Kokią naudą suteikia mezoterapija plaukams?

plaukai
Photo by Tim Mossholder on Pexels.com

Plaukų slinkimas – didžiulė problema, su kuria gali susidurti ne tik vyresni, bet ir jauni žmonės, dėl tam tikrų organizmo būklių. Šis nemalonumas ne tik kenkia asmens įvaizdžiui, bet ir smarkiai paveikia pasitikėjimą savimi. Laimei šiais laikais galima pasitelkti įvairią profesionalią plaukų kosmetiką ar net įvairias pažangias technologijas tam, kad būtų galima sustabdyti plaukų slinkimą. Viena jų – tai mezoterapija plaukams.

Kas yra mezoterapija?

Tai vienas iš populiariausių plaukų slinkimo gydymo būdų. Veikimas pagrįstas principu, kad tinkamai parinktos maistinės medžiagos gali paskatinti plaukų augimą ir atstatyti sveiką jų būklę. Taikant mezoterapijos metodą, galima sulėtinti žmogaus plikimo procesą. Mezoterapija plaukams labai naudinga, nes specialios injekcijos su maitinamosios medžiagomis suleidžiamos tiesiai į plaukų šaknis. Injekcijose būna specialus vitaminų ir hialurono rūgšties tirpalas.

Kokius privalumus suteikia mezoterapija?

 • neskausminga procedūra. Prieš procedūrą panaudojamas vietinis nuskausminantis agentas;
 • lėtina plaukų slinkimą. Mezoterapija aktyvina galvos odos kraujotaką, mažina uždegimus ir aprūpina plauko folikulus reikiamais baltymais, vitaminais ir mineralais, kurie skatina plaukų augimą;
 • neutralizuoja DHT perteklių. Viena dažniausių plikimo priežasčių – dihidrotestosterono (DHT) perteklius organizme. Perteklinė šio hormono gamyba sutrumpina plaukų gyvavimo ciklą ir tai gali sukelti priešlaikinį nuplikimą. Mezoterapijoje naudojamos maistinės medžiagos neutralizuoja tą DHT perteklių ir leidžia plaukų šaknims atnaujinti įprastą gyvavimo ciklą;
 • mažina pleiskanų atsiradimą. Dėl sveikesnės galvos odos ženkliai mažėja pleiskanų atsiradimo tikimybė;
 • greitas atsigavimas. Procesas nepalieka ilgalaikio skausmo atsigavimo metu, nes mikroadatos per odą prasiskverbia tik iki vidurinio sluoksnio.

Ar yra kokių nors alternatyvų šiai procedūrai?

Galima įsigyti ir specialią plaukų priežiūros liniją. Tai yra profesionali plaukų kosmetika: šampūnas, tonikas, losjonas ir kitos priemonės. Tinkamai pasirinkus, rezultatas bus praktiškai toks pat, kaip ir mezoterapija plaukams.

Profesionali plaukų kosmetika aktyviai stimuliuoja plaukų folikulus, sustiprina šaknis, todėl plaukai ima stiprėti, žvilgėti, greičiau augti, juos galima lengviau iššukuoti. Prieš pasirenkant mezoterapijos injekcijas, visada verta pamėginti gydyti plaukus lokaliai, ypač, jeigu slinkimo procesas dar tik prasidėjęs.


Categories:

, ,

Comments

Įrašo “Kokią naudą suteikia mezoterapija plaukams?” komentarų : 1

 1. A WordPress Commenter avataras

  Hi, this is a comment.
  To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
  Commenter avatars come from Gravatar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas