiranda konkurentų, tuomet jau prasideda lenktynės, tačiau jos vis tiek ne tokios, kaip lenktyniaujant didmiestyje. Taigi imones steigimas gali jums padovanoti nuostabiausius turtus, jeigu tik gerai apie viską pagalvokite.
Kai galvosite, kokios imones steigimas yra labai reikalingas, prisiminkite ir tai, kad bus geriau, jeigu ten dirbs žmonių. Naujų darbo vietų sukūrimas miestelyje yra labai reikalingas dalykas. Žinoma, žmonės galbūt čia net galės uždirbti mažiau nei dideliame mieste, tačiau ne tai svarbiausia – jūs juk žinote, kad imones steigimas internetu nėra vykdomas tam, kad išnaudoti žmones. Tačiau kai kurie dalykai tikrai bus pigiau – pigiau žmonės dirbs, pigiau kainuos patalpų nuoma, galėsite be vargo įsisteigti pačioje populiariausioje ir tiesiog centrinėje miesto vietoje.
Jauku, bet modernu
Žinote, tarkime imones steigimas Latvijoje jau yra kažkuo modernesnis už kaimo knaipės pastatymą miesto viduryje. Tiesa tokia, jog, jeigu tikrai norite pakankamos paklausos, jeigu norite, kad jūsų verslas būtų žinomas ir vertinamas, jūs turite stengtis, kad tas įmonės steigimas Lietuvoje būtų kažkuo modernus, ir kartu jaukus. Įneškite miesteliui kažkokio užsienietiško modernumo, o kartu ir savito jaukumo. Geriausia turbūt bus jeigu imones steigimas elektroniniu budu bus ne amerikietiškas, britiškas, o atpūs kažkokių malonių skandinaviškų vėjų.
Kartu jis turi būti ir maloniai jaukus. Tai vis dėlto nėra imones steigimas Danijoje, todėl tas modernumas gali ir šiek tiek atbaidyti – žinote, kaip žmones kartais atbaido naujovės, ne tik vilioja. Ką čia galėtumėte padaryti? Galėtumėte tiesiog sugalvoti mažų jaukių smulkmenų, kurios tikrai suviliotų, priviliotų ir maloniai nudžiugintų žmones. Tarkime – rytais duokite nemokamą rytinę kavą. O gal skelbkite kas dešimtą pirkėją apdovanotą maža smulkmena.
Imones steigimas Vokietijoje, tiek Lietuvoje reikalauja labai malonaus personalo. Tegul pas jus atsiranda labai mandagūs ir draugiški darbuotojai – mieli kaip katinukai. Pagal tai juos ir atrinkite, tada pas jus visada žmonės ateis ir išeis su šypsena.
Savaiminė reklama
Imones steigimas UK sostinėje ypatingas tuo, kad reikia itin didelių reklamos kiekių, kol galų gale žmonės sužino apie naująjį verslą. O kaipgi Lietuvoje? Čia taip pat prireikia daug dėmesio. Tačiau maži miestai turi savą reklamos ekosistemą. Imones steigimas kaina yra įdomus tuo, kad galite neskirti per daug pinigų reklamai. Šios išlaidos įsiskaičiuoja į tai, kad gyvenate mažame mieste. Viskas sklinda iš lūpų į lūpas, ir žmonės akimirksniu sužino apie naujų parduotuvių, įstaigų atsidarymą. Kaip ir sužino, jog netrukus čia kažkas naujo atsitiks. Mažos vietos tuo ir žavios, jog visi labai laukia pokyčių.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas